Dom i środki czystości / Do Tkanin I Obuwia / Wkładki Do Butów

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dr Pomoc Paski żelowe ochronne 6szt

zapobiegają wrzynaniu się pasków i zapiętek butów zabezpieczają przed obtarciami i pęcherzami chronią uszkodzone miejsca niwelują powstawanie odcisków Chronią stopy przed bolesnymi obtarciami, poprawiając stabilność obuwia. Zmniejszają ryzyko otarć delikatnych miejsc ścięgna Achillesa i wrażliwego podbicia. Przeciwdziałają zsuwaniu się obuwia i wrzynaniu się pasków w skórę.

12.20 PLN
PODGLĄD

Dr Pomoc Kule zapachowe do butów 2szt

do każdego rodzaju obuwia pozostawiają intensywny aromat neutralizują nieprzyjemny zapach Kule zapachowe do butów gwarantują długotrwałe działanie, intensywny aromat, neutralizują nieprzyjemne zapachy. Idealne do każdego rodzaju obuwia. Jeżeli czujesz, że Twoje obuwie, kapcie czy inne części garderoby wymagają odświeżenia, z kulami zapachowymi Dr Pomoc osiągniesz swój cel. Wystarczy umieścić kulki (więcej...)

9.92 PLN
PODGLĄD

Dr Pomoc Poduszki żelowe pod pięty 2szt

niwelują nacisk na piętę amortyzują ucisk i przeciążenia zapobiegają bólom stóp zapewniają stabilność i wygodę odciążają kręgosłup Amortyzują nacisk na piętę, odciążają kręgosłup, śródstopie i palce, zmniejszają napięcie mięśni pleców. Absorbują nacisk, zapewniając stabilność i wygodę nawet w najbardziej niewygodnym obuwiu. Zapobiegają bólom oraz dają uczucie lekkich, wypoczętych stóp.

12.99 PLN
PODGLĄD

Dr Pomoc Podpiętki żelowe Amortyzująco-korygujące 2szt

Podpiętki żelowe do butów amortyzująco-korygujące, w opakowaniu dwie sztuki.

13.81 PLN
PODGLĄD

Scholl ActivGel Professionneles Żelowe wkładki do obuwia dla kobiet r.37-41 2szt

Wkładki do butów, które wspierają Twoje stopy przez cały dzień.Technologia GelActiv łagodzi uderzenie stopy o podłoże i zapewnia długotrwałe wsparcie - szczególnie przydatne, jeśli Twoja praca wymaga kilkugodzinnego stania. Dzięki temu Twój dzień pracy może trwać tak długo, jak to konieczne.Odpowiednie do:• Obuwia roboczego• Obuwia na co dzień• TrampkówSposób użycia: Przytnij wkładki, aby dopasowa (więcej...)

77.42 PLN
PODGLĄD