Lampy led do paznokci

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Hi Hybrid (1)
  • NeoNail (1)
  • Semilac (1)
  • Sunone (6)

Sunone Sun1 lampa UV/LED 24/48

Najnowszej generacjilampa UV/LED 24W/48W, która szybko i równomiernie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Ergonomiczny kształt orazbajeczna łatwość w obsłudze ** to cechy, które wyróżniają tę lampę spośród wielu modeli of (więcej...)

88.97 PLN
PODGLĄD

Sunone HOME 2 Lampa do manicure UV/LED 80W Biała

SUNONE HOME2 Lampa do manicure UV/LED 80W - BIAŁA Lampa Dual LED o mocy 80W zbudowana w oparciu o diody nowej generacji dual LED/UVszybko i równomiernie utwardza wszystkie żele UV, LED oraz te monofazowe, a także lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Opatentowana technologia Dual LED emituje białe nieszkodliwe dla oczu światło o długościach fali 365nm oraz 405nm. Lampa posiada wbu (więcej...)

73.59 PLN
PODGLĄD

Sunone SUN5 Lampa UV/LED 48 W Biała

Sunone SUN5 Lampa UV/LED 48 W w kolorze białym to sprzęt najnowszej generacji - Profesjonalna lampa UV/LED o mocy 48 W - Szybkie i równomierne utwardzenie lakierów hybrydowych oraz żelowych - Technologia DUAL LED z białym światłem - Energooszczędne źródło światła o dużej mocy - Szeroki zakres fal świetlnych dla efektu idealnego utwardzenia w krótkim czasie - Wbudowany sensor ruchu, po którego włąc (więcej...)

59.05 PLN
56.69 PLN
PODGLĄD

Sunone Lampa UV/LED 24/48W Biała

Najnowszej generacjilampa UV/LED 24W/48W, która szybko i równomiernie utwardza żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Ergonomiczny kształt orazbajeczna łatwość w obsłudzeto cechy, które wyróżniają tę lampę spośród wielu modeli oferow (więcej...)

65.43 PLN
62.81 PLN
PODGLĄD

Sunone Salon 4 profesjonalna lampa UV/LED 90W Biała

Profesjonalna lampa UV / LED 90W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Lampa SUNONE salon4 została wyposażona w niezwykły sensor ruchu z funkcją pamięci, który zacznie działać po umiejscowieniu dłoni wewnątrz lampy. Funkcja pamięci w tym urządzeniu polega na tym, że lampa zapamiętuje ostatnio ustawiony czas pod warunkiem, że cz (więcej...)

95.19 PLN
PODGLĄD

Sunone Smart lampa uv/led 48w biała

Model lampy SMART tak naprawdę posiada wszystko czego potrzebujesz i wymagasz od lampy do stylizacji paznokci metodą hybrydową, żelową czy akrylożelową. Nie ma hybrydy, której ta lampa by nie utwardziła. Jest to model dla kobiet aktywnych, będących w ciągłym ruchu i podążających za nowymi trendami w stylistyce paznokci. Ergonomiczny kształt, jej bajeczna łatwość w obsłudze oraz mobilność to cechy, (więcej...)

37.59 PLN
PODGLĄD

Semilac Lampa do paznokci UV LED 24W/36W

Lampa UV LED 24W. Utwardza wszystkie lakiery hybrydowe oraz żele Semilac. 2 tryby utwardzania - 30 sekund - 60 sekund, Utwardza kolory w 30 sekund, natomiast kolory bardzo mocno napigmentowane oraz żele Semilac w 60 sekund, żywotność do 30 000 godzin, Wymiary lampy - długość 21 cm, szerokość 12 cm, wysokość 8 cm Elegancka i ergonomiczna obudowa, piętnaście, 1,6-watowych diod LED, połączenie światł (więcej...)

125.84 PLN
PODGLĄD

Hi Hybrid Lampa UV LED 15W/24 1szt

Lampa UV LED 15W/24 hi hybrid to niezbędnik podczas wykonywania manicure, który teraz może trwać jeszcze krócej. To dzięki 15 energooszczędnym diodom, które utwardzają lakiery hybrydowe w dwóch trybach 30 i 60 sekund. Dłuższy czas utwardzania (60 s.) to także tryb niskiej temperatury (low heat mode), który stopniowo zwiększa nagrzewanie lampy. Dzięki temu utwardzanie lakierów hybrydowych, a nawet (więcej...)

102.48 PLN
PODGLĄD

NeoNail Lampa led 18w/36 lcd display biała

Lampa LED 18W/36 LCD Display służy do utwardzania lakierów hybrydowych oraz żeli. Równomierne rozmieszczenie diod umożliwia sprawne utrwalenie wykonanego manicure, co daje pewność uzyskania oczekiwanego efektu.Lampa wyposażona została w trzy czasy utwardzania: 30 s, 60 s, 99 s oraz sensor ruchu, co zapewni maksymalną wygodę użytkowania i 21 diod LED.Profesjonalne urządzenie posiada 2 inteligentne (więcej...)

109.21 PLN
PODGLĄD

Semilac Lampa do paznokci UV LED 24W/48 1szt

Profesjonalna lampa UV LED 24W/48 nowej generacji, stworzona z myślą o stylistkach paznokci. Urządzenie z technologią dual led łączy ze sobą dwa rodzaje światła, więc perfekcyjnie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe oraz żele Semilac. Ta wyjątkowa lampa posiada tryb double power, który pozwala na samodzielne zwiększenie mocy światła. Bazowo, urządzenie ustawione jest na moc 48W. W celu przełączen (więcej...)

245.22 PLN
PODGLĄD
Lampa uv 6w 1szt
U NAS TANIEJ
-22 %

Ohora Lampa uv 6w 1szt

Kompaktowa lampa USB do paznokci żelowych. Zasilana profesjonalnymi lampami UV i LED o mocy 6 W zapewnia szybkie i bezpieczne utwardzanie.Utwardzanie jest niezbędne do ukończenia każdego żelowego manicure lub pedicure. Proces ten nadaje intensywny połysk i uszczelnia paski na paznokciach. Utwardzone paski do paznokci będą odporne na pączkowanie, rozmazywanie i będą wyglądać jak prosto z salonu.Bez (więcej...)

69.90 PLN
54.35 PLN
PODGLĄD