Dom i środki czystości / Pranie / Płyny I Żele Do Prania

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
 • Anthyllis (1)
 • Ariel (1)
 • Barwa (1)
 • Bergson (3)
 • Biały Jeleń (8)
 • Bobini (1)
 • Coccolino (5)
 • Corri d'Italia (1)
 • Der Waschkönig (4)
 • Dr Beckmann (4)
 • Dzidziuś (3)
 • Felce Azzurra (3)
 • Gallus (2)
 • Green Emotion (2)
 • Jelp (5)
 • Lovela (4)
 • Nowa Kosmetyka (1)
 • Sanytol (2)
 • Smart (7)
 • Star Drops (1)
 • Wexor (5)
 • Winni's (1)
 • Wirek (8)
 • Woolite (6)
 • Zielko (1)
 • dr Reiner (1)
 • nO% Green Home (2)
 • Ługa (1)
Dodatek dezynfekujący do prania białe kwiaty
U NAS TANIEJ
-41 %

Sanytol Dodatek dezynfekujący do prania białe kwiaty 500 ml

Czy wiesz, że... Ubrania prane w niskiej temperaturze nie są całkowicie pozbawione bakterii, które powodują następnie nieprzyjemne zapachy lub podrażnienia skóry. Sanytol, specjalista w zakresie dezynfekcji bez wody chlorowej, opracował środek dezynfekujący do ubrań, usuwający nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i wirus AH1N1 już od temperatury 30C. Jego unikalna formuła skutecznie niszczy trudne d (więcej...)

23.90 PLN
13.99 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Travel Wash Żel Do Prania w tubce 100 ml

Dr. Beckmann Travel Wash jest to specjalistyczny, skoncentrowany żel do ogólnego prania, prania ręcznego, jak również do miejscowego usuwania plam. Bardzo wygodny w podróży, może być stosowany zarówno w gorącej jak i zimnej wodzie. Do stosowania do wszystkich rodzajów materiałów, zarówno białych jak i kolorowych.

16.90 PLN
PODGLĄD
DEZYNFEKCJA DODATEK DO PRANIA
U NAS TANIEJ
-28 %

Sanytol DEZYNFEKCJA DODATEK DO PRANIA 1000 ml

SANYTOL Dezynfekujący dodatek do prania 1000 ml. Środek dezynfekujący do prania i pralek. Podczas prania w niskiej temperaturze pranie jest prane, ale nie dezynfekowane. SANYTOL niszczy bakterie, wirusy, grzyby, pozostałości detergentów i kamienia we wszystkich temperaturach i pozostawia niesamowite uczucie świeżości . Przeznaczony zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych, nie zawiera chloru an (więcej...)

34.90 PLN
25.03 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania Color (45 prań)

Coccolino Care Żel do prania kolorowych tkanin 1,8 l (45 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla kolorowych ubrań (więcej...)

38.85 PLN
PODGLĄD

Wirek PŁYN DO PRANIA CZARNE TKANINY 1000 ml

Płyn do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego zarówno tkanin wełnianych, bawełnianych, jak i jedwabnych. Formuła została wzbogacona lanoliną, która chroni włókna przed ponownym zabrudzeniem, nadając im gładkość, miękkość i puszystość. Działa antystatycznie i nadaje ubraniom przyjemny zapach.

8.13 PLN
PODGLĄD

Wirek AUTOMAT płyn do prania w pralkach automatycznych 1000 ml

Płyn do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Chroni kolory, idealny do prania tkanin wełnianych, bawełnianych i jedwabnych. Jest antystatyczny. Nadaje wypranym tkaninom przyjemny zapach.

8.13 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczne mleczko do prania do kolorów 1000 ml

Hipoalergiczne mleczko do prania przeznaczone do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Nadaje się do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych. Ilość prań 12. Pojemność: 1l

16.54 PLN
PODGLĄD

Wirek płyn do prania białych tkanin 1000 ml

Płyn do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego zarówno tkanin wełnianych, bawełnianych, jak i jedwabnych. Formuła została wzbogacona lanoliną, która chroni włókna przed ponownym zabrudzeniem, nadając im gładkość, miękkość i puszystość. Działa antystatycznie i nadaje ubraniom przyjemny zapach.

8.13 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig C.G. Color specjalistyczny żel do prania tkanin kolorowych – 67 prań 2000 ml

Oryginalny specjalistyczny żel do prania Der Waschknig C.G. Color to produkt o nowej wyjątkowej formule, przeznaczony do prania ubrań kolorowych. Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale także pielęgnuje tkaniny i aktywnie chroni intensywne kolory ubrań. Dzięki użyciu Der Waschknig C.G. Color ubrania nie będą blaknąć i przez długi czas będą wyglądać jak nowe! Żel do prania tkanin kolorowych Der Wasch (więcej...)

22.28 PLN
PODGLĄD

Ariel +Revita black Płyn do prania 39 prań 2145 ml

Płyn do prania Ariel +Revitablack przywraca czarnym i ciemnym tkaninom blask dzięki zastosowaniu technologii odnowy włókien Wyjątkowe efekty prania, nawet w zimnej wodzie. Zapewnia Twoim ubraniom dodatkową ochronę. Zapewnia doskonałe efekty prania nawet w przypadku trudnych plam. Ze względu na ochronę środowiska nie dołączamy zakrętki z miarką do każdej butelki. Butelka w 100% nadająca się do recy (więcej...)

77.11 PLN
PODGLĄD

Woolite Black Darks Denim płyn do prania ochrona ciemnych kolorów 900 ml

Płyn Woolitedo prania ciemnych tkanin ożywia kolor ubrań i pomaga je chronić przed blaknięciem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

13.54 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania White (45 prań) 1000 ml

Coccolino Care Żel do prania białych tkanin 1,8 l (45 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla białych ubrań -Poma (więcej...)

45.59 PLN
PODGLĄD

Lovela Baby hipoalergiczne mleczko do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 1450 ml

Lovela hipoalergiczne mleczko do prania do koloru, posiada delikatną i przetestowaną dermatologicznie formułę, bezpieczną dla skóry dziecka już od pierwszych dni życia. Jest doskonałe do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także do prania ubrań całej rodziny. Jest bezpieczne dla skóry dziecka już od pierwszego dnia życia, a także dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z ato (więcej...)

27.17 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color Żel do prania 1625 ml

- Żel do praniaColor marki Der Waschkonig służy do pozbywania się zabrudzeń z kolorowych tkanin. Dzięki swojemu dużemy skonentrowanie opakowanie o pojemności 1,625l może posłużyć do aż46 prań! * Żel do praniaDer Waschkonig Color zawiera w swoim składzie * substancje odkamieniające * , dzięki czemu znacząco podwyższa komfort korzystania z pralki oraz przyczynia się do przedłużenia jej żywotności. (więcej...)

16.48 PLN
PODGLĄD

Anthyllis Baby Eco Delikatny płyn do prania ręcznego oraz w pralce 1000 ml

Rewolucyjny płyn do prania odznacza się doskonałą skutecznością w usuwaniu wszelkich zabrudzeń, pozostając przy tym łagodny dla tkaniny a co ważniejsze – przyjazny dla alergicznej skóry. W pełni ekologiczny detergent pozbawiony został zbędnej chemii w postaci siarczanów czy syntetycznych dodatków. Jest doskonałą alternatywą dla popularnych środków do prania, które wywołały niepożądane efekty skórn (więcej...)

42.49 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania Tkanin Delikatnych Jedwab Wełna Puch 1000 ml

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania Tkanin Delikatnych - przebadany dermatologicznie - bez alergenów zapachowych, barwników i parabenów Przeznaczony jest do prania ubran z wełny, puchu, jedwabiu, lnu i kaszmiru wymagajacych szczególnej ochrony i pielęgnacji. Produkt nie powoduje deformacji i kurczenia sie tkanin. Może byc stosowany w temperaturach 30ºC i 40ºC w pralkach automatycznych oraz d (więcej...)

21.32 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Perfumy do prania i kul suszarek Fresh 250 ml

Skoncentrowane perfumy do prania o dużej wydajności. Do używania w pralce lub suszarce. Perfumy te sprawią, że ubranie będzie pachnieć świeżością. Zawarte w nich specjalne kapsułki uwalniają zapach nie tylko bezpośrednio po praniu, lecz także po wyjęciu z szafy i podczas noszenia. Testowany dermatologicznie. Można używać z kulą do suszarki. DR.BECKMANN Perfumy do prania i kul do suszarek Świeżość

14.02 PLN
13.46 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń hipoalergiczny Płyn do prania Czarnych Tkanin 1000 ml

Biały Jeleń hipoalergiczny płyn do prania utrwalający czarny i ciemny kolor do prania tkanin czarnych i ciemnych w pralkach automatycznych w temperaturach 30C, 40C, 60C oraz do prania ręcznego aktywne składniki efektywnie usuwają plamy z tkanin syntetycznych, lnianych i bawełnianych. nie powoduje blaknięcia i szarzenia ciemnych ubrań zawiera naturalne mydło tradycyjnie warzone posiada kompozycję z (więcej...)

17.94 PLN
PODGLĄD

Wirek płyn do prania delikatnych tkanin z lanoliną 1000 ml

Płyn do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego zarówno tkanin wełnianych, bawełnianych, jak i jedwabnych. Formuła została wzbogacona lanoliną, która chroni włókna przed ponownym zabrudzeniem, nadając im gładkość, miękkość i puszystość. Działa antystatycznie i nadaje ubraniom przyjemny zapach.

8.20 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczne mleczko do prania do kolorów 1500 ml

Hipoalergiczne mleczko do prania Przeznaczone do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Nadaje się do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych.JELP Razem od pierwszego prania Linia JELP 0+ to specjalistyczne receptury, dostosowane do potrzeb najbardziej delikatnej skóry dzieci już od momentu urodzeni (więcej...)

28.61 PLN
PODGLĄD

Woolite Mix Colors płyn do prania do koloru z keratyną 900 ml

Płyn do prania ** Woolite do kolorów z keratyną doskonale pielęgnuje tkaniny oraz pomaga chronić kolor ubrań przed zafarbowaniem i blaknięciem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

13.60 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania Hypocare 1000 ml

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania Hypocare - ze zmniejszoną ilością kompozycji zapachowej - nie zawiera barwników - przebadany dermatologicznie Płyn przeznaczony do prania tkanin białych i kolorowych w temperaturach 30°C, 40°C, 60°C i 95°C w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego. Aktywne składniki płynu efektywnie usuwają plamy z tkanin bawełnianych, lnianych i syntetycznych. Dzi (więcej...)

19.88 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania Kolor 1000 ml

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania Kolor - przebadany dermatologicznie - nie zawiera alergenów, barwników i parabenów - nie stosować do wełny i jedwabiu Przeznaczony do prania tkanin kolorowych w temperaturach 30°C, 40°C i 60°C. Może być stosowany w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego. System ochrony kolorów oraz aktywne składniki zapewnią doskonałe usuwanie najbardziej uporczyw (więcej...)

20.84 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania czarnych i ciemnych tkanin (45 prań) 1000 ml

Coccolino Care Żel do prania czarnych i ciemnych tkanin 1,8 l (45 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla czarnyc (więcej...)

42.93 PLN
PODGLĄD

Wirek Żel do prania Czarne Tkaniny 21 prań 1000 ml

Wirek gel do prania czarnych tkanin. Formułę produktu wzbogacono o lanolinę. Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia oraz chroni przed blaknięciem kolorów tkanin. Odświeża ubrania, przywraca ich głęboką czerń i nadaje blasku. Idealny do tkanin wełnianych, bawełnianych oraz jedwabnych. Płyn wystarcza na 21 prań.

9.20 PLN
PODGLĄD

Wexor Wool & Delicates Płyn do prania 30 prań 750 ml

WEŁNA I DELIKATNE Środek czyszczący z lanoliną Pielęgnacja i ochrona cennych szat Wool&Delicates Wexór to specjalny detergent do odzieży wełnianej i delikatnej, który pielęgnuje, nawilża i chroni włókna. Specjalna formuła z lanoliną sprzyja naturalnemu odżywianiu tkaniny, neutralne pH sprawia, że nadaje się do każdego rodzaju delikatnej odzieży, takiej jak len, jedwab i kaszmir. Idealny do lnu, je (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Płyn do prania odzieży sportowej 1000 ml

Płyn do prania odzieży sportowej dr Reiner 1l: - Do wszystkich rodzajów tkanin - Skuteczne działanie w temp. 30-40C - Chroni kolory Skuteczny dla wielu rodzajów plam Płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner to skuteczny środek do usuwania zabrudzeń z wszystkich rodzajów tkanin, w szczególności termoaktywnych z membraną oraz pokrowców na laptopy, aparaty fotograficzne itp. Najskute (więcej...)

21.17 PLN
PODGLĄD

Wexor Profuma Bucato Eliksir do płukania Blu Fiori 200 ml

PERFUMY ELISIR PRANIE NIEBIESKIE KWIATY Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu. Paproć morska i niebieskie kwiaty Eliksir Profumacato Blu Fiori Wexór to zapachowa esencja do prania wystarczy kilka kropli perfum, aby nadać praniu i garderobie odurzający zapach. Zawarte mikrokapsułki gwarantują "długotrwały" efekt. Kaskadzie węchowych emocji towarzyszy przyjemna ręka, możliwa dzięki proteinom jedwa (więcej...)

29.90 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń Hipoalergiczny Żel Do Prania Kolor 1500 ml

Biały Jeleń Hipoalergiczny Żel Do Prania Kolor Produkt przeznaczony do prania tkanin kolorowych w temperaturach 30°C, 40°C i 60°C. Może być stosowany w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego. System ochrony kolorów oraz aktywne składniki zapewnią doskonałe usuwanie najbardziej uporczywych plam z tkanin bawełnianych, lnianych i syntetycznych, długotrwale chroniąc kolory. Żelowa konsystencj (więcej...)

24.05 PLN
PODGLĄD

Woolite Black Darks Denim płyn do prania ochrona ciemnych kolorów 1800 ml

Płyn Woolitedo prania ciemnych tkanin ożywia kolor ubrań i pomaga je chronić przed blaknięciem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

22.75 PLN
PODGLĄD

Jelp Hipoalergiczny żel do prania do kolorów 2000 ml

Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo oraz zmniejszyć ryzyko alergii żele JELP Family posiadają hipoalergiczny zapach. Produkt przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego.- Receptura pozbawiona alergenów - Skuteczny w dopieraniu, a jednocześnie łagodny dla skóry - Przyjemny, niedrażniący, hipoalergiczny zapach - Wyjątkowo wydajny: 1 pranie = tylko 80 ml 2 litry że (więcej...)

33.37 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Perfumy do prania i kul suszarek Summer 250 ml

Skoncentrowane perfumy do prania o dużej wydajności. Do używania w pralce lub suszarce. Perfumy te sprawią, że ubranie będzie pachnieć świeżością. Zawarte w nich specjalne kapsułki uwalniają zapach nie tylko bezpośrednio po praniu, lecz także po wyjęciu z szafy i podczas noszenia. Testowany dermatologicznie. Można używać z kulą do suszarki.

15.83 PLN
PODGLĄD
Płyn do prania 29 prań
U NAS TANIEJ
-18 %

Felce Azzurra Active Color Płyn do prania 29 prań 1000 ml

Felce Azzurra płyn do prania Active Color Felce Azzurra Active Color to płyn do prania, który skutecznie odplamia i usuwa brud nawet w niskich temperaturach. Przywraca kolorom ich dawny blask oraz pomaga zachować jego intensywność. Uporczywe plamy i zabrudzenia to już przeszłość. Dzięki swoim aktywnym składnikom chroni kolory i unika ich przenoszenia z jednego na drugi materiał w trakcie prania. T (więcej...)

28.99 PLN
23.90 PLN
PODGLĄD
Płyn do prania Original 29 prań
U NAS TANIEJ
-9 %

Felce Azzurra Classico Płyn do prania Original 29 prań 1595 ml

Płyn do prania o klasycznym zapachu Wyjątkowy i bardzo charakterystyczny zapach został stworzony z ponad stu składników, pochodzących z całego świata. Ta unikalna kompozycja do dziś stanowi sekret rodziny Paglieri. Tradycyjna receptura została spisana w rodzinnym notatniku i jest przekazywana od pokoleń z ojca na syna. Felce Azzurra to synonim doświadczenia i włoskiej tradycji. Marka stworzyła (więcej...)

28.99 PLN
26.31 PLN
PODGLĄD

Ługa Krochmal Regular 750 ml

Krochmal Ługa to środek w płynie przeznaczony do krochmalenia tkanin lnianych, bawełny oraz tkanin z domieszką tworzyw sztucznych.Precyzyjnie dobrane składniki krochmalu zapewniają skuteczność produktu.Jego nowoczesna formuła sprawia, że krochmalenie nie wymaga wykonywania dodatkowych czynności.Płyn marki Ługa poprawia biel oraz ożywia kolory tkanin.Może być stosowany w temperaturze max. 30 C.Ług (więcej...)

8.58 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania 1000 ml

Biały Jeleń Hipoalergiczny Płyn Do Prania - ze zmniejszoną ilością kompozycji zapachowej - nie zawiera barwników - przebadany dermatologicznie Produkt przeznaczony do prania tkanin białych i kolorowych w temperaturach 30°C, 40°C, 60°C i 95°C. Idealny do prania w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego. Aktywne składniki płynu efektywnie usuwają plamy z tkanin bawełnianych, lnianych i synte (więcej...)

24.10 PLN
PODGLĄD
Płyn do prania 29 prań
U NAS TANIEJ
-12 %

Felce Azzurra Aleppo Soap Płyn do prania 29 prań 1000 ml

Felce Azzurra Sapone di Aleppo dzięki intensywnym kwiatowym nutom zapachowym zapewnia ubraniom aromatyczne uczucie świeżości. Produkt zawiera mydło Aleppo o właściwościach silnie odtłuszczających. Nuta głowy cytrusy, trawa cytrynowa, eukaliptus, Nuta serca kwiaty pomarańczowe Baza piżmo, drzewo cedrowe, talk. Płyn do prania ubrań białych oraz kolorowych . Opakowanie 1,595 l wystarcza średnio na wy (więcej...)

28.99 PLN
25.42 PLN
PODGLĄD

Bergson Płyn do prania odzieży Outdorowej 300 ml

Środek rekomendowany do prania wysokogatunkowej lekkiej odzieży outdoorowej, sportowej i codziennej, takiej jak polary, mikropolary, fleece, mikro fleece, stretch, Soft-Shells i inne. Produkt można stosować do prania odzieży wykonanej z włókien syntetycznych, wiskozy, oraz bawełny. Polar Wash usuwa brud, plamy, nieprzyjemny zapach, odświeża kolor i nadaje tkaninie miękkość. Przedłuża okres użytkow (więcej...)

26.96 PLN
PODGLĄD

Wexor Profuma Bucato Eliksir do płukania Laundry Armonia Viola 200 ml

ELIKSIR PERFUMY DO PRANIA PURPLE HARMONY Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu Kwiaty róży indyjskiej, fiołka i imbiru. Eliksir Perfumy Laundry Armonia Viola Wexór to zapachowa esencja do prania wystarczy kilka kropel perfum, aby nadać praniu i garderobie odurzający zapach. Zawarte mikrokapsułki gwarantują "długotrwały" efekt. Kaskadzie węchowych emocji towarzyszy przyjemna ręka, możliwa dzięki (więcej...)

29.30 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff Żel do prania Laundry Sensitive Gel 30 prań 900 ml

Skoncentrowany żel do prania The Pink Stuff The Miracle Sensitive Laundry Gel od razu zaczyna działać, umożliwiając szybkie pranie w niskich temperaturach.Po prostu użyj wygodnej nasadki i włóż prosto do bębna na wierzchu prania. Pożegnaj uporczywe plamy i przywitaj trwałą świeżość!Żel nie niszczy tkanin, łatwo rozpuszcza się w wodzie.Posiada łagodny, niedrażniący zapach.Delikatny dla skóry.Zapewn (więcej...)

24.02 PLN
PODGLĄD

Wexor Bianco Therapy Płyn do prania 30 prań 750 ml

BIAŁA TERAPIA Enzymatyczny środek czyszczący Regeneruje prawdziwą biel. Bianco Therapy Wexór to specjalny środek piorący do białych ubrań działanie oczyszczające ożywia biel i przeciwdziała szarzeniu, zapewnia niezrównany stopień bieli już od pierwszego prania. Ta unikalna formuła przywraca blask i połysk odzieży dzięki specjalnym enzymom i dodatkom. Usuwa również skutki upływu czasu, eliminując ż (więcej...)

27.44 PLN
PODGLĄD

Wexor Płyn do prania 30 prań 750 ml

Nero Therapy Wexór to specjalny detergent do czarnych i ciemnych ubrań. Enzymatyczny detergent do ciemnych ubrań, który sprawia, że czerń włókien jest intensywna i jednorodna, a ciemne kolory olśniewające i oryginalne. Zawarte w nim enzymy i specjalne surowce sprawiają, że czerń włókien jest intensywna i jednorodna, a ciemne kolory olśniewające i oryginalne. Doskonałe rezultaty nawet na zimno, naw (więcej...)

28.02 PLN
PODGLĄD

Woolite Delicate wool płyn do prania ochrona delikatnych tkanin z keratyną 1800 ml

Woolite do delikatnych tkanin i wełny z keratyną pomaga chronić miękkość delikatnych ubrań i zachowuje ich nowy wygląd na dłużej.

23.43 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Perfumy do prania i kul suszarek Rose 250 ml

Skoncentrowane perfumy do prania Wasche Duft Dr. Beckmann o zapachu róży to nowy sposób na nadanie Twoim ubraniom wyjątkowego i długotrwałego zapachu. Długotrwały zapach Różany aromat Testowany dermatologicznie Do wszystkich rodzajów tkanin Z dodatkiem kapsułek zapachowych

14.37 PLN
PODGLĄD

Gallus Żel do prania 3w1 Universal 2 l

Specjalny, skoncentrowany żel do prania białych i kolorowych tkanin. Nowa, skoncentrowana formuła i gęsta konsystencja gwarantują skuteczność działania. C hroni kolor przed utratą intensywności. Skutecznie pierze wszystkie rodzaje tkanin nawet w niskich temperaturach od 30C. Żel można stosować we wszystkich rodzajach pralek. Chroni przed osadzaniem się kamienia zawiera substancje zmiękczające w (więcej...)

25.97 PLN
PODGLĄD

Woolite Delicate płyn do prania delikatnego z keratyną 900 ml

Woolite do delikatnych tkanin i wełny z keratyną pomaga chronić miękkość delikatnych ubrań i zachowuje ich nowy wygląd na dłużej.

12.42 PLN
PODGLĄD
Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych GRANAT IMBIR
U NAS TANIEJ
-2 %

Zielko Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych GRANAT IMBIR 1000 ml

Naturalny płyn na bazie mydła potasowego dedykowany do prania tkanin czarnych i ciemnych o wyjątkowym zapachu granatu i imbiru. Sprawdzona receptura oraz ekologiczny skład płynu pomagają usuwać plamy, nie niszcząc tkaniny. Został stworzony do stosowania zarówno podczas prania ręcznego oraz w pralce. Sprawia, że ubrania stają się czyste i przyjemne w dotyku. Skuteczne pranie w temperaturze 30- 60C.

26.00 PLN
25.45 PLN
PODGLĄD

Coccolino Care Żel do prania Color (28 prań) 1000 ml

Coccolino Care Żel do prania kolorowych tkanin 1,12 l (28 prań) Żel Coccolino Care usuwa nawet uporczywe plamy i zabrudzenia z Twoich ubrań. Dzięki specjalnej formule z Care Serum, podczas każdego prania, dba o tkaniny i zapewnia im ochronę przed przyszłymi zniszczeniami. -Używaj Coccolino Care dla perfekcyjne czystego prania -Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia -Zaprojektowane dla kolorowych ubra (więcej...)

33.54 PLN
PODGLĄD