Dom i środki czystości / Do Roślin

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Agrecol (11)
  • Biohumus (1)

Agrecol GREEN STRONG ODŻYWKA DO ROŚLIN DOMOWYCH 1 sztuka 30 ml

Green Strong to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich odmian roślin doniczkowych. Specjalna formuła ułatwia pobieranie składników odżywczych oraz wzmacnia system odpornościowy roślin. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewniając sprężystość liści oraz ich odpowiednie soczyste wybarwienie. Profesjonalne, estetyczne (więcej...)

3.32 PLN
PODGLĄD

Agrecol Odżywka do storczyków orchidei ORCHID STRONG 30 ml

ORCHID STRONG ODŻYWKA DO STORCZYKÓW przeznaczona do odżywiania storczyków wzmacnia rośliny i przedłuża kwitnienie zapewnia odżywienie przez 4 tygodnie wygodny w użyciu aplikator Opakowanie zawiera 32 aplikatory, każdy po 3o ml.

3.32 PLN
PODGLĄD

Agrecol FLORUM STRONG WITAMINOWA ODŻYWKA DO ROŚLIN 1 sztuka 30 ml

Florum Strong to wyjątkowo innowacyjny, witaminowy preparat przeznaczony do regeneracji wszelkich roślin. Specjalistyczna formuła z dodatkiem witamin działa pobudzająco na wzrost i kwitnienie roślin. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite i długotrwałe kwitnienie oraz zapewnia soczyście zielone wybarwienie liści. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia apli (więcej...)

3.32 PLN
PODGLĄD

Agrecol Nawóz do roślin doniczkowych 750 ml

Nawóz do roślin doniczkowych to płynny nawóz organiczno-mineralny. Przeznaczony do całorocznego nawożenia roślin w uprawach wszelkich roślin doniczkowych, rosnących w warunkach domowych. Zalecany do nawożenia zarówno roślin ozdobnych z liści jak i kwitnących, np.: zamiokulkasów, difenbachii, bluszczy, palm, fikusów, begonii, kalanchoe, fiołków afrykańskich, amarylisów, anturium, cyklamenów per (więcej...)

12.74 PLN
PODGLĄD

Agrecol Natura Płyn na mszyce i inne szkodniki 750 ml

AGRECOL Preparat na mszyce i inne szkodniki, 750 mlJest to w 100% naturalny środek przeznaczony do eliminacji szkodliwych owadów w tym: mszyc, mączlików, wełnowców, miseczników i tarczników. Sprawdza się również w zwalczaniu roztoczy oraz przędziorków we wszystkich stadiach rozwojowych (jaja, larwy, osobniki dorosłe).

21.26 PLN
PODGLĄD

Agrecol PALECZKI NAWOZOWE 30 sztuk UNIWERSALNE

Pałeczki nawozowe uniwersalne to wysokiej jakości długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci pałeczek. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w doniczkach w domu, na balkonie i na tarasie. Zawiera optymalny i zbilansowany zestaw składników pokarmowych. Wystarczy zaaplikować do doniczki odpowiednią ilość pałeczek, a zapewnią pełne odżywienie roślin przez okres 3 miesięc (więcej...)

7.83 PLN
PODGLĄD

Biohumus Nawóz uniwersalny 1000 ml

Biohumus uniwersalny to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz powstaje w wyniku przetworzenia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych.

11.22 PLN
PODGLĄD

Agrecol Pałeczki nawozowe do roślin zielonych z witaminą C 30SZT

Pałeczki nawozowe do roślin zielonych 30szt. - Agrecol nawóz wieloskładnikowy w postaci wygodnych w użyciu pałeczek dostosowany do potrzeb roślin o ozdobnych liściach składniki pokarmowe uwalniane są równomiernie przez okres 3 miesięcy Pałeczki nawozowe do roślin zielonych to wysokiej jakości długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci pałeczek. Przeznaczony do nawożenia wszelkich rośl (więcej...)

7.85 PLN
PODGLĄD

Agrecol Pałeczki Nawozowe Do Roślin Kwitnących 30 szt.

Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących to wysokiej jakości długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci pałeczek. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin uprawianych w doniczkach w domu, na balkonie i na tarasie. Zawiera optymalny i zbilansowany zestaw składników pokarmowych, odpowiadający potrzebom roślin kwitnącym.

8.40 PLN
PODGLĄD

Agrecol Pałeczki nawozowe Do Storczyków 30szt

Wypróbuj wysokiej jakości długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci wygodnych w użyciu pałeczek. Nawóz dostosowany jest do potrzeb wszystkich odmian storczyków (orchidei). Pałeczki nawozowe do storczyków zapewniają storczykom bujne i wydłużone kwitnienie. Składniki nawozu wpływają na intensywną zieleń liści. Składniki pokarmowe zawarte w pałeczkach nawozowych uwalniane są równomiern (więcej...)

10.67 PLN
PODGLĄD

Agrecol NAWÓZ W ŻELU STORCZYKI 500 ml

Nawóz żel do storczyków 0,5l Nawóz przeznaczony do zasilania wszelkich gatunków uprawianych storczyków w szczególności do najpopularniejszych odmian Falenopsis (Phalenopsis) oraz Dendrobium (Dendrobium). Zalecany do stosowania w odżywianiu storczyków uprawianych pojedynczo, w grupach oraz w kompozycjach z innymi roślinami.

15.27 PLN
PODGLĄD

Agrecol NAWOZ W PLYNIE HORTENSJE 750 ml

AGRECOL Nawóz do hortensji jest to nawóz pod postacią płynu do nawożenia każdego rodzaju hortensji, np. bukietowych ogrodowych krzewiastych drzewiastych pnących dębolistnych i wielu innych. Nawóz Agrecol rekomendujemy zwłaszcza do hodowli hortensji w pojemnikach. Szczególnie polecany w pojemnikowych uprawach hortensji. Nawóz Agrecol można używać również do uprawy roślin kwasolubnych. Azot, potas i (więcej...)

12.40 PLN
PODGLĄD

Agrecol NAWÓZ W PŁYNIE PELARGONIE 750 ml

AGRECOL Nawóz do pelargonii 0,75 l AGRECOL Nawóz do pelargonii jest nawozem organiczno-mineralnym w postaci płynu, który nadaje się do wszystkich rodzai pelargonii. Nawóz może być używany również do pelargonii w kompozycjach roślinnych. Pierwiastki zawarte w nawozie jak azot, potas i fosfor sprawiają, że roślina dłużej kwitnie, kwiaty i liście ma pięknie wybarwione, liście są jędrniejsze, pędy moc (więcej...)

13.52 PLN
PODGLĄD