Ambi Pur

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ambi Pur 3Volution Wkład Do Elektrycznego Odświeżacza Powietrza Spring

Ambi Pur 3Volution Spring Awakening nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie). Odkryj piękno Spring Awakening teraz z podwójnym efektem w porównaniu z naszymi standardowymi produktami Wzmocniony zapach, który (więcej...)

38.19 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3Volution Spring Awakening Urządzenie + zapas 3V 20 ml

Ambi Pur 3Volution Spring Awakening nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie). Odkryj piękno Spring Awakening teraz z podwójnym efektem w porównaniu z naszymi standardowymi produktami Wzmocniony zapach, który (więcej...)

25.41 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3Volution Wkład Do Elektrycznego Odświeżacza Powietrza Essence Japan Tatami 40 ml

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Dzięki zapachowi Japan Tatami możesz udać się do Krainy Wschodzącego Słońca, aby cieszyć się czystym, świeżym powietrzem i piękną ha (więcej...)

40.61 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3volution Flowers Spring odświeżacz powietrza wkład 20 ml

Wkład do odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów. Pozostawia delikatny i świeży zapach aż do 90 dni (przy codziennym, 12godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu), Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution (20 ml), Niezwykle delikatny i świeży zapach, który przywołuje na myśl pierwsze pro (więcej...)

20.21 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Citrus & Jasmin 45 g

Kulki do toalet Ambi Pur WC Active Tri-Gel Citrus & Jasmin to higieniczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, które zapewnia długotrwały, bakteriobójczy aromat oraz brak przecieków dzięki nowej technologii żelowej. Doskonale czyszczą i odświeżają toaletę, zapewniając trwały i połyskujący efekt, a także zapobiegając osadzaniu się kamienia. 

6.87 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Odświeżacz Samochodowy Old Spice

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni

34.01 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3VOLUTION ELEKTRYCZNY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA, ZESTAW STARTOWY Urządzenie+zapas Cotton Flower 20 ml

Ambi Pur 3Volution Cotton nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie). Odkryj piękno Cotton teraz z podwójnym efektem w porównaniu z naszymi standardowymi produktami Wzmocniony zapach, który dokładniej wypełnia (więcej...)

40.61 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3VOLUTION WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 2 X Moonlight Light Vanilla 40 ml

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 90 dni (przy codziennym, 12godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu). Stwórz przyjemny nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii. To delikatne połączenie kwiatów i rozgrzewających przypraw, p (więcej...)

37.87 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3Volution Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza 3V Gold Orchid Zapas 20 ml

Wkłady do odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią OdourClear nieustannie oczyszczają powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 90 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu). Odkryj subtelność zapachu Gold Orchid unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów, w której orchidee reprezentują delikatną równowagę i h (więcej...)

25.83 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Hyazinhte & Grun 45 g

Ambi Pur Zawieszka do WC Hyazinthe & Grun jest płynnym środkiem czyszczącym, który skoncentrowany jest w formie żelowej. Zawieszka pomaga w utrzymaniu czystości w toalecie, zapobiegając osadzaniu się kamienia i zapewniając świeży zapach. Automatycznie dozowana ilość zapachowego płynu pozostawia toaletę czystą i pachnącą, a także jest łatwa i higieniczna w użyciu. 

11.02 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur ODŚWIEŻACZ ELEKTRYK ZAPAS FLOWERS&SPRING 20 ml

Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i kwitnące kwiaty. Wkłady do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur Single Chamber są dostępne w różnych wariantach zapachowych wysokiej jakości, które usuwają nieprzyjemne zapachy i odświeżają pomieszczenie, pozwalając Ci cieszyć się przyjemnym aromatem (więcej...)

20.60 PLN
19.78 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Citrus & Jasmin` 45 g

Ambi Pur Żelowa Zawieszka do WC Citrus & Jasmin jest skoncentrowanym płynnym środkiem czyszczącym, który zapobiega osadzaniu się kamienia i pozostawia toaletę świeżą, błyszczącą i pachnącą. Automatycznie dozowana jest taka sama ilość zapachowego płynu przy każdym spłukaniu. Zawieszka jest łatwa i higieniczna w użyciu, ma bakteriobójcze działanie oraz długotrwały, orzeźwiający aromat. 

11.02 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Rose & Lilie 45 g

Kulki do toalet Ambi Pur WC Active Tri-Gel Rose & Lilie to higieniczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, które zapewnia długotrwały, bakteriobójczy aromat oraz brak przecieków dzięki nowej technologii żelowej. Doskonale czyszczą i odświeżają toaletę, zapewniając trwały i połyskujący efekt, a także zapobiegając osadzaniu się kamienia. 

6.87 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Wasser Blumen

<!- .panel-description { overflow-x: hidden; } .desc-items1 { max-width: 1181px; margin:auto; } .desc-items1 * { box-sizing: border-box !important; margin-left: 0px; margin-right: 0px; } .desc-items1 p, li { font-size: 16px; } .desc-items1 img { max-width: 900px; max-height: 900px; border-radius: 30px; } .desc-items1 .image1 img { max-width: 900px; max-height: 900p (więcej...)

11.02 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Hyazinthe & Grun 45 g

Kulki do toalet Ambi Pur WC Active Tri-Gel Hyazinthe & Grun to higieniczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, które zapewnia długotrwały, bakteriobójczy aromat oraz brak przecieków dzięki nowej technologii żelowej. Doskonale czyszczą i odświeżają toaletę, zapewniając trwały i połyskujący efekt, a także zapobiegając osadzaniu się kamienia. 

6.87 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Rose & Lilie

Ambi Pur Rose & Lily to żelowa zawieszka do WC, która skutecznie czyści i pachnie każde użycie toalety.Jest łatwa i higieniczna w użyciu, a także posiada działanie bakteriobójcze i pozostawia długotrwały, orzeźwiający zapach. Płynny środek czyszczący pomaga również zapobiegać osadzaniu się kamienia. 

11.02 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Spring Awakening Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza 2 ml

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują brzydkie zapachy, Ambi Pur Ca (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Flowers & Spring Freshelle Odświeżacz Powietrza Spray 300 ml

Ambi Pur Freshelle Flowers & Spring Odświeżacz Powietrza Spray - nie maskuje, ale eliminuje nieprzyjemne zapachy - gwarantuje piękną, wysokiej jakości kompozycję zapachową - po zastosowaniu, jego aktywne składniki wyłapują nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu, neutralizują je i trwale usuwają - posiada innowacyjny system rozpylania, który z pomocą delikatnej mgiełki pozwala w wygodny i (więcej...)

24.76 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Freshelle Flowers and Spring Odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml

AMBI PUR 300ml Freshelle Flowers and Spring Odświeżacz powietrza w sprayu - usuwa brzydkie zapachy i odświeża powietrze - wykorzystuje unikalną technologię eliminacji nieprzyjemnych zapachów - niepalny propelent - zapach przywołujący na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i kwitnące kwiaty Zapach Flowers&Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje n (więcej...)

41.21 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3volution ODŚWIEŻACZ ELEKTRYK 3V ZAPAS OCEAN MIST 20 ml

Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia nas podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. Elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution są jak powiew świeżego powietrza w Twoim domu. Eliminują nieprzyjemne zapachy i zapewniają świeżość. Szybko przyzwyczajamy się do otaczających nas zapachów, co oznacza, że w końcu przestajemy je czuć. Odświeżacze powietrza Ambi P (więcej...)

28.77 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3Volution Wkład do odświeżacza powietrza Spring Awakening 3V 20 ml

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elek (więcej...)

28.77 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur ODŚWIEŻACZ ELEKTRYK ZAPAS OCEAN MIST 20 ml

Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia nas podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. Wkłady do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur Single Chamber są dostępne w różnych wariantach zapachowych wysokiej jakości, które usuwają nieprzyjemne zapachy i odświeżają pomieszczenie, pozwalając Ci cieszyć się przyjemnym aromatem i świeżością. W dodatku możesz odpowiedn (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur ODŚWIEŻACZ ELEKTRYK 3V ZAPAS COTTON FLOWER 20 ml

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Zapach Cotton Fresh jest inspirowany świeżością czystej, białej bawełny. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi (więcej...)

28.77 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Spring Awakening Zestaw startowy do elektrycznego odświeżacza powietrza 20 ml

Zestaw startowy do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Stwórz przyjemny nastrój d (więcej...)

34.01 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Spring Awakening Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza 20 ml

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elek (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Łazienka Flowers and Spring Odświeżacz powietrza 40 g

Pierwszy nieelektryczny odświeżacz powietrza do łazienki, który nie tylko nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, lecz także zapobiega ich utrzymywaniu się na miękkich powierzchniach, takich jak ręczniki, maty łazienkowe izasłony prysznicowe. Dzięki wyjątkowej technologii OdourClearTM Ambi Pur do łazienki zapewnia nieustanną świeżość aż do 45dni Twoja łazienka już zawsze będzie gotowa na przy (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Flowers & Spring Odświeżacz elektryczny Zestaw startowy 20 ml

AMBI PUR 20ml Flowers&Spring Odświeżacz elektryczny Zestaw startowy - odświeżacz elektryczny - zestaw startowy - regulacja intensywności zapachu Odświeżacz elektryczny Flowers&Spring posiada przyjemny, odświeżający zapach. W dodatku możliwe jest ustawienie dyfuzora, w zależności od żądanej intensywności zapachu, a każdy wkład wystarcza nawet na 90 dni, jeżeli używasz go przez 12 godzin dzie (więcej...)

34.01 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza Ocean Mist

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują brzydkie za (więcej...)

34.01 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Thai Escape Odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur ze specjalną technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając świeżą i delikatną woń. Odkryj piękno Azji dzięki zapachowi Thai Escape unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów, w której orchidee reprezentują delikatną równowagę i harmonię natury. Ambi Pur Thai Escape zapewnia dwukrotnie dłużej trwający zapach, w porównaniu z (więcej...)

25.92 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Moonlight Vanilla Freshelle Odświeżacz Powietrza Spray 300 ml

Ambi Pur Freshelle Moonlight Vanilla Odświeżacz Powietrza Spray - nie maskuje, ale eliminuje nieprzyjemne zapachy - gwarantuje piękną, wysokiej jakości kompozycję zapachową - po zastosowaniu, jego aktywne składniki wyłapują nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu, neutralizują je i trwale usuwają - posiada innowacyjny system rozpylania, który z pomocą delikatnej mgiełki pozwala w wygodny i (więcej...)

26.06 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur SPRING AWAKENING ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ml

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń. Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany marką Lenor i naturalną wiosenną świeżością. Aerozole Ambi Pur są niepalne i zawierają w 100% naturalny gaz nośny. Dlatego jest to idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Sięgn (więcej...)

25.92 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur ODŚWIEŻACZ ELEKTRYK ZAPAS X2 JAPAN TATAMI

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Dzięki zapachowi Japan Tatami możesz udać się do Krainy Wschodzącego Słońca, aby cieszyć się czystym, świeżym powietrzem i pięk (więcej...)

34.01 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Ocean & Wind Freshelle Odświeżacz Powietrza Spray 300 ml

Ambi Pur Freshelle Ocean & Wind Odświeżacz Powietrza Spray - nie maskuje, ale eliminuje nieprzyjemne zapachy - gwarantuje piękną, wysokiej jakości kompozycję zapachową - po zastosowaniu, jego aktywne składniki wyłapują nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu, neutralizują je i trwale usuwają - posiada innowacyjny system rozpylania, który z pomocą delikatnej mgiełki pozwala w wygodny i dysk (więcej...)

26.05 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur GOLD ORCHID ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W SPRAYU 300 ml

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń. Odkryj subtelność zapachu Gold Orchid unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów, w której orchidee reprezentują delikatną równowagę i harmonię natury. Aerozole Ambi Pur są niepalne i zawierają w 100% naturalny gaz nośny. Dlatego jest to idealne rozwiąz (więcej...)

25.92 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Ocean Mist Odświeżacz powietrza w sprayu 2 x 300 ml

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur ze specjalną technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając świeżą, delikatną woń. Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. Zakochaj się w tym pełnym wdzięku zapachu i stwórz w swoim domu błogą atmosferę spokoju. W przeciwieństwie do innych (więcej...)

40.76 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza Old Spice 2 ml

Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear eliminuje brzydkie zapachy i pozostawia delikatną, świeżą woń. Inspirowany świeżością cytrusów i mięty Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze w samochodzie z uporczywych, brzydkich zapachów na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach Pozostawia delikatną, świeżą woń Każdy klips wystarcza na 70 dni Można go łat (więcej...)

19.29 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Flowers & Spring Samochodowy odświeżacz powietrza z uchwytem 2 ml

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie przez okres aż do 30dni. Zapach Flowers Spring wypełnia Twój samochód przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. W przeciwieństwie do większ (więcej...)

24.07 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Freshelle Thai Orchid Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza 20 ml

AMBI PUR 300ml Freshelle Thai Orchid Odświeżacz powietrza w sprayu - usuwa brzydkie zapachy i odświeża powietrze - wykorzystuje unikalną technologię eliminacji nieprzyjemnych zapachów - niepalny propelent - unikalna kompozycja egzotycznych kwiatów Odkryj piękno południowowschodniej Azji dzięki zapachowi Thai Orchid, unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów , w której orchidee reprezentuj (więcej...)

16.16 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Anti Tobacco Samochodowy odświeżacz powietrza z uchwytem 2 ml

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie przez okres aż do 30dni. Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, A (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Ocean Mist Samochodowy odświeżacz powietrza z uchwytem 2 ml

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie przez okres aż do 30dni. Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylk (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Fruity Tropics Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza 2 ml

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Zapach Fruity Tropics inspirowany jest unikalną kompozycją egzotycznych owoców, którymi można rozkoszować się na plaży otoczonej palmami. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które t (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Łazienka Cotton Fresh Odświeżacz powietrza

Pierwszy nieelektryczny odświeżacz powietrza do łazienki, który nie tylko nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, lecz także zapobiega ich utrzymywaniu się na miękkich powierzchniach, takich jak ręczniki, maty łazienkowe i zasłony prysznicowe. Dzięki wyjątkowej technologii OdourClearTM Ambi Pur do łazienki zapewnia nieustanną świeżość aż do 45 dni Twoja łazienka już zawsze będzie gotowa na pr (więcej...)

40.76 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza Moonlight Vanilla 2 ml

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Wkład Vanilla tworzy przyjemny nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii. Zainspirowany atmosferą ulubionych kawiarni, zapach ten oddaje prawdziwy aromat spienionego mleka i wanilii. W przeciwieństwie do większości (więcej...)

25.62 PLN
PODGLĄD