Nasze nagrody


Konsumencki Lider Jakości 2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że głosami konsumentów, na podstawie ogólnopolskich badań konsumenckich wizaz24.pl zajął II miejsce w kategorii ‘Drogerie internetowe’ w programie Konsumencki Lider Jakości 2015.

Spośród wielu różnego rodzaju wyróżnień, jakie co roku przyznawane są polskim firmom to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ zostało nam nadane dzięki zadowoleniu naszych klientów.

Naszym głównym celem jest ciągły rozwój i zapewnienie jak najlepszej obsługi i zrozumienia potrzeb konsumentów. Dołożymy wszelkich starań aby nagroda ta spowodowała jeszcze większe zaangażowanie naszego zespołu w budowanie najbardziej przyjaznego sklepu internetowego w Polsce.

Prosimy zapoznać się z wynikami badań, które doprowadziły do nadania nam tej prestiżowej nagrody.

Zachęcamy również wszystkich Państwa do aktywnego kontaktu z nami – wszelkie uwagi i sugestie są mile widziane.

Pliki do pobrania
Dyplom dla wizaz24.pl
Raport z badań


Konsumencki Lider Jakości 2016

Po raz drugi z rzędu udało nam się zdobyć srebrne godło w programie Konsumencki Lider Jakości! W 2016 roku również zajęliśmy 2 miejsce w kategorii ‘Drogerie internetowe’.

Przyznanie nam tego tytułu oznacza dla nas, że nasza ciężka praca przynosi zamierzone efekty. Pomimo coraz większej konkurencji w branży sklepów oraz drogerii internetowych, to właśnie nas wybieracie i obdarzacie zaufaniem.

Dlatego chcieliśmy serdecznie Wam za to podziękować, bo gdyby nie Wy nie moglibyśmy się po raz kolejny pochwalić tym zaszczytnym tytułem. Dziękujemy za wszystkie zamówienia, z każdym kolejnym zyskujemy doświadczenie które przekłada się na coraz większą jakość świadczonych przez nas usług.
Możemy również obiecać że w dalszym ciągu będziemy chcieli się rozwijać i poprawiać poziom świadczonych przez nas usług.

Pliki do pobrania
Dyplom dla wizaz24.pl
Raport z badań


Konsumencki Lider Jakości 2017

Pozdrawiamy,
Zespół wizaz24.pl