Dom i środki czystości / Pranie / Wybielacze

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dr. Beckmann Proszek do firan Gardinen 3x40g

Dr. Beckmann skutecznie usuwa uporczywy kurz, tłusty brud, nikotynę i nieprzyjemne zapachy. W rezultacie firany ponownie lśnią intensywną bielą. Formuła koncentratu zwiększa skuteczność wszystkich detergentów, dzięki czemu nie jest potrzebny specjalny środek do pielęgnacji. Biel i jasność pozostają zachowane nawet po ponownym praniu (zgodnie ze znormalizowanymi warunkami laboratoryjnymi). Saszetki (więcej...)

9.27 PLN
PODGLĄD

Heitmann Wybielacz w proszku firany i zasłony 50 g

Heitmann Saszetki do prania firan Gardinen 1 szt Marka Heitmann to doskonały producent chemii niemieckiej. Produkt doskonale wypierze firany pozostawiając je śnieżnobiało. Co więcej, saszetki do prania firan są niezwykle łatwe w użyciu, a przede wszystkim skuteczne. Specjalna formuła z aktywnym tlenem sprawia, że Twoje firany zyskają nowego wyglądu. Pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń, a także zżó (więcej...)

4.59 PLN
PODGLĄD

Gallus Tlenowy wybielacz w proszku 600 g

Tlenowy wybielacz w proszku Gallus. Przeznaczony do prania ręcznego i mechanicznego oraz namaczania tkanin białych. Zastosowanie aktywnego tlenu w wybielaczu pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń np. z kawy, herbaty, soków, wina, trawy, błota, warzyw, coli, atramentu wodnego itd. Nie zawiera chloru, dzięki czemu jest bezpieczny dla tkanin.

12.65 PLN
PODGLĄD

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku 50 ml

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku Wybielacz WÄSCHE WEISS: - przywraca tkaninom olśniewającą biel, - usuwa zszarzenia, - likwiduje zażółcenia. Produkt w szybki sposób usuwa nawet zszarzenia z białej bielizny. Posiada moc wybielania we wszystkich temperaturach i doskonale sprawdza się do wszystkich tkanin, również do tkanin delikatnych. Wybielacz nie zawiera chloru, fosforan (więcej...)

4.29 PLN
PODGLĄD