Dziecko / Pierwsze Jedzenie / Kubki

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Chicco (1)
  • Make Me Bio (1)
  • Sattva (1)
  • Tommee Tippee (7)

Make Me Bio Kubek termiczny Mellow Pink 1.18 L

Kubek termiczny Tumbler Mellow Pink to nie tylko stylowy/modny teraz instagramowy gadżet, który pięknie prezentuje, ale także praktyczne rozwiązanie do przechowywania napojów. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8, plastiku i silikonu, co gwarantuje trwałość i łatwość czyszczenia. Dzięki podwójnej izolacji próżniowej utrzymuje napoje zimne przez 24 godziny i gorące przez 6 godzin (więcej...)

140.94 PLN
135.30 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee First cup pierwszy kubek z uchwytami 4m+ fioletowy 150 ml

Kubek Niekapek z uchwytami Tommee Tippee został stworzony specjalnie dla niemowląt, które skończyły 4 miesiące i dzięki niemu maluszek pozna uroki samodzielnego picia. Przejście z butelki do kubka nie powinno sprawiać kłopotów, ponieważ kubek ma wyjątkowo mięciutki ustnik i nie drażni dziąseł, a duże uchwyty pomagają łatwo go trzymać w rączkach. Kiedy dziecko radzi już sobie lepiej z samodzielnym (więcej...)

31.19 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Sippee cup kubek niekapek z uchwytami 7m+ boy 230 ml

Kubek Niekapek z uchwytami Tommee Tippee został stworzony specjalnie dla niemowląt, które skończyły 7 miesięcy i dzięki niemu maluszek pozna uroki samodzielnego picia. Przejście z butelki do kubka nie powinno sprawiać kłopotów, ponieważ kubek ma wyjątkowo mięciutki ustnik i nie drażni dziąseł, a duże uchwyty pomagają łatwo go trzymać w rączkach. Kiedy dziecko radzi już sobie lepiej z samodzielnym (więcej...)

25.78 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Easiflow 360° kubek z uchwytami 6m+ różowy 200 ml

Kubki Niekapki 360 stopni Tommee Tippee są idealne do ćwiczeń podczas posiłków, ponieważ nie mają słomki ani zagłębienia. Zawór w kształcie 360 jest specjalnie zaprojektowany dla małych dzieci, które mogą pić z dowolnego miejsca na obręczy kubka. W przerwach między łykami zawór pozostaje zamknięty.Cechy produktu:• doskonały do treningu - bez słomki oraz bez ustnika• unikalny zawór 360 stopni - moż (więcej...)

41.26 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Sippee cup kubek niekapek z uchwytami 7m+ girl 230 ml

Kubek Niekapek z uchwytami Tommee Tippee został stworzony specjalnie dla niemowląt, które skończyły 7 miesięcy i dzięki niemu maluszek pozna uroki samodzielnego picia. Przejście z butelki do kubka nie powinno sprawiać kłopotów, ponieważ kubek ma wyjątkowo mięciutki ustnik i nie drażni dziąseł, a duże uchwyty pomagają łatwo go trzymać w rączkach. Kiedy dziecko radzi już sobie lepiej z samodzi (więcej...)

25.78 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Straw cup kubek niekapek ze słomką 7m+ boy 230 ml

Kubek Niekapek ze słomką Tommee Tippee został stworzony specjalnie dla niemowląt, które skończyły 7 miesięcy i dzięki niemu maluszek pozna uroki samodzielnego picia. Przejście z butelki do kubka nie powinno sprawiać kłopotów, ponieważ kubek ma wyjątkowo mięciutki ustnik i nie drażni dziąseł.Łatwy w czyszczeniu 2-elementowy zawórKażdy kubek do nauki picia posiada zdejmowany dwuelementowy zawór niek (więcej...)

25.78 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Super cup kubek z przyczepną podstawą 12m+ fioletowy 300 ml

Kubek Super CUP to jedyny kubek zaprojektowany tak, aby nie przewrócić się przy przypadkowym uderzeniu! Idealny podczas rozwoju jamy ustnej, mowy i ruchu. Działa na płaskich powierzchniach - idealne do posiłków przy stoleCechy produktu: • prawdziwe rozwiązanie bez rozlewania z przyczepną podstawą • idealny podczas rozwoju jamy ustnej, mowy i ruchu • żywe kolory i dekoracja • łatwy d (więcej...)

20.07 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Super cup kubek z przyczepną podstawą 12m+ zielony 300 ml

Kubek Super CUP to jedyny kubek zaprojektowany tak, aby nie przewrócić się przy przypadkowym uderzeniu! Idealny podczas rozwoju jamy ustnej, mowy i ruchu. Działa na płaskich powierzchniach - idealne do posiłków przy stoleCechy produktu:• prawdziwe rozwiązanie bez rozlewania z przyczepną podstawą• idealny podczas rozwoju jamy ustnej, mowy i ruchu• żywe kolory i dekoracja• łatwy do czyszczenia i uży (więcej...)

15.20 PLN
PODGLĄD
Kubek miedziany z pokrywką diamond
U NAS TANIEJ
-17 %

Sattva Kubek miedziany z pokrywką diamond 350 ml

Naczynia miedziane służą do oczyszczania, uzdatniania i przechowywania wody. Z wyjątkowych właściwości naczyń miedzianych od wieków czerpią wyznawcy Ajurwedy. Woda oczyszczana w naczyniu miedzianym wykazuje właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne i antynowotworowe.Ponadto miedź usuwa chlor zawarty w wodzie, a poprzez działanie antagonistyczne usuwa z naszego organizmu rtęć i ołów. Woda, która (więcej...)

80.00 PLN
66.59 PLN
PODGLĄD

Chicco Kids hard spout cup kubek z twardym ustnikiem 2l+ zielony 350 ml

Kubek z twardym ustnikiem dla starszych dzieci. Idealny na spacerze i w drodze.• TWARDY USTNIK: picie jest łatwe, jak picie z butelki: odwróć kubek i pij• SZCZELNOŚĆ: szczelny, gdy pokrywka jest zamknięta, swobodny przepływ, gdy pokrywka jest otwarta• ŁATWY W TRANSPORCIE: z praktycznym uchwytem, ​​łatwy do przenoszenia

37.87 PLN
PODGLĄD

Chicco Transition cup pierwszy kubek treningowy z miękkim ustnikiem 4m+ boy 200 ml

Ergonomiczny, silikonowy ustnik jest niezwykle miękki i elastyczny. Jest idealny, bo odpowiedni i delikatny dla dziąseł dziecka. Kubeczek posiada 2 uchwyty, które pozwalają dziecku wygodnie trzymać go w rękach i zmniejszyć częstotliwość upadania kubeczka na podłogę. Dzięki uchwytom dziecko trenuje także małą motorykę.W kubeczku zastosowano rozwiązanie typu "niekapek"- specjalny zaworek zabezpiecza (więcej...)

42.25 PLN
PODGLĄD