Akcesoria / Biżuteria / Bransolety

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ecarla Bransoletka ze stali szlachetnej - podwójna z przywieszkami

Bransoletka ze stali szlachetnej która jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje. Podwójna - składa się z dwóch łańcuszków różnej grubości i przywieszek wysadzanych cyrkoniami Będzie pięknym dopełnieniem każdej stylizacji.

34.22 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka ze stali szlachetnej z serduszkiem cyrkoniowym

Bransoletka ze stali szlachetnej która jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje. Płaski łańcuszek-żmijka z serduszkiem wysadzanym cyrkoniami. Będzie pięknym dopełnieniem każdej stylizacji.

26.82 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka ze stali szlachetnej - z trzema serduszkami

Bransoletka ze stali szlachetnej która jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje. Ozdobiona kuleczkami i trzema serduszkami. Będzie pięknym dopełnieniem każdej stylizacji.

34.22 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka stal chirurgiczna pozłacana 14k złotem BST1281

Modna bransoletka ze stali nierdzewnej platerowana 14 karatowym złotem Świetnie pasuje do eleganckich, jak również do codziennych stylizacji Elegancki dodatek na każdą okazję, do sukienek, swetrów i bluzek Wymiary 6 x 5,5 cm Kolor Jasne Złoto STAL CHIRURGICZNAjest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

44.49 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka ze stali szlachetnej z koralikami

Bransoletka stal szlachetna platerowana złotem treboll. Wymiary 18 cm + 3 cm regulacja STAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

26.82 PLN
PODGLĄD

Ecarla Biżuteria Bransoletka stal szlachetna z serduszkiem

Bransoletka stal szlachetna z serduszkiem STAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

26.82 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka ze stali szlachetnej z przywieszkami

Bransoletka stal szlachetna z przywieszkami. STAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

26.11 PLN
PODGLĄD

Ecarla Bransoletka ze stali szlachetnej z serduszkiem i cyrkonią

Bransoletka stal szlachetna z serduszkiem z cyrkonią. STAL CHIRURGICZNA jest odporna na warunki atmosferyczne, nie ulega korozji, nie rdzewieje, nie śniedzieje.

38.36 PLN
PODGLĄD