Dom i środki czystości / Do Roślin

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Biopon Pałeczki nawozowe do roślin balkonowych 30szt

Pałeczki nawozowe do roślin balkonowych Biopon zawierają zwiększoną dawkę łatwo przyswajalnego żelaza, które pobudza zawiązywanie silnych pąków i daje piękne wybarwienie kwiatów. Są łatwe i wygodne w zastosowaniu. Uwalniają składniki odżywcze przez długi czas.

4.47 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir z Witaminami + Eliksir Duo Uniwersalny Gratis

BIOPON ELIKSIR Nawóz w aplikatorze Z WITAMINAMI Dzięki dodatkowi witamin, wspomagane nim rośliny szybko odzyskują witalność i piękny, zdrowy wygląd. Ich kwiaty są wyjątkowo dorodne, a liście intensywnie zielone i błyszczące. Gotowa do użycia, porcjowana postać preparatu oraz samodozujący aplikator gwarantują łatwość i wygodę stosowania. Działanie eliksiru utrzymuje się aż do 4 tygodni.

15.05 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir Duo Uniwersalny 35 ml

Innowacyjny, dwuskładnikowy preparat przeznaczony do pielęgnacji roślin ozdobnych, hodowanych w domu i na balkonie. Zalecany w szczególności do kwiatów z problemami (powolny wzrost, słabe kwitnienie, mizerny wygląd), ale może być również stosowany profilaktycznie u roślin w dobrej kondycji. Specjalnie dobrane składniki eliksiru dbają o piękny i zdrowy wygląd kwiatów oraz liści zasilanych roślin, a (więcej...)

3.40 PLN
PODGLĄD

Biopon Pałeczki nawozowe uniwersalne 30szt.

Każda pałeczka dostarcza roślinom niezbędne składniki pokarmowe. Zawarty w nawozie azot stanowi element budowy roślin, fosfor wpływa na ich prawidłowy wzrost, potas natomiast odpowiada za procesy kwitnienia. Opakowanie daje możliwość wielokrotnego, wygodnego wyciągania kolejnych pałeczek. AZOT 10%, FOSFOR 6%, POTAS 6% z mikroelementami.

4.47 PLN
PODGLĄD

Agrecol FLORUM STRONG WITAMINOWA ODŻYWKA DO ROŚLIN 1 sztuka 30 ml

Florum Strong to wyjątkowo innowacyjny, witaminowy preparat przeznaczony do regeneracji wszelkich roślin. Specjalistyczna formuła z dodatkiem witamin działa pobudzająco na wzrost i kwitnienie roślin. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite i długotrwałe kwitnienie oraz zapewnia soczyście zielone wybarwienie liści. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia apli (więcej...)

3.65 PLN
PODGLĄD

Biopon Serum organiczne do roślin doniczkowych 40 ml

Gotowa do użycia odżywka organiczna do wszystkich kwiatów i roślin doniczkowych. Specjalnie dobrany skład substancji naturalnych zapewnia wyjątkowo długie i obfite kwitnienie, intensywne wybarwienie kwiatów oraz zdrowy wygląd liści. Stosować jeden aplikator na każdą roślinę 1 raz w miesiącu Opakowanie aplikator 40 ml Serum organiczne to rodzaj bardzo popularnych eliksirów do roślin doniczkowych. I (więcej...)

3.17 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir pogłębiający kolor 35 ml

Innowacyjny preparat przeznaczony do intensyfikowania koloru kwiatów ozdobnych roślin doniczkowych. Jeden eliksir odżywia i wzmacnia kolor aż do 4 tygodni. Specjalnie dobrany skład preparatu sprawia, że kwiaty zawierające czerwony barwnik (czerwone, różowe, pomarańczowe, fioletowe) zyskują intensywniejsze, bardziej nasycone wybarwienie. Dzięki temu wyglądają zdrowiej i atrakcyjniej. Preparat opróc (więcej...)

3.17 PLN
PODGLĄD

Biopon Pałeczki nawozowe pelargonie 30szt. 25 g

Pałeczki nawozowe pelargonie - zasilają rośliny przez ponad 3 miesiące, - wygodne i łatwe nawożenie, - do wszystkich roślin balkonowych i pokojowych, - ulegają całkowitemu rozpuszczeniu, , Wieloskładnikowy nawóz w postaci pałeczek przeznaczony do pielęgnacji pelargonii. Zwiększona dawka potasu i fosforu zapewnia intensywny wzrost, bujne kwitnienie oraz piękne wybarwienie kwiatów i liści. Nawożone (więcej...)

4.77 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir Wzmacniający System Korzeniowy+eliksir Duo Uniwersalny Gratis

Eliksir wzmacniający system korzeniowy BIOPON5x35ml Innowacyjny preparat przeznaczony do roślin doniczkowych z osłabionym systemem korzeniowym . Eliksir stwarza optymalne warunki dowytworzenia przez nie w krótkim czasie silnych i zdrowych korzeni. Dba o doskonały stan, strukturę i witalność systemu korzeniowego, a od jego dobrej kondycji zależyzdrowy wygląd liści i kwiatów większości roślin doni (więcej...)

16.07 PLN
PODGLĄD

Biopon Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących 30szt

Łatwo przyswajalny nawóz w pełni pokrywający zapotrzebowanie roślin kwitnących na składniki pokarmowe. Każda pałeczka to odpowiednio dobrana zawartość fosforu i potasu. Stymuluje rośliny do wytwarzania pąków kwiatowych i sprawia, że intensywnie kwitną. Opakowanie daje możliwość wielokrotnego, wygodnego wyciągania kolejnych pałeczek. AZOT 8%, FOSFOR 10%, POTAS 14% z mikroelementami.

4.47 PLN
PODGLĄD

Biopon Pałeczki nawozowe do roślin zielonych 30szt.

Skoncentrowany nawóz w wygodnej do stosowania formie pałeczek. Wystarczy umieścić pałeczkę w doniczce, aby uaktywnić uwalnianie składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego wzrostu roślin zielonych. Opakowanie daje możliwość wielokrotnego, wygodnego wyciągania kolejnych pałeczek. AZOT 12%, FOSFOR 6%, POTAS 9% z mikroelementami.

4.60 PLN
PODGLĄD

Biopon Wapno do bielenia drzew i odkwaszania gleby 1000 g

Wapno ogrodnicze w postaci wysokoreaktywnego i łatwo rozpuszczalnego w wodzie granulatu, przeznaczone zarówno do bielenia drzew, jak i do odkwaszania gleby o zbyt niskim odczynie pH. Granulowana postać preparatu powoduje, że można go stosować na terenach obsadzonych już trawą lub innymi roślinami. Preparat skutecznie stymuluje rozwój dobroczynnej mikroflory, polepsza strukturę fizyczną gleby i akt (więcej...)

7.77 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz Primafoska granulowany 1000 g

Nowoczesny, wieloskładnikowy nawóz mineralny o wyjątkowo bogatym składzie i niskiej zawartości chlorków. Odpowiedni dla każdego rodzaju gleby, przeznaczony do nawożenia wszelkich upraw ogrodniczych, zarówno w gruncie jak i pod osłonami, w szczególności do warzyw, drzew i krzewów owocowych, kwiatów i innych roślin ozdobnych. Nadaje się do stosowania zarówno w fazie siewu i sadzenia, jak i w czasie (więcej...)

12.55 PLN
PODGLĄD

Agrecol FERTI CAPS Kapsułki Nawozowe Do Roślin Kwitnących w Domu, Na Balkonie i w Ogrodzie 18 szt.

KAPSUŁKI NAWOZOWE DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 18 SZTUK - wygodne w użyciu kapsułki do rozpuszczania w wodzie, - bez potrzeby odmierzania, - 100% biodegradowalne - brak ryzyka zabrudzeń produkt zamknięty w kapsule Kapsułki nawozowe do roślin kwitnących w domu, na balkonie i w ogrodzie to rewolucja w nawożeniu! Nawożenie nigdy nie było tak proste. Bez odmierzania i kontaktu z produktem sporządzisz roztwór (więcej...)

8.65 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz mineralny w żelu do storczyków 500 ml

Nawóz mineralny w żelu do storczyków - Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, wspomagający uprawę wszystkich gatunków storczyków - Dostarcza im komplet niezbędnych składników odżywczych, utrzymuje storczyki w dobrej kondycji i pobudza do długiego i częstego kwitnienia (nawet kilka razy do roku) - Gęsta konsystencja rozpuszczalnego w wodzie żelu sprawia, że nawóz jest łatwo przyswajalny pr (więcej...)

13.09 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz mineralny w żelu Hortensja 500 ml

Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do zasilania hortensji. Regularnie stosowany stymuluje rozwój pąków, zapewnia długie i obfite kwitnienie oraz piękne wybarwienie kwiatów. Gęsta konsystencja rozpuszczalnego w wodzie żelu sprawia, że nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny i wygodny w użyciu. Nie rozpryskuje się przy nalewaniu i umożliwia precyzyjne dozowanie. Działa (więcej...)

13.09 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz Uniwersalny 500 ml

Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do całorocznego zasilania ozdobnych roślin domowych, balkonowych i tarasowych. Wydłuża okres kwitnienia, wzmacnia system korzeniowy i poprawia ogólną kondycję roślin. Gęsta konsystencja rozpuszczalnego w wodzie żelu sprawia, że nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny i wygodny w użyciu. Nie rozpryskuje się przy nalewaniu i umożliwia (więcej...)

13.09 PLN
PODGLĄD

Biopon Odżywka w płynie do choinki 250 ml

Odżywka do żywych choinek ciętych Biopon została przygotowana z myślą o przedłużeniu okresu trwania żywych choinek które zostały przyniesione do domów na okres świąteczny. Odżywka posiada specjalnie przygotowany skład, który powoduje, że wszystkie gałązki choinki są lepiej nawodnione, dzięki czemu, zostaje ograniczone żółknięcie a także opadanie igieł drzewka. Odżywka do choinek żywych ciętych, po (więcej...)

11.85 PLN
PODGLĄD

Agrecol GREEN STRONG ODŻYWKA DO ROŚLIN DOMOWYCH 1 sztuka 30 ml

Green Strong to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich odmian roślin doniczkowych. Specjalna formuła ułatwia pobieranie składników odżywczych oraz wzmacnia system odpornościowy roślin. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewniając sprężystość liści oraz ich odpowiednie soczyste wybarwienie. Profesjonalne, estetyczne (więcej...)

3.65 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz w płynie do datury 1000 ml

Nawóz w płynie do datury - Specjalistyczny wieloskładnikowy nawóz mineralny do datury - Zawiera wszystkie składniki potrzebne roślinom zapewniając ich optymalny wzrost - Zwiększona zawartość potasu powoduje, że kwitnienie roślin jest wyjątkowo obfite Składniki - Azot 4 - Fosfor 6 - Potas 6

13.00 PLN
PODGLĄD

Biopon Piękny Storczyk - zestaw odżywczo-pielęgnacyjny

Biopon Piękny Storczyk to specjalnie przygotowany zestaw produktów przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji wszystkich rodzajów storczyków. Zestaw ten dostarcza kwiatom wszystkich najważniejszych substancji odżywczych, gwarantuje właściwe nawilżenie liści, pobudza rośliny do kwitnienia a także umożliwia utrzymanie storczyków w idealnej kondycji przez cały rok. Zestaw zawiera następujące produkty d (więcej...)

21.80 PLN
PODGLĄD

Agrecol NAWOZ W PLYNIE HORTENSJE 750 ml

AGRECOL Nawóz do hortensji jest to nawóz pod postacią płynu do nawożenia każdego rodzaju hortensji, np. bukietowych ogrodowych krzewiastych drzewiastych pnących dębolistnych i wielu innych. Nawóz Agrecol rekomendujemy zwłaszcza do hodowli hortensji w pojemnikach. Szczególnie polecany w pojemnikowych uprawach hortensji. Nawóz Agrecol można używać również do uprawy roślin kwasolubnych. Azot, potas i (więcej...)

8.79 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz w Płynie do Iglaków 1000 ml

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do wszystkich gatunków drzew i krzewów iglastych. Podwyższona zawartość azotu zapewnia intensywne wybarwienie igieł. Zasilanie roślin nawozem BIOPON do iglaków poprawia ich ogólny wygląd i odporność.

17.69 PLN
PODGLĄD

Biopon Pałeczki nawozowe + Obornik

Pałeczki nawozowe przeznaczone do pielęgnacji wszystkich roślin doniczkowych i balkonowych. Dostarczają niezbędne składniki mineralne oraz materię organiczną. Dzięki zawartości obornika doskonale użyźniają i spulchniają glebę. Nawóz pobudza rozwój mikroflory glebowej. Szybko wchłania się w podłoże i jest łatwo przyswajalny dla roślin. Pałeczki stopniowo ulegają rozpuszczeniu dostarczając roślinom (więcej...)

6.39 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz rozpuszczalny do pelargonii koncentrat 250 g

Koncentrat Biopon do pelargonii zawiera odpowiednio zbilansowane składniki pokarmowe, które stymulują prawidłowy wzrost roślin oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

10.40 PLN
PODGLĄD

Agrecol NAWÓZ W PŁYNIE PELARGONIE 750 ml

AGRECOL Nawóz do pelargonii 0,75 l AGRECOL Nawóz do pelargonii jest nawozem organiczno-mineralnym w postaci płynu, który nadaje się do wszystkich rodzai pelargonii. Nawóz może być używany również do pelargonii w kompozycjach roślinnych. Pierwiastki zawarte w nawozie jak azot, potas i fosfor sprawiają, że roślina dłużej kwitnie, kwiaty i liście ma pięknie wybarwione, liście są jędrniejsze, pędy moc (więcej...)

10.19 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir do roślin zielonych 40 ml

Innowacyjny preparat przeznaczony do zasilania zielonych roślin ozdobnych, hodowanych w domu i na balkonie. Specjalnie dobrany skład eliksiru dba o piękny i zdrowy wygląd liści zasilanych roślin. Gotowa do użycia, porcjowana postać eliksiru oraz samodozujący aplikator gwarantują łatwość i wygodę stosowania. Działanie eliksiru utrzymuje się do 4 tygodni.

4.30 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz Mineralny do datury 500 ml

Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do zasilania datury. Regularnie stosowany pomaga w uzyskaniu wyjątkowo pięknych i dorodnych kwiatów oraz intensywnie zielonych liści. Gęsta konsystencja rozpuszczalnego w wodzie żelu sprawia, że nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny i wygodny w użyciu. Nie rozpryskuje się przy nalewaniu i umożliwia precyzyjne dozowanie. Działa komp (więcej...)

13.09 PLN
PODGLĄD

Agrecol NAWÓZ W ŻELU ROŚLINY ZIELONE 500 ml

Nawóz do roślin zielonych nadaje się do zasilania wszelkich gatunków roślin zielonych, ozdobnych z liści oraz do nawożenia roślin poza okresem kwitnienia. Nawóz do roślin zielonych intensyfikuje zielone wybarwienie liści, nadaje się także do upraw hydroponicznych. Zawiera Nawóz WE azot (N) 9%, fosfor (P2O5) 3%, potas (K2O) 6% Mikroskładniki pokarmowe bor (B) 0,02%, miedź (Cu)* 0,002%, żelazo (F (więcej...)

13.90 PLN
PODGLĄD

Biopon HORTENSJA NIEBIESKA NAWÓZ BARWIĄCY 200 g

Specjalistyczny nawóz do hortensji powodujący przebarwienie jej kwiatów na kolor niebieski. Optymalnie dobrane składniki tego nawozu gwarantują bujny wzrost (AZOT), intensywne kwitnienie (POTAS). Wysoka zawartość siarki ułatwia utrzymanie kwaśnego pH podłoża co ułatwia rośliną pobieranie glinu wykorzystanego do syntezy niebieskiego barwnika kwiatów.

8.87 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz Mineralny do roślin balkonowych 500 ml

Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny odpowiedni do zasilania wszystkich ozdobnych roślin balkonowych i tarasowych. Starannie opracowany skład zapewnia długotrwałe i obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów. Gęsta konsystencja rozpuszczalnego w wodzie żelu sprawia, że nawóz jest łatwo przyswajalny przez rośliny i wygodny w użyciu. Nie rozpryskuje się przy nalewaniu i umożliwi (więcej...)

13.09 PLN
PODGLĄD

Agrecol NAWÓZ W ŻELU STORCZYKI 500 ml

Nawóz żel do storczyków 0,5l Nawóz przeznaczony do zasilania wszelkich gatunków uprawianych storczyków w szczególności do najpopularniejszych odmian Falenopsis (Phalenopsis) oraz Dendrobium (Dendrobium). Zalecany do stosowania w odżywianiu storczyków uprawianych pojedynczo, w grupach oraz w kompozycjach z innymi roślinami.

12.95 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz granulat Datura 1000 g

Wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania datury (bieluń, trąba anielska) - rośliny o bardzo dużych potrzebach pokarmowych. Odpowiednio dobrane składniki odżywcze gwarantują jej prawidłowy rozwój. Zbilansowany skład sprawia, że datura intensywnie kwitnie, ma pięknie wybarwione kwiaty oraz zdrowe, zielone liście. Nawóz zapewnia również optymalne warunki do rozwoju systemu (więcej...)

15.25 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir z Witaminami 35 ml

BIOPON Eliksir z witaminami Innowacyjny preparat przeznaczony do zasilania wszystkich gatunków ozdobnych roślin doniczkowych. Jeden eliksir działa odżywczo i rewitalizująco aż do 4 tygodni. Dzięki dodatkowi witamin, eliksir znacząco poprawia ich ogólną kondycję oraz pobudza je do szybkiego wzrostu i kwitnienia. Zasilane nim rośliny szybko odzyskują witalność i piękny, zdrowy wygląd. Preparat opróc (więcej...)

3.17 PLN
PODGLĄD

Agrecol Pałeczki Nawozowe Do Roślin Kwitnących 30 szt.

Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących to wysokiej jakości długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci pałeczek. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w doniczkach w domu, na balkonie i na tarasie. Zawiera optymalny i zbilansowany zestaw składników pokarmowych, odpowiadający potrzebom roślin kwitnącym.

6.45 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz do truskawek i poziomek + eliksir do storczyków gratis 1000 g

Wieloskładnikowy nawóz granulowany przeznaczony do nawożenia truskawek i poziomek w uprawach gruntowych. Odpowiednio dobrana zawartość azotu stymuluje prawidłowy wzrost krzewów nie powodując gromadzenia się szkodliwych azotanów w owocach. Dodatek potasu poprawia plenność roślin, pobudza je do kwitnienia i obfitego owocowania. AZOT 10%, FOSFOR 5%, POTAS 10%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27% +mikroelementy.

13.40 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir Pogłębiający Kolor + Eliksir Duo Uniwersalny Gratis

Innowacyjny preparat przeznaczony do intensyfikowania koloru kwiatów ozdobnych roślin doniczkowych. Specjalnie dobrany skład preparatu sprawia, że kwiaty zawierające czerwony barwnik (czerwone, różowe, pomarańczowe, fioletowe) zyskują intensywniejsze, bardziej nasycone wybarwienie. Dzięki temu wyglądają zdrowiej i atrakcyjniej. Gotowa do użycia, porcjowana postać eliksiru oraz samodozujący aplikat (więcej...)

16.07 PLN
PODGLĄD

Biopon Deszczówka Do Podlewania Kwiatów 250 ml

Skoncentrowany preparat poprawiający właściwości wody do podlewania kwiatów. Wzbogacona nim woda przypomina składem w pełni naturalną i najzdrowszą dla roślin deszczówkę. Jest miękka i odwapniona, dzięki czemu nie pozostawia białych śladów na doniczkach i liściach. Ponadto jej stosowanie w dużym stopniu zwiększa przyswajalność zawartych w glebie składników odżywczych.

10.59 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz w płynie do roślin zielonych 1000 ml

Wieloskładnikowy nawóz mineralny odpowiedni dla większości roślin. Zwiększona zawartość azotu gwarantuje bujną zieleń. Specjalnie dobrany skład wpływa na intensywny wzrost roślin. AZOT 7%, FOSFOR 4%, POTAS 6

13.55 PLN
PODGLĄD

Agrecol PALECZKI NAWOZOWE 30 sztuk UNIWERSALNE

Pałeczki nawozowe uniwersalne to wysokiej jakości długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci pałeczek. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w doniczkach w domu, na balkonie i na tarasie. Zawiera optymalny i zbilansowany zestaw składników pokarmowych. Wystarczy zaaplikować do doniczki odpowiednią ilość pałeczek, a zapewnią pełne odżywienie roślin przez okres 3 miesięc (więcej...)

6.17 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz do wysiewu trawy 1000 g

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do zakładania nowego trawnika. Doskonale przygotowuje podłoże pod wysiew nasion i stwarza optymalne warunki do wzrostu młodej trawy. Wysoka zawartość fosforu skutecznie zwiększa zdolność kiełkowania nasion i sprawia, że trawa wschodzi szybciej.

13.45 PLN
PODGLĄD

Biopon Eliksir do regeneracji roślin domowych

Eliksir do regeneracji roślin domowych. Wzmacnia i regeneruje osłabione rośliny, przywraca zieleń liściom. Zawiera 5 wygodnych aplikatorów.

11.20 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz do iglaków granulat 3 kg

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 14,7%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27 Istotnym elementem pielęgnacji krzewów iglastych jest zasilenie podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne do utrzymania właściwego poziomu kwasowości gleby. Dodatek magnezu zapobiega brązowieniu igieł.

32.50 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz do kaktusów 250 ml

Nawóz mineralny o składzie dopasowanym do wymagań kaktusów i innych sukulentów. Dobrane proporcje składników odżywczych pobudzają rośliny do kwitnienia. AZOT 4%, FOSFOR 5%, POTAS 7

5.65 PLN
PODGLĄD

Biopon Komposter preparat przyspieszający kompostowanie 1000 g

Biopon komposter to specjalny środek służący do przyspieszania rozkładu resztek organicznych pochodzących z gospodarstw rolnych, domowych czy ogródków działkowych. Komposter posiada odpowiednio dobrany zestaw mikroorganizmów oraz enzymów które przyspiesza powstawanie kompostu, a tym samym zapobiega rozwojowi szkodliwych związków.

16.29 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz do iglaków przeciw brązowieniu igieł + eliksir do storczyków gratis 3 kg

Nawóz Biopon do iglaków przeciw brązowieniu igieł zawiera specjalnie dobrane proporcje magnezu i siarki. które w pełni pokrywają zapotrzebowanie roślin na te pierwiastki, eliminując przyczynę brązowienia igieł.

31.90 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz do storczyków w płynie 250 ml

Storczyki nie mają wyraźnego okresu spoczynku. Odpowiednie zasilanie w składniki odżywcze pozwala im kwitnąć wielokrotnie w ciągu roku. Optymalna zawartość potasu w nawozie jest idealnym elementem pielęgnacyjnym storczyków.

5.77 PLN
PODGLĄD

Biopon Nawóz do iglaków 1000 g

Biopon nawóz do iglaków, Specjalistyczny nawóz granulowany o obniżonej zawartości chlorków, regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb drzew i krzewów iglastych. Zapewnia intensywne wybarwienie igieł i poprawia wygląd roślin. Działa kompleksowo, dostarczając iglakom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Nawóz może powodować powstawanie brunatnych plam na elementach betonowych, cer (więcej...)

13.90 PLN
PODGLĄD