Dom i środki czystości / Baterie / Baterie

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Duracell (31)
  • GP Battery (15)

Duracell Baterie Alkaliczne LR44 A76/V13GA/76A (5X2)

Duracell produkuje wiele typów baterii od zwykłych, tradycyjnych poprzez specjalistyczne przeznaczone do konkretnych urządzeń np. aparatów cyfrowych, zegarków i urządzeń elektronicznych potrzebujących specyficznego typu i kształtu baterii. Od czasu jej założenia na początku lat 40. XX wieku, firma stała się uznaną i zaufaną marką produkującą baterie kompaktowe i produkty o dłuższej żywotności.Tech (więcej...)

27.07 PLN
PODGLĄD

GP Battery Greencell Bateria cynkowo - chlorkowa AA R06 (4) 15 g

Baterie GP Greencell mogą zasilać wszelkie domowe urządzenia. Te solidne baterie są wskazane do zasilania urządzeń o niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Są dobrym rozwiązaniem dla użytkowników dbających o koszty.Solidne działaniePełna gama rozmiarów

6.27 PLN
PODGLĄD

Duracell ALKALINE BASIC EXTRA LIFE BATERIA 9V 6LR61/MN1604 (1)

Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronicznych, które wymagają niezawodnego źródła energii. Baterie 9v marki Duracell to wielofunkcyjne baterie alkaliczne, idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Baterie alkaliczne Duracell mają do 40% więcej mocy* (*czas pracy w porównaniu z minimalnym średnim czasem działania w test (więcej...)

18.25 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Long Life MN21 A23/23A/V23GA/LRV08/8LR932 (2)

Baterie specjalistyczne DURACELL MN21 A23 V23GA 12V Blister 2sztSpecjalistyczne BATERIE ALKALICZNE (Blister 2szt) o rozmiarze MN21 renomowanej i cenionej firmy Duracell. Baterie Duracell przeznaczone są do konkretnych produktów, takich jak urządzenia elektroniczne, zabezpieczające, urządzenia medyczne i inne. Fabrycznie zapakowane baterie SPECJALISTYCZNE ALKALICZNE są gotowe do użycia, dzięki budo (więcej...)

8.98 PLN
8.62 PLN
PODGLĄD

Duracell Bateria Alkaliczna Long Life MN21 A23/23A/V23GA/LRV08/8LR932 (5)

Baterie specjalistyczne DURACELL MN21 A23 V23GA 12V Blister 5sztSpecjalistyczne BATERIE ALKALICZNE (Blister 5szt) o rozmiarze MN21 renomowanej i cenionej firmy Duracell. Baterie Duracell przeznaczone są do konkretnych produktów, takich jak urządzenia elektroniczne, zabezpieczające, urządzenia medyczne i inne. Fabrycznie zapakowane baterie SPECJALISTYCZNE ALKALICZNE są gotowe do użycia, dzięki budo (więcej...)

21.15 PLN
20.30 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Long Life MN27 A27/27A/V27A/8LR732 (1)

Specjalistyczna BATERIA ALKALICZNA (Blister 1szt) o rozmiarze MN27 renomowanej i cenionej firmy Duracell. Baterie Duracell przeznaczone są do konkretnych produktów, takich jak urządzenia elektroniczne, zabezpieczające, urządzenia medyczne i inne. Fabrycznie zapakowane baterie SPECJALISTYCZNE ALKALICZNE są gotowe do użycia, dzięki budowie z wysokiej jakości litu gwarantują długotrwałe zasilanie. Za (więcej...)

7.38 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Optimum Extra Power AA LR06 (4)

Baterie Alkaiczne DURACELL OPTIMUM AA LR6 4sztDuracell produkuje wiele typów baterii od zwykłych, tradycyjnych poprzez specjalistyczne przeznaczone do konkretnych urządzeń np. aparatów cyfrowych, zegarków i urządzeń elektronicznych potrzebujących specyficznego typu i kształtu baterii. Od czasu jej założenia na początku lat 40. XX wieku, firma stała się uznaną i zaufaną marką produkującą baterie ko (więcej...)

14.93 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Optimum Extra Life Extra Power AA LR06 (8)

Duracell produkuje wiele typów baterii od zwykłych, tradycyjnych poprzez specjalistyczne przeznaczone do konkretnych urządzeń np. aparatów cyfrowych, zegarków i urządzeń elektronicznych potrzebujących specyficznego typu i kształtu baterii. Od czasu jej założenia na początku lat 40. XX wieku, firma stała się uznaną i zaufaną marką produkującą baterie kompaktowe i produkty o dłuższej żywotności.PODS (więcej...)

28.26 PLN
PODGLĄD

Duracell Duracell Baterie Alkaliczne Optimum Extra Power AAA LR3 (4)

4x BATERIA DURACELL OPTIMUM AAA LR03 ALKALICZNANajbardziej przełomowa innowacja Duracell, całkowicie nowa bateria alkaliczna Duracell Optimum, posiada nowy system katod, który może zapewnić NAWET 30X DŁUŻSZE ŻYCIE lub WIĘKSZĄ MOC!Specyfikacja:Producent: DuracellOpakowanie: kartonowe pudełko 4szt.Model: MX 2400 LR03/AAARozmiar: AANapięcie [V]: 1.5Średnica [mm]: 10.5Wysokość [mm]: 44.5Inne oznaczen (więcej...)

14.93 PLN
PODGLĄD

Duracell Duracell Baterie Alkaliczne Optimum Extra Power AAA LR3 (8)

Komplet Baterii Alkalicznych 8szt w rozmiarze AAA/MX2400 renomowanej i cenionej firmy Duracell.Baterie Duracell zapewniają dłuższa pracę urządzeń elektrycznych w porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowo-węglowymi.Unikalna technologia Duralock zastosowana w Bateriach Druacell chroni baterie przed utratą energii wraz z upływem czasu.Firma Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronic (więcej...)

28.26 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Simply AA LR6/MN1500 (10X2)

Doskonała, oryginalna bateria DURACELL działa do 8 razy dłużej od zwykłych baterii cynkowo-węglowych innych producentów. Baterie charakteryzują się długą trwałością i dobrą jakością. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane do zasilania urządzeń takich jak zegarki, zabawki, piloty, latarki czy odbiorniki radiowe.

60.60 PLN
PODGLĄD

Duracell ALKALINE BASIC EXTRA LIFE BATERIA 9V 6LR61/MN1604 (1)

Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronicznych, które wymagają niezawodnego źródła energii. Baterie 9V marki Duracell to wielofunkcyjne baterie alkaliczne, idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Baterie alkaliczne Duracell mają do 40% więcej mocy* ( *czas pracy w porównaniu z minimalnym średnim czasem działania w testac (więcej...)

15.96 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Basic Extra Life C LR14/MN1400 (2)

Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronicznych, które wymagają niezawodnego źródła energii.Baterie C marki Duracell to wielofunkcyjne baterie alkaliczne, idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii.Baterie alkaliczne Duracell mają do 40% więcej mocy*Baterie Duracell to najlepszy wybór, gwarantujący niezawodność i długi czas pr (więcej...)

15.96 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Basic Extra Life D LR20/MN1300 (2)

Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronicznych, które wymagają niezawodnego źródła energii. Baterie D marki Duracell to wielofunkcyjne baterie alkaliczne, idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Baterie alkaliczne Duracell mają do 40% więcej mocy* ( *czas pracy w porównaniu z minimalnym średnim czasem działania w testach (więcej...)

20.18 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Basic Extra Life LR44 A76/V13GA/76A (2)

Duracell produkuje wiele typów baterii od zwykłych, tradycyjnych poprzez specjalistyczne przeznaczone do konkretnych urządzeń np. aparatów cyfrowych, zegarków i urządzeń elektronicznych potrzebujących specyficznego typu i kształtu baterii.Typ: bateria alkalicznaLiczba kupowanych sztuk: 2 szt (pakowana w blister)Napięcie: 1,5VPrezentowana tu bateria guzikowa, pastylkowa jest produktem wykonanym z w (więcej...)

6.15 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie litowe 2016 CR 2016 (2)

Specjalistyczna litowa pastylkowa BATERIA (Blister 2szt) o rozmiarze DL/CR 2016 renomowanej i cenionej firmy Duracell. Baterie Duracell przeznaczone są do konkretnych produktów, takich jak urządzenia elektroniczne, zegarki, zabezpieczające, urządzenia medyczne i inne. Fabrycznie zapakowane baterie pastylkowe / guzikowe są gotowe do użycia, dzięki budowie z wysokiej jakości litu gwarantują długotrw (więcej...)

11.18 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie litowe 2016 CR 2016 (5)

<!- .panel-description { overflow-x: hidden; } .desc-items1 { max-width: 1181px; margin:auto; } .desc-items1 * { box-sizing: border-box !important; margin-left: 0px; margin-right: 0px; } .desc-items1 p, li { font-size: 16px; } .desc-items1 img { max-width: 900px; max-height: 900px; border-radius: 30px; } .desc-items1 .image1 img { max-width: 900px; max-height: 900p (więcej...)

24.53 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie litowe 2025 CR 2025 (5)

5x BATERIA GUZIKOWA DURACELL DL2025 3V LITOWASpecjalistyczne litowe baterie pastylkowe Duracell 2025 wykonane są z litu o wysokim stopniu czystości i mają nawet do 50% większą moc. Przeznaczone są do zasilania specjalistycznych urządzeń. Technologia Duralock umożliwia ich przechowywanie nawet przez dziesięć lat, dzięki czemu możesz sięgnąć po swój zapas litowych baterii pastylkowych zawsze, gdy s (więcej...)

24.53 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie litowe 2032 CR 2032 (4)

Specjalistyczne litowe baterie pastylkowe Duracell 2032 wykonane są z litu o wysokim stopniu czystości i mają nawet do 50% większą moc (*w porównaniu z wynikami standardowego testu IEC minimalnego średniego czasu pracy baterii litowych 2032, 2025 i 2016. Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobów użytkowania.). Przeznaczone są do zasilania specjalistycznych urządzeń. Technolog (więcej...)

20.73 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie litowe 2032 CR 2032 (5)

Baterie specjalistyczne Duracell są wykonane z myślą o konkretnych produktach, takich jak urządzenia elektroniczne, zabezpieczające, urządzenia medyczne i inne. Baterie te są zawsze gotowe, kiedy potrzebujesz energii, dzięki długotrwałemu zasilaniu i gwarantowanemu okresowi naładowania nawet do 10 lat podczas przechowywania dzięki technologii Duralock. Opakowanie zabezpieczone przed dostępem dzie (więcej...)

24.53 PLN
PODGLĄD

GP Battery Greencell Bateria cynkowo - chlorkowa 3R12 4.5V (1) 312 g

Baterie GP Greencell mogą zasilać wszelkie domowe urządzenia. Te solidne baterie są wskazane do zasilania urządzeń o niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Są dobrym rozwiązaniem dla użytkowników dbających o koszty.Baterie GP GREENCELL najlepiej zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na energię przez urządzenia codziennego użytku.Oferują długie działanie za rozsądną cenę.Napięcie nominalne- 4,5VDługo (więcej...)

8.02 PLN
PODGLĄD

GP Battery Greencell Bateria cynkowo - chlorkowa 6F22 9V (1) 1604 g

Bateria cynkowo - chlorkowa firmy GP 1604G (6F22) 9VBaterie GP Greencell mogą zasilać wszelkie domowe urządzenia. Te solidne baterie są wskazane do zasilania urządzeń o niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Są dobrym rozwiązaniem dla użytkowników dbających o koszty.Solidne działaniePełna gama rozmiarówPrzystępne koszty

8.87 PLN
PODGLĄD

GP Battery Greencell Bateria cynkowo - chlorkowa AAA R03 (4)

Baterie GP Greencell mogą zasilać wszelkie domowe urządzenia. Te solidne baterie są wskazane do zasilania urządzeń o niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Są dobrym rozwiązaniem dla użytkowników dbających o koszty.Solidne działaniePełna gama rozmiarówOpis: bateria cynkowo-chlorkowaNapięcie [V]: 1.5Opakowanie: blister 4 szt.Inne oznaczenia: R03Rozmiar: AAAŚrednica [mm]: 10.5Wysokość [mm]: 44.5

6.70 PLN
PODGLĄD

GP Battery Greencell Bateria cynkowo - chlorkowa D R20 (2) 13 g

Baterie GP Greencell mogą zasilać wszelkie domowe urządzenia. Te solidne baterie są wskazane do zasilania urządzeń o niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Są dobrym rozwiązaniem dla użytkowników dbających o koszty.* Solidne działanie* Pełna gama rozmiarów

8.94 PLN
PODGLĄD

GP Battery Baterie litowe CR2025 3V (5)

Bateria litowa GP CR2025Dane techniczne:napięcie: 3 Vpojemność: 160mAhwymiary: 20 mm x 2,5 mmwaga: 2,3 g

16.28 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna AAA LR03 (4+1)

Baterie SUPER ALKALINE AAA 1,5V - 24A-U6Opis: bateria alkalicznanapięcie [V]: 1,5opakowanie: blister 6szt.rozmiar: AAA, LR03średnica [mm]: 10,5wysokość [mm]: 44,5

10.76 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna C LR14 (2)

Bateria alkaliczna C LR14 (2)Dane techniczne:Opis: bateria alkalicznaNapięcie [V]: 1.5Opakowanie: blister 2 szt.Inne oznaczenia: LR14Rozmiar: CŚrednica [mm]: 26.2Wysokość [mm]: 50.0

13.09 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna D LR20 (2)

Bateria alkaliczna LR20 GP, wychodzi naprzeciw klientom z nową serią baterii alkalicznych, oferując długie działanie za rozsądną cenę! Zaufaj marce, która zagościła już w tysiącach domów!Dane techniczne:Opis: bateria alkalicznaNapięcie [V]: 1.5Opakowanie: blister 2 szt.Inne oznaczenia: LR20Rozmiar: DŚrednica [mm]: 34.2Wysokość [mm]: 61.5

16.60 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna zegarkowa CELL A76F 1.5V (10)

Baterie GP do drobnej elektroniki służą do zasilania wielu niewielkich urządzeń od kalkulatorów, zabawek i systemów dostępowych, po notatniki elektroniczne. To niewielkie, ale wydajne baterie guzikowe produkcji GP Batteries.Dane techniczne:Bateria alkaliczna Napięcie [V]: 1.5 Pojemność [mAh]: 110 Inne oznaczenia: LR44, AG13 Średnica [mm]: 11.6 Wysokość [mm]: 5.4

12.45 PLN
PODGLĄD

Duracell Bateria do aparatów słuchowych Hearing Aid Extra Life 10 PR70 (6)

Usłysz wszystko dzięki długiej żywotności specjalistycznych baterii do aparatów słuchowych Duracell Hearing Aid w rozmiarze 10 z uchwytem EasyTab.&nbsp;Uchwyt EasyTab jest na tyle długi, aby umożliwić prostą obsługę i wymianę baterii, a lekkie opakowanie łatwo się otwiera.&nbsp;Baterie Duracell Hearing Aid z uchwytem EasyTab są kodowane kolorami, co ułatwia dopasowanie rozmiaru do Twojego aparat (więcej...)

17.72 PLN
PODGLĄD

Duracell Bateria do aparatów słuchowych Hearing Aid Extra Life 13 PR48 (6)

Usłysz wszystko dzięki długiej żywotności specjalistycznych baterii do aparatów słuchowych Duracell Hearing Aid w rozmiarze 13 z uchwytem EasyTab.&nbsp;Uchwyt EasyTab jest na tyle długi, aby umożliwić prostą obsługę i wymianę baterii, a lekkie opakowanie łatwo się otwiera.&nbsp;Baterie Duracell Hearing Aid z uchwytem EasyTab są kodowane kolorami, co ułatwia dopasowanie rozmiaru do Twojego aparat (więcej...)

17.72 PLN
PODGLĄD

Duracell Bateria do aparatów słuchowych Hearing Aid Extra Life 312 PR41 (6)

Usłysz wszystko dzięki długiej żywotności specjalistycznych baterii do aparatów słuchowych Duracell Hearing Aid 312 z uchwytem EasyTab.&nbsp;Uchwyt ten jest na tyle długi, aby umożliwić prostą obsługę i wymianę baterii.&nbsp;Lekkie opakowanie łatwo się otwiera.&nbsp;Baterie Duracell Hearing Aid z uchwytem EasyTab są kodowane kolorami, co ułatwia dopasowanie rozmiaru do Twojego aparatu.&nbsp;Doda (więcej...)

17.72 PLN
PODGLĄD

Duracell Bateria do aparatów słuchowych Hearing Aid Extra Life 675 PR44 (6)

Usłysz wszystko dzięki długiej żywotności specjalistycznych baterii do aparatów słuchowych Duracell Hearing Aid 675 z uchwytem EasyTab. Uchwyt ten jest na tyle długi, aby umożliwić prostą obsługę i wymianę baterii. Lekkie opakowanie łatwo się otwiera. Baterie Duracell Hearing Aid z uchwytem EasyTab są kodowane kolorami, co ułatwia dopasowanie rozmiaru do Twojego aparatu. Dodatkowo nieużywane bat (więcej...)

17.72 PLN
PODGLĄD

Duracell ALKALINE BASIC EXTRA LIFE BATERIA AA LR6/MN1500 (2)

DURACELL BATERIA ALKALINE BASIC EXTRA LIFE AA LR6/MN1500 - 2 sztuki w blistrze

7.03 PLN
6.75 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Basic Extra Life AAA LR03/MN2400 (2)

Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronicznych, które wymagają niezawodnego źródła energii.Baterie marki Duracell to wielofunkcyjne baterie alkaliczne, idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii.Baterie alkaliczne Duracell działają dłużej, znacznie dłużej* ( *w porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowo-węglowymi w teście zgodn (więcej...)

7.03 PLN
6.75 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie litowe 2025 CR 2025 (2)

Duracell 2025 Specialty Litowe baterie pastylkowe są produkowane przy użyciu wysoce oczyszczonego litu i mają przewagę ładowania do 50% (*w porównaniu z wynikami testu minimalnej średniej żywotności baterii standardu IEC dla litowych baterii pastylkowych 2032, 2025 i 2016. Wyniki mogą się różnić w zależności od od urządzenia lub warunków pracy). Ich żywotność wynosi do 10 lat, więc możesz być pewi (więcej...)

9.40 PLN
9.02 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna AAA LR03 (4)

Bateria alkaliczna GP 24A (LR03) AAABateria alkaliczna GP Super, sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy niezawodnej mocy w urządzeniach codziennego użytku. Uniwersalność baterii sprawia, że jest odpowiednia dla bardzo szerokiej gamy urządzeń dla osób w każdym wieku. Sprawdza się doskonale w zastosowaniach domowych, jak zegary, kalkulatory ale także w urządzeniach przenośnych, jak latarki, o (więcej...)

10.06 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaiczne Simply AA LR6/MN1500 (4X4)

Duracell produkuje wiele typów baterii od zwykłych, tradycyjnych poprzez specjalistyczne przeznaczone do konkretnych urządzeń np. aparatów cyfrowych, zegarków i urządzeń elektronicznych potrzebujących specyficznego typu i kształtu baterii. Od czasu jej założenia na początku lat 40. XX wieku, firma stała się uznaną i zaufaną marką produkującą baterie kompaktowe i produkty o dłuższej żywotności.POD (więcej...)

46.26 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczna Simply AAA LR03/MN2400 (4X4)

Oryginalny produkt jednego z największych na świecie producentów baterii firmy Duracell.Simply by Duracell robią to, co sugeruje ich nazwa - upraszczają życie dzięki niezawodnej mocy w przystępnej cenie. Energia, wydajność i niezawodność Duracell w przystępnej cenie. Baterie są niezastąpione, sprawdzą się idealnie do większości urządzeń o niskim i średnim zużyciu energii z których codziennie korzy (więcej...)

46.26 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie litowe 2032 CR 2032 (2)

Specjalistyczna litowa pastylkowa BATERIA (Blister 2szt) o rozmiarze DL/CR 2032 renomowanej i cenionej firmy Duracell. Baterie Duracell przeznaczone są do konkretnych produktów, takich jak urządzenia elektroniczne, zegarki, zabezpieczające, urządzenia medyczne i inne. Fabrycznie zapakowane baterie pastylkowe / guzikowe są gotowe do użycia, dzięki budowie z wysokiej jakości litu gwarantują długot (więcej...)

9.40 PLN
9.02 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna AAA LR03 (4+2)

Bateria alkaliczna AAA LR03 (4+2)Dane techniczne:Bateria alkaliczna Napięcie [V]: 1.5 Opakowanie: blister 6 sztuk Inne oznaczenia: LR3 Rozmiar: AAA Średnica [mm]: 14.5 Wysokość [mm]: 50.5

11.66 PLN
PODGLĄD

GP Battery Greencell Bateria cynkowo - chlorkowa C R14 (2) 14 g

Bateria serii GreenCell to produkt do codziennych zastosowań. Szczególnie do urządzeń o niskim i średnim poborze energii (np. budziki, latarki). Producent - firma GP - to światowy lider w branży co gwarantuje najwyższą jakość oferowanego produktu, bezpieczeństwo użytkowania i wypełnianie norm środowiskowych (0% rtęci, 0% ołowiu) . Bateria cynkowo-chlorkowa - nie nadaje się do ponownego ładowania!

7.06 PLN
PODGLĄD

Duracell ALKALINE BASIC EXTRA LIFE BATERIA AA LR6/MN1500 (4)

Bateria AA (R6) - popularny duży paluszek, o napięciu nominalnym 1,5 V. Cena za 4 sztuki.

13.86 PLN
PODGLĄD

Duracell Baterie Alkaliczne Basic Extra Life AAA LR03/MN2400 (4)

DZIAŁA DŁUŻEJ, ZNACZNIE DŁUŻEJW porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowo-węglowymi w teście zgodnym z normą 2015 IEC AAA. Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i sposobu eksploatacji. (www.iec.ch)Wysokiej jakości nylonowe zamknięcie górne zapobiega wyciekom z baterii.Technologia Duralock pozwala zachować moc nieużywanych baterii Duracell nawet przez 10 lat, o ile przechowuje się je w (więcej...)

13.86 PLN
PODGLĄD

GP Battery Baterie litowe CR2032 3V (5)

Bateria CR2032 napięciu nominalnym 3 V i pojemności 210 mAh, wykorzystywana np. jako źródła zasilania do układów o niskim poborze prądu.Dane techniczne:Opis: bateria litowa Napięcie [V]: 3.0 Pojemność [mAh]: 210 Opakowanie: blister 1 szt. Średnica [mm]: 20.0 Wysokość [mm]: 3.2

16.28 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna AA LR06 (4+2)

Baterie GP Super Alkaline najlepiej zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na energię przez urządzenia codziennego użytku. Oferują długie działanie za rozsądną cenę. Rozległa gama modeli czyni te baterie odpowiednimi do zasilania wielu urządzeń.Dane techniczne :rodzaj: bateria alkalicznanapięcie [V]: 1.5średnica [mm]: 14.5wysokość [mm]: 50.5opakowanie: blister 6 szt.inne oznaczenia: LR6 / AA / R6 / M (więcej...)

11.66 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna AA LR06 (4+4)

Baterie alkaliczne firmy GP z linii Super Alkaline o rozmiarze AA/LR6 oraz napięciu 1.5 V. Dane techniczne:Długotrwałe działanie,Rozległa gama modeli w wielu rozmiarach,Okres przydatności do 7 lat,AA/LR6 napięcie 1.5 V,Ilość: 8 sztuk.Parametry:Rodzaj: BateriaRodzaj baterii: AA / LR6Typ: AlkalicznaLiczba szt w opakowaniu: 8Napięcie [V]: 1.5

13.76 PLN
PODGLĄD

GP Battery Bateria alkaliczna zegarkowa CELL 192F 1.5V (10)

Bateria zegarkowa AG3/LR41 GP B10Bateria LR41 - model AG3 jest wykorzystywana przede wszystkim do zegarków, jednak swoje zastosowanie znajdzie też w przypadku małej elektroniki. Jeśli interesują Cię wydajne baterie do zegarków to zdecyduj się na zamówienie baterii LR41.Bateria LR41 AG3 - bateria do zegarków i nie tylkoBateria zegarkowa LR41 jest wykorzystywana przede wszystkim do zasilania zegark (więcej...)

11.69 PLN
PODGLĄD