Dom i środki czystości / Odświeżacze Powietrza / Kadzidełka

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Chakra (2)
  • Chatsworth (1)
  • La Casa De Los Aromas (17)
  • Namaste (1)
  • Sattva (31)
  • Satya (19)
  • Song of India (7)
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Paczula 15szt
U NAS TANIEJ
-14 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Paczula 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, wnętrze, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Paczuli nad wyraz dynamiczny, specyficzny, kojący, ziemisty zapach. Według starodawnej medycyny ajurwedyjskiej aromat paczuli podwyższa energie życiową i polepsza nastrój. Stymuluje układ (więcej...)

12.50 PLN
10.79 PLN
PODGLĄD
KADZIDEŁKA GOŹDZIK OPTYMIZM I MIŁOŚĆ 15szt
U NAS TANIEJ
-29 %

Sattva KADZIDEŁKA GOŹDZIK OPTYMIZM I MIŁOŚĆ 15szt 30 g

Naturalne indyjskie kadzidła Wytwarzane ręcznie z miłości Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijane na bambusa. To kadzidło wytwarzan (więcej...)

12.50 PLN
8.90 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Drzewo Sandałowe 15szt
U NAS TANIEJ
-10 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Drzewo Sandałowe 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pomieszczenie, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Drzewo sandałowe znane jest w już od tysiącleci, a jego uzdrawiające cechy wykorzystuje się w medycynie indyjskiej i chińskiej do dziś. W Indiach stosowany jest w celach duchowych i (więcej...)

12.50 PLN
11.27 PLN
PODGLĄD
Kadzidełko Vanilla - wanilia 15 szt.
U NAS TANIEJ
-27 %

Sattva Kadzidełko Vanilla - wanilia 15 szt.

Kadzidełka Vanilla marki Sattva są produkowane ręcznie od ponad 400 lat zgodnie z tradycyjną recepturą wyłącznie z naturalnych składników. Wanilia charakteryzuje się niepowtarzalnym słodkim zapachem poprawiającym nastrój i samopoczucie. Jest jednym z najładniejszych i najbardziej poszukiwanych zapachów, który pobudzi Twoje zmysły.

12.50 PLN
9.09 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Cynamon 15szt
U NAS TANIEJ
-21 %

Sattva Kadzidełka Cynamon 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Aromat cynamonowego kadzidła, określany jest jako korzenny, przyprawowy, słodki. Według starodawnej medycyny ajurwedyjskiej zapach cynamonu przyciąga do naszego życia obfitość, pieniądze i (więcej...)

12.50 PLN
9.89 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Tulsi 15szt
U NAS TANIEJ
-11 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Tulsi 15szt 30 g

Tulsi nazywa się Świętą Bazylią Azjatycką. Esencja pozyskiwana jest w procesie destylacji Tulsi, głownie z jej liści. Tulsi używana jest w większości hinduski domów do kultu a tym samym uważana jest za najświętsze zioło. W medycynie Ajurwedyjskiej tulsi używana jest jako środek leczniczy szczególnie przy przedłużonym kaszlu. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych (więcej...)

12.50 PLN
11.15 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Balsamowiec Indyjski 15szt
U NAS TANIEJ
-25 %

Sattva Kadzidełka Balsamowiec Indyjski 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Guggul to żywica pochodząca z drzewa Commiphoramukul, czyli balsamowiec indyjski, rosnącego na suchych i półpustynnych obszarach północnych Indii. Kadzidło ma charakterystyczny słodko-owoco (więcej...)

17.00 PLN
12.68 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Frank 15szt
U NAS TANIEJ
-22 %

Sattva Kadzidełka Frank 15szt 30 g

Kadzidła Sattva Frank to lekki odświeżający, cytrusowy aromat. Kadzidło franc od tysiącleci jest używane w rytuałach oczyszczających,w medytacji i medycynie.Pali się je w celu zmniejszenia poczucia niepokoju, zrelaksowania się. Może także zwiększyć zdolność koncentracji i uczenia się. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijany na bambusa. To k (więcej...)

12.50 PLN
9.74 PLN
PODGLĄD
Kadzidełko Cedar - cedr 15 szt.
U NAS TANIEJ
-23 %

Sattva Kadzidełko Cedar - cedr 15 szt.

Kadzidełka Cedar marki Sattva są produkowane ręcznie od ponad 400 lat zgodnie z tradycyjną recepturą wyłącznie z naturalnych składników. Cedr jest drzewem z rodziny sosnowatych, który jest uznawany za zioło ochronne. Wykorzystywany jest do wszelkiego rodzaju rytuałów i obrzędach. Posiada wspaniały aromat, który się utrzymuje w naszym pomieszczeniu.

12.50 PLN
9.68 PLN
PODGLĄD
Kadzidełko Sweet almond - słodkie migdały 15 szt.
U NAS TANIEJ
-23 %

Sattva Kadzidełko Sweet almond - słodkie migdały 15 szt.

Kadzidełka Sweet almond marki Sattva są produkowane ręcznie od ponad 400 lat zgodnie z tradycyjną recepturą wyłącznie z naturalnych składników. Słodkie migdały pochodzą z nasion owoców migdałowca zwyczajnego. Ich niepowtarzalny aromat ukoi Twoje zmysły oraz odpręży od przemęczenia. Zrelaksuj się przy niepowtarzalnym zapachu słodkich migdałów.

12.50 PLN
9.68 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Flora 15szt
U NAS TANIEJ
-4 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Flora 15szt 30 g

SATHYA FLORA to kadzidło o kwiatowym zapachu z delikatnie wyczuwalną nutą wanilii i cytryny. Kadzidło pozyskiwane jest z roślin Plumerii - zielonej champy. Plumeria często kojarzona jest z egzotyką, w krajach wschodu jej kwiaty często używane są do uczczenia ważnych wydarzeń takich jak: urodziny, miłość, małżeństwo a także społecznych czy religijnych. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD
Naturalne indyjskie kadzidełko Neroli 15 szt.
U NAS TANIEJ
-28 %

Sattva Natural Indian Incense Naturalne indyjskie kadzidełko Neroli 15 szt.

Kadzidełka Neroli marki Sattva są produkowane ręcznie od ponad 400 lat zgodnie z tradycyjną recepturą wyłącznie z naturalnych składników. Kwiat pomarańczy jest symbolem niewinności i czystości. Pozyskiwany jest z gorzkiej pomarańczy (wieloletniej rośliny pochodzącej z południowo-wschodniej Azji), która wyróżnia się intensywnym zapachem i słynie z właściwości antydepresyjnych.

12.50 PLN
8.99 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Lawenda 15szt
U NAS TANIEJ
-27 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Lawenda 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Lawenda jest uważana za naturalny antyseptyk, niweluje toksyny i bakterie zanieczyszczające powietrze. Palące się kadzidło oczyszcza aurę pomieszczenia, dodatkowo niweluje stres i napięcia (więcej...)

12.50 PLN
9.13 PLN
PODGLĄD
Naturalne indyjskie kadzidełko Jasmine - Jaśmin 15 szt.
U NAS TANIEJ
-11 %

Sattva Natural Indian Incense Naturalne indyjskie kadzidełko Jasmine - Jaśmin 15 szt.

Kadzidełka Jaśmin marki Sattva są produkowane ręcznie od ponad 400 lat zgodnie z tradycyjną recepturą wyłącznie z naturalnych składników. Jaśmin jest najpowszechniej stosowany w aromaterapii. Jego zapach działa relaksująco, uspokajająco oraz antydepresyjnie. Posiada charakterystyczny słodki i mocny zapach, który idealnie nada się do domu.

12.50 PLN
11.17 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Palo Santo 15szt
U NAS TANIEJ
-25 %

Sattva Kadzidełka Palo Santo 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Palo Santo to po hiszpańsku Święte Drzewo, od wieków jest używane w Indiach do oczyszczania złej energii w domu. Jego zapach to połączenie słodkich nut różano-żywicznych, mięty i cytrusów. (więcej...)

23.00 PLN
17.16 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Champa 15szt
PROMOCJA
-21 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Champa 15szt 30 g

SATTVA INCENSE CHAMPA 30G NATURALNE Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pomieszczenie, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Nag Champa to nazwa zapachu pochodzącego z hinduskich i buddyjskich świątyń. Kadzidełka wykonane są na bazie drzewa sandałowego i drzewa champak (więcej...)

11.27 PLN
8.95 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Kardamon 15szt
U NAS TANIEJ
-28 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Kardamon 15szt 30 g

Kardamon to jedna z najdroższych przypraw na świecie. Posiada odprężający, pobudzający, egzotyczny zapach. Skutecznie pobudza i łagodzi przepływ energii w ciele. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijany na bambusa.

12.50 PLN
8.98 PLN
PODGLĄD
Naturalne indyjskie kadzidełko White Sage - Biała Szałwia 15 szt.
U NAS TANIEJ
-25 %

Sattva Natural Indian Incense Naturalne indyjskie kadzidełko White Sage - Biała Szałwia 15 szt.

Kadzidełka White Sage marki Sattva są produkowane ręcznie od ponad 400 lat zgodnie z tradycyjną recepturą wyłącznie z naturalnych składników. Biała szałwia jest świętym ziołem, które od wieków było używane do oczyszczania domów, mieszkań oraz pomieszczeń. Dzięki swoim właściwościom uwalnia od złych mocy, uczuć lub niekorzystnych działań na zewnątrz oraz wnosi dookoła pozytywność. Przynosi ogromne (więcej...)

23.00 PLN
17.16 PLN
PODGLĄD
Chakra balancing natural incense naturalne kadzidła harmonizujące czakry 49szt
PROMOCJA
-18 %

Sattva Chakra balancing natural incense naturalne kadzidła harmonizujące czakry 49szt

Słowo ‘Sattva’ oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jnana (wiedzy).Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie nawijane na bambusa.To kadzidło wytwarzane jest ręcznie z 400 letnią tradycją.Nie zawiera syntety (więcej...)

40.00 PLN
32.79 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Patchouli 15 g

Kadzidło z rośliną Patchouli doskonale sprawdza się jako środek odstraszający owady i odświeżacz do prania, a także jako zapach poprawiający nastrój na imprezy. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wiele godzin. Ręcznie wykonane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i deli (więcej...)

7.33 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Yoga&Meditation 15szt
U NAS TANIEJ
-21 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Yoga&Meditation 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Yoga & Medytacja to czyste, naturalne kadzidła certyfikowane przez ECOCERT. Główne składniki kadzidełek pochodzą z dziewiczej indyjskiej dżungli, podczas gdy żywice pochodzą z suchych obsza (więcej...)

17.00 PLN
13.49 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka - French Lavender 15 g

Ich bogata, naturalna woń ma moc poprawy samopoczucia. Woń palonych kadzideł sprzyja medytacji. Wprowadza atmosferę pokoju, równowagi, odpręża. Kadzidło z lawendy pomaga się wyciszyć, uspokoić zmartwienia przed snem i złagodzić bezsenność.Kadzidło z lawendą jest połączone z kojącą mieszanką ziół, które pomagają podkreślić jej kojące właściwości.

7.33 PLN
PODGLĄD

Satya Nag Champa kadzidełka 15 g

Naturalne kadzidełka o zapachu Nag Champa.Kadzidełko charakteryzuje się mocnym zapachem drzewa sandałowego i kwiatu drzewa Champak.Kadzidełka Satya są wykonane z najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego.Sai Baba Nag Champa, to fantastyczne kadzidło, uwielbiane przez miliony ludzi.To wręcz symbol kadzidełek. Jest to autentyczne Sai Baba Nag Champa, wytwarzana przez Shrinivas Sugandhal (więcej...)

7.33 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka - Patchouli Forest 15 g

Kadzidełka posiadają bardzo przyjemny aromat, który długo się utrzymuje. Pachnie nawet popiół po wypalonym kadzidełku. Jedno z niewielu kadzideł "pyłkowych" (zawiera tylko naturalne składniki). Kadzidełka te robione są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników (zioła, żywice, olejki, kwiaty). Przeznaczone są do codziennego użytku oraz do medytacji. Kadzidełka nie są toksyczne.

6.83 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Palo Santo 15 g

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic. Ich bogata, naturalna woń będzie poprawiać samopoczucie. Naturalne, ręcznie rolowane kadzidełka Satya uważane są za najlepsze.Każde kadzidło waży ponad 1 gram, oraz pali się ok 1 godziny.Zapach Palo Santo ma właściwości oczyszczające umysł, sprzyjające medytacji i zwiększające przepływ energii. Okadza się nim mieszkania i miejsca ceremonii, ab (więcej...)

7.19 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Myrrh Incense by Satya 15 g

Kolekcja Nag Champa jest jak dotąd najbardziej znaną marką kadzideł na świecie. Tradycyjnie jest wytwarzany z kory drzewa sandałowego, do której dodaje się różne olejki kwiatowe. Marka ta jest powszechnie stosowana w świątyniach buddyjskich, jako wsparcie w medytacji, podczas rytuałów lub zaklęć w ramach oczyszczania lub po prostu, aby stworzyć cudowną relaksującą i przyjemną atmosferę w domu. Jeg (więcej...)

5.90 PLN
PODGLĄD

Satya Oczyszczające i odświeżające kadzidła Myrrh 15 g

Jego zapach jest ciepły i jest idealny do medytacji i rytuałów. Zapach kadzidła jest zwykle opisywany jako sosnowo-cytrynowy połączony ze słodkim, drzewnym aromatem. Mirra ma lekko ziemisty zapach, który według niektórych pachnie czarną lukrecją. Kadzidełka z mirrą są jednym z najbardziej znanych kadzideł. Mirra to żywica małego ciernistego drzewa, używana od tysiącleci w medycynie, perfumach i ka (więcej...)

7.19 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Lotus 15szt
U NAS TANIEJ
-13 %

Sattva Kadzidełka Lotus 15szt 30 g

Kwiat lotosu jest uznawany w Indiach za roślinę świętą i zapewniającą szczęście. Niepowtarzalny, a przy tym delikatny zapach kadzidełka działa uspokajająco, relaksująco i odprężająco,wnosi świeżość i równowagę do pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się podczas medytacji, ćwiczeń jogi. Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, kon (więcej...)

12.50 PLN
10.82 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Californian White Sage 15 g

Ich bogata, naturalna woń ma moc poprawy samopoczucia. Woń palonych kadzideł sprzyja medytacji. Wprowadza atmosferę pokoju, równowagi, odpręża. Kadzidło z lawendy pomaga się wyciszyć, uspokoić zmartwienia przed snem i złagodzić bezsenność. Kadzidło z lawendą jest połączone z kojącą mieszanką ziół, które pomagają podkreślić jej kojące właściwości.

7.19 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka słupkowe White Sage 10szt.
U NAS TANIEJ
-10 %

Sattva Ayurveda Kadzidełka słupkowe White Sage 10szt.

Kadzidełka naturalne słupkowe WHITE SAGEWhite Sage (biała szałwia) 10 słupków, kamienna podstawka.Kadzidełka naturalne słupkowe wytwarzane są wyłącznie z naturalnych składników w tradycyjnej manufakturze w Indiach.Nie zawierają syntetycznego zapachu, składników ani produktów petrochemicznych.

15.00 PLN
13.43 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka - Spiritual Aura 15 g

Kadzidełka Satya Spiritual Aura to odświeżająca, aktywna i ostra mieszanka zapachu cytryny, czarnej porzeczki, cyprysu, grejpfruta, mandarynki i mięty zielonej. Uważa się, że ta kombinacja zapachu pomaga w usuwaniu wszelkich negatywności otaczających twoją aurę i przywraca ją do równowagi. Kadzidełka posiadają bardzo przyjemny aromat, który długo się utrzymuje. Robione są ręcznie z wysokiej ja (więcej...)

6.97 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka słupkowe Palo Santo10 szt.
PROMOCJA
-7 %

Sattva Ayurveda Kadzidełka słupkowe Palo Santo10 szt.

Kadzidełka naturalne słupkowe PALO SANTOPalo Santo 10 słupków, kamienna podstawka.Kadzidełka naturalne słupkowe Palo&Santo są wytwarzane z naturalnych składników w tradycyjnej manufakturze w Indiach.Nie zawierają syntetycznego zapachu, składników ani produktów petrochemicznych.

15.00 PLN
13.99 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka - Sandalwood 15 g

Kadzidła pomagają oczyścić umysł, zwiększają świadomość siebie podczas medytacji i tworzą aurę pozytywnej energii. Te ręcznie zwijane kadzidełka masala zostały starannie przygotowane z naturalnego proszku drzewnego i ekstraktów ziołowych olejków eterycznych, aby zapewnić prawdziwie wzbogacające doznania. Składniki kijek bambusowy, naturalna żywica kadzidełka, węgiel aktywny, organiczna woda z trzc (więcej...)

6.83 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Piżmo 15 g

Mistyczny aromat, który dotyka wiele akordów świadomego i podświadomego umysłu, budząc go do pełnej czujności. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wiele godzin. Ręcznie wykonane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i delikatnych olejków zapachowych. Każde kadzidełko jest (więcej...)

7.19 PLN
PODGLĄD
Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka elephant
U NAS TANIEJ
-34 %

Sattva Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka elephant

Zamykane pudełko na kadzidełka z motywem indyjskim - to idealne akcesorium do palenia kadzideł patyczkowych oraz stożkowych. Pudełko zostało wykonane z egzotycznego drewna Sheesham (inaczej palisander indyjski).Wprowadź odrobinę orientu do swojego wnętrza! Pal kadzidełka w bezpieczny, łatwy i elegancki sposób. Zapach kadzideł koi zmysły, przynosi spokój i pogodę ducha. Dzięki nim można się wyci (więcej...)

34.00 PLN
22.32 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Róża 15szt
U NAS TANIEJ
-13 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Róża 15szt 30 g

Kadzidła Sattva wytwarzane są według 400-letniej tradycji z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu, ręcznie zwijane na bambusowych listewkach. Nie zawierają syntetycznych dodatków zapachowych, sztucznie pozyskanych składników ani produktów ropopochodnych. Kadzidełka różane mają słodki kwiatowy aromat, wprawiający w dobre samopoczucie. Według medycyny ajurwedyjskiej róża uwydatnia (więcej...)

12.50 PLN
10.89 PLN
PODGLĄD

Satya kadzidełka słodko korzenna nuta 15 g

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie rolowane. Ich piękny zapach będzie poprawiać samopoczucie

8.98 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Rose 15 g

Kadzidło przyciągające ogólnie pojęty Dobrobyt i Harmonię. Zapach róż bardzo silny, by przyciągać dobre duchy, miłość i przyjaźń. Zapach róży uwalnia zablokowane energie odnawiając witalność. W paczce znajduje się ok.15 patyczków Jej zapach jest pocieszający i wspierający w trudnych chwilach, jest także afrodyzjakiem. Kadzidło używane jest głównie w rytuałach romansowych. Sprzyja powrotom uczuć. J (więcej...)

7.02 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-20 %

Song of India Serenity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła SERENITY zmysłowy zapach lata Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmo (więcej...)

12.50 PLN
9.99 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła Orientalna Champa 15 g

Champa wypełnia pomieszczenie pięknym egzotycznym zapachem kwiatowym. Champa to jeden z najbardziej znanych rodzajów indyjskich zapachów kwiatowych. To gatunek Plumeri, znany na Zachodzie jako Frangipani. Champa to żółty kwiat drzewa Champac. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wi (więcej...)

7.33 PLN
PODGLĄD
Incense sticks cones kadzidła stożkowe relax 10szt
U NAS TANIEJ
-15 %

Sattva Incense sticks cones kadzidła stożkowe relax 10szt

Kadzidełka naturalne stożkowe RELAXRELAX (świerk) ok. 20 g /10 stożków, metalowa podstawkaKadzidełka naturalne Sandalwood wytwarzane są wyłącznie z naturalnych składników w tradycyjnej manufakturze w Indiach.Nie zawierają syntetycznego zapachu, składników ani produktów petrochemicznych.Jak palić kadzidełka stożkowe?Zapal kadzidełko małym płomieniem, a po chwili zdmuchnij płomień. Kadzidło stożkowe (więcej...)

14.00 PLN
11.93 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-35 %

Song of India Complicity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła COMPLICITY na zmęczenie i odprężenie. Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powin (więcej...)

12.50 PLN
8.07 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Masala Chandan 15 g

Kadzidła zapachowe w patyczkach.

5.51 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Natural 15 g

Satya Natural kadzidełka patyczkowe Dzięki kadzidełkom możesz roztaczać przyjemne zapachy na przykład w swoim domu. Podczas gdy w przeszłości był używany do rozproszenia nieprzyjemnych zapachów i jako ofiara w świątyniach w buddyzmie, obecnie ma funkcję tworzenia przyjemnej atmosfery lub do relaksu. Działa również dobrze, aby usunąć komary i inne owady. Satya's Naturalma bardzo świeży zapach czys (więcej...)

4.42 PLN
4.24 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-20 %

Song of India Wellness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła WELLNESS wprowadzą orzeźwienie i świeżość w Twoim domu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalany (więcej...)

12.50 PLN
9.99 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka White Musk 15 g

Mistyczny aromat, który dotyka wiele akordów świadomego i podświadomego umysłu, budząc go do pełnej czujności.Kadzidło z białego piżma ma delikatny, słodki zapach. To kojące, przyjazne kadzidło, które tworzy w Twoim domu słodką bryzę. W lecie kadzidło z białego piżma jest wspaniałym zapachem do rozpalenia na werandzie lub na tarasie.Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne.P (więcej...)

7.19 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-6 %

Song of India Health Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HEALTH siła i ukojenie Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić na (więcej...)

10.61 PLN
9.99 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła ziołowe uzdrawiające regenerujące 15 g

Kadzidełka Ayurweda wypełniają powietrze delikatną przyjemną wonią, która poprawia nastrój i dodaje energii po ciężkim dniu. Kadzidełka sprawdzają się do medytacji i różnego rodzaju rytuałów, duchowych praktyk i podczas ćwiczeń.

7.33 PLN
PODGLĄD