Perfumeria / Dom / Kadzidła

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Chakra (1)
  • Goloka (1)
  • La Casa De Los Aromas (10)
  • Mia Box (17)
  • Namaste (1)
  • Sattva (15)
  • Satya (17)
  • Song of India (10)
  • Wizaż24 (1)

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Paczula 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, wnętrze, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Paczuli nad wyraz dynamiczny, specyficzny, kojący, ziemisty zapach. Według starodawnej medycyny ajurwedyjskiej aromat paczuli podwyższa energie życiową i polepsza nastrój. Stymuluje układ (więcej...)

12.81 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Patchouli 15 g

Kadzidło z rośliną Patchouli doskonale sprawdza się jako środek odstraszający owady i odświeżacz do prania, a także jako zapach poprawiający nastrój na imprezy. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wiele godzin. Ręcznie wykonane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i deli (więcej...)

7.09 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Frank 15szt
U NAS TANIEJ
-28 %

Sattva Kadzidełka Frank 15szt 30 g

Kadzidła Sattva Frank to lekki odświeżający, cytrusowy aromat. Kadzidło franc od tysiącleci jest używane w rytuałach oczyszczających,w medytacji i medycynie.Pali się je w celu zmniejszenia poczucia niepokoju, zrelaksowania się. Może także zwiększyć zdolność koncentracji i uczenia się. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijany na bambusa. To k (więcej...)

12.50 PLN
8.98 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Balsamowiec Indyjski 15szt
U NAS TANIEJ
-31 %

Sattva Kadzidełka Balsamowiec Indyjski 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Guggul to żywica pochodząca z drzewa Commiphoramukul, czyli balsamowiec indyjski, rosnącego na suchych i półpustynnych obszarach północnych Indii. Kadzidło ma charakterystyczny słodko-owoco (więcej...)

17.00 PLN
11.66 PLN
PODGLĄD
Chakra balancing natural incense naturalne kadzidła harmonizujące czakry 49szt
PROMOCJA
-2 %

Sattva Chakra balancing natural incense naturalne kadzidła harmonizujące czakry 49szt

Słowo ‘Sattva’ oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jnana (wiedzy).Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie nawijane na bambusa.To kadzidło wytwarzane jest ręcznie z 400 letnią tradycją.Nie zawiera syntety (więcej...)

36.07 PLN
35.51 PLN
PODGLĄD

Satya Nag Champa kadzidełka 15 g

Naturalne kadzidełka o zapachu Nag Champa.Kadzidełko charakteryzuje się mocnym zapachem drzewa sandałowego i kwiatu drzewa Champak.Kadzidełka Satya są wykonane z najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego.Sai Baba Nag Champa, to fantastyczne kadzidło, uwielbiane przez miliony ludzi.To wręcz symbol kadzidełek. Jest to autentyczne Sai Baba Nag Champa, wytwarzana przez Shrinivas Sugandhal (więcej...)

6.79 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Californian White Sage 15 g

Ich bogata, naturalna woń ma moc poprawy samopoczucia. Woń palonych kadzideł sprzyja medytacji. Wprowadza atmosferę pokoju, równowagi, odpręża. Kadzidło z lawendy pomaga się wyciszyć, uspokoić zmartwienia przed snem i złagodzić bezsenność. Kadzidło z lawendą jest połączone z kojącą mieszanką ziół, które pomagają podkreślić jej kojące właściwości.

6.54 PLN
PODGLĄD

Sattva Kadzidełka Cynamon 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Aromat cynamonowego kadzidła, określany jest jako korzenny, przyprawowy, słodki. Według starodawnej medycyny ajurwedyjskiej zapach cynamonu przyciąga do naszego życia obfitość, pieniądze i (więcej...)

12.81 PLN
PODGLĄD

Satya Oczyszczające i odświeżające kadzidła Myrrh 15 g

Jego zapach jest ciepły i jest idealny do medytacji i rytuałów. Zapach kadzidła jest zwykle opisywany jako sosnowo-cytrynowy połączony ze słodkim, drzewnym aromatem. Mirra ma lekko ziemisty zapach, który według niektórych pachnie czarną lukrecją. Kadzidełka z mirrą są jednym z najbardziej znanych kadzideł. Mirra to żywica małego ciernistego drzewa, używana od tysiącleci w medycynie, perfumach i ka (więcej...)

6.95 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Yoga&Meditation 15szt
U NAS TANIEJ
-16 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Yoga&Meditation 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Yoga & Medytacja to czyste, naturalne kadzidła certyfikowane przez ECOCERT. Główne składniki kadzidełek pochodzą z dziewiczej indyjskiej dżungli, podczas gdy żywice pochodzą z suchych obsza (więcej...)

14.90 PLN
12.49 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Drzewo Sandałowe 15szt
PROMOCJA

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Drzewo Sandałowe 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pomieszczenie, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Drzewo sandałowe znane jest w już od tysiącleci, a jego uzdrawiające cechy wykorzystuje się w medycynie indyjskiej i chińskiej do dziś. W Indiach stosowany jest w celach duchowych i (więcej...)

12.81 PLN
12.78 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła ziołowe uzdrawiające regenerujące 15 g

Kadzidełka Ayurweda wypełniają powietrze delikatną przyjemną wonią, która poprawia nastrój i dodaje energii po ciężkim dniu. Kadzidełka sprawdzają się do medytacji i różnego rodzaju rytuałów, duchowych praktyk i podczas ćwiczeń.

7.09 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka patyczkowe Sandalwood
U NAS TANIEJ
-31 %

Satya Kadzidełka patyczkowe Sandalwood 15 g

Kadzidełka patyczkowe Sandalwood Kadzidełka o ciekawym słodkim zapachu olejku sandałowego o właściwościach uspokajających i łagodzących objawy stresu życia codziennego. Stosowane w medytacji wyciszają natłok myśli i rozjaśniają umysł.

9.90 PLN
6.87 PLN
PODGLĄD

Satya kadzidełka słodko korzenna nuta 15 g

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie rolowane. Ich piękny zapach będzie poprawiać samopoczucie

7.10 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Tulsi 15szt
U NAS TANIEJ
-28 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Tulsi 15szt 30 g

Tulsi nazywa się Świętą Bazylią Azjatycką. Esencja pozyskiwana jest w procesie destylacji Tulsi, głownie z jej liści. Tulsi używana jest w większości hinduski domów do kultu a tym samym uważana jest za najświętsze zioło. W medycynie Ajurwedyjskiej tulsi używana jest jako środek leczniczy szczególnie przy przedłużonym kaszlu. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych (więcej...)

12.50 PLN
8.98 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Róża 15szt
PROMOCJA
-6 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Róża 15szt 30 g

Kadzidła Sattva wytwarzane są według 400-letniej tradycji z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu, ręcznie zwijane na bambusowych listewkach. Nie zawierają syntetycznych dodatków zapachowych, sztucznie pozyskanych składników ani produktów ropopochodnych. Kadzidełka różane mają słodki kwiatowy aromat, wprawiający w dobre samopoczucie. Według medycyny ajurwedyjskiej róża uwydatnia (więcej...)

13.64 PLN
12.78 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Palo Santo 15 g

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic. Ich bogata, naturalna woń będzie poprawiać samopoczucie. Naturalne, ręcznie rolowane kadzidełka Satya uważane są za najlepsze.Każde kadzidło waży ponad 1 gram, oraz pali się ok 1 godziny.Zapach Palo Santo ma właściwości oczyszczające umysł, sprzyjające medytacji i zwiększające przepływ energii. Okadza się nim mieszkania i miejsca ceremonii, ab (więcej...)

6.10 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Palo Santo 15szt
U NAS TANIEJ
-5 %

Sattva Kadzidełka Palo Santo 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Palo Santo to po hiszpańsku Święte Drzewo, od wieków jest używane w Indiach do oczyszczania złej energii w domu. Jego zapach to połączenie słodkich nut różano-żywicznych, mięty i cytrusów. (więcej...)

23.00 PLN
21.78 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Lawenda 15szt
PROMOCJA
-2 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Lawenda 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Lawenda jest uważana za naturalny antyseptyk, niweluje toksyny i bakterie zanieczyszczające powietrze. Palące się kadzidło oczyszcza aurę pomieszczenia, dodatkowo niweluje stres i napięcia (więcej...)

13.64 PLN
13.42 PLN
PODGLĄD

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Champa 15szt 30 g

SATTVA INCENSE CHAMPA 30G NATURALNE Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pomieszczenie, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Nag Champa to nazwa zapachu pochodzącego z hinduskich i buddyjskich świątyń. Kadzidełka wykonane są na bazie drzewa sandałowego i drzewa champak (więcej...)

13.64 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła Orientalna Champa 15 g

Champa wypełnia pomieszczenie pięknym egzotycznym zapachem kwiatowym. Champa to jeden z najbardziej znanych rodzajów indyjskich zapachów kwiatowych. To gatunek Plumeri, znany na Zachodzie jako Frangipani. Champa to żółty kwiat drzewa Champac. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wi (więcej...)

7.09 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Rose 15 g

Kadzidło przyciągające ogólnie pojęty Dobrobyt i Harmonię. Zapach róż bardzo silny, by przyciągać dobre duchy, miłość i przyjaźń. Zapach róży uwalnia zablokowane energie odnawiając witalność. W paczce znajduje się ok.15 patyczków Jej zapach jest pocieszający i wspierający w trudnych chwilach, jest także afrodyzjakiem. Kadzidło używane jest głównie w rytuałach romansowych. Sprzyja powrotom uczuć. J (więcej...)

6.79 PLN
PODGLĄD

Satya Nag Champa Kadzidła Backflow 24 Stożki 75 g

NAG CHAMPA to wyjątkowa indyjska kompozycja zapachowa, w której skład wchodzi aromat kwiatów Frangipani oraz drzewa sandałowego. Jest powszechnie stosowana w kadzidłach, mydłach, olejkach a także do wyrobu świec, soli do kąpieli i innych kosmetyków. Jego specyficzny zapach jest bardzo silny - typowy wywodzący się z Indii aromat. Wysokiej jakości stożki z drzewa sandałowego Nag Champa. Relaksujący (więcej...)

11.04 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Harmony Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HARMONY równowaga emocji Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić (więcej...)

12.50 PLN
10.43 PLN
PODGLĄD

Satya Nag Champa Kadzidła Rose 24 Stożki 75 g

Poleca się zapach róży osobom poszukującym harmonii, ponieważ łagodzi napięcia i stresy. Ekologia nasze produkty są w 100% przyjazne dla środowiska zbiór odbywa się bez powodowania uszkodzeń żywych drzew. Oferujemy wyłącznie produkty uzyskane z gałęzi drzew powalonych z przyczyn naturalnych.

8.83 PLN
8.48 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka White Musk 15 g

Mistyczny aromat, który dotyka wiele akordów świadomego i podświadomego umysłu, budząc go do pełnej czujności.Kadzidło z białego piżma ma delikatny, słodki zapach. To kojące, przyjazne kadzidło, które tworzy w Twoim domu słodką bryzę. W lecie kadzidło z białego piżma jest wspaniałym zapachem do rozpalenia na werandzie lub na tarasie.Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne.P (więcej...)

6.95 PLN
PODGLĄD

Goloka Kadzidełka stożkowe Backflow White Sage 24szt.

Biała szałwia jest również nazywana kadzidłem indiańskim. Jest wytwarzany ze srebrno-białych liści rośliny Salvia Apiana i rośnie na wybrzeżu Kalifornii. Jest to święte zioło używane przez szamanów rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej od wieków do ceremonii oczyszczenia. W ten sposób oczyszcza się nie tylko środowisko życia, ale także umysł ze wszystkimi jego myślami. White Sage ma ostry korzen (więcej...)

10.73 PLN
10.30 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka - Vanilla
U NAS TANIEJ
-18 %

Song of India Kadzidełka - Vanilla 15 g

Oryginalne indyjskie kadzidełka o orientalnym zapachu - Vanilla (wanilia). Rolowane ręcznie z naturalnego pyłu drzewnego i olejków eterycznych. Zawierają 96% składników pochodzenia organicznego. Przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, nie testowane na zwierzętach. Wyprodukowane bez wykorzystywania pracy dzieci. Kartonowe opakowanie nadaje się do recyklingu.

8.90 PLN
7.33 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Drewniana podstawka pod kadzidła inkrustowana mosiężnymi zdobieniami ze Słoniem

Ręcznie wykonana podstawka na klasyczne kadzidła na patyczku, w zwiazku z tym każda jest inna. Dzięki niej bez problemu usuniesz popiół powstały podczas spalania kadzidełka. Odpowiednia do kadzideł klasycznych, na patyczku. Dzięki niej bez problemu usuniesz popiół powstały podczas spalania kadzidełka.Podstawka bez kadzidła. Długość 26 cm

6.09 PLN
PODGLĄD

Song of India Happiness Kadzidełka Drzewo Sandałowe Naturalny Afrodyzjak

Szukasz kadzidła, które Cię uspokoi i pomoże zwalczyć chandrę? Kadzidełka Song of India Happiness mają tę moc! To patyczek złożony z naturalnej żywicy kadzidłowej, węgla aktywnego, wody z trzciny cukrowej, proszku z kory, sproszkowanego drewna oraz olejków eterycznych drzewa sandałowego. Dominujący w tej mieszance aromat sandałowca koi nerwy, łagodzi stany depresyjne, lęki i napięcie. Zapalaj więc (więcej...)

14.76 PLN
14.17 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Myrrh Incense by Satya 15 g

Kolekcja Nag Champa jest jak dotąd najbardziej znaną marką kadzideł na świecie. Tradycyjnie jest wytwarzany z kory drzewa sandałowego, do której dodaje się różne olejki kwiatowe. Marka ta jest powszechnie stosowana w świątyniach buddyjskich, jako wsparcie w medytacji, podczas rytuałów lub zaklęć w ramach oczyszczania lub po prostu, aby stworzyć cudowną relaksującą i przyjemną atmosferę w domu. Jeg (więcej...)

6.95 PLN
PODGLĄD

Namaste Mini naturalne kadzidła 20 cm Lotos 22 Szt

Namaste, Mini Naturalne Kadzidła 20cm, Lotos, 22 szt. Kadzidła o urzekającym zapachu kwiatu lotosu. Naturalne kadzidła indyjskie wytwarzane w tradycyjny sposób to nieodłączny element kultury hinduskiej. Kadzidła przygotowywane są tak samo od setek lat, a technika wykonania kadzideł nie zmieniła się i wciąż wytwarza się je ręcznie z troską i miłością. Kadzidła Namaste wykonywane są ręcznie, w klasy (więcej...)

7.10 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Natural 15 g

Satya Natural kadzidełka patyczkowe Dzięki kadzidełkom możesz roztaczać przyjemne zapachy na przykład w swoim domu. Podczas gdy w przeszłości był używany do rozproszenia nieprzyjemnych zapachów i jako ofiara w świątyniach w buddyzmie, obecnie ma funkcję tworzenia przyjemnej atmosfery lub do relaksu. Działa również dobrze, aby usunąć komary i inne owady. Satya's Naturalma bardzo świeży zapach czys (więcej...)

5.71 PLN
5.48 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Masala Chandan 15 g

Kadzidła zapachowe w patyczkach.

6.49 PLN
PODGLĄD
Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka elephant
U NAS TANIEJ
-13 %

Sattva Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka elephant

Zamykane pudełko na kadzidełka z motywem indyjskim - to idealne akcesorium do palenia kadzideł patyczkowych oraz stożkowych. Pudełko zostało wykonane z egzotycznego drewna Sheesham (inaczej palisander indyjski).Wprowadź odrobinę orientu do swojego wnętrza! Pal kadzidełka w bezpieczny, łatwy i elegancki sposób. Zapach kadzideł koi zmysły, przynosi spokój i pogodę ducha. Dzięki nim można się wyci (więcej...)

34.00 PLN
29.63 PLN
PODGLĄD

Chakra Kadzidełka stożkowe Throat na 5 Czakrę 45 ml

Ta czakra komunikuje ze sobą wszystkie emocje i uczucia. Zapewnia miejsce wewnątrz siebie by umożliwić wewnętrzne refleksje. Prawda duchowa. Umiejętność kontroli tej czakry daje niebywały dar słowa i pomaga w zachowaniu sił młodości przez długi okres czasu.

10.67 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Complicity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła COMPLICITY na zmęczenie i odprężenie. Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powin (więcej...)

12.50 PLN
10.43 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-19 %

Song of India Serenity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła SERENITY zmysłowy zapach lata Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmo (więcej...)

12.50 PLN
10.15 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Palo Santo 15 g

Kadzidła Nag Champa pierwotnie powstawały w klasztorach w Indiach i Nepalu. To aromatyczne kadzidło o swoim słodkim, ziemistym zapachu przeniesie Cię w orientalny świat. NAG CHAMPA to wyjątkowa indyjska kompozycja zapachowa, w której skład wchodzi aromat kwiatów Frangipani oraz drzewa sandałowego. Drzewo sandałowe jest tradycyjnie związane z ochroną, sprzyja świadomości duchowej. Pozwala na zaklin (więcej...)

6.95 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-9 %

Song of India Abundance Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła ABUNDANCE inspiracja Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić nasz (więcej...)

12.50 PLN
11.37 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Lotus 15szt
PROMOCJA
-6 %

Sattva Kadzidełka Lotus 15szt 30 g

Kwiat lotosu jest uznawany w Indiach za roślinę świętą i zapewniającą szczęście. Niepowtarzalny, a przy tym delikatny zapach kadzidełka działa uspokajająco, relaksująco i odprężająco,wnosi świeżość i równowagę do pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się podczas medytacji, ćwiczeń jogi. Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, kon (więcej...)

13.64 PLN
12.78 PLN
PODGLĄD
Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka buddha
U NAS TANIEJ
-18 %

Sattva Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka buddha

Zamykane pudełko na kadzidełka z motywem indyjskim - to idealne akcesorium do palenia kadzideł patyczkowych oraz stożkowych. Pudełko zostało wykonane z egzotycznego drewna Sheesham (inaczej palisander indyjski).Wprowadź odrobinę orientu do swojego wnętrza! Pal kadzidełka w bezpieczny, łatwy i elegancki sposób. Zapach kadzideł koi zmysły, przynosi spokój i pogodę ducha. Dzięki nim można się wyci (więcej...)

34.00 PLN
27.76 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-15 %

Song of India Wellness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła WELLNESS wprowadzą orzeźwienie i świeżość w Twoim domu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalany (więcej...)

12.50 PLN
10.63 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-19 %

Song of India Sensuality Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Bambusowe kadzidła SENSUALITY ponętne, delikatne i intrygujące Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanyc (więcej...)

12.50 PLN
10.15 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-5 %

Song of India Health Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HEALTH siła i ukojenie Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić na (więcej...)

10.61 PLN
10.08 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom
U NAS TANIEJ
-23 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Jasmine Blossom Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem.

7.90 PLN
6.05 PLN
PODGLĄD

Mia Box kadzidełka stożkowe backflow-opium 1op.-18szt

Kadzidełko Stożkowe Backflow - OpiumKolorowe i pełne egzotycznych zapachów Indyjskie Kadzidełka Stożkowe Backflow sprzedawane w opakowaniach gdzie znajduje się 18 szt. Wymiar 1 stożka to 3 cm x 1 cm. W ofercie posiadamy 12 zapachów. Kadzidełka przystosowane są do specjalnych kominków backflow. Budowa stożka pozwala na to, by dym spływał po kominku niczym kaskada wodna. Wystarc (więcej...)

14.73 PLN
PODGLĄD

Mia Box Kadzidełka Stożkowe Backflow - Nag Champa 18szt

Kadzidełko Backflow - Nag ChampaKolorowe i pełne egzotycznych zapachów Indyjskie Kadzidełka Stożkowe Backflow sprzedawane w opakowaniach gdzie znajduje się 18 szt. Wymiar 1 stożka to 3 cm x 1 cm. W ofercie posiadamy 12 zapachów. Kadzidełka przystosowane są do specjalnych kominków backflow. Budowa stożka pozwala na to, by dym spływał po kominku niczym kaskada wodna. Wystarczy zapalić kadzidełko st (więcej...)

13.85 PLN
PODGLĄD