Dom i środki czystości / Świece I Woski / Wkłady Do Zniczy

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Adeuss (12)
  • Bolsius (7)

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 2,56 dnia

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych. Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą.Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Wysokość wkładu11 cm

4.17 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 7 dni

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych.Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą.Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Czas palenia 7 Dni ŚREDNICA 6,5 CM WYSOKOŚĆ 24 CM

9.41 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 2-3 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 2-3 DNI Wkłady wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

4.79 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD PARAFINOWY 7 DNI 15 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 7 DNI (15)

165.33 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD OLEJOWY MEMENTO NR6 / 5 DNI BIAŁY 20 sztuk

Bolsius to czołowy europejski producent najwyższej jakości wkładów do zniczy. Długoletnie doświadczenieprodukcyjne i znajomość potrzeb konsumentów gwarantuje, że wkłady zniczowe spełniają wszystkie wymagania klientów. Wkłady parafinowe do zniczy produkowane przez firmę Bolsius palą się naprawdę długo. Najmniejsze z nich wypalają się po 1-2 dobach, największe nawet dopiero po 7 dniach. Poza tym wyr (więcej...)

148.25 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

Wkład ten doskonale nadaje się do uzupełnienia znicza wysokiego. Spala się w ciągu 5 dni, nie uszkadza znicza, nie kopci się ani nie zadymia. Wykonano go z wysokiej jakości parafiny.

7.32 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKLAD PARAFINOWY 4 DNI SZEROKI 12 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 4 DNI (12) SZEROKI

94.31 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 5 DNI wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

8.13 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni wysokość 145 mm Wkłady olejowe wykonane są z najwyższej jakości parafiny. Gwarantują wypalenie wkładu do końca oraz wysoką jakość produktu. Dzięki specjalnie dobranym składnikom nie zadymiają szkła od środka, nie kopcą i charakteryzują się długim spalaniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) .

8.13 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni wysokość 180 Wkłady olejowe wykonane są z najwyższej jakości parafiny. Gwarantują wypalenie wkładu do końca oraz wysoką jakość produktu. Dzięki specjalnie dobranym składnikom nie zadymiają szkła od środka, nie kopcą i charakteryzują się długim spalaniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) .

7.32 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKLAD PARAFINOWY 5 DNI 15 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 5 DNI (15)

131.28 PLN
PODGLĄD

Bolsius BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 8.5 DNIA 12 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 8.5 DNIA (12)

181.13 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 4 dni

Wkład do znicza typu Z dopasujesz z łatwością do wielu rodzajów znicza. Jest on wysokiej jakości a zapalony spala się w ciągu 4 dni, nie powodują zabrudzenia ani uszkodzenia znicza.

6.10 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD OLEJOWY MEMENTO NR5 / 4 DNI BIAŁY 20 sztuk

Wkład olejowy Bolsius z ulepszoną recepturą masy palnej. Wypala się do końca, Pojemnik z wysokiej jakości tworzywa. Pasuje do większości lampionów dostępnych na rynku. Czas palenia około 5 dni.

115.99 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 4 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 4 DNI wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

6.10 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 7 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 7 DNI Wkłady wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

11.51 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKLAD PARAFINOWY 2 DNI 20 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 2 DNI (20)

69.29 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 3 dni

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych.Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą. Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Czas palenia 3 Dni Wymiary 56mm x 141mm

5.42 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 6 dni

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych.Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą. Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Czas palenia 6 Dni Wymiary 65mm x 220mm

9.72 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD PARAFINOWY 6.5 DNIA 12 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 6.5 DNIA (12)

138.17 PLN
PODGLĄD