Dom i środki czystości / Świece I Woski / Wkłady Do Zniczy

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 5 DNI wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

8.26 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 7 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 7 DNI Wkłady wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

11.70 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 3 dni

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych.Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą. Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Czas palenia 3 Dni Wymiary 56mm x 141mm

5.49 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 4 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 4 DNI wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

6.20 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni wysokość 145 mm Wkłady olejowe wykonane są z najwyższej jakości parafiny. Gwarantują wypalenie wkładu do końca oraz wysoką jakość produktu. Dzięki specjalnie dobranym składnikom nie zadymiają szkła od środka, nie kopcą i charakteryzują się długim spalaniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) .

8.26 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 2-3 dni

ADEUSS WKŁAD DO ZNICZY OLEJOWY 2-3 DNI Wkłady wykonane są z najwyższej jakości parafiny.

4.86 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 2,56 dnia

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych. Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą.Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Wysokość wkładu11 cm

4.22 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 6 dni

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych.Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą. Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Czas palenia 6 Dni Wymiary 65mm x 220mm

9.89 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy parafinowy 7 dni

Wkłady parafinowe Adeuss to rozwiązanie całoroczne, które sprawdzi się podczas różnych warunków atmosferycznych.Będą palić się w dużej wilgotności powietrza, ale i przy suchej aurze. Niestraszne są im powiewy wiatru. Możemy je używać zarówno latem, jak i zimą.Ponadto ich standardowe wymiary dają możliwość umieszczania ich w wielu rodzajach zniczy. Czas palenia 7 Dni ŚREDNICA 6,5 CM WYSOKOŚĆ 24 CM

10.41 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

Wkład ten doskonale nadaje się do uzupełnienia znicza wysokiego. Spala się w ciągu 5 dni, nie uszkadza znicza, nie kopci się ani nie zadymia. Wykonano go z wysokiej jakości parafiny.

7.44 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 5 dni wysokość 180 Wkłady olejowe wykonane są z najwyższej jakości parafiny. Gwarantują wypalenie wkładu do końca oraz wysoką jakość produktu. Dzięki specjalnie dobranym składnikom nie zadymiają szkła od środka, nie kopcą i charakteryzują się długim spalaniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) .

7.44 PLN
PODGLĄD

Adeuss Wkład do zniczy olejowy 4 dni

Wkład do znicza typu Z dopasujesz z łatwością do wielu rodzajów znicza. Jest on wysokiej jakości a zapalony spala się w ciągu 4 dni, nie powodują zabrudzenia ani uszkodzenia znicza.

6.20 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD OLEJOWY MEMENTO NR2 / 2 DNI BIAŁY 30 sztuk

BOLSIUS WKLAD OLEJOWY MEMENTO NR 2 2 DNI (30) BIALY wkład do zniczy

89.20 PLN
PODGLĄD

Bolsius Wkłady Olejowe Memento nr 3 / 2,5 Dnia Biały 20szt

Neutralny zapach Możliwość ściągnięcia etykiety Nie niszczą lampionów Centralnie zamontowany knot Wypalają sie do samego końca Czas palenia około 2,5 dnia.

74.07 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD OLEJOWY MEMENTO NR6 / 5 DNI BIAŁY 20 sztuk

Bolsius to czołowy europejski producent najwyższej jakości wkładów do zniczy. Długoletnie doświadczenieprodukcyjne i znajomość potrzeb konsumentów gwarantuje, że wkłady zniczowe spełniają wszystkie wymagania klientów. Wkłady parafinowe do zniczy produkowane przez firmę Bolsius palą się naprawdę długo. Najmniejsze z nich wypalają się po 1-2 dobach, największe nawet dopiero po 7 dniach. Poza tym wyr (więcej...)

149.27 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD OLEJOWY MEMENTO NR5 / 4 DNI BIAŁY 20 sztuk

Wkład olejowy Bolsius z ulepszoną recepturą masy palnej. Wypala się do końca, Pojemnik z wysokiej jakości tworzywa. Pasuje do większości lampionów dostępnych na rynku. Czas palenia około 5 dni.

116.99 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKLAD PARAFINOWY 2 DNI 20 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 2 DNI (20)

70.11 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKLAD PARAFINOWY 4 DNI SZEROKI 12 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 4 DNI (12) SZEROKI

95.27 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKLAD PARAFINOWY 5 DNI 15 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 5 DNI (15)

132.30 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD PARAFINOWY 6.5 DNIA 12 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 6.5 DNIA (12)

139.24 PLN
PODGLĄD

Bolsius WKŁAD PARAFINOWY 7 DNI 15 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 7 DNI (15)

166.19 PLN
PODGLĄD

Bolsius BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 8.5 DNIA 12 sztuk

BOLSIUS WKŁAD PARAFINOWY 8.5 DNIA (12)

181.92 PLN
PODGLĄD