Lampy led do paznokci

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Sunone HOME 2 Lampa do manicure UV/LED 80W Biała

SUNONE HOME2 Lampa do manicure UV/LED 80W - BIAŁA Lampa Dual LED o mocy 80W zbudowana w oparciu o diody nowej generacji dual LED/UVszybko i równomiernie utwardza wszystkie żele UV, LED oraz te monofazowe, a także lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Opatentowana technologia Dual LED emituje białe nieszkodliwe dla oczu światło o długościach fali 365nm oraz 405nm. Lampa posiada wbu (więcej...)

79.23 PLN
PODGLĄD

Sunone Lampa UV/LED 24/48W Biała

Najnowszej generacjilampa UV/LED 24W/48W, która szybko i równomiernie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Ergonomiczny kształt orazbajeczna łatwość w obsłudzeto cechy, które wyróżniają tę lampę spośród wielu modeli oferow (więcej...)

73.48 PLN
PODGLĄD

Sunone Smart lampa uv/led 48w biała

Model lampy SMART tak naprawdę posiada wszystko czego potrzebujesz i wymagasz od lampy do stylizacji paznokci metodą hybrydową, żelową czy akrylożelową. Nie ma hybrydy, której ta lampa by nie utwardziła. Jest to model dla kobiet aktywnych, będących w ciągłym ruchu i podążających za nowymi trendami w stylistyce paznokci. Ergonomiczny kształt, jej bajeczna łatwość w obsłudze oraz mobi (więcej...)

35.68 PLN
PODGLĄD
Prestige lampa UV/LED 75W Złota
WYPRZEDAŻ
-50 %

Sunone Prestige lampa UV/LED 75W Złota

Cena wyprzedażowa z powodu otwieranego kartonu. Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED75W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Jedynaautorska lampa pod względem designu! Technologia dual LEDsprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele.Lampa emituje białeświatło, k (więcej...)

133.54 PLN
66.97 PLN
PODGLĄD

Sunone Sun1 lampa UV/LED 24/48 Złota

Najnowszej generacjilampa UV/LED 24W/48W, która szybko i równomiernie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Ergonomiczny kształt orazbajeczna łatwość w obsłudze ** to cechy, które wyróżniają tę lampę spośród wielu modeli of (więcej...)

84.95 PLN
PODGLĄD

Sunone SUN5 Lampa UV/LED 48 W Biała

Sunone SUN5 Lampa UV/LED 48 W w kolorze białym to sprzęt najnowszej generacji - Profesjonalna lampa UV/LED o mocy 48 W - Szybkie i równomierne utwardzenie lakierów hybrydowych oraz żelowych - Technologia DUAL LED z białym światłem - Energooszczędne źródło światła o dużej mocy - Szeroki zakres fal świetlnych dla efektu idealnego utwardzenia w krótkim czasie - Wbudowany sensor ruchu, po którego włąc (więcej...)

69.88 PLN
PODGLĄD
Lampa UV LED 48W/24W
U NAS TANIEJ
-23 %

Elisium Lampa UV LED 48W/24W

Profesjonalna lampa LED od marki Elisium. Lampa posiada dwustopniową regulację mocy 24W/48W, dzięki czemu szybko i równomiernie utwardza wszystkie rodzaje żeli, lakierów hybrydowych i innych preparatów światłoutwardzalnych. Dodatkowo lampa posiada energooszczędne źródło światła o podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Wyposażona w 30 diod daje łączną moc maksymalną o wartości 48W. Czas pracy: nawet (więcej...)

199.99 PLN
153.35 PLN
PODGLĄD

Semilac Table LED Lamp Lampa stanowiskowa 1szt

SEMILAC LAMPA STANOWISKOWA TABLE LED LAMP Profesjonalna lampa stanowiskowa Table Led Lamp Semilac to urządzenie, które doskonale oświetli stanowisko do manicure w każdym salonie kosmetycznym. Lampa posiada moc 9W i jest w uniwersalnym, białym kolorze, który pasować będzie do każdego salonu. Specjalna konstrukcja składa się ze stabilnej podstawy, na której zamocowano ruchomy trzon, a na nim obrotow (więcej...)

283.90 PLN
PODGLĄD

Sunone Salon 4 profesjonalna lampa UV/LED 90W Biała

Profesjonalna lampa UV / LED 90W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa SUNONE salon4 została wyposażona w niezwykły sensor ruchu z funkcją pamięci, który zacznie działać po umiejscowieniu dłoni wewnątrz lampy. Funkcja pamięci w tym urządzeniu polega na tym, że lampa zapamiętuje ostatnio ustawiony czas pod warunkiem, że cz (więcej...)

84.95 PLN
PODGLĄD

Sunone Prestige lampa UV/LED 75W Złota

Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED75W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Jedynaautorska lampa pod względem designu! Technologia dual LEDsprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele.Lampa emituje białeświatło, które nie męczy wzroku.Posiada energooszczędne źr (więcej...)

133.54 PLN
PODGLĄD

Semilac Lampa do paznokci UV LED 24W/48 1szt

Profesjonalna lampa UV LED 24W/48 nowej generacji, stworzona z myślą o stylistkach paznokci. Urządzenie z technologią dual led łączy ze sobą dwa rodzaje światła, więc perfekcyjnie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe oraz żele Semilac. Ta wyjątkowa lampa posiada tryb double power, który pozwala na samodzielne zwiększenie mocy światła. Bazowo, urządzenie ustawione jest na moc 48W. W celu przełączen (więcej...)

225.89 PLN
PODGLĄD

Semilac Lampa do paznokci UV LED 24W/36W

Lampa UV LED 24W. Utwardza wszystkie lakiery hybrydowe oraz żele Semilac. 2 tryby utwardzania - 30 sekund - 60 sekund, Utwardza kolory w 30 sekund, natomiast kolory bardzo mocno napigmentowane oraz żele Semilac w 60 sekund, żywotność do 30 000 godzin, Wymiary lampy - długość 21 cm, szerokość 12 cm, wysokość 8 cm Elegancka i ergonomiczna obudowa, piętnaście, 1,6-watowych diod LED, połączenie światł (więcej...)

175.23 PLN
PODGLĄD

Semilac Lampa UV Led 12W

Szukasz pierwszej lampy, aby zacząć swoją przygodę ze stylizacją hybrydowych paznokci? Mamy idealną propozycję w postaci lampy UV LED 12W od Semilac! Bezpiecznie utwardza lakiery hybrydowe, jej żywotność to aż do 50 000 godzin pracy, czyli nie będziesz musiała martwić się wymianą żarówki. Lampa jest mała i poręczna, dzięki czemu nie zajmie dużo miejsca w domu. Produkt posiada wejście USB i może by (więcej...)

41.77 PLN
PODGLĄD

Sunone Lampka biurkowa bezcieniowa LED 7W

Lampa bezcieniowa LED Sunone 7W czarna 32 diody Bezcieniowa lampka, idealna na biurko wyposażona w diody LED zapewniające rozproszone, bezcieniowe światło. Daje jasne, niemęczące oczu światło. Idealnie nadaje się do pracy przy biurku, sprawdzi się również w gabinetach kosmetycznych przy zabiegu manicure. Nowoczesny designwkomponuje sięw wystrój każdego pokoju. Połączenie niezwykłego designu z funk (więcej...)

105.57 PLN
PODGLĄD

Hi Hybrid Lampa UV LED 24W

Nowa lampa do hybryd nowe możliwości! Lampa UV LED 24 W hi hybrid to niezbędnik podczas wykonywania manicure, który teraz może trwać jeszcze krócej. To dzięki 15 energooszczędnym diodom, które utwardzają lakiery hybrydowe w dwóch trybach 30 i 60 sekund. Dłuższy czas utwardzania (60 s.) to także tryb niskiej temperatury (low heat mode), który stopniowo zwiększa nagrzewanie lampy. Dzięki temu utwar (więcej...)

92.77 PLN
PODGLĄD