Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Maszynka do golenia 24 szt.

Bic 3 Action Maszynka do golenia 24 szt.

Maszynka do golenia jednorazowa dla mężczyzn. Ma 3 ostrza gwarantujące szybkie golenie i pasek łagodzący z witaminą E. Blister zawiera 24 sztuki.

60.70 PLN
Podgląd
Maszynki do golenia 24 szt.

Bic 3 Sensitive Maszynki do golenia 24 szt.

Zestaw maszynek do golenia BIC 3 Sensitive karta 24szt

60.70 PLN
Podgląd
Maszynka do golenia 24 szt.

Bic Comfort 3 Maszynka do golenia 24 szt.

Maszynka do golenia Comfort 3 Pivot karta 24 szt.

94.70 PLN
Podgląd
Sensitive Jednoczęściowe maszynki do golenia 15 sztuk

Bic Comfort Sensitive Jednoczęściowe maszynki do golenia 15 sztuk

2 ostrza. Pasek nawilżający z aloesem oraz witaminą A i E. Rączka z antypoślizgowym gripem. Maszynka jednoczęściowa. Testowane dermatologicznie.

27.30 PLN
Podgląd
maszynki do golenia 10 szt.

Bic Flex 3 Comfort maszynki do golenia 10 szt.

Bic maszynka do golenia BIC Flex 03 Comfort Bic golarki Flex 3 Comfort wyposażone są w trzy ostrza na ruchomej głowicy, pasek nawilżający oraz gumowaną rączkę. karta 10 sztuk

41.60 PLN
Podgląd
Maszynki do golenia sztuki 3szt.

Bic Flex 3 Comfort Maszynki do golenia sztuki 3szt.

Trzy niezależnie poruszające się ostrza, umożliwiające bardziej precyzyjne i łagodne golenie (w porównaniu do Bic z trzema nieruchomymi ostrzami).

14.35 PLN
Podgląd
Maszynka do golenia i 4 wymienne wkłady

Bic Flex 3 Easy Maszynka do golenia i 4 wymienne wkłady

Trzy niezależnie poruszające się ostrza, umożliwiające bardziej precyzyjne i łagodne golenie (w porównaniu do Bic z trzema nieruchomymi ostrzami). 1 rączka + 4 wymienne wkłady.

17.85 PLN
Podgląd
maszynka do golenia 10 szt.

Bic Flex 3 maszynka do golenia 10 szt.

Maszynka jednorazowa dla mężczyzn. Ma 3 ostrza. 10 sztuk na taśmie.

37.20 PLN
Podgląd
Maszynka do golenia 3 szt.

Bic Flex 3 Maszynka do golenia 3 szt.

3 ruchome ostrza automatycznie dopasowują się do twarzy. Ruchoma główka. Wyprofilowana rączka gumowym z antypoślizgowym gripem. Pasek nawilżający z aloesem i witaminą E. Maszynka jednoczęściowa.

13.69 PLN
Podgląd
JEDNOCZĘŚCIOWE MASZYNKI DO GOLENIA 3szt.

Bic FLEX 4 COMFORT JEDNOCZĘŚCIOWE MASZYNKI DO GOLENIA 3szt.

4 ostrzowa golarka. Cztery niezależnie ruchome ostrza dla ultragładkiego golenia.

14.99 PLN
Podgląd
MASZYNKI DO GOLENIA 5SZT.

Bic METAL MASZYNKI DO GOLENIA 5SZT.

Maszynka do golenia BIC Metal - 1 ostrze z metalowym paskiem - do twardego zarostu - 5 sztuk Metalowy pasek ochrania skórę oraz zapewnia dokładne i komfortowe golenie twardego zarostu.

8.87 PLN
Podgląd
maszynki do golenia 24 szt.

Bic Pure 3 lady maszynki do golenia 24 szt.

Jednorazowa maszynka dla kobiet. Ma 3 wzajemnie uzupełniające się ostrza, które pozwalają na dokładne golenie nawet najkrótszych włosków. Pasek nasączony wyciągiem z masła Shea łagodzi i koi golone miejsca i przeciwdziała podrażnieniom. karta zawiera24 sztuki

60.70 PLN
Podgląd
Maszynka do golenia 36szt.

Bic Sensitive 2 Maszynka do golenia 36szt.

Zestaw maszynek do golenia BIC 2 Sensitive karta 36szt.

56.40 PLN
Podgląd
Trymer Męski 7003

Donegal Trymer Męski 7003

Donegal Trymer Męski 7003 Trymer zapewnia wygodne usunięcie włosów z uszu i nosa. Dzięki systemowi okrągłych ostrzy usuwanie włosów jest dokładne i bezpieczne. Urządzenie jest małe, zgrabne i poręczne, przydaje się w każdej łazience.  Urządzenie bardzo łatwe do czyszczenia, dzięki dołączonemu pędzelkowi.

30.00 PLN
Podgląd
Maszynka jednorazowa męska 3 ostrza

Dorco Pace 3 Maszynka jednorazowa męska 3 ostrza

Dorco Pace 3 Green Tea to maszynka idealna dla mężczyzn z wrażliwą skórą podatną na podrażnienia. Trzy precyzyjne ostrza zamocowane na ruchomej głowicy bez trudu usuwają zarost. Pasek nawilżający z wyciągiem z zielonej herbaty nawilża skórę i pozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Gumowa rączka nie wyślizguje się z ręki ułatwiając wykonywanie precyzyjnych pociągnięć.

3.37 PLN
Podgląd
maszynka męska jednoczęściowa 24 szt.

Dorco Pace 3 maszynka męska jednoczęściowa 24 szt.

Dorco maszynka męska jednoczęściowa TRA100 3 ostrza 24 sztuki Dorco Pace 3 to maszynka idealna dla mężczyzn ceniących sobie komfort korzystania z jednorazówek. Trzy precyzyjne ostrza zamocowane na ruchomej głowicy z paskiem nawilżającym bez trudu usuwają zarost nie powodując podrażnień. Gumowa rączka nie wyślizguje się z ręki ułatwiając wykonywanie precyzyjnych pociągnięć.

59.30 PLN
Podgląd
Maszynka jednorazowa męska 3 szt.

Dorco Pace 4 Maszynka jednorazowa męska 3 szt.

Dorco Pace 4 Maszynka jednorazowa męska - 4 ostrza - 1op. = 3szt.

18.85 PLN
Podgląd
Maszynka jednorazowa męska 6 ostrzy

Dorco Pace 6 Maszynka jednorazowa męska 6 ostrzy

Dorco Pace 6 to pierwsza na świecie maszynka jednoczęściowa do golenia z sześcioma ostrzami. Zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień. Sześć ostrzy gładko przesuwa się po twojej skórze a pasek nawilżający pozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Otwarta struktura ostrzy pozwala utrzymać je w czystości co zwiększa ich żywotność. Gumowa ergonomiczna rączka ułatwia wykonywanie precyzyjnyc (więcej...)

8.45 PLN
Podgląd
Maszynka jednorazowa męska 6 ostrzy 3 szt.

Dorco Pace 6 Maszynka jednorazowa męska 6 ostrzy 3 szt.

Maszynka męska jednoczęściowa Dorco Pace 6 to pierwsza na świecie maszynka jednoczęściowa do golenia z sześcioma ostrzami. Zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień. Sześć ostrzy gładko przesuwa się po twojej skórze a pasek nawilżający pozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Otwarta struktura ostrzy pozwala utrzymać je w czystości co zwiększa ich żywotność. Gumowa ergonomiczna rączka u (więcej...)

24.00 PLN
Podgląd
Maszynka systemowa męska 6 ostrzy

Dorco Pace 6 Maszynka systemowa męska 6 ostrzy

Dorco maszynka męska systemowa 6 ostrzy Dorco Pace 6 to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami. Zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień.Sześć ostrzy gładko przesuwa się po twojej skórze a pasek nawilżającypozostawia uczucie świeżości i ukojenia. Otwarta struktura ostrzy pozwala utrzymać je w czystości co zwiększa ich żywotność.

37.80 PLN
Podgląd
maszynka męska systemowa 6 ostrzy + trymer

Dorco Pace 6 Plus maszynka męska systemowa 6 ostrzy + trymer

Dorco maszynka męska systemowa SXA 500 6 ostrzy + trymer Dorco Pace 6 Plus to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami oraz dodatkowym ostrzem jako trymer do podgalania w trudno dostępnych miejscach i stylizacji brody. Zapewnia codzienne komfortowe golenie bez podrażnień. Sześć ostrzy gładko przesuwa się po twojej skórze, a pasek nawilżający pozostawia uczucie świeżości i ukoje (więcej...)

40.10 PLN
Podgląd
Maszynka jednorazowa męska - 6 Ostrzy + Trymer

Dorco Pace 6+ Maszynka jednorazowa męska - 6 Ostrzy + Trymer

Dorco Pace 6+ Maszynka jednorazowa męska 6 ostrzy + trymer Dorco Pace 6 Plus to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami oraz dodatkowym ostrzem jako trymer do podgalania w trudno dostępnych miejscach i stylizacji brody. Opakowanie zawiera maszynkę i dwa zapasy. Produkt wyróżniony prestiżową nagrodą QLTOWY KOSMETYK 2016

12.09 PLN
Podgląd
Maszynka jednorazowa męska + trymer 3 szt.

Dorco Pace 6+ Maszynka jednorazowa męska + trymer 3 szt.

Dorco Pace 6+ Maszynka jednorazowa męska + trymer 6 ostrzy 1 opakowanie zawiera 3 sztuki.

26.20 PLN
Podgląd
Maszynka systemowa męska 7 ostrzy

Dorco Pace 7 Maszynka systemowa męska 7 ostrzy

Pierwsza na świecie i jedyna maszynka do golenia z siedmioma ostrzami. Precyzyjnie umieszczone siedem ostrzy pozwala na komfortowe i gładkie golenie jeszcze bliżej skóry. Opatentowany system Venetian Flow™ pozwala łatwo oczyścić ostrza w czasie golenia co również zwiększa ich trwałość. Wyjątkowy skład paska nawilżającego z zawartością oleju arganowego i wyciągu z nagietka minimalizuje podrażnienia (więcej...)

47.60 PLN
Podgląd
Maszynka jednorazowa męska - 4 Ostrza

Dorco Pace Maszynka jednorazowa męska - 4 Ostrza

Dorco maszynka męska jednoczęściowa 4 ostrza Dorco Pace 4 to maszynka do golenia z czterema ostrzami wykonana z najwyższej jakości materiałów po to, żeby zapewnić wyjątkowy komfort golenia dla mężczyzn z twardym zarostem. Cztery ostrza zamocowane pod odpowiednim kątem bez trudu usuwają zarost przy minimalnej liczbie pociągnięć a pasek nawilżający pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości. G (więcej...)

6.30 PLN
Podgląd
Zestaw Tradycyjna maszynka do golenia + etui +30 Żyletek

Dorco Prime Zestaw Tradycyjna maszynka do golenia + etui +30 Żyletek

Dorco Prime tradycyjna maszynka do golenia + etui + 30 żyletek Dorco Prime Starter Set to idealny zestaw dla każdego mężczyzny pragnącego powrotu do klasycznego golenia z wykorzystaniem żyletek. Męski zestaw do tradycyjnego golenia zawiera maszynkę, eleganckie etui z lusterkiem, zapas 30 żyletek.

136.70 PLN
Podgląd
TR A200 maszynka jednorazowa męska 3 ostrza 24 szt.

Dorco TR A200 maszynka jednorazowa męska 3 ostrza 24 szt.

Maszynka do golenia z trzema ostrzami zamocowanymi na ruchomej głowicy z paskiem nawilżającym. Otwarta struktura ostrza pozwala z łatwością je oczyścić co przedłuża jej trwałość. Rączka wykonana jest z trwałego plastiku a jej struktura ułatwia uchwyt w dłoni.

50.40 PLN
Podgląd
Maszynka Do Golenia+1 Wkład

Gillette Blue 3 Maszynka Do Golenia+1 Wkład

Gillette Blue 3 Maszynka Do Golenia+1 Wkład - swój sportowy wygląd zawdzięcza ergonomicznej rączce, która sprawia, że ruchy wykonywane przy goleniu są sprawniejsze i gładsze - poślizg maszynki wspomaga także pasek nawilżający wyposażony w trzykrotnie większą zawartość substancji nawilżających

17.81 PLN
Podgląd
Maszynki jednorazowe do golenia dla mężczyzn 8 sztuk

Gillette Blue 3 Maszynki jednorazowe do golenia dla mężczyzn 8 sztuk

Gillette Blue 3 to najwygodniejsza maszynka jednorazowa Gillette. Jej powierzchnia goląca jest idealnie dostosowana do codziennej pielęgnacji i podnosi komfort golenia. Posiada trzy automatycznie dopasowujące się ostrza i antypoślizgową rączkę. Pasek nawilżający uwalnia 3 razy więcej substancji nawilżających niż w innych maszynkach jednorazowych Gillette, a spłukiwanie jest 100% lepsze w porównani (więcej...)

36.70 PLN
Podgląd
JEDNORAZOWE MASZYNKI DO GOLENIA 10 SZTUK

Gillette BLUE II JEDNORAZOWE MASZYNKI DO GOLENIA 10 SZTUK

Maszynka jednorazowa Gillette Blue II posiada dwa cienkie ostrza, dzięki którym golenie jest łatwe i przyjemne. Pasek nawilżający zwiększa komfort, a wydłużona rączka maszynki zapewnia lepszą kontrolę. J

13.65 PLN
Podgląd
JEDNORAZOWE MASZYNKI DO GOLENIA 2 SZTUKI

Gillette BLUE II PLUS JEDNORAZOWE MASZYNKI DO GOLENIA 2 SZTUKI

Maszynka jednorazowa Gillette Blue II Plus posiada dwa ostrza, które umożliwiają dokładne i gładkie golenie. Dzięki chromowanej powłoce ostrza starczają na dłużej. Pasek nawilżający nadaje skórze poczucie świeżości i czystości bez konieczności stosowania pianki do golenia. Nowa, bardziej miękka rączka UltraGrip zapewnia większą kontrolę podczas golenia.

6.39 PLN
Podgląd
maszynka do golenia z 3 wymiennymi ostrzami

Gillette Fusion maszynka do golenia z 3 wymiennymi ostrzami

GILLETTE MASZYNKA DO GOLENIA FUSION MASZYNKA + 3 WKŁADY Maszynka Gillette Fusion Manual zapewnia bardzo wygodne i precyzyjne golenie. Posiada 5 ostrzy, precyzyjny trymer oraz elastyczny system Comfort Guard. Ostrza ustawione są bliżej siebie, co zapewnia dokładne golenie w zaawansowanej technologii. Takie ułożenie ostrzy sprawia, że siła nacisku równomiernie rozkłada się na każdym z nich, co pomag (więcej...)

58.80 PLN
Podgląd
Maszynka do golenia 2 Wkłady

Gillette Fusion Proglide FlexBall Maszynka do golenia 2 Wkłady

Gillette Proglide Power Fusion Maszynka 2 Wkłady Maszynka z technologią Flexball zapewnia widocznie gładką skórę już po jednym pociągnięciu, także w trudno dostępnych miejscach. - 5 opracowanych na nowo ostrzy zmniejsza uczucie szarpania i ciągnięcia Swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu najlepszych ostrzy Gillette – Fusion Proglide – z rączką w innowacyjnej technologii Flexball, która pozwala m (więcej...)

50.15 PLN
Podgląd
maszynka do golenia

Gillette Fusion Proglide maszynka do golenia

Gillette Fusion Proglide maszynka do golenia Gillette Fusion Proglide z technologią Flexball zapewnia widocznie gładką skórę już po jednym pociągnięciu, także w trudno dostępnych miejscach. Swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu najlepszych ostrzy Gillette – Fusion Proglide – z rączką w innowacyjnej technologii Flexball, która pozwala maszynce obracać się w różnych kierunkach, utrzymując ją w mak (więcej...)

37.60 PLN
Podgląd
maszynka do golenia 2 wkłady

Gillette Fusion Proglide maszynka do golenia 2 wkłady

Gillette Fusion Proglide z technologią Flexball zapewnia widocznie gładką skórę już po jednym pociągnięciu, także w trudno dostępnych miejscach. Swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu najlepszych ostrzy Gillette – Fusion Proglide – z rączką w innowacyjnej technologii Flexball, która pozwala maszynce obracać się w różnych kierunkach, utrzymując ją w maksymalnym kontakcie ze skórą, dzięki czemu usu (więcej...)

71.90 PLN
Podgląd
PROSHIELD CHILL Z TECHNOLOGIĄ FLEXBALL MASZYNKA DO GOLENIA DLA MĘŻCZYZN MANUAL +1 WKŁAD

Gillette FUSION PROSHIELD CHILL Z TECHNOLOGIĄ FLEXBALL MASZYNKA DO GOLENIA DLA MĘŻCZYZN MANUAL +1 WKŁAD

PROSHIELD CHILL Z TECHNOLOGIĄ FLEXBALL MASZYNKA DO GOLENIA DLA MĘŻCZYZN MANUAL +1 WKŁAD Maszynka do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion ProShield dzięki nawilżaniu skóry przed i po kontakcie z ostrzami chroni ją przed podrażnieniami podczas golenia. Posiada 5 precyzyjnych ostrzy, które zapewniają niezrównany komfort golenia. Dzięki najcieńszym i najbardziej precyzyjnym ostrzom Gillette (pierwsze (więcej...)

42.00 PLN
Podgląd
Gillette Mach 3 Turbo Manual Maszynka + 2 wkłady

Gillette Gillette Mach 3 Turbo Manual Maszynka + 2 wkłady

Podnieś swoje wrażenia z golenia maszynką MACH3 na wyższy poziom! Gillette MACH3 Turbo wyposażona jest w bardziej precyzyjne ostrza* i zapewnia dokładniejsze golenie bez podrażnień.** Dla najwyższego komfortu ostrza tnące Turbo łatwiej przycinają włoski dzięki ograniczeniu szarpnięć i pociągnięć.* Jednocześnie, długotrwały pasek z żelem łagodzącym pomaga utrzymać komfortowy poślizg maszynki MACH3 (więcej...)

33.20 PLN
Podgląd
Gillette Mach 3 Turbo wkłady (8 szt)

Gillette Gillette Mach 3 Turbo wkłady (8 szt)

Gillette Mach 3 Turbo Wkłady 8 szt. * Ostrza Gillette MACH3 Turbo pokryte są zaawansowaną powłoką redukującą tarcie, dzięki czemu maszynka MACH3 Turbo usuwa każdy włos, powodując mniej podrażnień. Miękkie, ochronne mikrolistki delikatnie wygładzają skórę i sprawiają, że MACH3 Turbo dokładnie i bez wysiłku usuwa zarost. Pasek nawilżający sprawia, że ostrza MACH3 Turbo gładko prześlizgują się po twa (więcej...)

94.60 PLN
Podgląd
Maszynka + 2 Wkłady

Gillette Mach3 Maszynka + 2 Wkłady

Gillette Mach 3: - rewolucyjna maszynka do golenia z wkładami o trzech ostrzach zwiększających ilość listków napinających oraz ulepszonym paskiem nawilżającym - pasek wbudowany w maszynkę uwalnia substancje nawilżające i ułatwia poślizg po skórze zapobiegając podrażnieniom, ponadto traci barwę w miarę zużycia wkładu sygnalizując czas na wymianę - ruchome ostrze najnowszej generacji zapewnia większ (więcej...)

29.80 PLN
Podgląd
Maszynka Do Golenia + 1 Wkład

Gillette Mach3 Maszynka Do Golenia + 1 Wkład

Gillette Mach3 Maszynka Do Golenia + 1 Wkład Oferuje łatwe prześlizgiwanie się i gładką skórę pozbawioną zacięć i bez śladu podrażnienia. Umożliwia doświadczenie niesamowitego komfortu, nawet przy codziennym goleniu. - 3 ostrza Umiejętnie zaprojektowane cieńsze ostrza usuwają włosy u ich nasady. Zapewnia precyzyjne golenie.

23.70 PLN
Podgląd
Maszynka Do Golenia + 1 Wkład

Gillette Mach3 Maszynka Do Golenia + 1 Wkład

Gillette Mach3 Maszynka Do Golenia + 1 Wkład - zapewnia precyzyjne golenie - zmniejsza uczucie podrażnienia - potrójne ostrze i opatentowaną przez Gillette technologią DLC umożliwia łatwy poślizg maszynki

19.25 PLN
Podgląd
Maszynki Jednorazowe 14szt.

Gillette Plus Blue2 Maszynki Jednorazowe 14szt.

Gillette Blue2 Plus Maszynki Jednorazowe 14szt. Każda maszynka posiada pasek nawilżający. - 2 dopasowujące się ostrza Ostrza równomiernie usuwają owłosienie. Przywracają skórze upragnioną gładkość. Specjalnie wyprofilowana rączka umożliwia komfortowe i precyzyjne golenie bez podrażnień.

30.10 PLN
Podgląd
Maszynki Jednorazowe 5szt.

Gillette Plus Blue2 Maszynki Jednorazowe 5szt.

Gillette Blue2 Plus Maszynki Jednorazowe 5szt. - każda maszynka posiada 2 ostrza pasek nawilżający - ostrza dopasowują się do kształtu twarzy - antypoślizgowa rączka ułatwia golenie

10.70 PLN
Podgląd
Maszynka Do Golenia + Wkład

Gillette Pro Glide Fusion Maszynka Do Golenia + Wkład

Gillette Fusion Pro Glide Maszynka Maszynka Do Golenia Zasilania Bateryjnie + Wkład - łagodząca pulsacja pomaga zmniejszyć tarcie i ulepsza poślizg ostrza, ostrze jest prawie niewyczuwalne - pięć cieńszych i delikatniejszych ostrzy z powłoką ułatwiającą poślizg, dzięki której ostrza maszynki gładko ślizgają się po zaroście

63.10 PLN