Dom i środki czystości / Pranie / Orzechy Piorące

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Indus Valley (2)
  • Mohani (1)
Orzechy piorące z bawełnianym woreczkiem
U NAS TANIEJ
-11 %

Mohani Orzechy piorące z bawełnianym woreczkiem 900 g

OPIS Orzechy piorące to ciesząca się coraz większą popularnością naturalna alternatywa dla chemicznych proszków do prania oraz detergentów czyszczących. Poszukiwane są przez matki w celu prania dziecięcych ubranek alergików i stale rosnące grono osób, które chcą zmniejszyć ilość chemii w swoim życiu . Orzechy posiadają naturalną zdolność do pienienia w kontakcie z wodą to za sprawą saponin w nich (więcej...)

32.90 PLN
29.33 PLN
PODGLĄD
Orzechy piorące w woreczku strunowym
U NAS TANIEJ
-41 %

Indus Valley Orzechy piorące w woreczku strunowym 500 g

Orzechy piorące są uniwersalnym i wydajnym produktem roślinnym, który używany jest głównie jako zamiennik proszku do prania. C hoć nazywa się je orzechami lub kasztanami, to tak naprawdę są jagodami spokrewnionymi z owocami liczi. Swoją nazwę otrzymały nie z powodu pochodzenia, ale sposobu, w jaki wysychają tworząc twarde skorupki. Orzechy rosną na drzewie potocznie nazywanym drzewem mydlanym, a s (więcej...)

32.49 PLN
19.26 PLN
PODGLĄD

Indus Valley Orzechy Piorące 1000 g

Zalety orzechów piorących Indus Valley są uprawiane w nieskażonym ekosystemie Doliny Indusu, jednym z najczystszych miejsc na Ziemi; mają świetną jakość: zbiory przeprowadzane są w momencie, kiedy zawartość saponin w orzechach piorących jest najwyższa; przy ich uprawie nie używano sztucznych nawozów, pestycydów, herbicydów i innych środków ochrony roślin, przez co są całkowicie ekologiczne i bezpi (więcej...)

48.26 PLN
PODGLĄD