Zwierzęta / Akcesoria

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • BioBag (2)
  • Pet Teezer (3)
  • Petino (2)
  • Tangle Angel (2)
  • Totobi (1)

BioBag Biodegradowalne worki do sprzątania po psach 40 szt

Worki BioBag Dog to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników czworonogów, którzy szukają rozwiązań ekologicznych. Są w 100% biodegradowalne i kompostowalne - powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Trwałe i estetyczne. 40 worków w bloku. Wymiary worków: 22x32cm. Worki są wodoodporne, szczelne i bezwonne. Posiadają dziurki ułat (więcej...)

13.10 PLN
PODGLĄD

BioBag Worki na psie odchody 100% biodegradowalne i kompostowalne L 23x35cm 30szt

Worki BioBag Dog to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników czworonogów, którzy szukają rozwiązań ekologicznych. Są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Worki BioBag Dog powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Dzięki temu są trwałe, estetyczne, łatwe do przenoszenia, przyjazne dla planety. Worki są wodoodporne, szczelne i bezwonne (więcej...)

5.19 PLN
4.98 PLN
PODGLĄD

Totobi Ekologiczna szczoteczka do zębów dla psa i kota L miękka

Ekologiczna Szczoteczka do zębów L dla psa i kota. Idealna dla dużych ras. Ergonomiczna, bambusowa szczoteczka o miękkim włosiu, nie zawiera szkodliwego Bisfenolu A. Pozwala na dokładne mycie zębów psa i kota, nie podrażnia dziąseł. Idealna do codziennego mycia zębów. 100% BIODEGRADOWALNA, zrobiona w zgodzie z naturą, wegańska, testowana na ludziach. Wykonanie Bambus - wyprodukowane z tej części b (więcej...)

18.26 PLN
PODGLĄD

Pet Teezer Large de-shedding dog grooming brush szczotka do wyczesywania podszerstka purple grey

Ta przyjazna dla dłoni szczotka jest idealna do wyczesywania sierści psów z podwójną warstwą, a ergonomiczny kształt pomaga zmniejszyć skręcenie nadgarstka podczas szczotkowania, ułatwiając używanie.Szczotka wykorzystuje opatentowaną technologię dwupoziomowych zębów. Dłuższe zęby delikatnie usuwają brud, docierając do podszerstka, a krótsze zęby zbierają luźne włosy. Fioletowo-szary kolor dodaje j (więcej...)

66.44 PLN
PODGLĄD

Pet Teezer Small de-shedding dog grooming brush szczotka do wyczesywania podszerstka blue

Ta przyjazna dla dłoni szczotka jest idealna do wyczesywania sierści psów z podwójną warstwą, a ergonomiczny kształt pomaga zmniejszyć skręcenie nadgarstka podczas szczotkowania, ułatwiając używanie.Szczotka wykorzystuje opatentowaną technologię dwupoziomowych zębów. Dłuższe zęby delikatnie usuwają brud, docierając do podszerstka, a krótsze zęby zbierają luźne włosy. Uspokajająca niebieska kolorys (więcej...)

57.09 PLN
PODGLĄD

Petino Podkłady jednorazowe dla zwierząt 60x60 10szt

Opis produktu Skutecznie pochłaniają wilgoć i zatrzymują ją wewnątrz podkładu. Wysoka absorpcja. Chronią przed przeciekaniem i neutralizują nieprzyjemny zapach. Posiadają delikatną warstwę wierzchnią i atrakcyjny wzór. Zastosowanie Pomocne w treningu czystości szczeniąt Odpowiednie dla zwierząt starszych, mających problem nietrzymaniem moczu, chorych, w złej kondycji fizycznej, w okresie rekonwale (więcej...)

23.15 PLN
PODGLĄD
Pet Mini mała szczotka dla zwierząt Żółta
PROMOCJA
-18 %

Tangle Angel Pet Mini mała szczotka dla zwierząt Żółta

Szczotki Pet Angel są delikatne dla wszystkich rodzajów sierści i z łatwością ją rozczesują. Luksusowe, gładkie ząbki przesuwają się po futrze, delikatnie rozluźniając kołtuny bez zbędnego ciągnięcia. Szczotkowanie daje delikatny efekt masażu, dzięki któremu pielęgnacja może stać się czasem przyjemnym i wiążącym dla Ciebie i Twojego futrzastego przyjaciela.

27.68 PLN
22.56 PLN
PODGLĄD
Pet szczotka dla zwierząt Różowa
PROMOCJA
-29 %

Tangle Angel Pet szczotka dla zwierząt Różowa

Szczotki Pet Angel są delikatne dla wszystkich rodzajów sierści i z łatwością ją rozczesują. Luksusowe, gładkie ząbki przesuwają się po futrze, delikatnie rozluźniając kołtuny bez zbędnego ciągnięcia. Szczotkowanie daje delikatny efekt masażu, dzięki któremu pielęgnacja może stać się czasem przyjemnym i wiążącym dla Ciebie i Twojego futrzastego przyjaciela.

33.31 PLN
23.70 PLN
PODGLĄD

Pet Teezer Cat grooming brush szczotka dla kota o średniej sierści green

Pielęgnuj, masuj i łącz się ze swoim futrzanym kotem za pomocą tej szczotki do pielęgnacji. Idealna do sierści o krótkiej i średniej długości. Regularne stosowanie sprawi, że sierść Twojego kota będzie zdrowa i łatwa do układania, a jednocześnie zapewni relaksujące przeżycie dla Was obojga.Pet Teezer wykorzystuje unikalną, dwupoziomową technologię ząbków, która jest delikatna dla sierści i skóry k (więcej...)

54.27 PLN
PODGLĄD

Petino Podkłady higieniczne dla zwierząt 60x60cm 30szt.

Opis produktu Skutecznie pochłaniają wilgoć i zatrzymują ją wewnątrz podkładu. Chronią przed przeciekaniem. Bez zapachu. Posiadają delikatną warstwę wierzchnią i atrakcyjny wzór. Dostępne w dużym, ekonomicznym opakowaniu. Zastosowanie Pomocne w treningu czystości szczeniąt Odpowiednie dla zwierząt starszych, mających problem nietrzymaniem moczu, chorych, w złej kondycji fizycznej, w okresie rekonw (więcej...)

46.59 PLN
PODGLĄD