Dom i środki czystości / Sprzątanie / Żele Do Wc

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Cillit Bang (1)
  • Domestos (9)
  • Duck (4)
  • Kret (6)
  • Spic&Span (1)
  • Yope (2)
  • Yplon (1)
  • Zielko (1)

Kret Żel do WC 7w1 Multi Action 750 g

7 W 1 MULTI ACTION Innowacyjna receptura żelu WC Kret Multi Action została oparta na bazie kwasów mrówkowego i cytrynowego w połączeniu z aktywnymi środkami powierzchniowo-czynnymi oraz kompozycją zapachową. Żel doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, likwidując szybko i skutecznie osady z rdzy, kamienia moczowego, przebarwienia, doskonale myje i nabłyszcza. Niweluje przykre zapachy, a nie (więcej...)

7.66 PLN
PODGLĄD

Domestos Płyn Czyszcząco-dezynfekujący Pine Fresh 1000 ml

Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.

14.70 PLN
PODGLĄD

Domestos Żel toaletowy do WC Zero Kamienia Blue 750 ml

OPIS Dezynfekujący żel do toalet usuwający kamień. Do 3x gęstszy w porównaniu z innymi produktami do toalet usuwającymi kamień. Dłużej utrzymuje się na ściankach toalety, by usunąć z nich cały kamień, i zabija bakterie i grzyby, które się w nim rozwijają. Przylegając do pionowych ścianek toalety, działa nawet poniżej linii wody. Dla świeżości przy każdym spłukaniu wypróbuj tez kostek toaletowych D (więcej...)

14.12 PLN
PODGLĄD

Yplon Palemka żel do WC

Yplon Gęsty żel do WC. Efektywnie czyści i dezynfekuje, przeznaczony jest do czyszczenia urządzeń sanitarnych w toaletach.Czyści, nadaje przyjemny zapach, usuwa brud. Żel do WC Palemka przeznaczony jest do czyszczenia i dezynfekcji urządzeń sanitarnych (muszli klozetowych, toalet, pisuarów, bidetów, itp.). Palmeka skutecznie czyści wszelkie osady organiczne oraz osady z kamienia. Likwiduje bakteri (więcej...)

7.39 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Power Cleaner Żel do czyszczenia wc kamień i brud 750 ml

Wyczyść i zdezynfekuj toaletę z żelem Cillit Bang Kamień i Brud. Dzięki bardzo skutecznym substancjom powierzchniowo-czynnym ten aktywny żel usuwa nawet uporczywy brud. Powstająca piana skutecznie działa zarówno w muszli, jak również poniżej linii wody. Pozostawiając żel na 60 min., zdezynfekujesz skutecznie toaletę: usuwa 99,9% bakterii i grzybów.

10.60 PLN
PODGLĄD

Domestos Przedłużona Moc Płyn do WC oczyszczająco-dezynfekujący Atlantic Fresh 1000 ml

Domestos Przedłużona Moc Atlantic Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.

13.63 PLN
PODGLĄD

Domestos Zero kamienia żel do toalet Lime 750 ml

Jeśli w walce z osadem w toalecie czujesz, że Twoje wysiłki idą na marne, sięgnij po Domestos Zero Kamienia. To bezwzględny niszczyciel, który poradzi sobie nawet z najbardziej zanieczyszczoną toaletą. Jednak jego rola nie kończy się na pozbyciu się niechcianego brudu. Ten łazienkowy bohater na długo zaprowadzi porządek i stanie się strażnikiem przed powracającym problemem. Wystarczy, że raz w tyg (więcej...)

14.12 PLN
PODGLĄD

Domestos Przedłużona Moc Płyn do WC oczyszczająco-dezynfekujący Citrus Fresh 1000 ml

Domestos Przedłużona Moc Citrus Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący. Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.

13.63 PLN
PODGLĄD

Domestos 24H Plus Płyn Wc czyszcząco 750 ml

Domestos Pine Fresh Płyn WC czyszcząco dezynfekujący - Zabija bakterie, wirusy, grzyby - Zapobiega powstawaniu kamienia - Ma właściwości wybielające Zarazki zwykle wracają po spłukaniu muszli klozetowej, ale nie z zagęszczonym płynem czyszcząco-dezynfekującym 24h Domestos. Trwała ochrona Dzięki opatentowanej formule Domestos przylega do muszli klozetowej dłużej niż jakikolwiek inny płyn czyszcząc (więcej...)

12.69 PLN
PODGLĄD

Duck Deep Action Marine Żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet 750 ml

Specjalnie opracowany skład pozwala na skuteczne pozbycie się kamienia i wszelkich zanieczyszczeń. Żel ma działanie czyszczące i dezynfekujące. Dzięki innowacyjnemu kształtowi butelki bezproblemowo dotrzesz nawet do najtrudniej dostępnych miejsc zapewniając sobie higieniczną czystość.

9.75 PLN
PODGLĄD

Yope Limonka i Mięta naturalny żel do czyszczenia toalet 750 ml

Jeśli poszukujesz naturalnego i skutecznego produktu do czyszczenia toalet to koniecznie wypróbuj Naturalny żel do czyszczenia toalet o zapachu limonki i mięty marki Yope. Produkt został stworzony w 98% z naturalnych składników, dziękitemunie zanieczyszcza środowiska i nie jest szkodliwy dla gleby oraz organizmów wodnych. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem toalety dzięki zawartości detergentów po (więcej...)

19.13 PLN
PODGLĄD

Domestos 24H Plus Atlantic Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący do wc 750 ml

Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Domestos 24H skutecznie dezynfekuje, zabijając wszelkie gatunki bakterii wirusów i grzybów. Nowy bardziej gęsty Domestos ma udowodnioną moc - przylega do powierzchni toalety, aby nawet po spłukaniu zabijać bakterie. Stosowany codziennie zapobiega rozpylaniu bakterii podczas spłukiwania wody w toalecie, zapewniając bezpieczeństwo całej rodzinie.

12.08 PLN
PODGLĄD

Duck Deep Action Pine Żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet 750 ml

Żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet Duck Deep Action Pine zabija 99,9% bakterii. Unikalna szyjka, lepsze dotarcie lepsze czyszczenie. k

8.73 PLN
PODGLĄD

Duck Deep Action Mint Żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet 750 ml

Duck Deep Action Mint Żel do czyszczenia i dezynfekcji toalet 750 ml * - * *

8.73 PLN
PODGLĄD

Duck Floral Moon Żel do czyszczenia toalet 750 ml

Unikalna szyjka Lepsze dotarcie Lepsze czyszczenie Lepiej dociera pod obrzeże muszli w porównaniu z innymi środkami do czyszczenia toalet**. Zapewnia kompletną ochronę Twojej toalety, pozostawiając ją czystą, nawet pod obrzeżem muszli. - Pozostawia toaletę czystą. - Usuwa uporczywe zabrudzenia. - Pozostawia świeży zapach. - Usuwa zabrudzenia pod obrzeżem muszli. **W oparciu o badania laboratoryj (więcej...)

15.18 PLN
PODGLĄD

Kret Fresh&Clean Power Żel do wc water lily 700 g

Żel do WC Water Lily to nieskazitelna czystość i kwiatowa świeżość w Twojej toalecie. Zastosowana receptura usuwa uporczywy kamień i pozostawia pełen świeżości cytrynowy zapach. Kompleksowo dba o toaletę, zapewniając jej higieniczną czystość. Dzięki innowacyjnej formule doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, a zastosowane składniki neutralizują nieprzyjemne zapachy. Odpowiednio dobrana konsystencj (więcej...)

16.34 PLN
PODGLĄD

Spic&Span Żel do wc DESCALING 750 ml

Spic&Span włoski płyn do czyszczenia WC o leśnym zapachu to wydajny i efektywny środek do dbania o czystość w Twojej toalecie. Produkt usuwa kamień na muszli klozetowej, myje i odświeża czyszczoną powierzchnię, pozostawiając ją higienicznie czystą.

19.11 PLN
PODGLĄD

Domestos Zero kamienia żel do toalet Pink 750 ml

Jeśli w walce z osadem w toalecie czujesz, że Twoje wysiłki idą na marne, sięgnij po Domestos Zero Kamienia. To bezwzględny niszczyciel, który poradzi sobie nawet z najbardziej zanieczyszczoną toaletą. Jednak jego rola nie kończy się na pozbyciu się niechcianego brudu. Ten łazienkowy bohater na długo zaprowadzi porządek i stanie się strażnikiem przed powracającym problemem. Wystarczy, że raz w tyg (więcej...)

21.05 PLN
PODGLĄD

Domestos Citrus Fresh Płyn Wc czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Domestos 24H o zapachu cytrusowym skutecznie dezynfekuje, zabijając wszelkie gatunki bakterii wirusów i grzybów. Nowy bardziej gęsty Domestos przylega do powierzchni toalety, aby nawet po spłukaniu zabijać bakterie. Stosowany codziennie zapobiega rozpylaniu bakterii podczas spłukiwania wody w toalecie, zapewniając bezpieczeństwo całej rodzinie.

14.06 PLN
PODGLĄD

Zielko Żel do WC Jaśmin i Kwiat Pomarańczy 500 ml

Naturalny żel skutecznie czyści muszle klozetowe i pisuary. Bezpiecznie i wydajnie. Wystarczy nanieść żel pod krawędź muszli, a po chwili spłukać wodą. Przy silniejszych zabrudzeniach żel pozostawić na noc, a następnie wyszorować szczotką. Składniki: Mniej niż 5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (zawiera: Hexyl C (więcej...)

25.26 PLN
PODGLĄD

Kret Bio Żel do WC z aktywatorem enzymatycznym 750 g

Nowoczesny żel do mycia i pielęgnacji muszli WC, bidetów i pisuarów. Receptura żelu została opata na połączeniu aktywnych składników powierzchniowo-czynnych i bakterii. Doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami. Niweluje przykre zapachy. Nie wpływa negatywnie na uszczelki, rury kanalizacyjne, armaturę umywalek, wanien i bidetów. Przyjazny dla środowiska. Żel nie niszczy flory bakteryjnej szam (więcej...)

20.20 PLN
PODGLĄD

Kret Żel do WC 7w1 Active 750 g

Żel KRET ACTIVE polecany jest do zachowania higienicznej czystości i świeżości muszli WC, bidetów i pisuarów. Receptura żelu została oparta na podchlorynie, skutecznie wybiela, usuwa przebarwienia zacieki, rdzę i inne osady zachowując higieniczną czystość i świeżość. Odpowiednio dobrana konsystencja żelu doskonale rozprowadza się na mytej powierzchni, przedłużając skuteczność działania. Działa sam (więcej...)

18.27 PLN
PODGLĄD

Kret Żel do WC Power 750 g

ŻEL WC KRET POWER Usuwa bakterie, czyści, odświeża, niweluje przykre zapachy, oparty na łagodnych kwasach, działa nad i pod powierzchnią wody. Receptura żelu została oparta na połączeniu kwasu mrówkowego i cytrynowego oraz środkach powiedzeniowo-czynnych, które swoim działaniem szybko uwalniają mytą powierzchnię z zabrudzeń jednocześnie ją dezynfekując. Doskonały preparat do zachowania higieniczne (więcej...)

16.22 PLN
PODGLĄD

Yope Probiotics probiotyczny płyn do toalet 750 ml

Probiotyczny żel do czyszczenia toalet i trudnych zabrudzeń. Skutecznie czyści, odświeża, a skoncentrowana formuła sprawia, że jest wydajny i łatwy w dozowaniu. Można go używać codziennie. Czyści głęboko, pozostawiając przyjemny zapach i dobre bakterie, które utrzymają efekt czystości na jeszcze dłużej. Jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Wiesz, że nawet aktywnie wspiera proces czysz (więcej...)

21.21 PLN
PODGLĄD

Kret Fresh&Clean Power Żel do wc lemon harmony 700 g

Żel do WC Lemon Harmony to nieskazitelna czystość i cytrynowa świeżość w Twojej toalecie. Zastosowana receptura usuwa uporczywy kamień i pozostawia pełen świeżości cytrynowy zapach. Kompleksowo dba o toaletę, zapewniając jej higieniczną czystość. Dzięki innowacyjnej formule doskonale radzi sobie z zabrudzeniami, a zastosowane składniki neutralizują nieprzyjemne zapachy. Odpowiednio dobrana konsyst (więcej...)

15.21 PLN
PODGLĄD

Cillit Bang Power Cleaner Żel do czyszczenia wc ciężkie zabrudzenia 750 ml

Power Cleaner - WC: CIĘŻKIE ZABRUDZENIA1. Szybkie działanie2. Kamień3. Trudne zabrudzenia4. Rdza5. Plamy po moczu6. Osadzanie się brudu7. Pod krawędzią muszli8. Poniżej linii wody9. Zabija 99% bakterii i grzybów10. Długotrwała świeżość

21.28 PLN
PODGLĄD

Spic&Span Żel do wc candeggina 750 ml

Włoski płyn do czyszczenia WC o intensywnym zapachu to wydajny i efektywny środek do dbania o czystość w Twojej toalecie. Produkt usuwa kamień na muszli klozetowej, myje i odświeża czyszczoną powierzchnię, pozostawiając ją higienicznie czystą. Dzięki zawartości wybielacza usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia, a dodatkowa zawartość aktywnej sody sprawia, że Twoja toaleta będzie lśniła. Usuwa (więcej...)

10.89 PLN
PODGLĄD