Dom i środki czystości / Pranie / Wybielacze

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Ace (1)
  • Der Waschkönig (2)
  • Gallus (1)
  • Heitmann (4)

Ace Wybielacz w płynie 1000 ml

Ace to doskonały, włoski środek do usuwania plam z białych tkanin. Asygnowany jednocześnie do prania ręcznego, jak i w pralkach.

8.49 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig tlenowy wybielacz w proszku 750 g

Tlenowy wybielacz niemieckiego pochodzenia Der Waschknig C.G. z powodzeniem nadaje się do prania oraz namaczania. Aktywna formuła nowej generacji zawarta w odplamiaczu gwarantuje skuteczne usuwanie uporczywych plam z białych tkanin i przywraca im śnieżną biel. Wybielacz Der Waschknig C.G. może być używany zarówno jako dodatek do proszku lub jako proszek do namaczania stosowany na szczególnie trudn (więcej...)

16.79 PLN
PODGLĄD

Heitmann Wybielacz w proszku firany i zasłony 50 g

Heitmann Saszetki do prania firan Gardinen 1 szt Marka Heitmann to doskonały producent chemii niemieckiej. Produkt doskonale wypierze firany pozostawiając je śnieżnobiało. Co więcej, saszetki do prania firan są niezwykle łatwe w użyciu, a przede wszystkim skuteczne. Specjalna formuła z aktywnym tlenem sprawia, że Twoje firany zyskają nowego wyglądu. Pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń, a także zżó (więcej...)

5.88 PLN
PODGLĄD

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku 50 ml

Heitmann Wasche Weiss Wybielacz Do Prania Tkanin W Proszku Wybielacz WÄSCHE WEISS: - przywraca tkaninom olśniewającą biel, - usuwa zszarzenia, - likwiduje zażółcenia. Produkt w szybki sposób usuwa nawet zszarzenia z białej bielizny. Posiada moc wybielania we wszystkich temperaturach i doskonale sprawdza się do wszystkich tkanin, również do tkanin delikatnych. Wybielacz nie zawiera chloru, fosforan (więcej...)

6.10 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig tlenowy wybielacz w płynie 1500 ml

Wybielacz niemieckiej marki Der Waschknig C.G. nadaje się zarówno do prania jak i namaczania. Aktywna formuła nowej generacji w nim zawarta zapewnia skuteczne usuwanie uporczywych plam z białych tkanin i przywraca im śnieżną biel. Może być stosowany zarówno jako dodatek do proszku oraz do namaczania na szczególnie trudne zabrudzenia oraz zaschnięte plamy. Przeznaczony jest do stosowania w pralkach (więcej...)

27.22 PLN
PODGLĄD

Heitmann Wybielacz do tkanin 500 ml

Wybielacz do tkanin w płynie marki Heitmann przywróci śnieżną biel tkaninom i ubraniom. Może być stosowany do prania w każdej temperaturze, wszystkich materiałów, również tkanin delikatnych. Nie niszczy materiałów. Dzięki niemu Twoje ulubione ubrania, firanki i pościel będą znów wyglądać jak nowe.

23.51 PLN
PODGLĄD

Gallus Tlenowy wybielacz w proszku 600 g

Tlenowy wybielacz w proszku Gallus. Przeznaczony do prania ręcznego i mechanicznego oraz namaczania tkanin białych. Zastosowanie aktywnego tlenu w wybielaczu pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń np. z kawy, herbaty, soków, wina, trawy, błota, warzyw, coli, atramentu wodnego itd. Nie zawiera chloru, dzięki czemu jest bezpieczny dla tkanin.

21.42 PLN
PODGLĄD

Heitmann Pure Wybielacz czysty tlen 350 g

Wybielanie czystym tlenem Heitmann Pure zapewnia higieniczną czystość w całym gospodarstwie domowym w sposób przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla żywności. Wszechstronny domowy środek nadaje się do higienicznego czyszczenia prania, a także do czyszczenia i usuwania zapachów w gospodarstwie domowym.

21.13 PLN
PODGLĄD