Dom i środki czystości / Zmywanie / Zmywaki Kuchenne

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Anna Zaradna (5)
  • Buzzy (1)
  • Grosik (2)
  • Jan Niezbędny (15)
  • Stella (1)
  • Vileda (3)
  • York (1)

Jan Niezbędny Grosik Zmywak spiralny 1sztuka

Jan Niezbędny Grosik Zmywak spiralny do naczyń ze stali nierdzewnej lub innych,1sztuka

2.12 PLN
PODGLĄD

Buzzy Czyścik stalowy nasączony mydłem 10szt

Czyścik stalowy nasączony mydłem Buzzy 10szt. Absolutny hit!Angielskie czyściki Buzzy wykonane z wełny stalowej i nasączone mydłem. To doskonały produkt do usuwania zabrudzeń z wszelkich powierzchni.Zostałystworzone z bardzo cienkich, stalowych włókien, które doskonale czyszczą i polerują powierzchnię. Ponadto nasączone zostały specjalnym środkiem, co jeszcze bardziej potęguje moc czyszczenia. Czy (więcej...)

9.59 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Sarantis Jan Niezbędny Zmywak kuchenny 1op-10szt

OPIS Jan Niezbędny Zmywak kuchenny 10 sztuk Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkowy zmywak kuchenny idealny do zmywania naczyń i garnków dzięki nylonowej warstwie włókniny usuwa nawet silne zabrudzenia, nie rysując czyszczonej powierzchni duży rozmiar zmywaka zapewnia wygodę i efektywność jego użytkowania Żyj wygodniej! Jan Niezbędny Wypróbuj Ściereczki nasączane Jana Niezbędnego. T (więcej...)

5.64 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny ZIELONY DOM ZMYWAK UNIWERSALNY 2 SZTUKI

Zmywak uniwersalny Zielony dom" jest idealny do zmywania wszystkich rodzajów garnków i naczyń. Warstwa szorująca została wykonana z włókien pozyskanych z liści agawy sizalowej, zawiera cząsteczki orzechów włoskich oraz materiał z recyklingu. Po zwilżeniu staje się bardziej miękka, a jednocześnie niezwykle skuteczna. Ergonomiczny kształt sprawia, że zmywak łatwo dopasowuje się do dłoni, zapewnia wy (więcej...)

3.89 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Sarantis Jan Niezbędny Zmywak profilowany 3szt

Jan Niezbędny Zmywak profilowany 3szt. Zmywaki profilowane PRIMA ScotchBrite dzięki warstwie włókniny mogą być używane do czyszczenia teflonu i innych delikatnych powierzchni usuwa silne zabrudzenia nie rysując czyszczonej powierzchni. Polecany do zmywania naczyń i garnków. Specjalne profilowanie gąbki chroni paznokcie podczas zmywania.

4.66 PLN
PODGLĄD

Grosik Zmywak do teflonu 1szt

Zmywak przeznaczony do naczyń teflonowych. Nie rysuje delikatnych powierzchni. Dobra jakość za grosik.

2.88 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak gąbczasty celulozowy 3 sztuki

OPIS Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkowe zmywaki gąbczaste specjalna struktura włókien celulozowych zapewnia ich wyjątkową chłonność są idealne do wycierania do sucha zlewów i innych powierzchni łatwo wypłukuje się z nich brud mogą być prane w pralce w temperaturze do 60C Pamiętaj jednak, że zmywak jest nasączony ochronną substancją antybakteryjną, dlatego przed pierwszym użyc (więcej...)

5.64 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Silver Block Zmywak kuchenny z jonami srebra 1op.-2szt

Jan Niezbędny Silver Block Zmywak kuchenny z jonami srebra 2 sztuki Zmywak kuchenny z rewolucyjnej serii Silver Block. - Zawiera produkt biobójczy, w skład którego wchodzą substancje czynne oraz Tiabendazol, które zapobiegają namnażaniu się w zmywaku bakterii, powodujących wydzielanie nieprzyjemnego zapachu. Dzięki temu zmywak zachowuje świeżość na dłużej. - Bardzo skuteczny, usuwa nawet silne zab (więcej...)

4.08 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak higieniczny 1 op.-4szt

Zmywak higieniczny zawiera biobójczy Ultra-fresh, który powstrzymuje rozwój bakterii w zmywaku. Idealny do zmywania naczyń oraz czyszczenia różnych powierzchni w kuchni i łazience. Zachowuje świeżość i neutralność zapachową o wiele dłużej od tradycyjnych zmywaków. Gruba warstwa włókniny usuwa nawet trudne i zaschnięte plamy. Duży rozmiar zmywaka zapewnia wygodę i efektywność jego użytkowania.

6.88 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak do delikatnych powierzchni

Opis Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkowy zmywak do teflonu idealny do czyszczenia teflonowych patelni świetnie nadaje się również do mycia szkła, porcelany, stalowych garnków i innych delikatnych powierzchni jest miękki i delikatny, a jednocześnie bardzo trwały Żyj wygodniej! Jan Niezbędny Przechowywanie Przechowywać w temperaturze otoczenia

3.89 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak druciak ze stali nierdzewnej 2 sztuki

Opis Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkowe druciaki spiralne idealne do czyszczenia mocnych zabrudzeń można nimi czyścić stalowe i aluminiowe garnki, patelnie, a także naczynia emaliowane i żaroodporne nie rdzewieją i są wyjątkowo trwałe nie rysują czyszczonych powierzchni są bezpieczne dla dłoni i paznokci Pamiętaj jednak, że druciaki nie powinny być stosowane do bardzo delika (więcej...)

4.94 PLN
PODGLĄD

York Druciak spiralny Maxi

Druciak spiralny York to metalowy czyścik do czyszczenia naczyń, garnków.

4.14 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak profilowany 1op.-2szt

Wyjątkowy zmywak profilowany z fibrą wzbogaconą kryształkami wspomagającymi czyszczenie trudnych zabrudzeń. Wysokiej jakości, wytrzymała gąbka zapewnia obfite powstawanie piany i dłuższe wykorzystanie zmywaka. Jego profilowany kształt chroni paznokcie przed zniszczeniem. Doskonale sprawdzi się przy zmywaniu garnków, patelni, kubków. Opakowanie kartonowe umożliwia poziomą i pionową ekspozycję produ (więcej...)

4.78 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny ZMYWAKI KUCHENNE 5SZT

Zmywaki Normalne idealnie nadają się do zmywania garnków, talerzy, półmisków, itp. Zmywaki Delikatne można wykorzystać do patelni, szklanek, kieliszków i innych naczyń wrażliwych na zarysowania. Usuną one nawet silne zabrudzenia nie rysując czyszczonej powierzchni. Duży rozmiar zmywaków zapewnia wygodę i efektywność ich użytkowania.

4.14 PLN
PODGLĄD

Grosik Zmywak druciak 3szt

Jan Niezbędny Grosik Zmywak druciak 3szt

3.50 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak kuchenny 5 sztuk

Opis Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkowy zmywak kuchenny idealny do zmywania naczyń i garnków wykonany z gąbki o zwiększonej chłonności i wytrzymałości mechanicznej dzięki nylonowej warstwie włókniny usuwa nawet silne zabrudzenia, nie rysując czyszczonej powierzchni duży rozmiar zmywaka zapewnia wygodę i efektywność jego użytkowania Wypróbuj pierwsze na polskim rynku degradowal (więcej...)

5.26 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak falisty uniwersalny 1op.-4szt

Zmywak falisty-uniwersalny. Idealny do zmywania wszystkich rodzajów garnków i naczyń. Dzięki specjalnej falistej strukturze zmywak jeszcze skuteczniej usuwa zanieczyszczenia. Wgłębienia w powierzchni gąbki ułatwiają wchłanianie się środka do mycia i zabobiegają jego szybkiemu wypłukiwaniu.

5.28 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Zmywaki kuchenne duże - dwustronne

Zmywaki Anna Zaradna to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Dzięki nim łatwo i dokładnie umyjesz naczynia, a także blat kuchenny, zlew czy blat stołu. Zmywaki Anna Zaradna są wykonane z dwóch warstw chłonnej pianki, za pomocą której idealnie umyjesz naczynia oraz trwałej fibry, która pozwoli dokładnie wyszorować trudne zabrudzenia, bez rysowania powierzchni. Zmywaki Anna Zaradna dzięki swojej por (więcej...)

6.91 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Zmywaki metalowe 3szt.

Zmywaki metalowe 1op.-3szt. Zmywak metalowy służy do czyszczenia mocno zabrudzonych garnków i patelni wykonanych z aluminium, stali, stali emaliowanej lub żaroodpornego szkła. Innowacyjna formuła wykonania metalowego zmywaka sprawia, że nie rysuje czyszczonych powierzchni i nie rani dłoni. Zmywak sprawdza się idealnie przy bardzo trudnych zabrudzeniach, np. przypalonym i zaschniętym jedzeniu, ale (więcej...)

4.73 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Zmywaki profilowane dwuwarstwowe - duże 1op.-3szt

Zmywaki Anna Zaradna to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Dzięki nim łatwo i dokładnie umyjesz naczynia, a także blat kuchenny, zlew czy blat stołu. Zmywaki Anna Zaradna są wykonane z dwóch warstw chłonnej pianki, za pomocą której idealnie umyjesz naczynia oraz trwałej fibry, która pozwoli dokładnie wyszorować trudne zabrudzenia, bez rysowania powierzchni. Zmywaki Anna Zaradna dzięki swojej por (więcej...)

4.97 PLN
PODGLĄD

Stella Zmywaki profilowane z miedzią 2+1 gratis 1 op. - 3 szt

Pianka poliuretanowa + fibra poliestrowa z mikrocząsteczkami miedzi Rozmiar 8,5 cm x 2,9 cm x 11 cm Kolor żółta pianka +brązowa fibra Ilość 2 szt w opakowaniu + 1 szt gratis Przeznaczenie - dwuwarstwowe miękka gąbka do zmywania i szorstka fibra do szorowania. Zmywaki posiadają wyprofilowany uchwyt ułatwiający trzymanie gąbki i chroniący paznokcie w trakcie zmywania. Produkt wykonany z pianki polie (więcej...)

7.89 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak profilowany Trio 1op.-3szt

Każdy ze zmywaków przeznaczony jest do innego zastosowania i innego rodzaju powierzchni.Dzięki różnym kolorom łatwo znajdziesz ten,którego właśnie potrzebujesz.Specjalny kształt i wyprofilowanie zapewnią wygodę użytkowania i ochronią Twoje paznokcie podczas zmywania.Duży rozmiar gwarantuje efektywność ich użytkowania.Specjalna struktura sprawia,że łatwo je wypłukać z detergentów. W zestawie -zmywa (więcej...)

6.30 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Zmywaki ostre - do silnych zabrudzeń 2szt

Do czyszczenia mocno zabrudzonych garnków i patelni wykonanych z aluminium, stali, stali emaliowanej lub żaroodpornego szkła użyj zmywaka ostrego Anna Zaradna. Zmywak ostry idealnie sprawdzi się przy bardzo trudnych zabrudzeniach, np. przypalonym i zaschniętym jedzeniu ale także przy czyszczeniu mocno zabrudzonych powierzchni np. grilla, narzędzi, usuwania resztek farby malarskiej. Zmywaki ostre A (więcej...)

4.55 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Zmywaki profilowane 2szt.

Zmywaki Anna Zaradna to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Dzięki nim łatwo i dokładnie umyjesz naczynia, a także blat kuchenny, zlew czy blat stołu. Zmywaki Anna Zaradna są wykonane z dwóch warstw chłonnej pianki, za pomocą której idealnie umyjesz naczynia oraz trwałej fibry, która pozwoli dokładnie wyszorować trudne zabrudzenia, bez rysowania powierzchni. Zmywaki Anna Zaradna dzięki swojej por (więcej...)

3.18 PLN
PODGLĄD

Vileda Myjka Antyrys Zielona 7x15cm 101881 10szt

MYJKA ANTYRYS ZIELONA 101881 VILEDA PROFESSIONAL Miękka gąbka Antyrys bez materiału ściernego do czyszczenia wszystkich powierzchni bez zadrapań. Wysokiej jakości gąbka z wygodnym chwytem piankowym. Wymiary 7cm x 15 cm Kolor zielony Opakowanie 10szt.

95.16 PLN
PODGLĄD

Vileda Myjka Antyrys Niebieska 7x15cm 101882 10szt

MYJKA ANTYRYS NIEBIESKA 101882 VILEDA PROFESSIONAL Miękka gąbka Antyrys bez materiału ściernego do czyszczenia wszystkich powierzchni bez zadrapań. Wysokiej jakości gąbka z wygodnym chwytem piankowym. Wymiary 7cm x 15 cm Kolor niebieski Opakowanie 10 szt

95.16 PLN
PODGLĄD

Vileda Professional Myjka antyrys czerwona 7x15cm 101883 10szt

MYJKA ANTYRYS CZERWONA 101883 Miękka gąbka Antyrys bez materiału ściernego do czyszczenia wszystkich powierzchni bez zadrapań. Wysokiej jakości gąbka z wygodnym chwytem piankowym. Wymiary 7cm x 15cm Kolor czerwony Opakowanie 10sztuk

95.16 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny ZMYWAK KUCHENNY UNIWERSALNY CELULOZOWY 1szt

Wykonany jest z żółtej gąbki celulozowej z zieloną nylonową włókniną. Gąbka celulozowa zapewnia wyjątkową chłonność i wytrzymałość zmywaka. Zmywak celulozowy idealnie nadaje się do mycia naczyń, blatów, zlewów, a także do wycierania do sucha czyszczonych powierzchni.

4.88 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Zmywak uniwersalny 2 sztuki

Opis Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkowy zmywak uniwersalny idealny do mycia naczyń i czyszczenia różnych powierzchni w kuchni i łazience specjalna struktura gąbki sprawia, że zmywak łatwo się wypłukuje i nie namnażają się w nim bakterie Żyj wygodniej! Jan Niezbędny P.S. Spróbuj też moich innych produktów, takich jak rękawiczki aloesowe, ściereczki z mikrofibry, magiczna gąbka i (więcej...)

5.90 PLN
PODGLĄD