Akcesoria / Biżuteria / Bransolety

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Donegal (11)
  • Ecarla (9)
  • La Casa De Los Aromas (1)
Zestaw biżuteri 6420
U NAS TANIEJ
-30 %

Donegal Zestaw biżuteri 6420

Zestaw biżuterii - mix pierścionków i bransoletka w tej samej gamie kolorów i wzorów.

7.09 PLN
4.93 PLN
PODGLĄD
Bransoletka sznurkowa 6412 mix wzorów
U NAS TANIEJ
-53 %

Donegal Bransoletka sznurkowa 6412 mix wzorów

Sznurkowe bransoletki z ozdobami - po 3 różne w opakowaniu. Mix kolorów - wysyłane są losowo,w zależności od dostępności.

21.29 PLN
10.00 PLN
PODGLĄD
Bransoletka z koralików (6400) - mix kolorów
U NAS TANIEJ
-53 %

Donegal Bransoletka z koralików (6400) - mix kolorów

Bransoletka damska ze szklanych koralików. Mix kolorów. Kolory wysyłane są losowo - w zależności od dostępności

10.29 PLN
4.88 PLN
PODGLĄD
Bransoletka z koralików (6401) - mix kolorów
U NAS TANIEJ
-54 %

Donegal Bransoletka z koralików (6401) - mix kolorów

Bransoletka damska ze szklanych koralików. Mix kolorów. Kolory wysyłane są losowo - w zależności od dostępności

14.19 PLN
6.53 PLN
PODGLĄD
Bransoletka z koralików (6402) - mix kolorów
U NAS TANIEJ
-53 %

Donegal Bransoletka z koralików (6402) - mix kolorów

Bransoletka damska ze szklanych koralików. Mix kolorów. Kolory wysyłane są losowo - w zależności od dostępności

14.19 PLN
6.67 PLN
PODGLĄD
Bransoletka z koralików (6403) - mix kolorów
U NAS TANIEJ
-53 %

Donegal Bransoletka z koralików (6403) - mix kolorów

Bransoletka damska ze szklanych koralików. Mix kolorów. Kolory wysyłane są losowo - w zależności od dostępności

14.19 PLN
6.63 PLN
PODGLĄD
Bransoletka sznurkowa 6410 mix wzorów
U NAS TANIEJ
-10 %

Donegal Bransoletka sznurkowa 6410 mix wzorów

Sznurkowa bransoletka z ozdobą w kształcie szklanego koralika o różnych kształtach. Mix- wzory wysyłane są losowo, w zależności od dostępności.

6.29 PLN
5.69 PLN
PODGLĄD
Bransoletka 6413
U NAS TANIEJ
-7 %

Donegal Bransoletka 6413

Sznurkowa bransoletka z ozdobą. Mix kolorów wysyłane są losowo, w zależności od dostępności.

8.69 PLN
8.04 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka stal chirurgiczna platerowana

Wybierz swój dodatek do codziennego outfitu w postaci stylowej bransoletki. Stal chirurgiczna, z której wykonane są nasze bransoletki nie uczula,ponadto wysoka jakość sprawia, że nie czernieje oraz jest bardzo wytrzymała. Dobierz bransoletkę i podkreśl swoją kobiecość każdego dnia.

38.69 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka na rękę BST1423

Bransoletka na rękę ze stali rdzoodpornej platerowana 14 karatowym złotem.Świetnie nadaje się do eleganckich, jak jeszcze do rutynowych stylizacji.Elegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzek.Wymiary: Długość: 17 cm + 4 cm regulacjaKolor:Jasne ZłotoSTAL CHIRURGICZNA jest niepodatna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

38.69 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka na rękę BST1428

Modna bransoletka na rękę ze stali nierdzewnej platerowana 14 karatowym złotem Świetnie pasuje do eleganckich, jak również do codziennych stylizacjiElegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzek Wymiary:Długość: 17 cm + 6 cm regulacjaKolor: Jasne ZłotoSTAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

41.40 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka na rękę BST1419

Modna bransoletka na rękę ze stali nierdzewnej platerowana 14 karatowym złotem. Świetnie pasuje do eleganckich, jak również do codziennych stylizacjiElegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzek Wymiary:Długość: 17,5 cm  Kolor: Jasne ZłotoSTAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

43.46 PLN
PODGLĄD

Ecarla Biżuteria - Bransoletka z koralików - z przywieszkami (1413) - 1szt

Bransoletka z kolorowych koralików z przywieszkami

36.90 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka na rękę BST1453

Modna bransoletka na rękę ze stali nierdzewnej platerowana 14 karatowym złotem. Świetnie pasuje do eleganckich, jak również do codziennych stylizacji.Elegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzek. Kolor: Jasne ZłotoWymiary: 17 + 4 cm STAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje. 

38.69 PLN
PODGLĄD

Donegal Bransoletka z koralików (6447) - mix wzorów 2szt

Bransoletki składają się z różnokolorowych koralików, które tworzą wspaniałą paletę barw. Dzieci mogą wybierać spośród różnych wersji kolorystycznych, aby znaleźć bransoletkę, która najlepiej oddaje ich osobisty styl. Zestaw zawiera 2 szt.Mix wzorów - wysyłane są losowo, w zależności od dostępności

16.87 PLN
PODGLĄD

Donegal Bransoletka z ozdobą (6445) - mix wzorów 2szt.

Bransoletki dla dzieci z brokatowymi zawieszkami to prawdziwy skarb dla małych marzycieli i wielbicieli blasku. Każda bransoletka to wyjątkowa opowieść, która towarzyszy dzieciom w ich codziennych przygodach. Z wspaniałymi zawieszkami w kształcie kota, łapki czy tęczy, te bransoletki są nie tylko uroczym dodatkiem do stroju, ale również wyrazem dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Zestaw zawiera (więcej...)

14.26 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka na rękę BST1452

Modna bransoletka na rękę ze stali nierdzewnej platerowana 14 karatowym złotem.Świetnie pasuje do eleganckich, jak również do codziennych stylizacjiElegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzek .STAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje

48.22 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka na rękę BST1450

Bransoletka na rękę stal chirurgiczna pozłacana 14k złotem BST1450Modna bransoletka na rękę ze stali nierdzewnej platerowana 14 karatowym złotem Świetnie pasuje do eleganckich, jak również do codziennych stylizacjiElegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzekKolor: Jasne ZłotoWymiary: 17 + 4 cmSTAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzew (więcej...)

38.69 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka na rękę BST1420

Modna bransoletka na rękę ze stali nierdzewnej platerowana 14 karatowym złotem.Świetnie pasuje do eleganckich, jak również do codziennych stylizacjiElegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzek Wymiary:Długość: 17,5 cmKolor: Jasne ZłotoSTAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje

43.46 PLN
PODGLĄD

La Casa De Los Aromas Citronella bransoletka spiralna o zapachu trawy cytrynowej 1szt.

Spiralna bransoletka stanie się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem na sezon wiosenno-letni, kiedy zaczną pojawiać się owady latające. Zawsze noś ją przy sobie, aby towarzyszył Ci cytrusowy zapach, który wydziela citronella.Citronella jest powszechnie znana w Hiszpanii jako trawa cytrynowa. Citronella ma charakterystyczny, łatwo rozpoznawalny, drażniący dla owadów zapach i pomaga maskować inne zapac (więcej...)

8.18 PLN
PODGLĄD

Donegal Bransoletka fluorescencyjne (6446) - mix kolorów

Fluorescencyjne bransoletki z zawieszkami w kształcie kosteczek to nie tylko modne dodatki, ale również fascynujące dzieła sztuki, które świecą w ciemności. Każda bransoletka to mały klejnot, który ożywa po zmroku, tworząc niezapomniany efekt świetlny. Zestaw zawiera 2 szt.Mix kolorów - wysyłane są losowo,w zależności od dostępności

14.47 PLN
PODGLĄD
Bransoletka sznurkowa 6408 mix wzorów
U NAS TANIEJ
-14 %

Donegal Bransoletka sznurkowa 6408 mix wzorów

Sznurkowa bransoletka z ozdobą w kształcie krzyża z cyrkoniami. Mix kolorów - wysyłane są losowo, w zależności od dostępności.

8.69 PLN
7.48 PLN
PODGLĄD

Ecarla Biżuteria-bransoletka z koralików z przywieszką (1414)-1szt

Bransoletka z czarnych i złotych koralików z przywieszką ze stali szlachetnej.

43.46 PLN
PODGLĄD