Dom i środki czystości / Zmywanie / Sól Zmiękczająca

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Finish (1)
  • Gut&Gunstig (1)
  • Ludwik (1)

Gut&Gunstig Sól do zmywarek 2000 g

Niemiecka oryginalna sól do zmywarki, idealnie ochrania twoją zmywarkęprzed osadzaniem się kamienia zarówno na mytych naczyniach jak i wnętrzu zmywarki. Zawiera doskonałą gruboziarnistą sól wysokiej szlachetności, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. - idealna, gruboziarnista sól wysokiej jakości - doskonale rozpuszcza się w wodzie - skutecznie zmiękcza wodę, poprawiając tym samym dział (więcej...)

10.97 PLN
PODGLĄD

Finish 5x Power Actions sól do zmywarek 1500 g

Osady z kamienia mogą znacznie obniżyć wydajność zmywarki. Sól do zmywarek Finish 5x Power Actions jest specjalnie przystosowana do użycia w zmywarce. Dzięki jej czystości wymiennik jonitowy w Twojej zmywarce będzie działał efektywnie, chroniąc zmywarkę przed osadami z kamienia. Pomaga również chronić przed powstawaniem zacieków i plam, które osadzają się na Twoich naczyniach i szkle. Ważne: inne (więcej...)

13.66 PLN
PODGLĄD

Ludwik Sól ochronna do zmywarek 1500 ml

Skuteczna ochrona przed kamieniem. Ludwik sól ochronna do zmywarek zmiękcza wodę oraz skutecznie przeciwdziała powstawaniu szkodliwego osadu w zmywarce i na naczyniach. Niezawodny system zmiękczania wody osiągnięto dzięki zastosowaniu całkowicie rozpuszczalnej szlachetnej soli warzonej o odpowiedniej wielkości granulek. Regularne stosowanie soli ochronnej do zmywarek zapewni prawidłowe funkcjonowa (więcej...)

11.66 PLN
PODGLĄD