Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

La Rive 315 Prestige Men Woda Toaletowa 100 ml

La Rive 315 Prestige Men Woda Toaletowa 315 Prestige to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Zapach o zdecydowanym, orientalnym charakterze, stworzony dla eleganckich i stylowych mężczyzn. Przepełniony aromatami, które emanują pewnym luksusem. Charakterystyczną cechą zapachu jest to, iż zaczyna się od cytrusowo - owocowego połączenia limetki i marakui, które lekko przyciemnia korzenny aromat (więcej...)

21.50 PLN
PODGLĄD

La Rive Aqua Bella Women Dezodorant Spray 150 ml

La Rive Aqua Bella Women Dezodorant Spray Aqua Bella to kwiatowo - wodny dezodorant dla kobiet. Dezodorant wspaniale sprawdza się głównie latem. Zapach jest olśniewający, kojarzy się z dziewiczą przyrodą. Połączenie energii i lekkości z tajemniczą, niepokorną nutą. Aqua Bella to kwiatowa świeżość. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: cytryna, mięta Nuty Serca: jaśmin, peonia, różowy pieprz Nuty Bazy: cuki (więcej...)

4.89 PLN
PODGLĄD

La Rive Aqua Bella Women Woda Perfumowana 100 ml

La Rive Aqua Bella Women Woda Perfumowana Aqua Bella to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Perfumy wspaniale sprawdzają się głównie latem. Zapach jest olśniewający, kojarzy się z dziewiczą przyrodą. Połączenie energii i lekkości z tajemniczą, niepokorną nutą. Aqua Bella to kwiatowa świeżość. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: cytryna, mięta Nuty Serca: jaśmin, peonia, różowy pieprz Nuty Bazy: cukier b (więcej...)

20.10 PLN
PODGLĄD
Woda Toaletowa
PROMOCJA

La Rive Athletic Man Men Woda Toaletowa 90 ml

La Rive Athletic Man Men Woda Toaletowa Zapach aromatyczno - korzenny, stworzony z myślą o mężczyznach skazanych na sukces. Jeśli jesteś silny, zdecydowany i pewny siebie - ten wyjątkowy zapach dedykowany jest właśnie Tobie. Dzięki ciekawej, aromatycznej, korzennej kompozycji produkt jest idealnym dopełnieniem indywidualnego stylu. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: galbanum, rozmaryn, akord koloński Nu (więcej...)

19.35 PLN
17.44 PLN
PODGLĄD

La Rive Athletic Men Dezodorant Perfumowany 80 ml

La Rive Athletic Men Dezodorant Perfumowany Zapach aromatyczno - korzenny, stworzony z myślą o mężczyznach skazanych na sukces. Jeśli jesteś silny, zdecydowany i pewny siebie - ten wyjątkowy zapach dedykowany jest właśnie Tobie. Dzięki ciekawej, aromatycznej, korzennej kompozycji produkt jest idealnym dopełnieniem indywidualnego stylu. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: galbanum, rozmaryn, akord kolońsk (więcej...)

10.07 PLN
PODGLĄD

La Rive Athletic Men Woda Po Goleniu 100 ml

La Rive Athletic Men Woda Po Goleniu Płyn po goleniu w swoim składzie zawiera składniki wygładzające i nawilżające. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia skóry i działa antybakteryjnie. Zapewnia uczucie świeżości i pozostawia trwały zapach. Zapach aromatyczno - korzenny, stworzony z myślą o mężczyznach skazanych na sukces. Jeśli jesteś silny, zdecydowany i pewny siebie - ten wyjątkowy zapach dedykow (więcej...)

9.30 PLN
PODGLĄD
Woda Toaletowa
PROMOCJA

La Rive Blue Line Men Woda Toaletowa 90 ml

La Rive Blue Line Men Woda Toaletowa Blue Line Men to zapach drzewno - kwiatowo - piżmowy, stworzony dla mężczyzn dynamicznych i pełnych energii. Kompozycja powstała z myślą o mężczyznach, którzy prowadzą aktywne życie , oraz nie boją się rywalizacji. Zapach pełen świeżości i energii! Nuty zapachowe: Nuty Głowy: bergamotka, mandarynka, liście brzozy Nuty Serca: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, ja (więcej...)

21.80 PLN
18.79 PLN
PODGLĄD
Woda toaletowa
PROMOCJA

La Rive Body Like A Man Woda toaletowa 90 ml

Świeży, niezwykle męski zapach. Kompozycja symbolizuje elegancję i nieodpartą męską zmysłowość. Piramida zapachu: Nuta głowy: bergamotka, mandarynka, grejpfrut i jałowiec Nuta podstawowa: piżmo, kadzidło i męch dębowy Nuta serca: rozmaryn, pieprz i drzewo różane Zapach zbliżony do Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme

21.90 PLN
18.83 PLN
PODGLĄD

La Rive Brave Men Dezodorant Spray 150 ml

La Rive Brave Men Dezodorant Spray Dezodorant Brave Men to drzewno - wodny zapach. Brave Man charakteryzuje się wyjątkowo wyrazistym i głębokim zapachem. Opartym na nutach morskich jak i nutach grejpfruta, mandarynki, poprzez aromaty liści laurowych i jaśminu. Bazuje na drzewie gwajakowym, mchu dębowym, szarej ambrze i paczuli. Zmysłowo świeża kompozycja zdecydowanie różni się od tradycyjnych męsk (więcej...)

5.80 PLN
PODGLĄD
Woda Toaletowa
PROMOCJA

La Rive Brave Men Woda Toaletowa 100 ml

La Rive Brave Men Woda Toaletowa Woda Toaletowa Brave Men to drzewno - wodne perfumy. Brave Man charakteryzuje się wyjątkowo wyrazistym i głębokim zapachem. Opartym na nutach morskich jak i nutach grejpfruta, mandarynki, poprzez aromaty liści laurowych i jaśminu. Bazuje na drzewie gwajakowym, mchu dębowym, szarej ambrze i paczuli. Zmysłowo świeża kompozycja zdecydowanie różni się od tradycyjnych m (więcej...)

21.80 PLN
18.79 PLN
PODGLĄD

La Rive Cabana Men Dezodorant Perfumowany 80 ml

La Rive Cabana Men Dezodorant Perfumowany Dezodorant Perfumowany Cabana to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Zapach przeznaczony dla mężczyzn tajemniczych. Charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem siły, jak również zmysłowości. Cabana to przede wszystkim symbol męskości i wyrafinowania. Dezodorant polecany dla mężczyzny o wielu twarzach, dla prawdziwych ryzykantów podążających za głosem (więcej...)

10.07 PLN
PODGLĄD

La Rive Cabana Men Dezodorant Spray 150 ml

La Rive Cabana Men Dezodorant Spray Dezodorant Cabana to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Zapach przeznaczony dla mężczyzn tajemniczych. Charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem siły, jak również zmysłowości. Cabana to przede wszystkim symbol męskości i wyrafinowania. Dezodorant polecany dla mężczyzny o wielu twarzach, dla prawdziwych ryzykantów podążających za głosem serca. Nuty zapach (więcej...)

5.80 PLN
PODGLĄD

La Rive Cabana Men Woda Po Goleniu 100 ml

La Rive Cabana Men Woda Po Goleniu Płyn po goleniu w swoim składzie zawiera składniki wygładzające i nawilżające. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia skóry i działa antybakteryjnie. Zapewnia uczucie świeżości i pozostawia trwały zapach. Woda Po Goleniu Cabana to orientalno - drzewny zapach dla mężczyzn. Zapach przeznaczony dla mężczyzn tajemniczych. Charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem siły, j (więcej...)

9.30 PLN
PODGLĄD

La Rive Cabana Men Woda Toaletowa 90 ml

La Rive Cabana Men Woda Toaletowa Woda Toaletowa Cabana to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Zapach przeznaczony dla mężczyzn tajemniczych. Charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem siły, jak również zmysłowości. Cabana to przede wszystkim symbol męskości i wyrafinowania. Woda Toaletowa polecana dla mężczyzny o wielu twarzach, dla prawdziwych ryzykantów podążających za głosem serca. Nuty (więcej...)

16.95 PLN
PODGLĄD

La Rive Cash Men Dezodorant Perfumowany 80 ml

La Rive Cash Men Dezodorant Perfumowany Cash Men to zapach drzewno – przyprawowy. Zapach jest charakterystyczny, nowoczesny, a także bardzo oryginalny, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony został przede wszystkim z myślą o mężczyznach, którzy uwielbiają luksus, cenią sobie doskonały gust i smak. W Cash dominują nuty mandarynki, świeżej, a zarazem chłodnej mięty pieprzowej, którym c (więcej...)

10.07 PLN
PODGLĄD

La Rive Cash Men Dezodorant Spray 150 ml

La Rive Cash Men Dezodorant Spray Cash Men to zapach drzewno - przyprawowy. Zapach jest charakterystyczny, nowoczesny,a także bardzo oryginalny, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony został przede wszystkim z myślą o mężczyznach, którzy uwielbiają luksus, cenią sobie doskonały gust i smak. W Cash dominują nuty mandarynki, świeżej, a zarazem chłodnej mięty pieprzowej, którym ciepła d (więcej...)

5.80 PLN
PODGLĄD

La Rive Cash Men Woda Po Goleniu 100 ml

La Rive Cash Men Woda Po Goleniu Płyn po goleniu w swoim składzie zawiera składniki wygładzające i nawilżające. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia skóry i działa antybakteryjnie. Zapewnia uczucie świeżości i pozostawia trwały zapach. Cash Men to zapach drzewno - przyprawowy. Zapach jest charakterystyczny, nowoczesny,a także bardzo oryginalny, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony zo (więcej...)

9.30 PLN
PODGLĄD
Woda Toaletowa
PROMOCJA

La Rive Cash Men Woda Toaletowa 100 ml

La Rive Cash Men Woda Toaletowa Cash Men to zapach drzewno - przyprawowy. Zapach jest charakterystyczny, nowoczesny,a także bardzo oryginalny, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony został przede wszystkim z myślą o mężczyznach, którzy uwielbiają luksus, cenią sobie doskonały gust i smak. W Cash dominują nuty mandarynki, świeżej, a zarazem chłodnej mięty pieprzowej, którym ciepła dod (więcej...)

20.50 PLN
18.49 PLN
PODGLĄD

La Rive Cash Women Dezodorant Perfumowany 75 ml

Cash Woman to kwiatowo - owocowy zapach dla kobiet. Energetyczne nuty gorzkiej pomarańczy mieszają się z dodatkiem woni kwiatu neroli i gardenii, oraz słodkim miodowym akcentem. Dezodorant Perfumowany to bardzo nowoczesny, oryginalny zapach, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony z myślą o kobietach odważnych i niezależnych. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: cytryna, kwiat neroli, malina N (więcej...)

10.07 PLN
PODGLĄD

La Rive Cash Women Dezodorant Spray 150 ml

La Rive Cash Women Dezodorant Spray Energetyczne nuty gorzkiej pomarańczy mieszają się z dodatkiem woni kwiatu neroli i gardenii, oraz słodkim miodowym akcentem. Dezodorant to bardzo nowoczesny, oryginalny zapach, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony z myślą o kobietach odważnych i niezależnych. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: cytryna, kwiat neroli, malina Nuty Serca: gardenia, jaśmin, (więcej...)

5.80 PLN
PODGLĄD

La Rive Cash Women Komplet Woda Perfumowana + Dezodorant

La Rive Cash Women Komplet Woda Perfumowana + Dezodorant Energetyczne nuty gorzkiej pomarańczy mieszają się z dodatkiem woni kwiatu neroli i gardenii, oraz słodkim miodowym akcentem. Woda Perfumowana to bardzo nowoczesny, oryginalny zapach, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony z myślą o kobietach odważnych i niezależnych. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: cytryna, kwiat neroli, malina Nu (więcej...)

30.00 PLN
PODGLĄD

La Rive Cash Women Woda Perfumowana 90 ml

La Rive Cash Women Woda Perfumowana Cash Woman to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Energetyczne nuty gorzkiej pomarańczy mieszają się z dodatkiem woni kwiatu neroli i gardenii, oraz słodkim miodowym akcentem. Woda Perfumowana to bardzo nowoczesny, oryginalny zapach, o silnym charakterze i bogatej kompozycji. Stworzony z myślą o kobietach odważnych i niezależnych. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD

La Rive Chatte Women Woda Perfumowana 90 ml

La Rive Chatte Women Woda Perfumowana Chatte to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Zapach, który podkreśla elegancję i wyrafinowanie. Magiczny symbol kobiecego uroku, który hipnotyzuje wszystkich dookoła. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: neroli, ylang-ylang, bergamotka, cytryna amalfi i aldehydy Nuty Serca: irys, jaśmin, korzeń irysa, róża i konwalia Nuty Bazy: wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe (więcej...)

19.10 PLN
PODGLĄD

La Rive Cute Women Dezodorant Spray 150 ml

La Rive Cute Women Dezodorant Spray Cute to kwiatowy zapach dla kobiet zamknięty w dezodorancie. Zapach dyskretny i subtelny, niekrzykliwy, a mimo to przykuwający uwagę. Doskonale nadaje się do stosowania na co dzień. Lekki kwiatowy zapach, kojarzy się z powiewem młodości. Uroczy, elegancki i bardzo kobiecy. Cute przeznaczony dla kobiety zmysłowej i niezależnej. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: bergamo (więcej...)

5.80 PLN
PODGLĄD

La Rive Cute Women Komplet Woda Perfumowana + Dezodorant

*La Rive Cute Women Komplet Woda Perfumowana + Dezodorant * Cute to kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach dyskretny i subtelny, niekrzykliwy, a mimo to przykuwający uwagę. Doskonale nadaje się do stosowania na co dzień. Lekki kwiatowy zapach, kojarzy się z powiewem młodości. Uroczy, elegancki i bardzo kobiecy. Zestaw przeznaczony dla kobiety zmysłowej i niezależnej. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: berga (więcej...)

31.50 PLN
PODGLĄD

La Rive Cute Women Woda Perfumowana 100 ml

La Rive Cute Women Woda Perfumowana Cute to kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach dyskretny i subtelny, niekrzykliwy, a mimo to przykuwający uwagę. Doskonale nadaje się do stosowania na co dzień. Lekki kwiatowy zapach, kojarzy się z powiewem młodości. Uroczy, elegancki i bardzo kobiecy. Woda Perfumowana przeznaczona dla kobiety zmysłowej i niezależnej. Nuty zapachowe: Nuty Głowy: bergamotka, drzewo (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD

La Rive Dark Zone Men Woda Toaletowa 90 ml

La Rive Dark Zone Men Woda Toaletowa Dark Zone Men to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Zapach jest eksplozją świeżości. Inspiracja zaczerpnięta z czystego błękitu wody Nuty wodne uzyskane ze śródziemnomorskich cytrusów wywołują zachwyt. Nuty zapachowe: - Nuty Głowy: śródziemnomorskie cytrusy - Nuty Serca: hiacynt, lilia - Nuty Bazy: drzewo massoia

21.00 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Cars Szampon i żel do kąpieli 2w1 250 ml

Łagodny szampon i płyn do kąpieli Disney Cars o zapachu „Sweet Cola” to nowa propozycja od La Rive. To bardzo łagodny produkt typu „2 w 1” łączący w sobie cechy szamponu oraz płynu do kąpieli, który łagodnie myje i ma bardzo przyjemny zapach. Opakowanie ozdobione jest wizerunkami Zygzaka McQueen z filmu Disney’a Cars, to produkt na licencji.

7.85 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Cars Woda toaletowa 50 ml

Radośnie świeża woda toaletowa CARS od LA RIVE zrealizowana na licencji Disneya to najlepszy wybór dziecięcego zapachu dla każdego chłopca. Orzeźwiająca, cytrusowo-roślinna kompozycja podkreśla to, co najlepsze w życiu najmłodszych gentelmanów – zabawę i niekończące się przygody! Mieszanka rześkich aromatów jabłka, cytryny, bergamotki i nut wodnych ze stylowymi nutami jaśminu i kwiatu lotosu podkr (więcej...)

25.00 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Cars Zestaw (woda toaletowa 50ml+żel pod prysznic 2w1 250ml)

W skład zestawu wchodzi: - woda toaletowa 50ml, - żel pod prysznic 2w1 250ml. Radośnie świeża woda toaletowa CARS od LA RIVE zrealizowana na licencji Disneya to najlepszy wybór dziecięcego zapachu dla każdego chłopca. Orzeźwiająca, cytrusoworoślinna kompozycja podkreśla to, co najlepsze w życiu najmłodszych gentelmanów zabawę i niekończące się przygody! Mieszanka rześkich aromatów jabłka, cytryny (więcej...)

31.30 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Frozen 2w1 Łagodny szampon i płyn do kąpieli dla dzieci 250 ml

To bardzo łagodny produkt typu „2 w 1” łączący w sobie cechy szamponu oraz płynu do kąpieli, który łagodnie myje i ma bardzo przyjemny, słodki zapach o kompozycji „Sweet Banana” - przygotowany specjalnie dla dzieci i młodzieży. Świeżość i lekkość zapachu oraz piękne zdobienia poręcznej butelki sprawiają, że szampon i płyn do kąpieli w jednym z kolekcji Frozen od La Rive staje się nieodzownym eleme (więcej...)

7.85 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Frozen Dezodorant perfumowany w szkle 75 ml

Dezodorant perfumowany Frozen to doskonale odświeżająca mgiełka o zapachu owoców, kwiatów i mchu. Wymarzony produkt dla wszystkich fanek księżniczek Elsy i Anny. Rześki i subtelny młodzieżowy zapach i stylizowane opakowanie tworzą doskonałą propozycję!

12.10 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Frozen Woda perfumowana dla dzieci 50 ml

LA RIVE Frozen to niezwykła oferta dla wszystkich małych księżniczek! Kolekcja stylizowanych produktów stworzona z inspiracji fantastycznymi przygodami Elsy i Anny pozwala poczuć magię, lekkość i radość, która towarzyszyła siostrom znanym z animacji Disney'a. Poznaj wodę perfumowaną Frozen - to idealny młodzieżowy zapach, w którym znajdziecie energię białej brzoskwini i kwiatu pomarańczy oraz urok (więcej...)

22.40 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Frozen zestaw prezentowy (dezodorant perfumowany 75ml + żel pod prysznic 2w1 250ml)

Wymarzony zestaw upominkowy dla wszystkich małych księżniczek, inspirowany magicznym światem Elsy i Anny z bajki Frozen. Dezodorant perfumowany Frozen w eleganckim szklanym flakonie to doskonale odświeżająca mgiełka o zapachu owoców, kwiatów i mchu. Rześki i subtelny młodzieżowy zapach i stylizowane opakowanie tworzą doskonałą propozycję! Łagodny szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 dla dzieci powyżej (więcej...)

29.70 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Frozen Żel 2w1 do kąpieli i pod prysznic 500 ml

Żel do kąpieli i pod prysznic. Łagodnie myje i pielęgnuje skórę. Ma delikatny owocowy zapach. Nadaje się zarówno do kąpieli jak i pod prysznic. Do codziennego użytku.

12.30 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Love Minnie Szampon i żel do kąpieli 2w1 250 ml

Łagodny szampon i płyn do kąpieli o zapachu Disney Minnie „Funny pineapple” to nowa propozycja od La Rive. To bardzo łagodny produkt typu „2w1” łączący w sobie cechy szamponu oraz płynu do kąpieli, który łagodnie myje i ma bardzo przyjemny zapach. Ozdobiona wizerunkami Minnie z filmów Disney’a jest produktem na licencji.

7.85 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Love Minnie Woda perfumowana 50 ml

Woda perfumowana MYSZKA MINNIE od LA RIVE wyprodukowana na licencji Disneya to idealne świeża, owocowa słodycz dla wyjątkowych dziewczynek. Dzięki radosnym aromatom jabłka, brzoskwini i melona, słodki uśmiech pozostaje cały dzień na dziewczęcej buzi! Urocze akcenty aromatyczne miodu i piżma doskonale pasują do stylu tych najmłodszych i nastoletnich elegantek. Nuty wodne i aromat melona przynoszą d (więcej...)

25.00 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Love Minnie Zestaw (woda perfumowana 50ml+żel pod prysznic 2w1 250ml)

Zestaw prezentowy dla dziewczynek Minnie Kids zawiera wodę toaletową oraz żel pod prysznic. Woda perfumowana Myszka Minnie od La Rive wyprodukowana na licencji Disneya to perfekcyjne świeża, owocowa słodycz dla nieszablonowych dziewczynek... Woda perfumowana Myszka Minnie od La Rive wytwarzana na licencji Disneya to doskonałe świeża, owocowa słodycz dla wyjątkowych dziewczynek. Dzięki radosnym ar (więcej...)

32.50 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Soy Luna Ouch zestaw prezentowy (dezodorant perfumowany 75ml + żel pod prysznic 2w1 250ml)

La Rive Disney Soy Luna Ouch zestaw prezentowy dezodorant perfumowany 75ml + żel pod prysznic 2w1 250ml Kolekcja Soy Luna Ouch to idealny kwiatowo – cytrusowy zapach dla każdej dziewczynki pragnącej przenieść się we wspaniały świat przygód disneyowskiej Luny. Świeża kompozycja z akcentami jaśminu i drzewa cedrowego podkreśli niepowtarzalny charakter każdej fanki wrotek i muzyki oraz doda energii n (więcej...)

29.70 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Soy Luna Ouch Żel 2w1 do kąpieli i pod prysznic 250 ml

La Rive for Woman Soy Luna Ouch żel 2w1 do kąpieli i pod prysznic 250ml Kolekcja Soy Luna Ouch to idealny kwiatowo – cytrusowy zapach dla każdej dziewczynki pragnącej przenieść się we wspaniały świat przygód disneyowskiej Luny. Świeża kompozycja z akcentami jaśminu i drzewa cedrowego podkreśli niepowtarzalny charakter każdej fanki wrotek i muzyki oraz doda energii na cały dzień. Piramida zapachu: (więcej...)

7.85 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Soy Luna Smile Dezodorant w atomizerze 75 ml

La Rive Disney Soy Luna Smile dezodorant w atomizerze 75ml Soy Luna Smile przeniesie Cię w gorącą atmosferę słonecznego Meksyku i Brazylii, miejsc szczególnie bliskich Lunie. Zapach pełen soczystych brzoskwiń i truskawek otulonych delikatnym zapachem jaśminu i wanilii zainspirowany jest optymizmem i szczęściem tryskającym z Luny. Ta słoneczna mieszanka sprawi, że każdy Twój dzień będzie wyjątkowy. (więcej...)

8.55 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Star Wars Droid Dezodorant w atomizerze 80 ml

Star Wars Droidto interesująca oferta zapachowa dla chłopców w każdym wieku. Świeża i orzeźwiająca, ale jednocześnie gustowna i odzwierciedlająca męski charakter. Zapach cytrusów z domieszką lawendy, szałwii i geranium połączono z męskimi nutami drzewnymi. Aromat mchu i wetiweru to trwałość i wyjątkowa siła. Inteligencja, spryt, poczucie humoru i otwartość na wyzwania odkrywa nowe zdolności i nowe (więcej...)

15.10 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Star Wars Droid woda toaletowa 50 ml

Star Wars Droid to interesująca oferta zapachowa dla chłopców w każdym wieku. Świeża i orzeźwiająca, ale jednocześnie gustowna i odzwierciedlająca męski charakter. Zapach cytrusów z domieszką lawendy, szałwii i geranium połączono z męskimi nutami drzewnymi. Aromat mchu i wetiweru to trwałość i wyjątkowa siła. Inteligencja, spryt, poczucie humoru i otwartość na wyzwania odkrywa nowe zdolności i now (więcej...)

25.00 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Star Wars Droid zestaw prezentowy (dezodorant perfumowany 80ml + żel pod prysznic 2w1 250ml)

La Rive Disney Star Wars Droid zestaw prezentowy dezodorant perfumowany 80ml + żel pod prysznic 2w1 250ml Disney Star Wars Droid to fantastyczna propozycja zapachowa dla chłopców w każdym wieku. Świeża i pełna życia, ale jednocześnie elegancka – jej ponadczasowy charakter podkreśla cechy męskiej natury. Energia aromatów cytrusowych złamanych domieszką lawendy, szałwii i geranium spotyka się w tej (więcej...)

31.30 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Star Wars Droid Żel pod prysznic 2w1 250 ml

La Rive for Man żel pod prysznic 2w1 Star Wars Droid 250ml Star Wars Droid to interesująca oferta zapachowa dla chłopców w każdym wieku. Świeża i orzeźwiająca, ale jednocześnie gustowna i odzwierciedlająca męski charakter. Zapach cytrusów z domieszką lawendy, szałwii i geranium połączono z męskimi nutami drzewnymi. Aromat mchu i wetiweru to trwałość i wyjątkowa siła. Inteligencja, spryt, poczucie (więcej...)

8.47 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Star Wars First Order Woda toaletowa 50 ml

Star Wars First Order to zapach świeżej bergamotki, cytryny i liści mandarynki połączone z akcentem rozmarynu i ciepłą, lekką bazą zapachu: drzewem cedrowym, piżmem i paczulą. Emanuje energią dla chłopców w każdym wieku. Oczyszczająca energia zapachu przynosi niezwykłą pewność siebie. Piramida zapachu: Nuty głowy: bergamotka, cytryna, liście mandarynki Nuty serca: calone, jaśmin, neroli, rozmaryn (więcej...)

25.00 PLN
PODGLĄD

La Rive Disney Violetta Passion woda toaletowa 20 ml

Disney Violetta Passion to zapach pełen energii i wyjątkowych nut. Świeża kompozycja cytryny, jabłka, maliny w połączeniu z kwiatami róży, jaśminu i drzewem sandałowym. Nuty zapachowe: Nuta głowy: cytryna, czarna porzeczka, jabłko, malina, truskawka Nuta serca: frezja, jaśmin, piwonia, róża Nuta bazy: ambra, drzewo sandałowe, piżmo

16.00 PLN
PODGLĄD

La Rive Donna Women Dezodorant Perfumowany 75 ml

La Rive Donna Women Dezodorant Perfumowany Donna to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Świeża woń przywodzi na myśl zapach kąpieli, aromat czystości i aktywności. Zapach, który może być powodem radości. Woda Perfumowana zachwyca aromatem sycylijskiej cytryny, rozwesela świeżością jabłka. Zaś unikalny jaśmin, świeży bambus i biała róża niezwykle wyraźnie podkreślają istotę kobiecego piękna. Głę (więcej...)

10.07 PLN
PODGLĄD