Depilatory damskie, wkłady, maszynki

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Bic (17)
  • Bielenda (1)
  • Gillette (9)
  • Wilkinson (18)

Gillette Simply Venus jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Maszynki jednorazowe Simply Venus 2 to najprostsze maszynki Venus. Posiadają 2 ostrza i pasek nawilżający MoistureRich®, zapewniający gładkie przesuwanie maszynki po skórze. Jednorazowe produkty Gillette Venus łączą w sobie piękno Venus, dwa ostrza i prostotę wysokiej jakości jednoelementowej maszynki do golenia. Pasek nawilżający MoistureRich® ułatwia poślizg maszynki 2 ostrza gwarantują gładkie (więcej...)

7.99 PLN
PODGLĄD

Bic Soleil Bella Colours maszynka do golenia dla kobiet 3 szt.

Maszynka do golenia Soleil Bella Colours zapewniadelikatną i jedwabiście gładką skórę. Maszynka do golenia posiada4 aktywne iruchome ostrzami golarki. Komplet 3 sztuki

18.41 PLN
PODGLĄD

Bic Miss Soleil Maszynka do golenia 4szt.

Potrójne ostrza dające poczucie wyjątkowej gładkości. Pasek nawilżający z witaminą E zapewniający lepszy poślizg po skórze i mniej podrażnień. Ergonomiczny kształt zapewniający lepszą kontrolę oraz komfort golenia. Estetyczna rączka z kwiatkami.

17.43 PLN
PODGLĄD

Bic Miss Soleil Sensitive maszynka do golenia 1op.-3szt

Trzyostrzowa maszynka zapewniająca znakomitą gładkość golenia. Dzięki nowocześnie zaprojektowanej rączce doświadczysz wyjątkowej przyjemności golenia. Pasek nawilżający eliminuje ryzyko podrażnień.

14.68 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Quattro for women sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Quattro For Women Sensitive to komfort i wydajność systemowej maszynki do golenia w postaci maszynki jednorazowej. Poczwórne ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający z aloesem minimalizuje podrażnienia. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie, zaś kratka ochronna chroni przed zacięciami. Profilowana, gumowana rączk (więcej...)

23.93 PLN
PODGLĄD

Bic Soleil 3 Click Sensitive Wkłady do maszynki 1 op. 4 szt

3 - ostrzowe wkłady do maszynki do golenia dla kobiet Click Soleil 3 Sensitive. Ostrza trwalsze w porównaniu do Bic 1 Mniej podrażnień niż w przypadku Bic Soleil Click Opakowanie do recyklingu wykonane w 80% z papieru recyklingowego.

27.84 PLN
PODGLĄD

Bic Soleil Bella Jednoczęściowe maszynki do golenia 3szt.

Dla delikatnej i jedwabiście gładkiej skóry. Maszynka do golenia z 4 aktywnymi/ruchomymi ostrzami golarki. 3 sztuki

18.41 PLN
PODGLĄD

Gillette Venus Maszynki jednorazowe do golenia dla kobiet Simply Pink

Maszynki jednorazowe dlakobiet Gillette Venus 3Colors to doskonały sposób naskórę gładką jak ubogini. Maszynki te mają różnokolorowe rączki, które uprzyjemniają golenie. Mają3ostrza iobrotową główkę, aby ułatwić golenie nawet najtrudniejszych miejsc, oraz pasek nawilżający Lubrastrip dla lepszego poślizgu. Cieszsię dokładnym ibardziej komfortowym goleniem.

37.73 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Quattro For Women Zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Zapasowe ostrza do maszynki Wilkinson Sword Quattro For Women są niezwykle precyzyjne i wydajne. Cztery ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający zawiera witaminę E oraz aloes, dzięki czemu czynią skórę gładką oraz miękką. Kratka ochronna na ostrzach chroni przed zacięciami, zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Opakowanie zawiera 3 zapasowe os (więcej...)

36.59 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition quattro smooth violet bloom jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Jednorazowa maszynka do golenia My Intuition Quattro Smooth Violet Bloom została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić komfortowe golenie. Kompaktowa główka z 4 wysokowydajnymi ostrzami umożliwia dotarcie w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo kratka ochronna minimalizuje ryzyko zacięć. Profilowana rączka pachnąca kwiatami wygodnie leży w dłoni.

23.93 PLN
PODGLĄD

Gillette Fusion Proglide Power Wkłady Do Maszynki Do Golenia 8szt

Wkłady Do Maszynki Do Golenia 8 szt - zapewnia komfort, nawet jeśli golisz się codziennie - posiada rozszerzone i poprawione zawieszenie systemu ostrzy - ostrza maszynki gładko ślizgają się po zaroście

196.53 PLN
PODGLĄD

Bic Click Soleil 5 Maszynka do golenia damska

Poznaj damską maszynkę do golenia z wymiennymi wkładami BIC Click Soleil! Po prostu kliknij i wymień wkład na nowy! Ta maszynka do golenia została wyposażona w technologię 5 ostrzy zapewniających jedwabiście gładką skórę po goleniu . Obrotowa główka maszynki płynnie dopasowuje się do każdego konturu i krzywizny ciała, a gumowy pasek ochronny delikatnie napina skórę, odpowiednio ustawiajac włoski d (więcej...)

25.98 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition extra2 essentials jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 15szt

Wilkinson Sword My Intuition Extra2 Essentials to maszynka jednorazowa o wąskiej główce, która umożliwia dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc. Zastosowany w maszynce system usuwania włosków spomiędzy ostrzy "Push Clean" zapewnia wygodne czyszczenie ostrzy. Dwa ostrza maszynki umożliwiają dokładne golenie, zaś pasek nawilżający z aloesem minimalizuje podrażnienia skóry. Lekka, gumowana rącz (więcej...)

27.57 PLN
PODGLĄD

Bic Soleil 3 Click Sensitive Maszynka do golenia damska 1 szt + wymienne wkłady

Soleil Click 3 Maszynka do golenia SensitiveIndywidualne dopasowanie do konturów ciała- dokładne golenie- redukcja zaczerwienień i podrażnień- miękka i jedwabista skóra. Dzięki ruchomym ostrzom spłukiwanie jest wyjątkowo łatwe. Pasek nawilżający z aloesem i witaminą E. Wyjątkowa gładkość golenia. Ruchoma główka 30-stopniowy zakres dopasowania do kształtu ciała.

17.11 PLN
PODGLĄD

Gillette Fusion Proglide Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4szt

Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4 szt - zapewnia komfort, nawet jeśli golisz się codziennie - posiada rozszerzone i poprawione zawieszenie systemu ostrzy - ostrza maszynki gładko ślizgają się po zaroście

87.00 PLN
83.52 PLN
PODGLĄD
Soft Expert Maszynki do golenia damskie 1op. 3 szt.
U NAS TANIEJ
-2 %

Bielenda Vanity Soft Expert Maszynki do golenia damskie 1op. 3 szt.

BIELENDA VANITY SOFT EXPERT Maszynki do golenia - 3 sztuki Zastosowana w maszynkach wysokiej jakości japońska stal umożliwia efektywne golenie, pozostawia delikatną skórę. Maszynki posiadają gumowy uchwyt, który ułatwia trzymanie maszynki w dłoni. Ruchoma głowica dostosowuje się do ciała. Maszynki posiadają pasek nawilżający wzbogacony w aktywne składniki roślinne tj. olej arganowy, ekstrakt z liś (więcej...)

10.99 PLN
10.77 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition xtreme 3 comfort cherry blossom jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 6szt

Jednorazowe maszynki do golenia Wilkinson Sword My Intuition Xtreme 3 Comfort Cherry Blossom o zapachu kwiatu wiśni. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Lekka, profilowana, gumowana rączka zapewnia stabilne i pewne golenie.

41.38 PLN
PODGLĄD

Bic Miss Soleil Maszynka do golenia 3 Sensitive Aqua Colours 1op.-3szt

Trzyostrzowa maszynka do golenia dla kobiet, odpowiednia także dla wrażliwej skóry. Opakowanie zawiera 3szt.

17.77 PLN
PODGLĄD

Bic Click Soleil 5 Wkłady do damskiej maszynki do golenia 4szt.

Wkłady do damskiej maszynki do golenia Click Soleil 5 Poznaj damską maszynkę do golenia z wymiennymi wkładami BIC Click Soleil! Po prostu kliknij i wymień wkład na nowy! Ta maszynka do golenia została wyposażona w technologię potrójnych ostrzy zapewniających jedwabiście gładką skórę po goleniu . Obrotowa główka maszynki płynnie dopasowuje się do każdego konturu i krzywizny ciała, a gumowy pasek oc (więcej...)

36.28 PLN
PODGLĄD

Bic Soleil escape maszynki do golenia dla kobiet 3 ostrzowe-lawenda & eukaliptus 1op.-3szt

ESCAPEMaszynka do golenia Soleil Escape 3 Blister 3 Zamień każde golenie w prawdziwe spa dla Twojej skóry dzięki 3-ostrzowym maszynkom dla kobiet BIC Soleil Escape Lawenda & Eukaliptus. Trzy trwałe, ruchome ostrza komfortowo przesuwają się po skórze, a wyprofilowana rączka z miękkim uchwytem zapewniająca lepszą kontrolę pachnie lawendą i eukaliptusem. Ta maszynka do golenia została potwierdzo (więcej...)

27.77 PLN
PODGLĄD

Bic Miss Soleil Maszynka do golenia różowa 4szt.

Potrójne ostrza dające poczucie wyjątkowej gładkości. Pasek nawilżający z witaminą E zapewniający lepszy poślizg po skórze i mniej podrażnień. Ergonomiczny kształt zapewniający lepszą kontrolę oraz komfort golenia. Estetyczna rączka z kwiatkami.

18.50 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Xtreme3 beauty sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 6szt

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Sensitive to jedyna maszynka jednorazowa z elastycznymi ostrzami na rynku. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lekka, profilowan (więcej...)

25.54 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro trim shave ostrza do maszynki do golenia i stylizacji 3szt.

Zestaw 3 ostrzy uzupełniających do maszynki do golenia Wilkinson Hydro Trim & Shave• 5-stopniowe ostrza golą dokładnie i na gładko• Ochrona skóry przed podrażnieniami dzięki paskom żelowym z aloesem• Nadaje się do golenia każdej części ciała i okolic intymnych

61.02 PLN
PODGLĄD

Bic System Maszynka do golenia damska Clic Soleil 5 (1+ 10 wkładów)

Poznaj damską maszynkę do golenia z wymiennymi wkładami BIC Click Soleil! Po prostu kliknij i wymień wkład na nowy!Ta maszynka do golenia została wyposażona w technologię 5 ostrzy zapewniających jedwabiście gładką skórę po goleniu .Obrotowa główka maszynki płynnie dopasowuje się do każdego konturu i krzywizny ciała, a gumowy pasek ochronny delikatnie napina skórę, odpowiednio ustawiajac włoski do (więcej...)

112.42 PLN
PODGLĄD

Bic Maszynka do golenia dla kobiet 3 ostrzowa pure lady 1op-6szt(4+2 gratis)

Maszynka do golenia Pure 3 Pouch 4+2 Golarka damska BIC Pure3 Lady została zaprojektowana do szybkiego, wygodnego i dokładnego golenia za pomocą potrójnego ostrza ze stali nierdzewnej. Ta jednorazowa maszynka do golenia to dobry wybór do pewnego golenia na gładko całego ciała. Pasek nawilżający z wyciągiem z aloesu zapewnia doskonały poślizg po skórze. To opakowanie zawiera 4 maszynki do gole (więcej...)

20.42 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition flow maszynka do golenia dla kobiet i 4 wkłady

Precyzyjna ostrość w przystępnej cenie!• Maszynka do golenia z 3 ostrzami i obrotową główką zapewnia dokładne i gładkie golenie• Podwójny pasek nawilżający, aby zmniejszyć podrażnienia podczas golenia• System otwartych ostrzy umożliwia szybkie spłukanie• Lekka, wyprofilowana i ergonomiczna rączka zapewniająca pewny i stabilny chwyt• Opakowanie wykonane w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu• (więcej...)

24.34 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro Silk Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla kobiet

Wilkinson Sword Hydro Silk to maszynka zapewniająca nawilżenie aż do 2 godzin po goleniu, dzięki 2 pojemnikom z serum z masłem shea aktywowanym pod wpływem wody. Pięć ostrzy na ruchomej główce zapewnia idealnie gładkie golenie. Ostrza posiadają technologię ochrony skóry Skin Guard, która skutecznie pomaga uniknąć podrażnień zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Okrągła główka zapewn (więcej...)

47.30 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sensitive Xtreme 3 Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis

Wilkinson Xtreme 3 Sensitive Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis - posiada ruchomą główkę - 3 elastyczne ostrza dopasowują się one do konturów twarzy gwarantując komfortowe i dokładne golenie - dwa paski nawilżające z aloesem i witaminą E zapobiegają podrażnieniom oraz wzmacniają ochronę podczas golenia - ergonomiczny kształt oraz gumowa rączka powodują, że maszynka mocno trzyma się w dłoni

21.57 PLN
PODGLĄD

Bic Soleil escape maszynki do golenia dla kobiet 5 ostrzowe róża & magnolia 1op.-2szt

ESCAPEMaszynka do golenia Soleil Escape 5 Blister 2 Zestaw 2 damskich maszynek do golenia BIC Soleil Escape Róża & Magnolia, które zapewniają dokładne i komfortowe golenie dzięki pachnącym rączkom. Wyposażone są w 5 trwałych ruchomych ostrzy i obrotową główkę, która dopasowuje się do konturów ciała. Aktywowane wodą paski nawilżające 360°, wzbogacone olejkiem migdałowym, zapewniają lepszy pośl (więcej...)

39.20 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition rose gold żyletki do klasycznej maszynki do golenia dla kobiet 15szt

Żyletki do maszynki Wilkinson Sword Intuition Rose Gold posiadają system pojedynczych ostrzy z potrójną powłoką, które zapewniają niezwykle dokładne, gładkie i bezpieczne golenie. Używaj ostrzy z maszynką do golenia Intuition Rose Gold i odkryj golenie bez plastiku, niechcianych włosków i podrażnień skóry.

36.22 PLN
PODGLĄD

Bic Miss Soleil maszynki do golenia 10 szt.

Dwuostrzowe ,jednorazowe maszynki do golenia przeznaczone dla delikatnej skóry kobiet. 10 sztuk na taśmie.

49.91 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Quattro for women maszynka do golenia z wymiennymi wkładami dla kobiet + 8 wkładów

Wilkinson Sword Quattro for Women to maszynka niezwykle precyzyjna i wydajna. Cztery ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający zawiera witaminę E oraz aloes, dzięki czemu czynią skórę gładką oraz miękką. Kratka ochronna na ostrzach chroni przed zacięciami, zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Wygodna, gumowana rączka zapewnia precyzję ruchów.

79.46 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition complete maszynka do golenia i 6 wkładów

5-ostrzowa maszynka systemowa, która zapewnia dokładne golenie. Zaprojektowana tak, aby dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc.Golenie właśnie stało się proste:- 5 ostrzy wykonanych w technologii Skin Perfect zapewnia dokładne i łatwe golenie- Pasek napinający- Aktywowany wodą żel nawilżający umożliwia płynne przesuwanie się po skórze oraz minimalizuje ryzyko podrażnień.- Żel zawiera formułę z (więcej...)

87.70 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition rose gold klasyczna maszynka do golenia dla kobiet z wymiennymi żyletkami rączka + 10 żyletek

Klasyczna maszynka do golenia Wilkinson Sword Intuition Rose Gold w kolorze różowego złota. Maszynka posiada żyletki z potrójnie pokrywanymi ostrzami, które zapewniają niezwykle dokładne, gładkie i bezpieczne golenie. Wysokiej jakości metalowy uchwyt, wolny od plastiku, dzięki własnemu ciężarowi przesuwa się gładko i bez nacisku po skórze. Z prostym mechanizmem motylkowym ułatwiającym wyjmowanie i (więcej...)

126.40 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition xtreme 3 comfort cherry blossom jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Jednorazowe maszynki do golenia Wilkinson Sword My Intuition Xtreme 3 Comfort Cherry Blossom o zapachu kwiatu wiśni. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Lekka, profilowana, gumowana rączka zapewnia stabilne i pewne golenie.

31.10 PLN
PODGLĄD

Bic Miss Soleil Sensitive Maszynka do golenia 1op.-10szt

Trzyostrzowa maszynka zapewniająca znakomitą gładkość golenia. Dzięki nowocześnie zaprojektowanej rączce doświadczysz wyjątkowej przyjemności golenia. Pasek nawilżający eliminuje ryzyko podrażnień.

57.82 PLN
PODGLĄD

Gillette Simply venus 2 jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Jednorazowa maszynka dla kobiet Simply Venus 2 zapewnia gładkie i komfortowe golenie. Ta jednorazowa maszynka została wyposażona w podwójne ostrza i wygodną rączkę zapewniającą dokładne golenie i łatwy poślizg. Simply Venus 2 zapewnia jedwabiście gładką skórę i mniej podrażnień. Opakowanie zawiera cztery jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet.

10.38 PLN
PODGLĄD

Gillette Venus smooth sensitive maszynka do golenia + wymienne ostrze

Maszynka do golenia Gillette Venus Smooth Sensitive:• Trwała konstrukcja: ostrza wytrzymują miesiąc (przy goleniu dwa razy w tygodniu).• Oszczędność czasu: maszynka posiada 3 ostrza, które umożliwiają dokładne i komfortowe golenie.• Ergonomiczny uchwyt: wygodnie mieści się w dłoniach i został wykonany w 30% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.• Ochrona skóry: pasek nawilżający SkinElix (więcej...)

34.03 PLN
PODGLĄD

Gillette Venus comfortglide spa breeze maszynka do golenia + wymienne ostrze

Odkryj nowy wymiar golenia, który zrewolucjonizuje pielęgnację Twojej skóry - oto maszynka do golenia Venus Comfortglide od Gillette. Z trzema precyzyjnymi ostrzami i elastycznymi paskami nawilżającymi, ta golarka zapewnia najdelikatniejsze i najbliższe golenie, jakiego doświadczyła Twoja skóra.Dzięki zaawansowanej technologii, trzy ostrza maszynki Venus Comfortglide gładko przesuwają się po skórz (więcej...)

42.79 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition dermaglow profesjonalne narzędzie do dermaplaningu + 2 zapasowe ostrza

Odkryj sekret gładkiej, promiennej skóry dzięki Wilkinson Intuition Dermaglow. Twoje profesjonalne narzędzie do dermaplaningu w domowym zaciszu. Natychmiast poprawia wygląd skóry, usuwając martwe komórki naskórka i meszek. Wysokiej jakości metalowy uchwyt o zakrzywionej konstrukcji i antypoślizgowy silikon gwarantują łatwe i bezpieczne użytkowanie oraz delikatnie przesuwają się po wrażliwej skórze (więcej...)

114.72 PLN
PODGLĄD

Gillette Venus & olay maszynka do golenia dla kobiet 1szt.

Maszynka do golenia Gillette Venus & Olay to doskonałe połączenie zaawansowanej technologii golenia i pielęgnacji skóry. Ta innowacyjna maszynka jest stworzona, aby zapewnić Ci wyjątkowe doświadczenie podczas każdego golenia.Jednym z kluczowych elementów tej maszynki są żelowe paski Olay-Mositurized. Te paski uwalniają składniki odżywcze, które pomagają zatrzymać wilgoć w skórze i skutecznie zapob (więcej...)

51.69 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition 4in1 Perfect Finish Maszynka do golenia dla kobiet z czterema wymiennymi nakładkami

Wilkinson Intuition 4in1 Perfect Finish to wielozadaniowa golarka, wyjątkowo zaprojektowana z myślą o wygodnej i precyzyjnej depilacji. W zestawie znajdują się dwie nakładki do golenia twarzy, w tym dwustronny trymer do precyzyjnego kształtowania brwi oraz grzebyk do przycinania brwi na idealną długość, które delikatnie usuwają najdelikatniejsze owłosienie twarzy i pozostawiają efekt naturalnego b (więcej...)

113.30 PLN
PODGLĄD

Gillette Venus smooth sensitive wymienne ostrza do maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Wymienne ostrza do maszynki Gillette Venus Smooth Sensitive zostały wyposażone w potrójne ostrza oraz otoczone poduszkami ochronnymi, które umożliwiają komfortowe i dokładne golenie już za pierwszym pociągnięciem maszynki.

63.40 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition xtreme3 comfort sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Maszynka do golenia Wilkinson Sword My Intuition Xtreme3 Comfort Sensitive to jedyna maszynka jednorazowa z elastycznymi ostrzami na rynku. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lek (więcej...)

18.34 PLN
PODGLĄD

Bic Soleil Bella Colours maszynka do golenia 10szt

Bic maszynka do golenia Soleil Bella Colours 1 op.- 10 sztuk Maszynki do golenia dla kobiet z 4 ostrzami z serii Soleil Bella Colours.

71.78 PLN
PODGLĄD

Gillette Simply venus 2 basic jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 5szt

Jednorazowa maszynka dla kobiet Simply Venus 2 Basic zapewnia gładkie i komfortowe golenie. Ta jednorazowa maszynka została wyposażona w podwójne ostrza i wygodną rączkę zapewniającą dokładne golenie i łatwy poślizg. Simply Venus 2 Basic zapewnia jedwabiście gładką skórę i mniej podrażnień. Opakowanie zawiera pięć jednorazowych maszynek do golenia dla kobiet.

10.38 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Wilkinson Intuition Complete Zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Zapasowe ostrza do maszynki do golenia Wilkinson Sword Intuition Complete oferują najwyższą jakość golenia w linii Intuition. Maszynka posiada 5 ostrzy wykonanych w technologii Skin Perfect, które pozostawiają skórę niewiarygonie gładką. Żel nawilżający aktywowany wodą zamiast paska nawilżającego pozwalają maszynce gładko przesuwać się po skórze, minimalizując ryzyko podrażnień. Żel zawiera formuł (więcej...)

42.85 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Extra3 essentials jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet colour mix 3szt.

Jednorazowa maszynka do golenia Wilkinson Sword Extra3 Essentials dzięki trzem ostrzom na ruchomej główce zapewnia wygodne i dokładne golenie w połączeniu z atrakcyjną ceną. Pasek nawilżający z aloesem utrzymuje skórę w dobrej kondycji, zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lekka, profilowana, plastikowa rączka została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodny uchwyt.

15.52 PLN
PODGLĄD