Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Specjalistyczny Preparat Przeciw Rozstępom

Perfecta Pharmacy Mama Specjalistyczny Preparat Przeciw Rozstępom 150 ml

Perfecta Pharmacy Mama Specjalistyczny Preparat Przeciw Rozstępom - nie zawiera parabenów - bezpieczny dla kobiet w ciąży i matek karmiących Produkty z serii Perfecta Mama to nowe, specjalistyczne preparaty stworzone przez farmaceutów dla kobiet w ciąży (od 4. miesiąca), po porodzie oraz w okresie karmienia piersią. Kosmetyki te zapobiegają rozstępom, łagodzą bolesność piersi oraz przeciwdziałają (więcej...)

20.80 PLN
Podgląd
Serum-Dermabrazja Przeciw Rozstępom

Perfecta Professional Express Slim Serum-Dermabrazja Przeciw Rozstępom 200 ml

Perfecta Professional Express Slim Serum-Dermabrazja Przeciw Rozstępom - redukuje rozstępy - wyszczupla - modeluje sylwetkę - poprawia sprężystość Perfeta Express Slim to produkty o szybkim działaniu wyszczuplająco-ujędrniającym, opracowanych z myślą o kobietach pragnących pozbyć się dodatkowych centymetrów, cellulitu i zminimalizować widoczność rozstępów. Produkty zawierają kombinację składników, (więcej...)

14.55 PLN
Podgląd
Skuteczna Kuracja Przeciw Rozstępom

Bielenda Sexi Mama Skuteczna Kuracja Przeciw Rozstępom 150 ml

Bielenda Sexi Mama Skuteczna Kuracja Przeciw Rozstępom - zapobiega powstawaniu rozstępów - uelastycznia - wzmacnia skórę - zmniejsza widoczność rozstępów SEXI MAMA to seria specjalistycznych preparatów do pielęgnacji ciała o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecana zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Preparaty te nie zawi (więcej...)

19.27 PLN