Eucerin

Eucerin od ponad 100 lat zajmuje się farmaceutyczną pielęgnacją skóry. Nieustannie poszukuje przełomowych odkryć naukowych i dąży do opracowywania skutecznych, dobrze tolerowanych i klinicznie sprawdzonych rozwiązań.

Firm jest świadoma konieczności wzmocnienia zrównoważonego rozwoju produktów i procesów zarówno obecnie, jak i w dłuższej perspektywie czasowej. Wierzy, że zrównoważony rozwój to podróż, podczas której nieustannie wprowadzamy innowacje, oceny i ulepszenia.

Dba o dobro środowiska naturalnego, naszego społeczeństwa i Ciebie.

Wspólnie pracuje nad zdrowszą, bardziej ekologiczną i sprzyjającą włączeniu społecznemu przyszłością.

Jako część rodziny Beiersdorf, Eucerin jest integralną częścią długoterminowej wizji zrównoważonego rozwoju firmy Beiersdorf.
Eucerin wierzy w zmieniającą życie siłę dermatologicznej pielęgnacji skóry. Wierzy również, że obowiązkiem jest tworzenie produktów do pielęgnacji skóry, które w mniejszym stopniu wpływają na środowisko naturalne, a także mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i Ciebie.

Wybór składników odbywa się zgodnie z wysokimi standardami wewnętrznymi dotyczącymi skuteczności, bezpieczeństwa i odpowiedzialnego pozyskiwania. Firma nieustannie pracuje nad połączeniem najwyższego poziomu skuteczności produktu z ograniczeniem wpływu na równowagę środowiska naturalnego.

Eucerin

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect Serum lekkie serum oczyszczające pory 30 ml

Zwalczaj pierwsze oznaki starzenia i redukuj pory dzięki serum Eucrin Hyaluron-Filler. To ultralekkie serum zawiera trzy kluczowe składniki aktywne, w tym kwas hialuronowy, glikolowy i mlekowy, które pozostawiają skórę jedwabiście gładką. Formuła z antyoksydantami chroni również skórę przed wolnymi rodnikami. Serum oczyszczające pory jest odpowiednie dla skóry, która wykazuje pierwsze oznaki starz (więcej...)

144.50 PLN
PODGLĄD

Eucerin pH5 Waschlotion Żel pod prysznic delikatny 200 ml

Wrażliwa, sucha skóra ma tendencję do reagowania na bodźce środowiskowe uczuciem ściągnięcia, zaczerwienienia i podrażnienia. Dlatego zestresowana skóra potrzebuje szczególnie łagodnego oczyszczenia, które utrzyma fizjologiczną równowagę skóry.Eucerin pH5 Waschlotion to niezawierający mydła produkt myjący odpowiedni do codziennego mycia twarzy i ciała. Udowodniono, że formuła z naturalną wartością (więcej...)

31.96 PLN
PODGLĄD

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect Nacht Peeling & Serum peelingujące serum na noc 30 ml

Dermatolodzy stosują zastrzyki i peelingi z kwasem hialuronowym w celu odmłodzenia skóry. Zainspirowany tymi zabiegami Eucerin Hyaluron-Filler Nacht Peeling&Serum łączy dwie formuły zapewniające skuteczne działanie przeciwstarzeniowe Wyrafinowana cera i odmłodzony wygląd Kremowa emulsja zawiera wysoce skuteczny kompleks alfa-hydrokwasów (w skrócie AHA), który wspomaga odnowę komórek oraz saponinę, (więcej...)

162.60 PLN
PODGLĄD

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect Serum Konzentrat intensywne serum przeciwzmarszczkowe 6x5ml

Eucerin Hyaluron-Filler Cerum Konzentrat to intensywne serum przeciwzmarszczkowe do stosowania wraz z codzienną pielęgnacją przeciwstarzeniową. Serum łączy długołańcuchowy z 40-krotnie mniejszym, krótkołańcuchowym kwasem hialuronowym dla ukierunkowanej pielęgnacji starzejącej się skóry*. Zawiera również saponinę, która wspomaga naturalną produkcję kwasu hialuronowego w skórze. Przy regularnym stos (więcej...)

152.64 PLN
PODGLĄD

Eucerin Hyaluron-Filler 3x Effect Day Care Normal Combination Skin SPF15 krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

Naturalna produkcja kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się wraz z wiekiem - tworzą się drobne linie i zmarszczki, przez co skóra wygląda starzej. Przeciwzmarszczkowy krem na dzień pomaga spowolnić ten proces dzięki swojej formule o potrójnym działaniu - Wypełnia wysoko- i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy nawilża skórę, jednocześnie spłycając zmarszczki. - Stymuluje saponina stymuluje natural (więcej...)

144.34 PLN
PODGLĄD

Eucerin pH5 Duschgel Żel pod prysznic do skóry suchej i wrażliwej delikatny 400 ml

Wrażliwa, sucha skóra ma tendencję do reagowania na bodźce środowiskowe uczuciem ściągnięcia, zaczerwienienia i podrażnienia. Dlatego zestresowana skóra potrzebuje szczególnie łagodnego oczyszczenia, które utrzyma fizjologiczną równowagę skóry.Eucerin pH5 Duschgel to niezawierający mydła produkt myjący odpowiedni do codziennego mycia twarzy i ciała. Udowodniono, że formuła z naturalną wartością pH (więcej...)

63.78 PLN
PODGLĄD

Eucerin pH5 Waschlotion Żel pod prysznic delikatny 1000 ml

Wrażliwa, sucha skóra ma tendencję do reagowania na bodźce środowiskowe uczuciem ściągnięcia, zaczerwienienia i podrażnienia. Dlatego zestresowana skóra potrzebuje szczególnie łagodnego oczyszczenia, które utrzyma fizjologiczną równowagę skóry.Eucerin pH5 Waschlotion to niezawierający mydła produkt myjący odpowiedni do codziennego mycia twarzy i ciała. Udowodniono, że formuła z naturalną wartością (więcej...)

92.52 PLN
PODGLĄD