Tangle Teezer

Rewolucyjne szczotki do rozczesywania włosów, zaprojektowane przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey’a.

Każda szczotka stworzona jest z tworzywa, które jest odpowiednio elastyczne. Zapewnia to duży komfort podczas czesania włosów. Odpowiednia budowa pozwala na masaż skóry głowy, zwiększając ukrwienie skóry. Ma to pozytywny wpływ na stan skóry i włosów.

Szczotki nie szarpią, są delikatne ale skutecznie rozczesują nawet splątane kosmyki. Regularne stosowanie szczotki Tangle Teezer zwiększa połysk i gładkość włosów.

Bogata gama kolorystyczna sprawia, że dobierzesz szczotkę do swoich preferencji i stylu.

Różnorodność stylu szczotek pozwoli na wybór zależnie od wymagań. Szczotki na basen, do torebki, dla dziecka lub klasyczne. Zdefiniuj swoje potrzeby, wybierz kolor i ciesz się pięknymi, zadbanymi włosami.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Black Pearl Szczotka Do Włosów Czarno - Biała

Tangle Teezer Aqua Splash Black Pearl Szczotka Do Włosów Czarno - Biała

Tangle Teezer Aqua Splash Black Pearl Najnowsza szczotka od Tangle Teezer w kolorze czrno - białym. Innowacyjny kształt łączy wszystkie zalety klasycznych Tangle Teezer Nowoczesny kształt stworzony jest do tego, by woda szybko spływała ze szczotki. Idealna na basen, na plażę, do rozprowadzania masek i odżywek na włosach. Pierwsza szczotka z możliwością pionowego postawienia na toaletce. Dzięki tem (więcej...)

41.00 PLN
Podgląd
Blue Lagoon Szczotka Do Włosów Niebiesko - Biała

Tangle Teezer Aqua Splash Blue Lagoon Szczotka Do Włosów Niebiesko - Biała

Tangle Teezer Aqua Splash Blue Lagoon Najnowsza szczotka od Tangle Teezer Aqua Splash w kolorze niebiesko - białym. Innowacyjny kształt łączy wszystkie zalety klasycznych Tangle Teezer. Nowoczesny kształt stworzony jest do tego, by woda szybko spływała ze szczotki. Idealna na basen, na plażę, do rozprowadzania masek i odżywek na włosach. Pierwsza szczotka z możliwością pionowego postawienia na toa (więcej...)

41.00 PLN
Podgląd
Pink Flamingo Szczotka Do Włosów Różowo - Biała

Tangle Teezer Aqua Splash Pink Flamingo Szczotka Do Włosów Różowo - Biała

Tangle Teezer Aqua Splash Pink Flamingo Najnowsza szczotka od Tangle Teezer Aqua Splash rózowo - biała. Innowacyjny kształt łączy wszystkie zalety klasycznych Tangle Teezer. Nowoczesny kształt stworzony jest do tego, by woda szybko spływała ze szczotki. Idealna na basen, na plażę, do rozprowadzania masek i odżywek na włosach. Pierwsza szczotka z możliwością pionowego postawienia na toaletce. Dzięk (więcej...)

34.60 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów

Tangle Teezer Blow-Styling Full Paddle Szczotka do włosów

Tangle Teezer Blow-Styling Full Paddle Nowość Wymiary: 25cm x 8cm Szczotka do włosów Tangle Teezer Blow-Styling wyposażona w wygodną rączkę. Do stylizacji włosów podczas suszenia. Idealnie wyciąga włos powodując, że są gładkie, błyszczące. Ząbki szczotki idealnie wyczesują i odprowadzają wodę podczas czesania mokrych włosów. Idealna do stylizowania włosów przy użyciu suszarki. Rewolucyjna szczotka (więcej...)

56.90 PLN
Podgląd
Cool Britania Szczotka Do Włosów Flaga Brytyjska

Tangle Teezer Compact Styler Cool Britania Szczotka Do Włosów Flaga Brytyjska

Tangle Teezer Compact Styler Cool Britania Szczotka z serii Compact Styler ze wzorem flagi brytyjskiej. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzje (więcej...)

42.40 PLN
Podgląd
Designed By Lulu Guinness Czarno - Biała szczotka do włosów w Usta Wersja limitowana

Tangle Teezer Compact Styler Designed By Lulu Guinness Czarno - Biała szczotka do włosów w Usta Wersja limitowana

Tangle Teezer Compact Styler Designed By Lulu Guinness Czarno - Biała szczotka w usta. Wersja limitowana Szczotka z serii Compact Styler ze wzorem czerwonych ust. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do roz (więcej...)

40.50 PLN
Podgląd
Gold Rush Szczotka Do Włosów Złota

Tangle Teezer Compact Styler Gold Rush Szczotka Do Włosów Złota

Tangle Teezer Compact Styler Szczotka z serii Compact Styler w kolorze złotym. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Inno (więcej...)

44.50 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów CS Clara

Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush Szczotka do włosów CS Clara

Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush to postępowa budowa szczotki która pozwala na szybkie i bezbolesne rozczesywanie włosów jednocześnie mokrych jak i suchych. Bez ciągnięcia, wyrywania i łamania kosmyków. Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush ma przyjazny, nadzwyczajny dopasowany do dłoni zarys.

51.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów Kaleidoscope

Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush szczotka do włosów Kaleidoscope

Innowacyjna, profesjonalna szczotka do włosów Tangle Teezer Compact Styler doskonale rozczesze włosy i nie dopuści do ich splątywania się. Dzięki praktycznemu opakowaniu, które chroni ząbki szczotki oraz mniejszym rozmiarom, możesz nosić ją stale przy sobie i stosować zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Szczotka delikatnie czesze włosy, nie ciągnie i nie uszkadza splątanych kosmyków. Rozczesywanie (więcej...)

51.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów Neon Orange

Tangle Teezer Compact styler Hairbrush szczotka do włosów Neon Orange

Compact Styler, kompaktowa wersja popularnej szczotki Tangle Teezer, idealna do torebki lub w podróży. Szczotka Tangle Teezer jest najlepiej sprzedającym się i najczęściej nagradzanym produktem do pielęgnacji włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Zalecana także do rozczesywania włosów (więcej...)

42.60 PLN
Podgląd
szczotka do włosów Neon Yellow

Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush szczotka do włosów Neon Yellow

Compact Styler, kompaktowa wersja popularnej szczotki Tangle Teezer, idealna do torebki lub w podróży. Szczotka Tangle Teezer jest najlepiej sprzedającym się i najczęściej nagradzanym produktem do pielęgnacji włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Zalecana także do rozczesywania włosów (więcej...)

42.60 PLN
Podgląd
szczotka do włosów Star Wars

Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush szczotka do włosów Star Wars

ON-THE-GO - DETANGLING HAIRBRUSH marki Tangle Teezer. Kompaktowa szczotka do włosów. Zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shaun P. Innowacyjny zarys i rozciągliwość ząbków umożliwia szybkie i bezbolesne rozczesywanie peruk, afro i włosów cienkich, zniszczonych i przedłużanych. praktyczna rączka wyśmienicie przylega do dłoni, gwarantując komfort i wygodę pracy. Produkt nie ciągnie splątanych (więcej...)

56.80 PLN
Podgląd
Hello Kitty Czarno Biała Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Compact Styler Hello Kitty Czarno Biała Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Compact Styler Hello Kitty Czarno - Biała szczotka Szczotka z serii Compact Styler ze wzorem Hello Kitty. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez bry (więcej...)

41.10 PLN
Podgląd
Hello Kitty Różowo Biała Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Compact Styler Hello Kitty Różowo Biała Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Compact Styler Hello Kitty Różowo Biała Szczotka Do Włosów Szczotka z serii Compact Styler ze wzorem Hello Kitty. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana p (więcej...)

43.60 PLN
Podgląd
Men's Groomer Szczotka do Włosów Srebrna Matowa

Tangle Teezer Compact Styler Men's Groomer Szczotka do Włosów Srebrna Matowa

Tangle Teezer Compact Styler Men's Groomer Szczotka z serii Compact Styler polecana dla mężczyzn. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do transportu np. podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pu (więcej...)

44.10 PLN
Podgląd
Pink Leopard Szczotka Do Wlosów Różowa Panterka

Tangle Teezer Compact Styler Pink Leopard Szczotka Do Wlosów Różowa Panterka

Tangle Teezer Compact Styler Szczotka z serii Compact Styler ze wzorem różowej panterki. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfr (więcej...)

43.10 PLN
Podgląd
Pink Sizzle Szczotka Do Włosów Różowo - Czarna

Tangle Teezer Compact Styler Pink Sizzle Szczotka Do Włosów Różowo - Czarna

Tangle Teezer Compact Styler Pink Sizzle Szczotka z serii Compact Styler różowo - czarna. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulf (więcej...)

49.80 PLN
Podgląd
Pug Love Szczotka Do Włosów Różowa W Pieski Mopsiki

Tangle Teezer Compact Styler Pug Love Szczotka Do Włosów Różowa W Pieski Mopsiki

Tangle Teezer Compact Styler Szczotka z serii Compact Styler różowa ze wzorem piesków mopsów. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna (więcej...)

48.80 PLN
Podgląd
Starlet Szczotka Do Włosów Srebrno - Czarna

Tangle Teezer Compact Styler Starlet Szczotka Do Włosów Srebrno - Czarna

Tangle Teezer Compact Styler Starlet Szczotka z serii Compact Styler srebrno - czarna. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nadaje się do noszenia w torebce i podczas podróży. Zęby szczotki są chronione przed zabrudzeniem i odkształceniem. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey (więcej...)

51.75 PLN
Podgląd
Zestaw Compact Styler Festival Bag Szczotka Pink Sizzle Szczotka Do Włosów Różowo - Czarna + Suchy Szampon

Tangle Teezer Compact Styler Zestaw Compact Styler Festival Bag Szczotka Pink Sizzle Szczotka Do Włosów Różowo - Czarna + Suchy Szampon

Tangle Teezer Compact Styler Pink Sizzle + Suchy Szampon Tangle Teezer 50ml Szczotka z serii Compact Styler różowo - czarna. Suchy szampon do włosów kultowej marki Tangle Teezer. To połączenie idealne nie tylko w podrózy, w mig odświeżysz włosy, nadasz włosom, świeżego zapachu, świeżości i uniesienia. Szczotka przeznaczona do użytku nie tylko w domu, z dodatkową funkcją pokrywki, dzięki której nad (więcej...)

56.00 PLN
Podgląd
Popping Purple Szczotka Do Włosów Dla Dzieci

Tangle Teezer Magic Flowerpot Popping Purple Szczotka Do Włosów Dla Dzieci

Tangle Teezer Magic Flowerpot Popping Purple Szczotka przeznaczona dla dziewczynek. Z pojemnikiem na gumki i spinki. Szczotkowanie długich włosów bez łez i uśmiechem na twarzy? Z Tangle Teezer Magic Flowerpot to możliwe. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia (więcej...)

41.10 PLN
Podgląd
Blue Blush Niebiesko - Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Salon Elite Blue Blush Niebiesko - Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Salon Elite Blue Blush Szczotka Salon Elite w kolorze niebiesko - różowym. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka działa bardzo delikatnie a jednocześnie niesamowicie skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. Salon Eli (więcej...)

34.30 PLN
Podgląd
Dolly Pink Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Salon Elite Dolly Pink Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Salon Elite Szczotka Dolly Pink w kolorze różowym. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka działa bardzo delikatnie a jednocześnie niesamowicie skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. Salon Elite pozwala osiągnąć prof (więcej...)

33.60 PLN
Podgląd
Midnight Black Czarna Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Salon Elite Midnight Black Czarna Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer Salon Elite Midnight Black Szczotka z serii Salon Elite w kolorze czarnym. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka działa bardzo delikatnie a jednocześnie niesamowicie skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. Salon Eli (więcej...)

33.60 PLN
Podgląd
szczotka do włosów

Tangle Teezer Salon elite szczotka do włosów

Rimmel London Renew Lift Regenerating Firming Foundation SPF15 liftingujący podkład do cery dojrzałej. Artykuł ma za zadanie wykreować efekt bezbłędnie przygładzonej cery. Podkład pozostał zbogacony w kompleks Time Reverse Complex, który wydajnie pomaga w procesie regeneracji komórek. Powoduje, że skóra odzyskuje jędrność, rozciągliwość i młodzieńczy lśnienie. Posiada witaminy C i E i filtr SPF15 (więcej...)

30.40 PLN
Podgląd
Blueberry Pop Niebiesko - Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Blueberry Pop Niebiesko - Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Blueberry Pop Szczotka Blueberry Pop w kolorze niebiesko - różowym Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka działa bardzo delikatnie a jednocześnie niesamowicie skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. Szcz (więcej...)

31.25 PLN
Podgląd
Panther Black Czarna Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Panther Black Czarna Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Panther Black Szczotka Panther Black w kolorze czarnym. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka działa bardzo delikatnie a jednocześnie niesamowicie skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. Szczotka Tangle (więcej...)

31.50 PLN
Podgląd
Pink Fizz Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Pink Fizz Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Pink Fizz Szczotka Pink Fizz w kolorze różowym. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka działa bardzo delikatnie a jednocześnie niesamowicie skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. Szczotka Tangle Teezer (więcej...)

33.70 PLN
Podgląd
Plum Delicious Fioletowo - Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Plum Delicious Fioletowo - Różowa Szczotka Do Włosów

Tangle Teezer The Original Plum Delicious Szczotka Plum Delicious w kolorze fioletowo - różowym. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka działa bardzo delikatnie a jednocześnie niesamowicie skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy. S (więcej...)

31.50 PLN
Podgląd
Sherbet Lemon Summer Edition Żółto - Różowa Szczotka do Włosów Edycja Limitowana

Tangle Teezer The Original Sherbet Lemon Summer Edition Żółto - Różowa Szczotka do Włosów Edycja Limitowana

Tangle Teezer The Original Sherbet Lemon Summer Edition Żółto - Różowa Szczotka Do Włosów Szczotka w kolorze żółto - różowym. Letnia edycja limitowana. Ilość ograniczona. Cudowne słodkie, letnie kolory. Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów, zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey'a. Innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, sprawia, że szczotka dzi (więcej...)

32.30 PLN
Podgląd
Czarna szczotka do włosów

Tangle Teezer The Ultimate Czarna szczotka do włosów

Szczotka Tangle Teezer The Ultimate już w Polsce Prawdziwa rewolucja w rozczesywaniu włosów! Tangle Teezer rozczesuje włosy bezboleśnie i szybko, pozwala uzyskać niezwykły efekt w ciągu pół minuty! Rewolucja w pielęgnacji włosów Takiej szczotki jeszcze nie było! Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skut (więcej...)

40.30 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Biało Czerwona Limited Edition

Tangle Teezer Wet and Dry The Original Szczotka Do Włosów Biało Czerwona Limited Edition

Tangle Teezer Wet and Dry The Original Szczotka Do Włosów Biało Czerwona Limited Edition Tangle Teezer the Original to innowacyjna szczotka, projektu brytyjskiego fryzjera Shaun P., umożliwiająca bezbolesne rozczesywanie włosów. Wyjątkowy ergonomiczny kształt, oraz odpowiednia długość ząbków (ząbki dłuższe i krótsze) zapewniają szybkie i delikatne rozczesywanie, zarówno włosów suchych jak i mokryc (więcej...)

30.70 PLN