Akcesoria / Dla Domu / Preparaty Na Szkodniki

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Bros (6)
  • Vaco (2)

Bros Ziarno na myszy i szczury 140 g

Ziarno na myszy i szczury marki Bros to produkt gotowy do użycia. Opakowanie zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas jego wykładania. Ziarno Bros zapewnia skuteczność już w 1 dawce.

6.75 PLN
PODGLĄD

Vaco Płytka owadobójcza max 1szt

Najmocniejsza płytka na rynku przeciw owadom biegającym i latającym. To produkt, który można stosować w mieszkaniach jak i pomieszczeniach gospodarczych. Płytka fumigacyjna przeznaczona do zwalczania owadów latających takich jakmuchy, komary, meszki, muszki owocówki, dorosłe osobniki moli odzieżowych, oraz owadów biegających takich jakmrówki, rybiki cukrowe (srebrzyki), karaluchy (w tym karaczany, (więcej...)

26.86 PLN
PODGLĄD

Vaco Spray na gołębie i inne ptaki 300 ml

Spray na gołębie i inne ptaki. Formuła produktu oparta została wyłącznie na naturalnych olejkach eterycznych. Produkt skutecznie zniechęca do przebywania w miejscach jego aplikacji, takich jak np. okna, parapety, dachy, chodniki, gzymsy. Ulega biodegradacji i jest bezpieczny dla otoczenia człowieka. Odstrasza gołębie i inne ptaki. Sposób użycia Przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać miejsca występow (więcej...)

31.26 PLN
PODGLĄD

Bros Pułapka na krety

Urządzenie do wyłapywania kretów i nornic. Plastikową rurkę należy umieścić w tunelu między dwoma kopcami. Po wejściu kreta do wnętrza umieszczona w rurce zapadka uniemożliwia mu opuszczenie pułapki.

18.87 PLN
PODGLĄD

Bros Na krety i gryzonie odstraszacz solarny "Sonic Max"

Emituje fale dźwiękowe oraz drgania skutecznie odstraszając szkodniki. Działa w sposób przyjazny dla środowiska, bez konieczności użycia środków chemicznych. Szczelna obudowa zapewnia sprawne działanie przez wiele miesięcy niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. BROS Sonic MAX - zabezpiecza teren o powierzchni 800-1000 m.

66.38 PLN
PODGLĄD

Bros Granulat Na Myszy I Szczury 100 g

Trutka na myszy i szczury w formie granulat od marki Bros. To gotowa do użycia przynęta, zwalczająca myszy i szczury wewnątrz oraz szczury wokół budynków.

6.23 PLN
PODGLĄD

Bros Granulat na myszy i szczury 140 g

Saszetka gotowa do użycia (nie rozrywać). Gryzonie bez trudu potrafią przegryźć saszetkę i dostać się do trutki. Nowoczesne rozwiązanie polegające na pakowaniu granulatu w pojedyncze saszetki sprawia, że zapachy z zewnątrz nie są przenoszone na trutkę, dzięki czemu jest ona bardziej atrakcyjna dla gryzoni. Dodatkowo saszetka chroni przed rozsypywaniem się produktu i ogranicza dostęp do niego dziec (więcej...)

8.19 PLN
PODGLĄD

Bros Łapka na myszy

Wygodna w obsłudze, odporna na warunki atmosferyczne. Pojemnik na przynętę umożliwia bezpieczne nastawienie łapki.

7.20 PLN
PODGLĄD

Bros łapka na szczury metalowa

Łapka na szczury metalowa. Wzmocniona dodatkowymi elementami przytrzymującymi złapanego gryzonia.

6.62 PLN
PODGLĄD

Bros Lep na myszy i szczury

Lep na myszy i szczury Bros o wabiącym zapachu orzechów, służy do wyłapywania myszy i szczurów.

11.13 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn na krety 500 ml

Płyn odstrasza krety występujące na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Preparat biobójczy nie jest środkiem ochrony roślin.

18.45 PLN
PODGLĄD

Bros Pasta na myszy i szczury 150 g

Bros pasta na myszy i szczury przynęta gotowa do użycia (pasta w saszetkach). Pasta do zwalczania myszy i szczurów wewnątrz oraz szczurów wokół budynków. Zawiera silnie wabiącą przynętę i wykazuje skuteczność już po jednokrotnym spożyciu. Działa z kilkudniowym opóźnieniem, dzięki czemu szkodniki nie kojarzą trutki ze śmiercią innych osobników. Posiada właściwości mumifikujące i zawiera barwnik ora (więcej...)

11.37 PLN
PODGLĄD

Vaco Professional Mouse Book lep na myszy

Pułapka klejowa na myszy i szczury posiada bardzo silny lep w postaci mocnego kleju umieszczony nasolidnym, perforowanymkartonie. Dzięki specjalnym nacięciommoże być rozkładana w różnych kształtachoraz dowolnie formowanawzdłuż perforacji. Z pułapki możnastworzyć różnego rodzaju kształty np. tunele. Formowanie daje możliwość umieszczania lepu w bardzo wąskich przesmykach, receptura kleju sprawia, ż (więcej...)

9.98 PLN
PODGLĄD

Bros Ziarno na myszy i szczury 1000 g

Trutka na myszy i szczury w formie ziarna od marki Bros. To gotowa do użycia przynęta, zwalczająca myszy i szczury wewnątrz oraz szczury wokół budynkó

32.33 PLN
PODGLĄD