Dziecko / Pierwsze Jedzenie / Śliniaki

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Canpol Babies (12)
  • Chicco (1)

Chicco Śliniaczki jednorazowe kompostowalne 36szt

Biodegradowalne śliniaczki jednorazowe Chicco - dla skutecznej ochrony dziecięcych ubranek w domu i w podróży - Pomocne w domu i w podróży, - Odpowiednie dla dzieci już od 6. miesiąca życia, - Aż 36 sztuk w opakowaniu, - Chłonny wierzch, wodoodporny spód i praktyczna kieszeń, do której wpadają resztki jedzenia - dla skutecznej ochrony przed zabrudzeniami, - Łatwe do założenia dzięki praktycznym ta (więcej...)

43.47 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Zestaw śliniaków nieprzemakalnych z frotte bunny&company 3szt

Śliniak BUNNY&COMPANY wykonany z miękkiej bawełny oraz ceratki, skutecznie chroni ubranie dziecka przed zabrudzeniem. Niezastąpiony podczas ząbkowania. Posiada troczki do wiązania, umożliwiające dopasowanie śliniaka do szyi dziecka.Dostępny w opakowaniu po 3 sztuki.

13.77 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak silikonowy z kieszonką bonjour paris bordowy

Praktyczny, wodoodporny, silikonowy śliniak zabezpieczy ubranko Maluszka przed zabrudzeniem. Posiada wygodną kieszonkę, która zatrzymuje resztki spadającego pokarmu. Regulowane zapięcie sprawi, że z łatwością dopasujesz rozmiar śliniaka do swoich potrzeb. Sprawdzi się w domu i na spacerze. Śliniak wykonany jest w 100% z lekkiego i bezpiecznego silikonu. Dostępny w trzech, inspirowanych najnowszymi (więcej...)

19.03 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak nieprzemakalny z frotte toys

Śliniak Canpol babies nieprzemakalny z frotte TOYS zabezpiecza ubranko malucha przed zabrudzeniem podczas posiłku. Można go używać już u noworodków. Miękka, przyjemna w dotyku tkanina nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka. Jednocześnie nieprzemakalna warstwa zapobiega przeciekom. Śliniaczek wyróżnia się wygodnym zapięciem na rzep, więc maluszkowi nie będzie przeszkadzać jego zakładanie.Należy do a (więcej...)

7.34 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak silikonowy z kieszenią i regulacją zapięcia

Śliniak Canpol babies silikonowy z kieszenią i regulacją zapięcia skutecznie chroni ubranko dziecka przed zabrudzeniem. Wyposażony został w pojemną kieszeń, która zatrzymuje resztki jedzenia. Jest bardzo łatwy do utrzymana w czystości — wystarczy po posiłku umyć go ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego płynu. Nadaje się również do mycia w zmywarce. Wykonany został z miękkiego silikonu.Śliniak siliko (więcej...)

18.78 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak silikonowy z kieszenią pastelove blue

Śliniak silikonowy Canpol babies z kieszenią PASTELOVE bardzo skutecznie chroni ubranko dziecka przed zabrudzeniem. Ma pojemną kieszonkę, która wyłapuje spadające jedzenie. Jest niezwykle łatwy do utrzymana w czystości — wystarczy po posiłku umyć go ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego środka myjącego. Ten śliniaczek można również myć w zmywarce. Wykonany został z miękkiego, delikatnego i elastyczn (więcej...)

15.98 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak silikonowy z kieszenią pastelove pink

Śliniak silikonowy Canpol babies z kieszenią PASTELOVE wyposażony został w pojemną kieszeń, która zatrzymuje spadające jedzenie. Dzięki temu skutecznie chroni ubranko dziecka przed zabrudzeniem Jest bardzo łatwy do utrzymana w czystości — wystarczy po posiłku umyć go ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego płynu. Nadaje się również do mycia w zmywarce. Wykonany został z miękkiego silikonu.Śliniak sili (więcej...)

18.78 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak plastikowy z kieszonką

Śliniak plastikowy Canpol Babies z kieszonką doskonale chroni ubranko dziecka przed zabrudzeniem. Wyposażony jest w praktyczną, głęboką kieszeń, która skutecznie zatrzymuje resztki jedzenia. Śliniaczek bardzo łatwo utrzymać w czystości — wystarczy zaraz po posiłku umyć go w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego środka myjącego. Ma regulowane zapięcie, pozwalające dopasować obwód do szyi dziecka.P (więcej...)

14.82 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Fartuszek zmywalny miękki monsters niebieski

Fartuszek zabezpiecza ubranko dziecka przed zabrudzeniem w czasie jedzenia lub zabawy. Wykonany z lekkiego i miękkiego tworzywa. Dodatkowo wyposażony w kieszeń, która może posłużyć do przechowywania drobnych przedmiotów np. kredek, w czasie zabawy lub wyłapywać spadające okruszki podczas jedzenia. Bardzo łatwy do utrzymania w czystości, wystarczy po skończonej zabawie przetrzeć go wilgotną szmatką (więcej...)

17.03 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak silikonowy z kieszonką bonjour paris beżowy

Praktyczny, wodoodporny, silikonowy śliniak zabezpieczy ubranko Maluszka przed zabrudzeniem. Posiada wygodną kieszonkę, która zatrzymuje resztki spadającego pokarmu. Regulowane zapięcie sprawi, że z łatwością dopasujesz rozmiar śliniaka do swoich potrzeb. Sprawdzi się w domu i na spacerze. Śliniak wykonany jest w 100% z lekkiego i bezpiecznego silikonu. Dostępny w trzech, inspirowanych najnowszymi (więcej...)

26.30 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak frotte z regulowanym zapięciem na napy cute animals

Śliniak Canpol babies frotte z regulowanym zapięciem na napy CUTE ANIMALS został wykonany z dwóch warstw frotte, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Doskonale chroni ubranko dziecka przed zabrudzeniem podczas posiłku oraz ząbkowania. Ma regulowane zapięcie na metalowe zatrzaski. Śliniaczek jest częścią kolekcji CUTE ANIMALS ozdobionej wizerunkami słodkich zwierzaków (różne wzory d (więcej...)

9.62 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak muślinowy bonjour paris blue 2szt.

Wygodne i praktyczne śliniaki muślinowe są wykonane ze 100% muślinowej bawełny, dzięki czemu są przyjemne w dotyku i idealne dla delikatnej skóry małych dzieci. Śliniaki doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie ubranka dziecka przed ulanym mlekiem, w czasie ząbkowania i podczas jedzenia. Posiadają wygodne zapięcie na zatrzaski z możliwością wybrania ciaśniejszej lub luźniejszej opcji. Praktycz (więcej...)

24.04 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak nieprzemakalny z frotte so cool

Śliniak Canpol babies nieprzemakalny z frotte SO COOL turkusowy dzięki nieprzemakalnej warstwie skutecznie chroni ubranko dziecka również przed poplamieniem płynnymi pokarmami. Przyjemna w dotyku bawełniana tkanina frotte nie podrażnia delikatnej j skóry maluszka, więc ze śliniaczka mogą korzystać nawet noworodki. Dzięki wygodnemu zapięciu na rzep nawet najbardziej niecierpliwemu maluchowi nie będ (więcej...)

11.44 PLN
PODGLĄD

Canpol Babies Śliniak nieprzemakalny z frotte so cool

Śliniak Canpol babies nieprzemakalny z frotte SO COOL chroni ubranko malucha przed poplamieniem w czasie jedzenia. Nieprzemakalna warstwa zapobiega przeciekom. Jednocześnie przyjemna w dotyku tkanina frotte nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, więc ze śliniaczka mogą korzystać nawet noworodki. Wygodne zapięcie na rzep sprawia, że nawet najbardziej niecierpliwemu maluchowi nie przeszkadza zakłada (więcej...)

8.26 PLN
PODGLĄD