Sztuczne penisy i dilda

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Bathmate (3)
  • Fun Factory (3)
  • Marc Dorcel (3)

Bathmate HydroMax7 pompka wodna do powiększania penisa Crystal Clear

Dla silnych erekcji i jeszcze większej objętości! Hydromax7 to innowacyjna pompka, która wykorzystuje naturalną moc wody, aby zwiększyć długość i grubość penisa. Regularne stosowanie ** Hydromax7 utrzymuje penisa w doskonałej kondycji, zapewnia długotrwałe erekcje i zwiększa przyjemność seksualną. Pompka jest łatwa i bezpieczna w użyciu. Może być używana podczas kąpieli lub pod prysznicem. Materia (więcej...)

410.56 PLN
PODGLĄD

Marc Dorcel Real sensation l silikonowe podwójne realistyczne dildo magenta

Real Sensation LMiękki i giętki podwójny penis o przyjemnej fakturze, łatwy i komfortowy w użytkowaniu. Dildo wykonane z higienicznego, bezpiecznego i miłego w dotyku silikonu medycznego. Jego dwie końcówki, gładkie i realistycznie ukształtowane idealnie nadają się zarówno do penetracji waginalnej, jak i analnej.Materiał: silikonDługość: 29 cmŚrednica: 4,5 cmKolor: magenta

153.59 PLN
PODGLĄD

Marc Dorcel So dildo podwójne dildo magenta

So Dildo magentaDuże i podniecające, podwójne dildo dla kobiet i mężczyzn. Podwójny penis może być stosowany do seksu waginalnego jak i analnego. Długość penisa pozwala na głęboką penetracje zapewniając maksimum rozkoszy i przyjemności. Dildo wykonane z higienicznego silikonu medycznego.Materiał: silikonDługość: 22,5 cmŚrednica: 3 cmŚrednica: 4,5 cmKolor: magenta

128.86 PLN
PODGLĄD

Fun Factory Limba flex s dildo zmieniające kształt karaibski błękit

LIMBA FLEX S - dildo ZMIENIAJĄCE KSZTAŁTIdealne do peggingu, seksu partnerskiego i zabaw solo.Dopasuj swoją zabawkę erotyczną do swoich potrzeb! Pieść punkt G, punkt A lub punkt P, masuj się dildem prostym lub wygiętym - delikatnie lub całkiem mocno! Jak lubisz!Każde ciało jest inne i za każdym razem kiedy uprawiasz seks, możesz pragnąć by było inaczej. LIMBA FLEX dopasujesz do swojej ch (więcej...)

200.56 PLN
PODGLĄD

Marc Dorcel Hydro pump wodno-powietrzna pompka do penisa

Hydro Pump to automatyczna pompka wodno-powietrzna. Urządzenie służy do powiększania i stymulacji penisa. Hydro Pump wyposażona jest w dużą, wydajną pompę ssącą. Na obudowie znajdują się centymetry, dzięki którym można kontrolować rezultaty. Silna próżnia z ciśnieniem hydraulicznym lub powietrznym. Pompka posiada program bezpiecznej pauzy. Została stworzona z wysokiej jakości materiałów, dzięki kt (więcej...)

296.82 PLN
PODGLĄD

Bathmate Hydromax7 pompka wodna do powiększania penisa brilliant red

Dla silnych erekcji i jeszcze większej objętości!Hydromax7 to innowacyjna pompka, która wykorzystuje naturalną moc wody, aby zwiększyć długość i grubość penisa. Regularne stosowanie Hydromax7 utrzymuje penisa w doskonałej kondycji, zapewnia długotrwałe erekcje i zwiększa przyjemność seksualną. Pompka jest łatwa i bezpieczna w użyciu. Może być używana podczas kąpieli lub pod prysznicem. M (więcej...)

386.87 PLN
PODGLĄD

Bathmate Hydromax9 pompka wodna do powiększania penisa blue

Bathmate HydroMax9 to rewolucyjne osiągnięcie w dziedzinie hydro-technologii dla zdrowia penisa. Jest o 15% większy niż HydroMax7 i zapewnia wszystko to, co robią inne pompki, a nawet i więcej! Dzięki systemowi Bellows Pump z zaworem do odpływu wody, HydroMax9 posiada większą moc ssania niż pozostałe pompki. Za sprawą elastycznego miechu osiągnięcie takich samych rezultatów ssania jest m (więcej...)

522.54 PLN
PODGLĄD

Fun Factory Limba flex m dildo zmieniające kształt morski

LIMBA FLEX M - dildo ZMIENIAJĄCE KSZTAŁTIdealne do peggingu, seksu partnerskiego i zabaw solo.Dopasuj swoją zabawkę erotyczną do swoich potrzeb! Pieść punkt G, punkt A lub punkt P, masuj się dildem prostym lub wygiętym - delikatnie lub całkiem mocno! Jak lubisz!Każde ciało jest inne i za każdym razem kiedy uprawiasz seks, możesz pragnąć by było inaczej. LIMBA FLEX dopasujesz do swojej chwilow (więcej...)

242.04 PLN
PODGLĄD

Fun Factory Smartballs Duo kulki gejszy waginalne Czerwień Indyjska

ZDROWIE I PRZYJEMNOŚĆ - Polecany przez specjalistów trening biofeedbackowy mięśni dna miednicy - Wzmacnianie doznań podczas seksu - Wspomaganie leczenia mięśni dna miednicy - Profilaktyka zdrowego dna miednicy - Zdrowa ciąża i zdrowy poród Smartballs to kulki waginalne zwane inaczej kulkami gejszy służące do trenowania mięśni dna miednicy w najbezpieczniejszy sposób. Nie myl ich z kulkami progresy (więcej...)

104.11 PLN
PODGLĄD