Ambi Pur

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ambi Pur 3Volution Spring Awakening Urządzenie + zapas 3V 20 ml

Ambi Pur 3Volution Spring Awakening nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie). Odkryj piękno Spring Awakening teraz z podwójnym efektem w porównaniu z naszymi standardowymi produktami Wzmocniony zapach, który (więcej...)

25.83 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3Volution Wkład Do Elektrycznego Odświeżacza Powietrza Spring

Ambi Pur 3Volution Spring Awakening nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie). Odkryj piękno Spring Awakening teraz z podwójnym efektem w porównaniu z naszymi standardowymi produktami Wzmocniony zapach, który (więcej...)

37.24 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur ODŚWIEŻACZ ELEKTRYK ZAPAS FLOWERS&SPRING 20 ml

Zapach Flowers & Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i kwitnące kwiaty. Wkłady do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur Single Chamber są dostępne w różnych wariantach zapachowych wysokiej jakości, które usuwają nieprzyjemne zapachy i odświeżają pomieszczenie, pozwalając Ci cieszyć się przyjemnym aromatem (więcej...)

14.46 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3volution Flowers Spring odświeżacz powietrza wkład 20 ml

Wkład do odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów. Pozostawia delikatny i świeży zapach aż do 90 dni (przy codziennym, 12godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu), Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution (20 ml), Niezwykle delikatny i świeży zapach, który przywołuje na myśl pierwsze pro (więcej...)

20.54 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Hyazinthe & Grun 45 g

Kulki do toalet Ambi Pur WC Active Tri-Gel Hyazinthe & Grun to higieniczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, które zapewnia długotrwały, bakteriobójczy aromat oraz brak przecieków dzięki nowej technologii żelowej. Doskonale czyszczą i odświeżają toaletę, zapewniając trwały i połyskujący efekt, a także zapobiegając osadzaniu się kamienia. 

6.96 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3Volution Wkład Do Elektrycznego Odświeżacza Powietrza Essence Japan Tatami 40 ml

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2). Dzięki zapachowi Japan Tatami możesz udać się do Krainy Wschodzącego Słońca, aby cieszyć się czystym, świeżym powietrzem i piękną ha (więcej...)

37.24 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3Volution Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza 3V Gold Orchid Zapas 20 ml

Wkłady do odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią OdourClear nieustannie oczyszczają powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 90 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu). Odkryj subtelność zapachu Gold Orchid unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów, w której orchidee reprezentują delikatną równowagę i h (więcej...)

27.35 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Rose & Lilie

Ambi Pur Rose & Lily to żelowa zawieszka do WC, która skutecznie czyści i pachnie każde użycie toalety.Jest łatwa i higieniczna w użyciu, a także posiada działanie bakteriobójcze i pozostawia długotrwały, orzeźwiający zapach. Płynny środek czyszczący pomaga również zapobiegać osadzaniu się kamienia. 

10.31 PLN
9.90 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Flowers & Spring Freshelle Odświeżacz Powietrza Spray 300 ml

Ambi Pur Freshelle Flowers & Spring Odświeżacz Powietrza Spray - nie maskuje, ale eliminuje nieprzyjemne zapachy - gwarantuje piękną, wysokiej jakości kompozycję zapachową - po zastosowaniu, jego aktywne składniki wyłapują nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu, neutralizują je i trwale usuwają - posiada innowacyjny system rozpylania, który z pomocą delikatnej mgiełki pozwala w wygodny i (więcej...)

22.17 PLN
21.28 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3VOLUTION WKŁAD DO ODŚWIEŻACZA POWIETRZA 2 X Moonlight Light Vanilla 40 ml

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 90 dni (przy codziennym, 12godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu). Stwórz przyjemny nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii. To delikatne połączenie kwiatów i rozgrzewających przypraw, p (więcej...)

32.69 PLN
31.38 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Wasser Blumen

<!- .panel-description { overflow-x: hidden; } .desc-items1 { max-width: 1181px; margin:auto; } .desc-items1 * { box-sizing: border-box !important; margin-left: 0px; margin-right: 0px; } .desc-items1 p, li { font-size: 16px; } .desc-items1 img { max-width: 900px; max-height: 900px; border-radius: 30px; } .desc-items1 .image1 img { max-width: 900px; max-height: 900p (więcej...)

10.31 PLN
9.90 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur 3VOLUTION ELEKTRYCZNY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA, ZESTAW STARTOWY Urządzenie+zapas Cotton Flower 20 ml

Ambi Pur 3Volution Cotton nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje. Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie). Odkryj piękno Cotton teraz z podwójnym efektem w porównaniu z naszymi standardowymi produktami Wzmocniony zapach, który dokładniej wypełnia (więcej...)

26.51 PLN
25.45 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Car Spring Awakening Zestaw startowy samochodowego odświeżacza powietrza 2 ml

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią OdourClear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń aż do 70 dni. Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują brzydkie zapachy, Ambi Pur Ca (więcej...)

23.05 PLN
22.13 PLN
PODGLĄD

Ambi Pur Kostka do WC Active Tri-Gel Citrus & Jasmin 45 g

Kulki do toalet Ambi Pur WC Active Tri-Gel Citrus & Jasmin to higieniczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, które zapewnia długotrwały, bakteriobójczy aromat oraz brak przecieków dzięki nowej technologii żelowej. Doskonale czyszczą i odświeżają toaletę, zapewniając trwały i połyskujący efekt, a także zapobiegając osadzaniu się kamienia. 

7.35 PLN
PODGLĄD