Dom i środki czystości / Do Tkanin I Obuwia / Wkładki Do Butów

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Dr Pomoc (4)
  • Emu (1)
  • Scholl (3)

Dr Pomoc Paski żelowe ochronne 6szt

zapobiegają wrzynaniu się pasków i zapiętek butów zabezpieczają przed obtarciami i pęcherzami chronią uszkodzone miejsca niwelują powstawanie odcisków Chronią stopy przed bolesnymi obtarciami, poprawiając stabilność obuwia. Zmniejszają ryzyko otarć delikatnych miejsc ścięgna Achillesa i wrażliwego podbicia. Przeciwdziałają zsuwaniu się obuwia i wrzynaniu się pasków w skórę.

12.00 PLN
PODGLĄD

Dr Pomoc Kule zapachowe do butów 2szt

do każdego rodzaju obuwia pozostawiają intensywny aromat neutralizują nieprzyjemny zapach Kule zapachowe do butów gwarantują długotrwałe działanie, intensywny aromat, neutralizują nieprzyjemne zapachy. Idealne do każdego rodzaju obuwia. Jeżeli czujesz, że Twoje obuwie, kapcie czy inne części garderoby wymagają odświeżenia, z kulami zapachowymi Dr Pomoc osiągniesz swój cel. Wystarczy umieścić kulki (więcej...)

10.40 PLN
PODGLĄD

Dr Pomoc Podpiętki żelowe Amortyzująco-korygujące 2szt

Podpiętki żelowe do butów amortyzująco-korygujące, w opakowaniu dwie sztuki.

13.60 PLN
PODGLĄD

Scholl ActivGel Professionneles Żelowe wkładki do obuwia dla kobiet r.37-41 2szt

Wkładki do butów, które wspierają Twoje stopy przez cały dzień.Technologia GelActiv łagodzi uderzenie stopy o podłoże i zapewnia długotrwałe wsparcie - szczególnie przydatne, jeśli Twoja praca wymaga kilkugodzinnego stania. Dzięki temu Twój dzień pracy może trwać tak długo, jak to konieczne.Odpowiednie do:• Obuwia roboczego• Obuwia na co dzień• TrampkówSposób użycia: Przytnij wkładki, aby dop (więcej...)

76.22 PLN
PODGLĄD

Dr Pomoc Poduszki żelowe pod pięty 2szt

niwelują nacisk na piętę amortyzują ucisk i przeciążenia zapobiegają bólom stóp zapewniają stabilność i wygodę odciążają kręgosłup Amortyzują nacisk na piętę, odciążają kręgosłup, śródstopie i palce, zmniejszają napięcie mięśni pleców. Absorbują nacisk, zapewniając stabilność i wygodę nawet w najbardziej niewygodnym obuwiu. Zapobiegają bólom oraz dają uczucie lekkich, wypoczętych stóp.

12.79 PLN
PODGLĄD

Scholl GelActiv Flat Shoes Żelowe wkładki do butów z płaską podeszwą 1 para

Komfort i amortyzacja dla pięt. Specjalnie zaprojektowane dla każdego rodzaju płaskich butów. Niezwykle cienka konstrukcja, aby nie wywierać nacisku na palce. Zapewnia ulgę wewnątrz buta i dodatkowy komfort dla podbicia stopy. Wyposażone w antypoślizgowe wypustki.

56.32 PLN
PODGLĄD

Scholl Activgel professionneles wkładki do obuwia do pracy dla mężczyzn 2szt

Technologia GelActiv łagodzi uderzenie stopy o podłoże i zapewnia długotrwałe wsparcie - szczególnie przydatne, jeśli Twoja praca wymaga kilkugodzinnego stania. Dzięki temu Twój dzień pracy może trwać tak długo, jak to konieczne.Sposób użycia: Przytnij wkładki, aby dopasować je do rozmiaru buta. Umieść wkładki w butach.

76.22 PLN
PODGLĄD

Scholl GelActiv Everyday Żelowe wkładki do obuwia dla kobiet r.35.5-40.5 2szt.

Codzienne żelowe wkładki do butów dla kobiet. Podwójny komfort dla aktywnych stóp. Pomagają złagodzić nadmierne ciśnienie związane z codzienną aktywnością.Niezależnie od tego, czy chcesz dłużej robić zakupy, wybrać się na spacer z rodziną, czy po prostu szybko pobiegać - wkładki Scholl GelActiv Everyday wspierają Twoje stopy, dzięki czemu Twoje buty są wygodne przez cały dzień.Odpowiednie do:• Obu (więcej...)

71.65 PLN
PODGLĄD