Wschodnie / Higiena Jamy Ustnej / Płyny Do Płukania Jamy Ustnej

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Bilka (2)
  • Ecodenta (1)
Czarny wybielający płyn do płukania jamy ustnej z węglem drzewnym
U NAS TANIEJ
-29 %

Ecodenta Czarny wybielający płyn do płukania jamy ustnej z węglem drzewnym 500 ml

ECODENTA czarny płyn do płukania jamy ustnej został stworzony z myślą o ludziach , którzy lubią innowacyjne i niekonwencjonalne codzienne rozwiązania. Płyn do płukania jamy ustnej zawiera dębowy węgiel drzewny i sole chroniące przed płytką nazębną. Olejek miętowy zapewnia długotrwałą świeżość, a fluorek sodu chroni zęby przed próchnicą. - 96% składników pochodzenia naturalnego - Zawiera fluorek s (więcej...)

35.49 PLN
25.18 PLN
PODGLĄD

Bilka Homeopathy Płyn Do Płukania Jamy ustnej - Grejpfrut 250 ml

Homeopatyczny płyn do płukania ust Bilka o świeżym cytrusowym aromacie, wzbogacony ekstraktem z grejpfruta, chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Nie zawiera syntetycznych barwników, zapachów, fluoru i mięty. Do codziennego użytku.

20.39 PLN
PODGLĄD

Bilka Homeopatia Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Dla Dzieci 250 ml

Naturalny produkt, specjalnie opracowany do tworzenia nawyków higienicznych wśród dzieci i ochrony zębów.Remineralizuje zęby i odświeża oddech. Zawiera Stewię – naturalny produkt o działaniu przeciwpróchniczym i antybakteryjnym.Nieszkodliwy dla zdrowia dzieci, nie zawiera fluoru, mięty, sztucznych słodzików i barwników. Nadaje się również nawet przy stosowaniu leków homeopatycznych.

15.63 PLN
PODGLĄD
Strawberry flavoured mouthwash for kids płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci o smaku truskawkowym
U NAS TANIEJ
-8 %

Ecodenta Strawberry flavoured mouthwash for kids płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci o smaku truskawkowym 250 ml

Pozwól swojemu dziecku cieszyć się truskawkową morską falą w ustach. Ten płyn do płukania jamy ustnej zapewnia dodatkową ochronę zębów dzieci każdego dnia. Zabezpiecza zęby przed płytką nazębną i próchnicą, jednocześnie czyszcząc również trudno dostępne miejsca, do których nie ma dostępu szczoteczka do zębów. Ma delikatny truskawkowy smak, który sprawi, że codziennie stosowanie płynu będzie czystą (więcej...)

18.99 PLN
17.47 PLN
PODGLĄD