Nasze nagrody


Drogeria Roku 2023

Drogeria Roku 2023

Drogeria Roku 2023

W tym roku wręczono nam dwie niesamowite nagrody w konkursie “Drogeria Roku 2023”.

Obie cieszą nas bardzo jednak “E-dogeria w której najczęściej kupuję kosmetyki” napełnia nas szczególną dumą.
Wkładamy mnóstwo pracy w to aby nasi klienci nie tylko wybrali nas ze względu na niską cenę i dostępność towaru ale także aby zapamiętali nas pozytywnie i powrócili przy kolejnych zakupach. Ta nagroda udowadnia nam, że robimy to dobrze.

Dziękujemy za zaufania i za to że jesteście z nami !!!

Badanie zostało przeprowadzone przez Mobile Institute a zorganizowane przez Forum Branży Kosmetycznej i Wiadomości Kosmetyczne.

Więcej o konkursie w tym artykule

Certyfikat Dobrych Cen 2023

Certyfikat Dobrych Cen Wizaz24.pl 2023


Pliki do pobrania
Certyfikat wizaz24.plKonsumencki Lider Jakości 2021

Z dumą informujemy, że nasi klienci wyróżnili nas tym razem złotym godłem i pierwszym miejscem w kategorii ‘DROGERIA INTERNETOWA. To niezwykłe wyróżnienie biorąc pod uwagę bardzo trudny pandemiczny okres, który tak wiele zmienił w naszym życiu.

Jest nam ogromnie miło, że obdarzacie nas tak dużym zaufaniem, przytaczamy na dowód tego listę najczęstszych wypowiedzi respondendtów badania:

• Nigdy się nie zawiodłam, produkty są mega pod każdym względem, dobrze dbają o klienta
• Mają dobrą opinię wśród moich koleżanek
• Szeroki asortyment przy konkurencyjnych cenach
• Lubię tam robić zakupy

Dziękujemy Wam bardzo i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach.

Pliki do pobrania
Dyplom dla wizaz24.pl
Raport z badań


Pierwsze miejsce w rankingu “Najtańsze drogerie internetowe”

Jeśli tanio – to najlepiej w wizaz24.pl :-)
Tak przynajmniej twierdzą redaktorzy portalu wydawajdobrze.pl, którzy przeprowadzili badanie 10-ciu największych sklepów internetowych z kosmetykami.

Otrzymaliśmy maksymalną ilość punktów w kategoriach: cena, asortyment i koszty dostawy.

Ten raport jest dla nas również szczególnie ważny bo pokazuje, że powinniśmy popracować jeszcze nad promocjami.
I tak też zrobimy – bierzemy się do roboty, żeby mieć wszystko na max.

Raport z badań


Konsumencki Lider Jakości 2017

Do trzech razy sztuka, ale spokojnie, nie zamierzamy na tym kończyć!

Trzecie z kolei wyróżnienie Wizaż24 jako srebrnego Konsumenckiego Lidera Jakości jest dla nas wyjątkowym osiągnięciem. Nie może to już bowiem być kwestią przypadku czy też chwilowej koniunktury – bez cienia zwątpienia można już powiedzieć, że cieszymy się Waszym wieloletnim zaufaniem, a standard naszych usług utrzymuje się na satysfakcjonującym Was poziomie.

Z tego miejsca chcemy więc po trzykroć Wam podziękować. Świadomość Waszego zadowolenia, które jest przecież jednym z naszych naczelnych celów działalności, działa niesamowicie podbudowująco i motywuje nas, aby nigdy nie zawieść Waszego zaufania. Obiecujemy, że z nami prawdziwe piękno zawsze będzie całodobowe!

Pliki do pobrania
Dyplom dla wizaz24.pl
Raport z badań


Konsumencki Lider Jakości 2016

Po raz drugi z rzędu udało nam się zdobyć srebrne godło w programie Konsumencki Lider Jakości! W 2016 roku również zajęliśmy 2 miejsce w kategorii ‘Drogerie internetowe’.

Przyznanie nam tego tytułu oznacza dla nas, że nasza ciężka praca przynosi zamierzone efekty. Pomimo coraz większej konkurencji w branży sklepów oraz drogerii internetowych, to właśnie nas wybieracie i obdarzacie zaufaniem.

Dlatego chcieliśmy serdecznie Wam za to podziękować, bo gdyby nie Wy nie moglibyśmy się po raz kolejny pochwalić tym zaszczytnym tytułem. Dziękujemy za wszystkie zamówienia, z każdym kolejnym zyskujemy doświadczenie które przekłada się na coraz większą jakość świadczonych przez nas usług.
Możemy również obiecać że w dalszym ciągu będziemy chcieli się rozwijać i poprawiać poziom świadczonych przez nas usług.

Pliki do pobrania
Dyplom dla wizaz24.pl
Raport z badań

Konsumencki Lider Jakości 2015

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że głosami konsumentów, na podstawie ogólnopolskich badań konsumenckich wizaz24.pl zajął II miejsce w kategorii ‘Drogerie internetowe’ w programie Konsumencki Lider Jakości 2015.

Spośród wielu różnego rodzaju wyróżnień, jakie co roku przyznawane są polskim firmom to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ zostało nam nadane dzięki zadowoleniu naszych klientów.

Naszym głównym celem jest ciągły rozwój i zapewnienie jak najlepszej obsługi i zrozumienia potrzeb konsumentów. Dołożymy wszelkich starań aby nagroda ta spowodowała jeszcze większe zaangażowanie naszego zespołu w budowanie najbardziej przyjaznego sklepu internetowego w Polsce.

Prosimy zapoznać się z wynikami badań, które doprowadziły do nadania nam tej prestiżowej nagrody.

Zachęcamy również wszystkich Państwa do aktywnego kontaktu z nami – wszelkie uwagi i sugestie są mile widziane.

Pliki do pobrania
Dyplom dla wizaz24.pl
Raport z badańPozdrawiamy,
Zespół wizaz24.pl