Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
nawilżający żel do włosów

Alterna Caviar Anti-Aging nawilżający żel do włosów 100 ml

ALTERNA Caviar AntiAging Smoothing HydraGelee Nawilżający i odbudowujący żel do włosów Nieobciążający żel pielęgnujący dla włosów wymagających natychmiastowej odbudowy. Idealne rozwiązanie dla włosów suchych i niezdyscyplinowanych. Technologia jakiej użyto przy stworzeniu tego kosmetyku łączy w sobie bogaty w kwas tłuszczowy ekstrakt z kawioru wraz z zastrzeżoną technologią Color Hold by promować (więcej...)

99.40 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów Bardzo Mocny Kwas Hialuronowy i Proteiny Jedwabiu

Bielenda 3D Graffiti Żel Do Włosów Bardzo Mocny Kwas Hialuronowy i Proteiny Jedwabiu 250 g

Bielenda Graffiti 3D Bardzo Mocny Żel Do Włosów Bardzo Mocny Kwas Hialuronowy i Proteiny Jedwabiu - wyjątkowo mocno utrwala każdą fryzurę, jednocześnie rewelacyjnie pielęgnując i odżywiając włosy - zawiera KWAS HIALURONOWY – jedną z najsilniejszych substancji nawilżających oraz PROTEINY JEDWABIU, które „uszczelniają” powierzchnię włosów, nadają im wyjątkową gładkość, i nawilżają włosy od wewnątrz

5.65 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów Mocny Kwas Hialuronowy i Keratyna

Bielenda 3D Graffiti Żel Do Włosów Mocny Kwas Hialuronowy i Keratyna 250 g

Bielenda 3D Graffiti Żel Do Włosów Mocny Kwas Hialuronowy i Keratyna - utrwala nawet najbardziej niesforne włosy - zapewnia luksusową trwałość nawet bardzo wymyślnym fryzurom, zachowując ich naturalną sprężystość, uwodzicielski kształt i olśniewający połysk - posiada piękny zapach - dodaje włosom fantazji i energii - nie obciąża ich i nie wysusza

5.27 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów Bardzo Mocny Czarna Rzepa

Bielenda Graffiti 3D Żel Do Włosów Bardzo Mocny Czarna Rzepa 250 g

Bielenda Graffiti 3D Żel Do Włosów Bardzo Mocny Czarna Rzepa - przeznaczony do stylizacji włosów - wyjątkowo mocno utrwala każdą fryzurę, jednocześnie rewelacyjnie pielęgnując i odżywiając włosy - zawiera CZARNĄ RZEPĘ, która wzmacnia włosy i cebulki włosowe oraz KWAS HIALURONOWY – jedną z najsilniejszych substancji nawilżających

5.60 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów Mocny

Bielenda Graffiti 3D Żel Do Włosów Mocny 150 ml

Bielenda Graffiti 3D Żel Do Włosów Mocny - produkt z bardzo silnym składnikiem nawilżającym - wyjątkowo mocno i długotrwale utrwala każdą fryzurę - pielęgnuje i odżywia włosy - nie obciąża włosów - posiada przyjemny zapach Utrwala nawet najbardziej niesforne włosy. Zapewnia luksusową trwałość nawet bardzo wymyślnym fryzurom, zachowując ich naturalną sprężystość, uwodzicielski kształt i olśniewając (więcej...)

10.39 PLN
Podgląd
Mocny Żel Do Włosów

Delia Cameleo Mocny Żel Do Włosów 200 ml

Delia Cameleo Mocny Żel Do Włosów Żel zapewnia nieograniczone możliwości układania włosów według indywidualnych potrzeb. Gwarantuje łatwe modelowanie, oraz doskonałe i subtelne utrwalenie. Idealnie się sprawdza do oryginalnych fryzur i niepowtarzalnych stylizacji. Nadaje delikatny połysk i intensywną pielęgnację. Posiada delikatny i przyjemny zapach. Prowitamina B5- wygładza powierzchnię włosa i p (więcej...)

6.55 PLN
Podgląd
Mocny Żel Do Włosów

Delia Cameleo Mocny Żel Do Włosów 50 ml

Delia Cameleo Mocny Żel Do Włosów Żel zawiera naturalne proteiny jedwabiu. Ułatwia modelowanie włosów. Wyjątkowo utrwala. Dzięki odżywczym składnikom intensywnie pielęgnuje. Produkt niezastąpiony w podróży. Travel size.

4.89 PLN
Podgląd
Super Mocny Żel Do Włosów

Delia Cameleo Super Mocny Żel Do Włosów 200 ml

Delia Cameleo Super Mocny Żel Do Włosów Żel stylizujący przeznaczony dla najbardziej wymagających włosów. Zapewnia długotrwały efekt, oraz pełną kontrolę fryzury. Doskonałe i intensywne utrwala. Idealnie sie sprawdza do oryginalnych fryzur i niepowtarzalnych stylizacji. Nadaje włosom delikatny połysk i intensywnie pielęgnuje. Posiada przyjemny zapach. Prowitamina B5 - wygładza powierzchnię włosa i (więcej...)

6.61 PLN
Podgląd
Żel mocny w rozpylaczu

Hegron Gel Spray Żel mocny w rozpylaczu 150 ml

Hegron Gel Spray Żel mocny w rozpylaczu Profesjonalny produkt, który dzięki wysokiej zawartości alkoholu natychmiastowo odparowuje z włosów, co powoduje silne i błyskawiczne utrwalenie każdej fryzury. Może być stosowany zarówno na suche jak i mokre włosy. Jest łatwy do wyczesania i nie pozostawia na włosach białego nalotu jak lakiery. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

10.60 PLN
Podgląd
Żel mocny w rozpylaczu

Hegron Gel Spray Żel mocny w rozpylaczu 300 ml

Hegron Gel Spray Żel mocny w rozpylaczu Profesjonalny produkt, który dzięki wysokiej zawartości alkoholu natychmiastowo odparowuje z włosów, co powoduje silne i błyskawiczne utrwalenie każdej fryzury. Może być stosowany zarówno na suche jak i mokre włosy. Jest łatwy do wyczesania i nie pozostawia na włosach białego nalotu jak lakiery. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

17.43 PLN
Podgląd
Żel spray chroniący kolor

Hegron Protect Color Żel spray chroniący kolor 150 ml

GEL SPRAY PROTECT COLOR z ochroną UV jest profesjonalnym produktem do stylizacji włosów z przeciwutleniaczem i filtrem UV, przedłuża blask i intensywność koloru włosów farbowanych. Maksymalnie utrwala, nawet najwymyślniejszą fryzurę. Nanosić z odległości 25 cm na suche lub wilgotne włosy. Łatwy do wyczesania. Uwaga: Nakładając uważać na oczy, jeśli preparat dostanie się do oczu, delikatnie przemyć (więcej...)

11.58 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów Niebieski

Hegron Żel Do Włosów Niebieski 250 ml

Hegron Żel Do Włosów Niebieski Żel przeznaczony do układania włosów. Produkt o średniej mocy. Doskonały do wszystkich rodzajów włosów.

5.15 PLN
Podgląd
Żel-krem podkreślający skręt loków

Hollywood Waves by Tecni Art Żel-krem podkreślający skręt loków 150 ml

Żel-krem przeznaczony do stylizacji i utrwalenia fal i loków. Odpowiedni do każdego typu włosów. Innowacyjna formuła łącząca właściwości żelu i kremu pozwala na elastyczne stylizowanie elastycznych loków i fal, które nie sklejają się, lecz poruszają się naturalnie wraz z ruchem ciała. - Elastyczne loki i fale - Włosy jedwabiste w dotyku - Podtrzymanie na poziomie 1 - Wysoki połysk - Duże opakowani (więcej...)

41.70 PLN
Podgląd
Żel do modelowania bardzo mocny

Joanna Profesional Żel do modelowania bardzo mocny 250 g

Żel do modelowania włosów Joanna Professional został specjalnie opracowany do stosowania w salonach fryzjerskich. Przeznaczony do układania wszystkich rodzajów fryzur. Zawiera pielęgnującą prowitaminę B5, ochronny filtr UV oraz specjalne czynniki stylizujące. Żel zwiększa objętość i trwałość fryzury, zachowując jej sprężystość i elastyczność. Profesjonalne rezultaty bardzo mocno utrwalona fryzura (więcej...)

11.97 PLN
Podgląd
Żel-Spray Do Układania Włosów Ekstra Mocny

Joanna Professional Żel-Spray Do Układania Włosów Ekstra Mocny 300 ml

Joanna Professional Żel-Spray Do Układania Włosów Ekstra Mocny - znakomicie ułatwia modelowanie i układanie dowolnych fryzur - doskonale utrwala włosy, zapewniając długotrwały i naturalny wygląd fryzur - nie skleja ani nie wysusza włosów - zapewnia ekstramocne utrwalenie włosów - idealny także do podkreślania pojedynczych pasemek, kosmyków lub loków

14.39 PLN
Podgląd
Mocny Żel Do Włosów

Joanna Styling Effect Mocny Żel Do Włosów 150 g

Joanna Styling Effect Mocny Żel Do Włosów Jeśli marzysz o perfekcyjnej stylizacji i mocnym efekcie utrwalającym, sięgnij po żel do układania włosów Styling Effect. Żel przeznaczony jest dla włosów trudnych do ułożenie. Po zastosowaniu mocne utrwalenie fryzury żelem. Produkt pozwala na swobodną stylizację włosów i utrzymuje fryzurę na długi czas. Idealny do podkreślania pasm włosów. Posiada filtr U (więcej...)

5.95 PLN
Podgląd
Żel Do Układania Włosów Bardzo Mocny

Joanna Styling Effect Żel Do Układania Włosów Bardzo Mocny 150 ml

Joanna Styling Effect Żel Do Układania Włosów Bardzo Mocny Żel zapewnia włosom bardzo mocne utrwalenie. Pozwala na dowolną stylizację włosów. Sprawia, że fryzura utrzymuje się przez długi czas. Produkt idealny do podkreślania pojedynczych pasm włosów takich jak loki, fale, pazurki. Zawarty w żelu filtr UV i składniki aktywne, chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

6.07 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów Nabłyszczający

Joanna Styling Effect Żel Do Włosów Nabłyszczający 150 g

Joanna Styling Effect Żel Do Włosów Nabłyszczający Zapewnia włosom intensywne nabłyszczenie oraz połysk. Zawiera filtr UV i składniki aktywne, które chronią fryzurę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

6.02 PLN
Podgląd
Żel Elastyczny Megamocny

Joanna Styling Effect Żel Elastyczny Megamocny 100 g

Joanna Styling Effect Żel Elastyczny Megamocny Żel zapewnia mocne utrwalenie fryzury. Sprawia, że fryzura jest trwałą i elastyczna. Nadaje delikatny i naturalny połysk. Idealny do podkreślania pojedynczych kosmyków włosów. Zawiera składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

5.19 PLN
Podgląd
Żel Gumowy Megamocny

Joanna Styling Effect Żel Gumowy Megamocny 100 g

Joanna Styling Effect Żel Gumowy Megamocny Żel zapewnia mocne utrwalenie fryzury. Sprawi, że fryzura będzie utrwalona i podkreślona jednak bez zbędnego efektu nabłyszczania. Idealnie nadaje się do podkreślania pojedynczych kosmyków włosów. zawiera składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

5.17 PLN
Podgląd
Żel Mrożący Ekstremalny

Joanna Styling Effect Żel Mrożący Ekstremalny 100 g

Joanna Styling Effect Żel Mrożący Ekstremalny Zapewnia trwałą fryzurę przez długi czas. Idealny do podkreślania pojedynczych kosmyków włosów. Zapewnia ekstremalne utrwalenie nawet najbardziej awangardowej fryzury. Zawiera składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

5.19 PLN
Podgląd
Żel Spray Mocny

Joanna Styling Effect Żel Spray Mocny 150 ml

Joanna Styling Effect Żel Spray Do Włosów Mocny - nadaje objętość i puszystość - podkreśla pojedyncze pasemka, kosmyki, loki - utrwala fryzurę - zawiera filtr UV i składniki aktywne chroniące włosy - nie skleja włosów

7.97 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów Czarna Rzepa z Odżywką

Joanna Żel Do Włosów Czarna Rzepa z Odżywką 200 ml

Joanna Rzepa Żel Do Włosów Czarna Rzepa z Odżywką - ułatwiają szybkie, łatwe i efektowne ułożenie włosów - nadaje połysk i puszystość fryzurze - lekko usztywnia i utrwala - włosy są mocniejsze i pełne życia

6.09 PLN
Podgląd
żel podkreślający loki

Kerastase K Curl Fever żel podkreślający loki 150 ml

Kerastase K Couture Styling Curl Fever Żel Do Loków to kosmetyk ułatwiający tworzenie i podkreślanie loków. Przeznaczony do włosów normalnych i grubych. Ożywia loki i definiuje ich dynamiczny kształt. Użycie żelu powoduje, że włosy stają się naturalnie miękkie i maja niesamowity połysk. Kształt loków utrzymuje się długotrwale i są one wyraźnie zdefiniowane. Dzięki wyjątkowej formule włosy nie pusz (więcej...)

83.40 PLN
Podgląd
Fix Move Żel elastycznie utrwalający 4

L`oreal Tecni Art Fix Move Żel elastycznie utrwalający 4 100 ml

Żel elastycznie utrwalający zapewnia utrwalenie fryzury bez usztywniania włosów. Daje efekt naturalności i ruchu włosów. Perłowa konsystencja nadaje fryzurze piękny połysk. Preparat zawiera filtry UV chroniące włosy przed działaniem promieniowania.

36.20 PLN
Podgląd
Fix Move Żel elastycznie utrwalający 4

L`oreal Tecni Art Fix Move Żel elastycznie utrwalający 4 150 ml

Żel elastycznie utrwalający zapewnia utrwalenie fryzury bez usztywniania włosów. Daje efekt naturalności i ruchu włosów. Perłowa konsystencja nadaje fryzurze piękny połysk. Preparat zawiera filtry UV chroniące włosy przed działaniem promieniowania.

38.70 PLN
Podgląd
Glue Structurising Fibre Gel Żel strukturyzujący z mikrowłókienkami

L`oreal Tecni Art Glue Structurising Fibre Gel Żel strukturyzujący z mikrowłókienkami 150 ml

Właściwości Konsystencja żel Kosmetyka LOral Professionnel LOral Professionneljest marką partnerską LOraldla fryzjerów. Produkty LOral Professionnel sąoparte o nowatorskątechnologię. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, zapewnia doskonałą pielęgnację ipozwala na tworzenie wyjątkowych fryzur. Najbardziej popularne linie produktów to LOral Professionnel Srie Expertwysoce pre (więcej...)

38.70 PLN
Podgląd
Wild Stylers Scruff Me Tousled-Effect Force Żel nadający efekt potarganych włosów 2

L`oreal Tecni Art Wild Stylers Scruff Me Tousled-Effect Force Żel nadający efekt potarganych włosów 2 150 ml

Żel Loreal Wild Stylers Scruff Me jest przeznaczony dla osób, które zamiast gładkich i grzecznych fryzur wolą pełne szaleństwa fryzury i niedbałe fale. Żel pozwala na wykreowanie efektu potarganych włosów. Posiada moidową, bezbarwną konsystencję i delikatny zapach. Po użyciu włosy są gładkie i przyjemne w dotyku. Nadaje włosom tekstury i utrwala przez 24 godziny. Dla każdego rodzaju włosów. - efek (więcej...)

41.60 PLN
Podgląd
definiujący żel-krem do loków

L'Oreal Hollywood Waves by Tecni Art definiujący żel-krem do loków 150 ml

Żel-krem pomocny podczas stylizacji włosów, szczególnie średnio lub mocno grubych. - Uwydatnia fale na włosach - Dodaje połysku - Zapewnia sprężystość i naturalność skrętu - Trwały efekt do 24 godzin Dzięki technologii opartej na wodzie jako substancji bazowej, żel-krem ma lekką konsystencję, przez co jest łatwy w aplikacji i nie obciąża włosów. Zawiera także polimery wspomagające stylizację fryzu (więcej...)

39.80 PLN
Podgląd
Żel do włosów mocno utrwalający Strong Hold 5

Matrix Style Link Super Fixer Gel Żel do włosów mocno utrwalający Strong Hold 5 200 ml

Żel do częstego stosowania w stylizacji włosów i wykańczaniu fryzury. Przeznaczony dla każdego typu włosów. Nie obciąża ich ani nie skleja. Zapewnia mocne utrwalenie, nadaje połysk i wygładza. Łatwa i czysta aplikacja. Dzięki unikalnej kombinacji składników stylizacyjnych i pielęgnacyjnych zapewnia sprawną aplikację produktu, a także łatwe modelowanie fryzury. Lekka formuła gwarantuje także szybki (więcej...)

32.90 PLN
Podgląd
Modelujący żel do włosów

Matrix Volume Booster Modelujący żel do włosów 30 ml

Wyjątkowy żel do włosów Volume Booster w łatwy sposób nada włosom natychmiastowej objętości. Lekka konsystencja nie skleja włosów i nadaje fryzurze naturalnego wyglądu. Unikalna formuła pozwala na łączenie żelu z innymi produktami z serii Style Link aby osiągnąć spektakularne efekty. Żel może być stosowany zarówno na suche jak i wilgotne włosy. Świetnie sprawdzi się jako ostatni krok stylizacji. S (więcej...)

33.20 PLN
Podgląd
rokitnikowy żel do układania włosów

Natura Siberica Oblepikha rokitnikowy żel do układania włosów 200 ml

Żel do układania gwarantuje naturalną stylizację włosów nie obciążając ich i chroniąc przed uszkodzeniami spowodowanymi wysokimi temperaturami. Pozwala nadać fryzurze dowolny kształt, ujarzmia nieposłuszne kosmyki, nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Składniki naturalne Witaminy oraz aminokwasy odżywiają i regenerują włosy. Olej rokitnika i amarantusa wzmacniają je i zapewniają połysk. Olej (więcej...)

23.90 PLN
Podgląd
Żel do Prostowania Włosów

Natura Siberica Oblepikha Żel do Prostowania Włosów Do Wszystkich Rodzajów 200 ml

Natura Siberica Żel do Prostowania Włosów Do Wszystkich Rodzajów Żel doskonale chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury, nawilża je i ułatwia rozczesywanie. Nadaje im elastyczności i witalności, zapewnia wzmocnienie i piękny połysk. Żel daje wspaniały efekt przy prostowaniu włosów, nadaje im pożądanej gładkości, jedwabistości i wspaniałego blasku. Podstawą profesjonalnej linii jest Rokit (więcej...)

26.75 PLN
Podgląd
Rokitnikowy Żel Do Formowania Loków - Do Włosów Falowanych I Kręconych

Natura Siberica Professional Rokitnikowy Żel Do Formowania Loków - Do Włosów Falowanych I Kręconych 200 ml

Rokitnikowy żel do formowania loków do włosów falowanych i kręconych - formuje i utrwala loki, - chroni przed negatywnymi skutkami termozabiegów, - nadaje lokom sprężystość i trwałość, - zachowuje je w ciągu całego dnia, nawet przy podniesionej wilgotności

24.90 PLN
Podgląd
Żel w kremie do utrwalenia fryzury

Paul Mitchell Express Style Fast Form Cream Gel Żel w kremie do utrwalenia fryzury 200 ml

Żel w kremie do utrwalenia fryzury PAUL MITCHELL Express Style Fast Form Cream Gel Żel w kremie do utrwalania fryzury bogaty w aktywne ekstrakty wydobyte z łagodnego masła shea, wiesiołka, awokado oraz olejku jojoba. Ten uniwersalny produkt sprawia, że nawet najbardziej zuchwale loki całkowicie poddają się stylizacji są właściwie zdefiniowane i pełne intensywnego blasku. Dodatkowo redukuje czas sc (więcej...)

89.90 PLN
Podgląd
Bardzo mocno utrwalający żel do włosów

Paul Mitchell Super Clean Scupting Gel Bardzo mocno utrwalający żel do włosów 200 ml

Żel zawiera hydrolizowane proteiny sojowe, otrzymane z mąki sojowej, które mają podobne właściwości nawilżające i wagę co kolagen, dzięki czemu ułatwiają ułożenie włosów, poprawiają objętość, połysk i teksturę włosa. Nasz unikalny aktywizowany botaniczny kompleks z aloesu, jojoby, henny i rozmarynu zwiększa blask, podczas gdy aktywny botaniczny wyciąg z hawajskiego imbiru (awapuhi) równoważy pozio (więcej...)

55.30 PLN
Podgląd
Żel do stylizacji włosów

Paul Mitchell Tea Tree Firm Hold Gel Żel do stylizacji włosów 200 ml

Żel przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia trwałe i czyste utrwalenie. Rzeźbi i dodaje połysk. Ma orzeźwiający zapach.

64.90 PLN
Podgląd
Średnio utrwalający żel do stylizacji włosów

Paul Mitchell Tea Tree Styling Gel Średnio utrwalający żel do stylizacji włosów 200 ml

Żel do włosów połysk i stylizacja. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia miękkie i elastyczne utrwalenie, bez uczucia sztywności i obciążenia. Nadaje niesamowity blask. Ma orzeźwiający zapach.

60.90 PLN
Podgląd
Texture Żel do włosów bezalkoholowy

Revlon Professional ProYou Texture Żel do włosów bezalkoholowy 350 ml

Żel bez alkoholu Revlon ProYou to efektywna stylizacja bez żadnych uszkodzeń dla włosów. Kosmetyk dodaje naturalnego połysku, który utrzymuje się na włosach przez wiele godzin. Dzięki lekkiej konsystencji nie pozostawia na włosach żadnego osadu. Bardzo łatwo można go usunąć, wystarczy umyć włosy. Kosmetyk zapewnia utrwalenie na poziomie mocnym.

46.00 PLN
Podgląd
Style Masters Żel do włosów nadający połysk

Revlon Professional Style Masters Żel do włosów nadający połysk 200 ml

Żel w średnim stopniu utrwala fryzurę i znakomicie nabłyszcza włosy. Jest polecany do każdego rodzaju włosów. Żel można nakładać na suche lub wilgotne włosy.

43.00 PLN
Podgląd
G.Force Żel Bardzo Mocno Utrwalający

Schwarzkopf Professional OSiS+ G.Force Żel Bardzo Mocno Utrwalający 150 ml

Schwarzkopf Professional OSiS+ G.Force Żel Bardzo Mocno Utrwalający Żel bardzo mocno utrwala fryzurę. Zapewnia wyjątkowo długotrwałe podkreślenie i utrwalenie oraz olśniewająco piękny połysk.

23.10 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Syoss Max Hold Żel Do Włosów 250 ml

Syoss Professional Performance Max Hold Żel Do Włosów - zapewnia megamocne utrwalenie fryzury przez wiele godzin - pozwala stworzyć niebanalne fryzury - włosy lśnią i są długotrwale odżywione

12.95 PLN
Podgląd
Żel Do Układania Włosów

Taft Extreme Power Żel Do Układania Włosów 250 ml

Taft Power Extreme Żel Do Układania Włosów - gwarantuje najwyższy poziom utrwalenia fryzury - odbudowuje i wzmacnia włosy od wewnątrz - aż do 30% silniejsze włosy - łatwy do zmycia - nie pozostawia śladów

9.49 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Maxx Power Żel Do Włosów 150 ml

Taft Power Maxx Żel Do Włosów - zapewnia niespotykaną dotąd trwałość modelowania fryzury - nie skleja włosów - pozwala formować szpice, fale, pasma i kolce – kształty, które intrygują

8.69 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Titan Extreme Looks Żel Do Włosów 150 ml

Taft Looks Titan Extreme Żel Do Włosów - pozwala formować szpice, fale, pasma i kolce - kształty, które intrygują - odporny na działanie potu - fryzura nie zmienia swojego kształtu nawet przez całą gorącą, klubową noc

8.69 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Titan Look Looks Żel Do Włosów 250 ml

Taft Looks Titan Look Żel Do Włosów - pozwala formować szpice, fale, pasma i kolce – kształty, które intrygują - odporny na działanie potu - fryzura nie zmienia swojego kształtu nawet przez całą gorącą, klubową noc - radykalny poziom utrwalenia – 6

17.30 PLN
Podgląd
Żel Do Włosów

Taft Wet Gel Shine Gel Looks Żel Do Włosów 150 ml

Taft Looks Wet Gel Shine Gel Żel Do Włosów Extra Hold - ma właściwości nabłyszczające - zapewnia efekt mokrych włosów - gwarantuje supermocne 24 godzinne utrwalanie - nie pozostawia resztek we włosach, nie skleja ich - łatwy do zmycia

8.93 PLN
Podgląd
Pomada w żelu nadająca objętość

Tigi BED HEAD UP FRONT Pomada w żelu nadająca objętość 95 g

TIGI BED HEAD POMADA W ŻELU NADAJĄCA OBJĘTOŚĆ UP FRONT TIGI Bed Head Up Front to żelowa pomada nadająca włosom objętość. Kosmetyk ten z pewnością pomoże stworzyć zadziorne i pełne charakteru stylizacje. Łączy on w sobie właściwości żelu i pomady pogrubia cienkie pasma i nadaje im teksturę oraz objętość. Zapewnia średni poziom utrwalenia, dlatego idealnie sprawdzi się w stylizacji codziennych fry (więcej...)

38.00 PLN