Dom i środki czystości / Sprzątanie / Kuchnia

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
 • Ajax (1)
 • Anna Zaradna (4)
 • Ara (3)
 • Astonish (1)
 • Betesca (1)
 • Brait (2)
 • Chante Clair (4)
 • Cillit Bang (1)
 • Dr Beckmann (1)
 • Dual Power (1)
 • Felce Azzurra (1)
 • Frosch (4)
 • Green Emotion (1)
 • Green Shield (1)
 • Kamstop (5)
 • Kret (7)
 • Luba (2)
 • Ludwik (2)
 • Meglio (3)
 • Mill (2)
 • OnlyEco (1)
 • Perfect House (3)
 • Presto Clean (2)
 • Sanytol (1)
 • Sidolux (1)
 • Smell Stop (6)
 • Spic&Span (1)
 • Tytan (2)
 • Xanto (2)
 • Yope (1)
 • Zaa-Zoo-Laa (1)
 • Zielko (3)
 • nO% Green Home (1)

Tytan Odkamieniacz w proszku 30 g

Odkamieniacz w proszku Tytan skutecznie usuwa osad z kamienia z urządzeń drobnego AGD. Preparat przeznaczony jest do urządzeń takich jak czajniki tradycyjne, elektryczne, ekspresy. Dzięki regularnemu stosowaniu można przedłużyć żywotność sprzętów i ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Nie stosować do urządzeń aluminiowych oraz żelazek.

3.53 PLN
PODGLĄD
SAMA 73 PASTA DO CZYSZCZENIA
U NAS TANIEJ
-11 %

Betesca SAMA 73 PASTA DO CZYSZCZENIA 250 g

Pasta SAMA 73 to środek czyszczący cieszący się ogromną popularnością wśród klientów. Skutecznie usuwa spaleniznę, naloty rdzy i kamienia wodnego z powierzchni ceramicznych, porcelanowych, fajansowych, emaliowanych i innych zabrudzeń długotrwałych. Stosowanie pasty SAMA pozwala pozbyć się najbardziej uporczywych zabrudzeń, jednocześnie pozostawiając czystość i świeżość w domu.

5.99 PLN
5.36 PLN
PODGLĄD

Kamstop Odkamieniacz do czajników gazowych i elektrycznych, kawiarek Sedan 20 g

Odkamieniacz KamSTOP 20gSłuży do usuwania kamienia w sprzętach AGD. Skutecznie oczyszcza ekspresy, czajniki zwykłe/elektryczne, zmywarki, pralki automatyczne a także inne urządzenia, w których osadza się kamień kotłowy. Doskonały do mycia glazury, klinkieru, terakoty, lastryka, płyt kamiennych, brodzików i basenów.

3.05 PLN
PODGLĄD

Frosch Ecological Jałowcowy środek czyszczący do lodówek i mikrofalówek 300 ml

Zapewnia higieniczną czystość wszystkich powierzchni kuchennych. Produkt może być bezpiecznie stosowany na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Receptura z wyciągiem z jałowca pozwala na dokładne usunięcie zabrudzeń i resztek jedzenia, zwłaszcza na blatach kuchennych, deskach do krojenia, w szafkach kuchennych, mikrofalówkach i lodówkach. Usuwa nieprzyjemne zapachy.

17.55 PLN
PODGLĄD
Pianka do czyszczenia piekarników, szyb kominowych i grilla
U NAS TANIEJ
-50 %

Xanto Pianka do czyszczenia piekarników, szyb kominowych i grilla 500 ml

Xanto Oven to innowacyjna pianka do czyszczenia piekarników, która umożliwia dokładne pozbycie się brudu , plam z resztek jedzenia , tłuszczu oraz przypaleń bez szorowania czy też skrobania. Silna formuła pianki neutralizuje nieprzyjemne zapachy , pozostawiając czyszczone miejsce lśniące i świeże. Z pianką Xanto bez trudu wyczyścisz szyby kominkowe oraz grille. Nie wymaga szorowania i s (więcej...)

19.90 PLN
9.96 PLN
PODGLĄD

Kret Granulki do udrażniania rur 560 g

Produkt do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych, który samoczynnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia stałe i organiczne m.in. włosy, tłuszcz, odpadki kuchenne. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Są takie miejsca w domu do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć. Właśnie tam, w kanalizacji, zbierają się zanieczyszczenia powodujące zatory w rurach. Zastosuj Kreta i zapomnij (więcej...)

13.44 PLN
PODGLĄD

Meglio Lemon Odtłuszczacz uniwersalny 750 ml

Odtłuszczacz uniwersalny Nowy środek czyszczący o dużej koncentracji, owoc najbardziej zaawansowanych badań naukowych, może mieć zastosowanie w każdym miejscu w domu i w pracy. Zastosowanie Piekarniki, okapy, mikrofalówki, meble kuchenne, kominki, grille, okna, fugi, meble plastikowe, żelazka, samochody, motocykle, rowery, felgi, silniki, kosiarki, tapicerka, sprzęty biurowe, obuwie sportowe, plam (więcej...)

16.92 PLN
PODGLĄD

Frosch Spray do czyszczenia kuchni sodowy 500 ml

Sodowy środek czyszczący do kuchni. Naturalna soda skutecznie usuwa tłuszcz i brud. Intensywnie czyści zmywalne powierzchnie w gospodarstwie domowym. Formuła naturalnej sody skutecznie usuwa tłuszcz, brud oraz nawet najbardziej uciążliwe, mocno zaschnięte zanieczyszczenia. Dzięki zawartości sody, naturalnej substancji biologicznie czynnej, środek może być używany na powierzchni mających kontakt z (więcej...)

13.13 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Coffe Machine Cleaning TabletsTabletki do czyszczenia ekspresu 6szt

Dr.Beckmann Coffe Machine - Tabletki do czyszczenia ekspresu 6szt. Aby cieszyć się doskonałą kawą, konieczne jest regularne czyszczenie ekspresu. Po każdym użyciu wewnątrz pozostają osady tłuszczu i oleju z kawy, które mogą zmienić smak kawy i wpływać na działanie ekspresu. Przy czyszczeniu ekspresów postępuj przede wszystkim zgodnie z zaleceniami producenta. Tabletki czyszczące Dr. Beckmann usuwa (więcej...)

15.60 PLN
PODGLĄD

Ara Sin Lux Płyn do kuchni atomizer 600 ml

Skoncentrowany preparat do rozpuszczania i usuwaniatłuszczu i osadów brudu bez konieczności spłukiwania wodą. Lekko podwyższone pH degraduje cząsteczki tłuszczu i białek, czyli składników uciążliwych zabrudzeń kuchennych. Wskazany przede wszystkim do mycia powierzchni takich jak okapy, pokrywy kuchenek, kredensy, blaty, glazury, zlewy itp. Po użyciu nie zostawia smug, nie wymaga polerowania do osi (więcej...)

9.51 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Gąbki do zmywania 10 szt.

Gąbki do zmywania Anna Zaradna to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Dzięki nim łatwo i dokładnie umyjesz naczynia, a także blat kuchenny, zlew czy blat stołu. Gąbki do zmywania Anna Zaradna są wykonane z dwóch warstw chłonnej pianki, za pomocą której idealnie umyjesz naczynia oraz trwałej fibry, która pozwoli dokładnie wyszorować trudne zabrudzenia, bez rysowania powierzchni. Gąbka do zmywania (więcej...)

4.68 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do kuchni zamknięcie pop up 1op.-55szt

Ściereczki nawilżane Presto to nowoczesne połączenie ściereczki z płynem czyszczącym w jednym produkcie. Sprzątanie jest łatwe, szybkie i nie wymaga użycia dodatkowych płynów, mleczek czy wiader. Ściereczki są jednorazowe, pachnące i higieniczne. Ściereczki do kuchni bez trudu czyszczą uciążliwe zabrudzenia kuchenne na wszystkich powierzchniach. Idealnie penetrują wszelkie zakamarki i trudno dostę (więcej...)

6.38 PLN
PODGLĄD

Kret Żel do udrożniania rur 1000 g

superwydajny - 9 dozowań likwiduje nieprzyjemne zapachy dociera do zatorów przez stojącą wodę Skuteczny środek do udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Działa samoczynnie usuwając zatory stałe i organiczne (w tym włosy). Docierają do trudno dostępnych miejsc nawet przez stojącą wodę. Nie niszczy armatury, rur i uszczelek. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Żel do udrożniania rur

15.57 PLN
PODGLĄD

Sidolux Professional Środek do przypaleń 500 ml

Sidolux Professional do przypaleń to ekstremalnie efektywny preparat do usuwania trudnych oraz zaschniętych przypaleń z kuchenek, piecyków, grilli, czy wszelkich naczyń kuchennych. Nowa aktywna formuła zapewnia dokładne dotarcie produktu do wszystkich przypalonych miejsc, perfekcyjnie je oczyszcza. Bez konieczności szorowania i ryzyka zarysowań czyszczonych powierzchni.

11.22 PLN
PODGLĄD

Kret Granulki do udrożniania rur 800 g

Przeznaczone do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Unikalna formuła z aktywatorem aluminiowym, wspomagającym skuteczność działania. Samoczynnie usuwa z rur i syfonów zanieczyszczenia stałe, organiczne, tłuszcz, włosy, papier, watę, odpadki kuchenne. Likwiduje nieprzyjemne zapachy.

18.01 PLN
PODGLĄD

Ludwik Mleczko do czyszczenia kuchni 750 ml

Preparat do czyszczenia powierzchni kuchennych. Skutecznie usuwa tłuszcz, przypalone jedzenie, lepki brud. Skutecznie czyści zlewozmywaki, blaty, kuchenki, okapy, kuchenki mikrofalowe oraz inne sprzęty kuchenne i powierzchnie zmywalne. Aktywna piana, bez zacieków, bez zarysowań, wyjątkowa siła czyszczenia.

11.68 PLN
PODGLĄD

Ara Sin Lux Płyn do kuchni zapas 600 ml

Skoncentrowany preparat do rozpuszczania i usuwaniatłuszczu i osadów brudu bez konieczności spłukiwania wodą. Lekko podwyższone pH degraduje cząsteczki tłuszczu i białek, czyli składników uciążliwych zabrudzeń kuchennych. Wskazany przede wszystkim do mycia powierzchni takich jak okapy, pokrywy kuchenek, kredensy, blaty, glazury, zlewy itp. Po użyciu nie zostawia smug, nie wymaga polerowania do osi (więcej...)

8.62 PLN
PODGLĄD

Tytan Odkamieniacz w płynie 500 g

Odkamieniacz w płynie Tytan skutecznie usuwa osad z kamienia z urządzeń drobnego AGD. Preparat przeznaczony jest do urządzeń takich jak czajniki tradycyjne, elektryczne, a w szczególności do ekspresów przepływowych i ciśnieniowych. Dzięki płynnej formule dociera w trudno dostępne miejsca. Stosując go regularnie można przedłużyć żywotność sprzętów i ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Nie stos (więcej...)

10.76 PLN
PODGLĄD

Ludwik Preparat do czyszczenia grilli i piekarników 500 ml

Preparat doskonale usuwa zabrudzenia i przypalenia powstałe na ruszcie grilla, w piekarnikach, na patelniach, rondlach i innych naczyniach emaliowanych, ceramicznych, żaroodpornych i ze stali szlachetnej. Wytworzona aktywna piana przywiera na dłużej do czyszczonej powierzchni, dzięki czemu skutecznie usuwa zabrudzenia np. tłuszcz, mięso, ziemniaki itp.

10.05 PLN
9.65 PLN
PODGLĄD

Smell Stop Pochłaniacz zapachów kuchennych

Pochłaniacz zapachów kuchennych SMELLSTOP Q SMELLSTOP Q to profesjonalny, pierwszy, polski pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów kuchennych polecanej przez klientów firmy SEDAN. Zastosowanie - kuchnia - spiżarnia - restauracja, foodtruck, bar - szafki kuchenne, szuflady - miejsca przechowywania naczyń oraz produktów spożywczych Niesamowicie wydajny i skuteczny, wykorzystuje technologię opracowaną pr (więcej...)

8.23 PLN
PODGLĄD

Luba Comfort ściereczki uniwersalne nawilżane do kuchni 32szt

Czyszczące, nawilżane ściereczki uniwersalne, do powierzchni kuchennych.Szybko i skutecznie przywrócą blask każdej kuchni. Tajemniczo pojawiającym się plamom - mówimy STOPSkuteczne - dzięki wyjątkowym składnikom i czyszczącej mocy octu owocowego i sody, doskonale doczyszczą kuchenne zabrudzenia, plamy z tłuszczu i kółka po kubkach z kawą.Szybkie - dzięki wyjątkowo dużej ściereczce, do czyszczenia (więcej...)

9.03 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Mikrofibra ściereczka do polerowania

Ściereczka do polerowania z mikrofibry Anna Zaradna bezkonkurencyjnie sprawdza się do polerowania wszelkiego rodzaju gładkich powierzchni, w szczególności powierzchni chromowanych, wykonanych ze stali nierdzewnej (INOX), lakierowanych frontów meblowych, luster, okien lub szyb. Używając ściereczki z mikrofibry Anna Zaradna, wypolerujesz czyszczone powierzchnie, a efekt połysku bez smug i zacieków u (więcej...)

6.86 PLN
PODGLĄD

Perfect House Kitchen Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni 500 ml

Barwa Perfect House KITCHEN Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia kuchni czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie kuchenne: - szafki kuchenne - blaty - zlewozmywaki - lodówki - kuchenki gazowe i (więcej...)

17.67 PLN
PODGLĄD

Kamstop Odkamieniacz w płynie 250 ml

Sprzęt gospodarstwa domowego, wykorzystujący w trakcie swojej pracy wodę, narażony jest na powstawanie osadu z kamienia szkodliwego nie tylko dla urządzeń, ale również dla naszego zdrowia. Aby go skutecznie usunąć, warto użyć uniwersalny odkamieniacz w płynie KamStop. Prezentowany odkamieniacz jest wygodny w użyciu i bezpieczny dla czyszczonych urządzeń. Od teraz w szybki i łatwy sposób pozbędzie (więcej...)

10.26 PLN
PODGLĄD

Smell Stop Pochłaniacz zapachów z lodówki

Usuwa nieprzyjemne zapachy z lodówek i spiżarń. Gwarantuje całkowitą świeżość produktów. Niezbędne w każdej lodówce. Produkt posiada ocenę skuteczności pochłaniania Instytutu Chemii UMK w Toruniu. Zawiera aktywny węgiel.

8.06 PLN
7.74 PLN
PODGLĄD

Chante Clair Odtłuszczacz Uniwersalny z sodą oczyszczoną rozpylaczem 600 ml

Uniwersalny, markowy odtłuszczacz Chante Clair. Produkt doskonale odtłuszcza wszelkie powierzchnie jak np. kuchenki, piekarniki, blaty, podłogi, części mechaniczne oraz wiele innych! Dla zapewnienia najlepszych efektów środek wzbogacony został sodą.

14.01 PLN
PODGLĄD

Smell Stop Pochłaniacz zapachów z lodówki X

SmellStop X skutecznie pochłania i usuwa nieprzyjemne, jak również intensywne zapachy z chłodziarki. Wysoce absorbujący węgiel aktywny, z którego wyprodukowano pochłaniacz, filtruje powietrze i doskonale wyłapuje wszelkie cząsteczki powodujące przykry zapach. Przeznaczony do stosowania w lodówkach, magazynach żywności i w innych miejscach narażonych na powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Walkę z (więcej...)

6.53 PLN
PODGLĄD

Ara soda kaustyczna preparat do udrożniania rur 500 g

Granulowany preparat do udrażniania syfonów i rur kanalizacyjnych. Rozpuszcza odpadki kuchenne, tłuszcz, papier, watę i włosy. Skuteczny i wygodny w użyciu. Stosowany profilaktycznie zapobiega odkładaniu się osadów.

16.49 PLN
PODGLĄD

Meglio Odtłuszczacz + wybielacz w piance 750 ml

Odtłuszczacz + Wybielacz - Dogłębna czystość! Efekt wybielający i maksymalna skuteczność na uporczywe plamy w całym domu. Jest doskonały w kuchni do czyszczenia zlewozmywaków, blatów, płytek i kuchenek. Jest przydatny w łazience do mycia i higienizacji toalety oraz do utrzymania czystego i lśniącego prysznica, dzięki swojej skuteczności czyści brud między płytkami. Higienizuje powierzchnie, na któ (więcej...)

14.66 PLN
PODGLĄD

Kret Bio Żel do udrożniania rur do łazienki i kuchni 500 g

BIO ŻEL UDROŻNIAJĄCY ŁAZIENKA I KUCHNIA Skutecznie likwiduje zatory rozpuszczając włosy, osady z mydła, tłuszczów, odpadków kuchennych, odpadków organicznych i osadów wapiennych. Przenika do zatoru przez stojącą wodę. Dzięki degradacji odpadów organicznych, tłuszczowych, mydlanych zapobiega powstawaniu zatorów w instalacjach kanalizacyjnych. Niweluje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich ponownemu (więcej...)

19.16 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Odtłuszczacz Cytryna 750 ml

Az Öko univerzális zsíroldó spray kizárólag természetes összetevőt tartalmaz, hipoallergén, növényi összetevőkből készül, Nikkel, Kobalt, Króm & vezet

14.69 PLN
PODGLĄD

Astonish Płyn do czyszczenia kuchni 750 ml

Uniwersalny płyndo czyszczenia wszystkich powierzchni kuchennych. Szczególnie polecany do czyszczenia blatów, płytek ceramicznych, zlewozmywaków, kuchenek i okapów kuchennych. Unikalna formułausuwa zabrudzenia szybko i skutecznie pozostawiając lśniącą czystość na długo. Środek czyszczący z łatwością pozbywa się tłuszczu i brudu na kuchennych powierzchniach. Niezwyklewydajny i łatwy w użyciu. Płyn (więcej...)

12.57 PLN
PODGLĄD

Smell Stop Pochłaniacz zapachów z lodówki M

Usuwa nieprzyjemne zapachy z lodówek i spiżarń. Gwarantuje całkowitą świeżość produktów. Niezbędne w każdej lodówce. Produkt posiada ocenę skuteczności pochłaniania Instytutu Chemii UMK w Toruniu. Zawiera aktywny węgiel.

6.49 PLN
PODGLĄD
Oil&grease remover profesjonalny płyn odtłuszczający
U NAS TANIEJ
-4 %

Perfect House Oil&grease remover profesjonalny płyn odtłuszczający 500 ml

Profesjonalny płyn odtłuszczający do wszelkich zabrudzeń Perfect HouseTo uniwersalny, skoncentrowany środek do usuwania tłustych plam z wszelkiego rodzaju powierzchni. Jego innowacyjna formuła została stworzona tak, by z łatwością usunąć nawet najtrudniejsze tłuste zabrudzenia.Płyn odtłuszczający Oil&Grease Remover przeznaczony jest do:• czyszczenia sprzętów kuchennych i domowych,• mycia powierzch (więcej...)

17.22 PLN
16.60 PLN
PODGLĄD

Spic&Span Odtłuszczający płyn do powierzchni w sprayu marsylia 750 ml

Uniwersalny płyn odpowiedni do wszystkich powierzchni i każdego rodzaju zabrudzeń. Skutecznie czyści powierzchnie i usuwa uporczywy tłuszcz, nie pozostawiając smug. Dzięki delikatnej nucie marsylskich perfum odświeża czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach.Skuteczna formuła o podwójnym działaniu: odtłuszcza i usuwa plamy.Zalecany do: piekarników, płyt grzewczych, okapów, naczyń kuche (więcej...)

13.11 PLN
PODGLĄD

Chante Clair Odtłuszczacz Uniwersalny o zapachu Lawendy z rozpylaczem 600 ml

Świetny odtłuszczacz do wielu powierzchni! Produkt doskonale odtłuszcza wszelkie powierzchnie jak np. kuchenki, piekarniki, blaty, podłogi, części mechaniczne oraz wiele innych! Po odtłuszczaniu produkt pozostawia przyjemny, lawendowy zapach.

14.01 PLN
PODGLĄD

Dual Power Uniwersalny odtłuszczacz w sprayu CYTRYNA 750 ml

Odtłuszczacz marki Dual Power usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia ze wszystkich powierzchni zmywalnych. Idealny do czyszczenia całego domu.Wyjątkowo skuteczny odtłuszczacz i przyjemnym cytrynowym zapachu.

11.68 PLN
PODGLĄD

Ajax SPRAY ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO KUCHNI Z ROŚLINNĄ FORMUŁĄ 750 ml

AJAX SPRAY DO CZYSZCZENIA KUCHNIA 750ML po jego zastosowaniu powierzchnie będą higienicznie czyste i lśniące.

14.07 PLN
PODGLĄD

Chante Clair Odtłuszczacz Uniwersalny o zapachu Cytrynowym z rozpylaczem 600 ml

Włoski odtłuszczacz do wielu powierzchni! Produkt doskonale odtłuszcza wszelkie powierzchnie jak np. kuchenki, piekarniki, blaty, podłogi, części mechaniczne oraz wiele innych! Po odtłuszczaniu produkt pozostawia przyjemny, cytrynowy zapach.

14.01 PLN
PODGLĄD
Płyn do mycia kuchni
U NAS TANIEJ
-21 %

OnlyEco Płyn do mycia kuchni 500 ml

SPRAY DO MYCIA KUCHNI Zalety produktu - 99% składników pochodzenia naturalnego - bezpieczny dla środowiska naturalnego - biodegradowalny - skutecznie usuwa tłuszcz i przypalenia - dokładnie czyści i pielęgnuje - zabezpiecza przed zabrudzeniami Bez SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, (więcej...)

12.99 PLN
10.29 PLN
PODGLĄD
Płyn do czyszczenia lodówki i mikrofali Mięta i Jałowiec
U NAS TANIEJ
-19 %

Zielko Płyn do czyszczenia lodówki i mikrofali Mięta i Jałowiec 500 ml

Odkryj siłę Płynu do czyszczenia lodówki i mikrofali ZIELKO - niezawodnego ekologicznego środka do czyszczenia, który skutecznie radzi sobie z tłuszczem, brudem, przypaleniami, osadami i innymi zabrudzeniami w lodówce i mikrofalówce. Doskonale czyści również deski do krojenia. Dzięki swojej formule, nie tylko dokładnie usuwa brud, ale również eliminuje nieprzyjemne zapachy. Nie pozostawia zacieków (więcej...)

13.99 PLN
11.31 PLN
PODGLĄD

Frosch Spray do czyszczenia kuchni sodowy + łazienki lawenda + uniwersalny pomarańczowy + odkamieniacz malinowy 4x500ml 2000 ml

Zestaw składa się z: 1 x Frosch Spray do czyszczenia kuchni sodowy 500ml 1 x Frosch Spray do czyszczenia łazienki Lawenda 500ml 1 x Frosch Spray do czyszczenia wszystkich powierzchni Pomarańcza 500ml 1 x Frosch Spray usuwający kamień Malinowy 500mlFrosch Środek czyszczący do kuchni sodowy 500 mlFrosch Środek czyszczący do kuchni sodowy Sodowy środek czyszczący do kuchni. Naturalna soda skutecznie (więcej...)

52.70 PLN
PODGLĄD

Smell Stop Pochłaniacz zapachów z lodówki SX

Pochłaniacz zapachów do lodówek Smell Stop XS produkt całkowicie bezpieczny dla przechowywanej żywności, który w skuteczny sposób absorbuje wszelkie niepożądane aromaty. Wkład węglowy skutecznie neutralizuje nieprzyjemną woń, zachowując jednocześnie naturalny aromat. Możliwość zawieszenia. Przeznaczony do stosowania w lodówkach, magazynach żywności i w innych miejscach narażonych na powstawanie n (więcej...)

7.67 PLN
7.36 PLN
PODGLĄD

Chante Clair Uniwersalny Odtłuszczacz Marsylia 600 ml

Dzięki ultra silnej formule Universal Degreaser usuwa nawet uporczywy tłuszcz i brud z każdej powierzchni. Działa nawet na tkaninie. Specjalny mechanizm natryskowy działa nawet do góry nogami, więc teraz możesz wyczyścić te trudno dostępne zakamarki bez obracania domu do góry nogami.Używaj tu i tam, działa wszędzie!

12.75 PLN
PODGLĄD

Frosch Ecological Sodowy środek czyszczący do kuchni 500 ml

Frosch ecological Sodowy środek czyszczący do kuchni 500 ml Właściwości - Intensywnie czyści zmywalne powierzchnie w gospodarstwie domowym*. - Formuła naturalnej sody skutecznie usuwa tłuszcz, brud oraz najbardziej uciążliwe, mocno zaschnięte zanieczyszczenia. - Pozostawia przyjemny, świeży zapach. - Dzięki zawartości sody, naturalnej substancji biologicznie czynnej, środek może być używany na pow (więcej...)

16.63 PLN
PODGLĄD
Kuchnia płyn do czyszczenia grejpfrut
U NAS TANIEJ
-6 %

Zielko Kuchnia płyn do czyszczenia grejpfrut 500 ml

Ekologiczny płyn do kuchni o przyjemnym zapachu grejpfruta. Skutecznie odtłuszcza i czyści oporne osady z każdej powierzchni kuchennej.• 99% składników z natury• wydajny i pachnący

11.99 PLN
11.31 PLN
PODGLĄD

Smell Stop Pochłaniacz zapachów z lodówki S

Wyprodukowany z węgla aktywnego SmellStop S pochłaniacz zapachów skutecznie absorbuje wszystkie nieprzyjemne zapachy. Przechowywane w lodówce artykuły spożywcze pozostaną świeże i aromatycznie pachnące przez długi czas. Przeznaczony do stosowania w lodówkach, magazynach żywności i w innych miejscach narażonych na powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Przyczyną przykrej woni dobiegającej z lodówki n (więcej...)

6.20 PLN
PODGLĄD
KITCHEN PROFESJONALNY PŁYN DO MYCIA KUCHNI
U NAS TANIEJ
-13 %

Perfect House Glam KITCHEN PROFESJONALNY PŁYN DO MYCIA KUCHNI 500 ml

Przeznaczenie Perfect House GLAM KITCHEN nadaje się do usuwania uporczywego brudu, zaschniętych plam i osadu z tłuszczu. Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia szafek i blatów w kuchni oraz wszystkich elementów plastikowych, akrylowych i ceramicznych. Zastosowanie Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia szafek i blatów w kuchni oraz wszystkich elementów plastikowych, akrylowych i ceramiczny (więcej...)

24.99 PLN
21.72 PLN
PODGLĄD