Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Buwi Premiere Pasta do obuwia czarna 40 ml

OPIS Buwi Premiere Pasta do obuwia czarna 40 ml PRZYGOTOWANIE Sposób użycia na oczyszczoną powierzchnię obuwia nanieść cienką warstwę pasty. Po wyschnięciu wypolerować.

4.25 PLN
PODGLĄD

Grosik Folia aluminiowa 20m wkład

Jan Niezbędny Grosik folia aluminiowa 20m Grosik folia aluminiowa, wytrzymała i żaroodporna 20 metrów

6.27 PLN
PODGLĄD

Grosik Papier do wypieków XXL 10m

Papier do wypieków w dużym wymiarze XXL. Zapobiega przywieraniu i przypalaniu. Obustronnie silikonowany, naturalnie brązowy. Nie przepuszcza tłuszczu ani wody. Uniwersalne zastosowanie pieczenie, gotowanie, smażenie, podgrzewanie, dekorowanie, mrożenie, przygotowanie i serwowanie. 10m/38cm

5.87 PLN
PODGLĄD

Grosik Papier śniadaniowy 40 arkuszy

Sarantis Jan Niezbędny GROSIK papier śniadaniowy, 40 arkuszy. 100% celulozy, nie przepuszcza tłuszczu

2.80 PLN
PODGLĄD

Grosik Pojemniki na żywność 3sztx300ml

Pojemniki do przechowywania żywności. Idealne do -przechowywania -mrożenia (do -20 st.) -podgrzewania w mikrofalówce -mycia w zmywarce. 3x 300ml

5.75 PLN
PODGLĄD

Grosik Rękaw do pieczenia 3M

potrawy zachowują swój naturalny aromat oraz nie tracą substancji odżywczych. - szczelne opakowanie zapobiega przedostawaniu się zapachów przygotowywanych potraw na zewnątrz. - sprawiają, że pieczone potrawy nie przypalają się i nie brudzą piekarnika czy kuchenki mikrofalowej - używając ich nie trzeba szorować brytfanny lub blachy - po prostu wyrzuca się zużyty rękaw do kosza - Szerokość 29cm

4.79 PLN
PODGLĄD

Grosik Serwetki gastronomiczne gładkie 17x17cm 1op.-500szt

Serwetki gastronomiczne gładkie. Rozmiar 17x17cm Opakowanie zawiera 500 szt

8.00 PLN
PODGLĄD

Grosik Ścierka uniwersalna 10 szt

Ścierka uniwersalna delikatna, chłonna, szybkoschnąca. Idealna do wielu prac domowych.

5.20 PLN
PODGLĄD

Grosik Ścierki domowe 3sztuki

Grosik Ścierki domowe 3sztuki

3.15 PLN
PODGLĄD

Grosik Tacki papierowe 130x200mm 1op.-12szt

Tacki papierowe w rozmiarze 130x200mm w ilości 12 sztuk w paczce.

3.45 PLN
PODGLĄD

Grosik Torebki do przechowywania żywności 20x30cm 1op.-50szt

Idealne do przechowywania w lodówce owoców i warzyw. Doskonałe do mrożenia mięsa, ryb, owoców, warzyw i innych produktów. Niezastąpione w podróży. Łatwe w użyciu.

3.00 PLN
PODGLĄD

Grosik Torebki śniadaniowe 100szt

W opakowaniu 100 torebek zwiniętych w rolce, z perforacją umożliwiającą łatwe odrywanie. Z dołączonymi klipsami do zamykania.

2.87 PLN
PODGLĄD

Grosik Torebki śniadaniowe papierowe 1op.-50szt

Torebki śniadaniowe papierowe. Rozmiar10x21cm Opakowanie zawiera 50 sztuk

4.27 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na gruz 1op-5szt 80L

Worki na gruz.Bardzo grube i wyjątkowo wytrzymałe. Pojemność 80L Sztuk5

6.47 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci 1op-50szt 20L

Worki na śmieci o pojemności 20L. Opakowanie zawiera 50szt.

3.35 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci HD 60l/20sztuk

Grosik Worki na śmieci HD 60L/20sztuk

3.57 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci LD 120l/10sztuk

Grosik Worki na śmieci LD 120L/10sztuk

6.27 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci LD 160l/10sztuk 160 l

Grosik Worki na śmieci LD 160L/10sztuk

8.65 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci LD 240L/10sztuk

Jan Niezbędny Grosik Worki na śmieci LD 240L/10sztuk. Bardzo pojemne i wytrzymałe.

12.77 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci LD 35L/15 szt

- wyjątkowo mocne i wytrzymałe worki, wykonane z folii dwuwarstowej, z zieloną taśmą ściągającą, - zastosowanie taśmy umożliwia pełne wykorzystanie pojemności worka oraz jego szczelne zamknięcie

3.45 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci LD 60l/10sztuk 60 l

Grosik Worki na śmieci LD 60L/10sztuk

3.60 PLN
PODGLĄD

Grosik Worki na śmieci z taśmą 60L 1op-10szt 60 l

Worki na śmiecie z taśmą ściągającą. Pojemność 60L Opakowanie zawiera 10 sztuk.

4.30 PLN
PODGLĄD

Grosik Zmywak do teflonu 1szt

Zmywak przeznaczony do naczyń teflonowych. Nie rysuje delikatnych powierzchni. Dobra jakość za grosik.

3.05 PLN
PODGLĄD

Grosik Zmywak plastikowy 1op.-3szt

Jan Niezbędny Grosik Zmywak plastikowy do silnie zabrudzonych powierzchni. Opakowanie zawiera 3szt.

2.87 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Filtry do kawy 100 szt. rozmiar 4

Filtry do kawy z białej naturalnej celulozy.

9.25 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Filtry do kawy 50 szt. rozmiar 2

Filtry do kawy 50 szt., białe z naturalnej celulozy. Filtry zapewniają przygotowanie naparu o naturalnym smaku i niepowtarzalnym aromacie, który zawiera mniej substancji drażniących w porównaniu z kawą parzoną tradycyjnie. Filtry sprawiają, że zaparzona kawa nie zawiera niepotrzebnych fusów.

5.00 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny FILTRY DO KAWY 50 sztuk rozm. 4

Jan Niezbędny filtr do kawy folia 50szt/4

5.37 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny FILTRY DO KAWY ROZM.2 100 SZT

JAN NIEZBĘDNY FILTRY DO KAWYROZM.2 100 SZT

7.79 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia aluminiowa 10m

Szerokość rolek 29 cm. Wytrzymałość termiczna do 220 C. Zastosowanie do pakowania i przechowywania w lodówce kanapek, wędlin, serów oraz innych produktów do pieczenia w piekarniku mięs, warzyw lub ciast do zamrażania do grillowania. Potrawy przygotowywane w folii zachowują swój naturalny smak i aromat, są równomiernie upieczone, nie brudzą piekarnika ani rusztu. Natomiast przechowywana żywność nie (więcej...)

5.45 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia aluminiowa 20m

Szerokość rolek 29 cm. Wytrzymałość termiczna do 220 C. Zastosowanie - do pakowania i przechowywania w lodówce kanapek, wędlin, serów oraz innych produktów - do pieczenia w piekarniku mięs, warzyw lub ciast - do zamrażania - do grillowania. Potrawy przygotowywane w folii zachowują swój naturalny smak i aromat, są równomiernie upieczone, nie brudzą piekarnika ani rusztu. Natomiast przechowywana żyw (więcej...)

9.07 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia aluminiowa 30m

Wytrzymałość termiczna do 220 C. Zastosowanie - do pakowania i przechowywania w lodówce kanapek, wędlin, serów oraz innych produktów - do pieczenia w piekarniku mięs, warzyw lub ciast - do zamrażania - do grillowania. Potrawy przygotowywane w folii zachowują swój naturalny smak i aromat, są równomiernie upieczone, nie brudzą piekarnika ani rusztu. Natomiast przechowywana żywność nie wysycha, nie t (więcej...)

13.15 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia aluminiowa 50m

Wytrzymałość termiczna do 220 C. Zastosowanie - do pakowania i przechowywania w lodówce kanapek, wędlin, serów oraz innych produktów - do pieczenia w piekarniku mięs, warzyw lub ciast - do zamrażania - do grillowania. Potrawy przygotowywane w folii zachowują swój naturalny smak i aromat, są równomiernie upieczone, nie brudzą piekarnika ani rusztu. Natomiast przechowywana żywność nie wysycha, nie t (więcej...)

21.30 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia aluminiowa supergruba; grill+piekarnik 6M

Jan Niezbędny folia aluminiowa do grilla 6m Folia aluminiowa przyda się do użytkowania zarówno w domu, jak i na działce. Za pomocą folii zabezpieczymy nasze jedzenie przed wysychaniem i przedostawaniem się zapachów z zewnątrz. Folii aluminiowej używa się również do pieczenia, aby przygotowywane mięso było kruche i dopieczone. Ponadto folia aluminiowa jest niezastąpiona w okresie grillowania. Artyk (więcej...)

7.05 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia aluminiowa w pudełku 150m 1op.

Folia aluminiowa 150 m - jest wyjątkowo mocna i wydajna - nie pęka i nie kruszy się podczas użytkowania - potrawy w niej przygotowane zachowują swój naturalny smak i aromat, są równomiernie upieczone, nie brudzą piekarnika ani rusztu - żywność w niej przechowywana nie wysycha, nie traci smaku i długo utrzymuje temperaturę - świetnie się sprawdza także podczas grillowania, duszenia i zamrażania

56.60 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia aluminiowa z papierem do pieczenia 2w1 1op.-5m

Produkt łączy właściwości papieru do wypieków i folii aluminiowej, dzięki czemu teraz do pieczenia wystarczy jeden produkt. Silikonowa powierzchnia papieru do wypieków zapobiega przywieraniu potraw, a aluminiowa strona doskonale przewodzi ciepło, co wspomaga proces pieczenia.

9.89 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia do żywności 30 m

Jan Niezbędny Folia do żywności 30 m Witam! Nazywam się Jan Niezbędny. Polecam wyjątkową folię do żywności - zapewnia utrzymanie świeżości i smaku produktów spożywczych - chroni przed wysychaniem i zepsuciem żywność przechowywaną w salaterkach, miskach, na talerzach, deskach itp. - jest samoprzylegająca, łatwo rozwijająca się i rozciągliwa - dzięki pudełku z nożykiem jest łatwa w użyciu - zrolowan (więcej...)

5.80 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia do żywności Easy 20M

Wyjątkowa folia do żywności. - do równego oderwania dowolnej wielkości kawałka folii nie potrzebujesz nożyka czy ucinarki - łatwo rozerwiesz ją palcami -zapewnia utrzymanie świeżości produktów spożywczych, chroni je przed wysychaniem -łatwo się odwija z rolki, dobrze przylega do salaterek i innych naczyń -można nią dodatkowo zabezpieczyć przed szkodnikami pojemniki, w których przechowujesz np. sus (więcej...)

5.19 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia do żywności Fresh 20M

Jan Niezbędny Folia do żywności 20metrów

5.87 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Folia do żywności perforowana 100 arkuszy 29cm x 45cm

Folia do żywności perforowana to 100 gotowych do użycia arkuszy o wymiarach 29x45 cm. Arkusze przedzielone są łatwą do rozerwania perforacją. Idealne do przykrycia talerzy, półmisków, zawinięcia wędliny czy sera. Bardzo praktyczny wymiar pozwala na przykrycie talerzy, miseczek, itp. W przypadku większych półmisków można użyć dwóch lub trzech arkuszy. Łączna długość folii to 45m.

8.99 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Foremki aluminiowe do pieczenia i zamrażania 3szt

Foremki aluminiowe do pieczenia Jana Niezbędnego - nie wymagają smarowania tłuszczem - można je włożyć do piekarnika wprost z zamrażarki - foremka z przykrywką idealnie nadaje się do zamrażania produktów - pokrywka umożliwia szczelne zamknięcie, a na jej papierowej, wierzchniej stronie można opisać zawartość. - foremek nie należy używać do przechowywania i pieczenia produktów o charakterze kwaśnym

10.39 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Foremki aluminiowe do pieczenia muffinek 1op.-10szt

Foremki do babeczek okażą się niezastąpione do przygotowania tych łatwych, ale zarazem pysznych łakoci. Pieczenie muffinek nie zajmuje wiele czasu, a jest świetną zabawą dla całej rodziny. Dzięki pojedynczym foremką, każdy może przygotować i udekorować swój wypiek. Foremki wykonane zostały z precyzją, dzięki czemu możemy mieć pewność, że posłużą nam przez długi czas. Artykuł wykonano z odpornego n (więcej...)

4.20 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Foremki aluminiowe do pieczenia pasztetów i ciast 3 sz

Foremka do ciast i pasztetów Foremki aluminiowe do pieczenia Jana Niezbędnego - nie wymagają smarowania tłuszczem - można je włożyć do piekarnika wprost z zamrażarki - foremka z przykrywka idealnie nadaje się do zamrażania produktów - pokrywka umożliwia szczelne zamknięcie, a na jej papierowej, wierzchniej stronie można opisać zawartość. - foremek nie należy używać do przechowywania i pieczenia pr (więcej...)

5.49 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Foremki aluminiowe do pieczenia zapiekanek i dużych ciast 3 sztuki

Foremka do dużych ciast i zapiekanek Foremki aluminiowe do pieczenia Jana Niezbędnego - nie wymagają smarowania tłuszczem - można je włożyć do piekarnika wprost z zamrażarki - foremka z przykrywka idealnie nadaje się do zamrażania produktów - pokrywka umożliwia szczelne zamknięcie, a na jej papierowej, wierzchniej stronie można opisać zawartość. - foremek nie należy używać do przechowywania i piec (więcej...)

8.35 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Grosik Papier do wypieków 6m

OPIS Grosik Papier do wypieków 6 m / 35 cm - Obustronnie silikonowany - Naturalnie brązowy - Nie przepuszcza tłuszczu ani wody Uniwersalnego zastosowania Pieczenie, gotowanie na parze, smażenie, podgrzewanie, dekorowanie, mrożenie, przygotowanie potraw, wałkowanie, tłuczenie i kruszenie, serwowanie potraw Nadające się do recyklingu PRZYGOTOWANIE Podczas pieczenia papier nie może się stykać ze ścia (więcej...)

4.65 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Grosik Pojemniki na żywność 2szt

Pojemniki do przechowywania żywności. Idealne do -przechowywania -mrożenia (do -20 st.) -podgrzewania w mikrofalówce -mycia w zmywarce. 2x 1850ml

9.70 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Grosik Ściereczka z mikrofibry do kuchni i łazienki 1szt

OPIS Grosik Ściereczka z mikrofibry do kuchni i łazienki 30 x 30 cm Mikrofibra wykonana jest z supercienkich włókien, którym zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości - doskonale nadaje się do czyszczenia szyb, luster i wyrobów ze szkła - nie pozostawia na czyszczonej powierzchni smug - jest wyjątkowo chłonna - posiada właściwości antystatyczne - jest bardzo trwała PRZYGOTOWANIE Sposób użycia - przed (więcej...)

4.80 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Grosik Ściereczka z mikrofibry do kurzu 1szt

OPIS Grosik Ściereczka z mikrofibry do kurzu 30 x 30 cm Mikrofibra wykonana jest z supercienkich włókien, którym zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości - doskonale usuwa brud i tłuste plamy bez konieczności użycia detergentów - nie pozostawia na czyszczonej powierzchni smug - jest wyjątkowo chłonna - posiada właściwości antystatyczne - jest bardzo trwała PRZYGOTOWANIE Sposób użycia - do odkurzania (więcej...)

4.80 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Grosik Ściereczka z mikrofibry do naczyń 1szt

OPIS Grosik Ściereczka z mikrofibry do naczyń 40 x 40 cm Mikrofibra wykonana jest z supercienkich włókien, którym zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości - doskonale wyciera i poleruje naczynia kuchenne - nie pozostawia na czyszczonej powierzchni smug ani zacieków - jest bardzo trwała PRZYGOTOWANIE Sposób użycia - aby uzyskać najlepszy efekt, należy suchą ściereczką polerować lekko wilgotne naczyni (więcej...)

5.65 PLN
PODGLĄD