Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Supreme 100% Boar szczotka do włosów

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme 100% Boar szczotka do włosów

Model Supreme Boar Profesjonalna szczotka Olivia Garden Supreme Boar z włosiem z dzika do prostowania i układania. Nadaje włosom miękkość i połysk. Jonizowana, miękka poduszka, korpus z powłoką ceramiczną. Daje profesjonalny efekt stylizacji. Jest niezwykle delikatna dla włosów i skóry.

66.10 PLN
Podgląd
Supreme Combo Black Brush szczotka do włosów CI-SPCO-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme Combo Black Brush szczotka do włosów CI-SPCO-BL

OLIVIA GARDEN CERAMIC ION SUPREME Szczotka do włosów Ceramiczna COMBO - CZARNA - Do włosów niesfornych i trudnych do ułożenia - Posiada jonizowane kolce i 100% włosie z dzika - Wykonana jest z solidnych materiałówPosiada ceramiczną powłokę Unikalna szczotka do włosów Olivia Garden Supreme Combo świetnie sprawdzi się przy włosach niesfornych i trudnych do rozczesania. Dzięki niezwykłemu połączeniu (więcej...)

66.40 PLN
Podgląd
Supreme Combo szczotka do prostowania rozczesywania i układania włosów

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme Combo szczotka do prostowania rozczesywania i układania włosów

- unikalna szczotka do włosów - sprawdza się przy włosach niesfornych i trudnych do rozczesania - dzięki połączeniu jonizowanych kolców ze 100%ową zawartością włosia z dzika oraz miękkiej poduszce, zapewnia doskonałą stylizację oraz efekt perfekcyjnego rozczesania i prostowania włosów - wykonana z niezwykle solidnych materiałów - korpus został pokryty ceramiczną powłoką - trwała i niezawodna

65.30 PLN
Podgląd
Supreme Pro szczotka do włosów

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme Pro szczotka do włosów

- szczotka antystatyczna posiada jonizowane kolce, co oznacza, że nie powoduje elektryzowania się włosów - łagodna dla włosów i skóry głowy, nie ciągnie i nie szarpie włosów - korpus z powłoką ceramiczną - kolce są zakończone delikatnymi kuleczkami

36.10 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-55

Olivia Garden Ceramic+Ion szczotka do włosów CI-55

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion T55 odporna na wodę i wysoką temperatur. Powstała z myślą o modelowaniu włosów. Jej korpus pokryty został powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka jest lekka, poręczna i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia wygodną i przyjemną pracę. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym sal (więcej...)

60.10 PLN
Podgląd
Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T25
Nowość

Olivia Garden Ceramic+Ion Therma Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T25

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL T25 to ceramiczna szczotka z jonizacją. Wysokiej jakości szczotka posiada korpus z powłoką ceramiczną i jonizowaną szczecinę. Jest odporna na wysokie temperatury. Posiada antystatyczną główkę, która eliminuje osadzanie się kurzu. Po użyciu włosy nie elektryzują się i nie puszą. Lekka, poręczna i wygodna w stylizacji. Idealna zarówno do domu jak i salonu. - szczot (więcej...)

51.90 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-15

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-15

Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush 15 - wysokiej jakości szczotka do włosów, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki innowacyjnej technologii Ceramic Ion idealnie modeluje i układa fryzurę. Wewnętrzny system przepływu powietrza zapewnia ekspresowe suszenie. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu. Wygodna konstrukcja uchwytu oraz lekkość sprawia, że jest wygodna i komforto (więcej...)

43.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-15-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-15-BL

Ceramic+Ion Thermal Brush to szczotka, która pozwoli stworzyć efektowną fryzurę, stworzona przez markę Olivia Garden. Średnica korpusu szczotki to 15mm. Została wykonana z odpornego na działanie ciepła aluminium pokrytego ceramiczną powłoką, dzięki czemu nie ulega odkształceniom i nie pęka. Włosie, w które wyposażona została szczotka, to jonizowana szczecina. Antystatyczna główka szczotki eliminuj (więcej...)

43.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-20

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-20

Szczotka do codziennego stylizowania włosów, odpowiednia dla każdego ich typu i długości. - Zapobiega elektryzowaniu się włosów - Nylonowe włosie - Przyspiesza proces suszenia - Wygodna i lekka w użyciu - Materiał odporny na wilgoć i wysoką temperaturę Dzięki zastosowaniu technologii Turbo Vent szczotka ma innowacyjny system wentylacyjny, który wspomaga przepływ powietrza i przyspiesza proces susz (więcej...)

37.40 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-20-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-20-BL

Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Black 20 - wysokiej jakości szczotka do włosów, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki innowacyjnej technologii Ceramic Ion idealnie modeluje i układa fryzurę. Wewnętrzny system przepływu powietrza zapewnia ekspresowe suszenie. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu. Wygodna konstrukcja uchwytu oraz lekkość sprawia, że jest wygodna i ko (więcej...)

38.80 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-25

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-25

Szczotka do codziennego stylizowania włosów, odpowiednia dla każdego ich typu i długości. - Zapobiega elektryzowaniu się włosów - Nylonowe włosie - Przyspiesza proces suszenia - Wygodna i lekka w użyciu - Materiał odporny na wilgoć i wysoką temperaturę Dzięki zastosowaniu technologii Turbo Vent szczotka ma innowacyjny system wentylacyjny, który wspomaga przepływ powietrza i przyspiesza proces susz (więcej...)

41.90 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-25-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-25-BL

Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Black 25 - wysokiej jakości szczotka do włosów, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki innowacyjnej technologii Ceramic Ion idealnie modeluje i układa fryzurę. Wewnętrzny system przepływu powietrza zapewnia ekspresowe suszenie. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu. Wygodna konstrukcja uchwytu oraz lekkość sprawia, że jest wygodna i ko (więcej...)

46.40 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-35

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-35

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion T35 jest odporna na wodę i wysoką temperatur. Powstała z myślą o modelowaniu włosów. Jej korpus pokryty został powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka jest lekka, poręczna i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia wygodną i przyjemną pracę. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalny (więcej...)

49.70 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-45

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-45

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion T45 - średnica korpusu 45mm - przeznaczona do modelowania - korpus z powłoką ceramiczną i jonizowana szczecina - odporna na wodę i wysoką temperaturę - antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu

54.30 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-45-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-45-BL

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion black jest odporna na wodę i wysoką temperaturę. Jej korpus pokryty został powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka jest lekka, poręczna i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia wygodną i przyjemną pracę. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim oraz w domu. - (więcej...)

53.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-80

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-80

Szczotka Olivia Garden Ceramic-Ion to profesjonalna ceramiczna szczotka wentylowana do modelowania włosów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii Ceramic-Ion posiada korpus z powłoką ceramiczną, jonizowany dodatni, co gwarantuje efekt antystatyczny. Doskonała do modelowania długich włosów. Średnica korpusu 80 mm.

77.40 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów HH-63

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów HH-63

Olivia Garden Healthy Hair to luksusowa seria szczotek do włosów wykonanych z naturalnego bambusa, który jest materiałem naturalnym bardziej wytrzymałym, mocniejszym i lżejszym niż drewno. Szczotki tej serii mają właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo lekkie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Zgodnie ze światowym trendem szczotki HH są ekologiczne, wykonane z materi (więcej...)

61.00 PLN
Podgląd
Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T35
Nowość

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T35

Kolejna odsłona kultowych już szczotek Olivia Garden! Model Ceramic Ion Speed XL T35 charakteryzuje się super długim korpusem. Dzięki temu szczotka suszy włosy o 25% szybciej. Duże otwory ułatwiają przepływ powietrza, co czyni stylizację bardziej efektywną. Ponadto technologia Tourmaline-Ion redukuje elektryzowanie się włosów oraz zapewnia domknięcie i wygładzenie łusek. Olivia Garden to typ szczo (więcej...)

51.90 PLN
Podgląd
Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T45
Nowość

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T45

Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL T45 to ceramiczna szczotka z jonizacją. Wysokiej jakości szczotka posiada korpus z powłoką ceramiczną i jonizowaną szczecinę. Jest odporna na wysokie temperatury. Posiada antystatyczną główkę, która eliminuje osadzanie się kurzu. Po użyciu włosy nie elektryzują się i nie puszą. Lekka, poręczna i wygodna w stylizacji. Idealna zarówno do domu jak i salonu. - szczot (więcej...)

63.40 PLN
Podgląd
Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T65
Nowość

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T65

Olivia Garden CERAMIC+ION SPEED XL - Ceramiczna szczotka z jonizacją - szczotka 65 mm. Okrągła szczotka do modelowania. Posiada korpus z powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną, odporna na wodę i wysoką temperaturę. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Wyposażona w wyjmowany szpikulec pomagający przy modelowaniu włosów. Szcz (więcej...)

81.60 PLN
Podgląd
Thermal Round szczotka do włosów 55mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Round szczotka do włosów 55mm

Poszukujesz idealnej szczotki do modelowania? Oto ona. Szczotka Olivia Garden Ceramic Ion 55. Dlaczego jest tak wyjątkowa? Otóż posiada system Turbo Vent, który dzięki przyspieszonej cyrkulacji powietrza skraca proces suszenia włosów. Szczotka Olivia Garden Ceramic Ion 55, to także ceramiczna powłoka i jonizowane włosie, które zapobiega puszeniu się pasm. Dołączony do szczotki szpikulec pozwala sz (więcej...)

60.00 PLN
Podgląd
Thermal Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T55
Nowość

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Thermal Hairbrush Speed szczotka do włosów XL T55

Olivia Garden CERAMIC+ION SPEED XL - Ceramiczna szczotka z jonizacją - szczotka 55 mm. Okrągła szczotka do modelowania. Posiada korpus z powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną, odporna na wodę i wysoką temperaturę. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Wyposażona w wyjmowany szpikulec pomagający przy modelowaniu włosów. Szcz (więcej...)

63.40 PLN
Podgląd
Turbo Vent szczotka do włosów 22mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Turbo Vent szczotka do włosów 22mm (22)

Olivia Garden Ceramic + ion TVent 22 - ceramiczna, wentylowana szczotka okrągła z jonizacją i włosiem z dzika 22mm - Doskonałe do włosów gęstych, kręconych, ale również cienkich - Jonizowany dodatnio korpus z powłoką ceramiczną - 100% włosie z dzika - Turbo Vent - wewnętrzny system przepływu powietrza - Lekka konstrukcja i wygodny uchwyt - Wyjmowany szpikulec

46.90 PLN
Podgląd
Turbo Vent szczotka do włosów 32mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Turbo Vent szczotka do włosów 32mm

Doskonała szczotka do włosów gęstych, kręconych, ale również cienkich. Jonizowany dodatnio korpus z powłoką ceramiczną. 100% włosie z dzika. Turbo Vent - wewnętrzny system przepływu powietrza. Lekka konstrukcja i wygodny uchwyt. Wyjmowany szpikulec

61.80 PLN
Podgląd
Turbo Vent szczotka do włosów 45mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Turbo Vent szczotka do włosów 45mm

Doskonała szczotka do włosów gęstych, kręconych, ale również cienkich. Jonizowany dodatnio korpus z powłoką ceramiczną. 100% włosie z dzika. Turbo Vent - wewnętrzny system przepływu powietrza. Lekka konstrukcja i wygodny uchwyt. Wyjmowany szpikulec

70.20 PLN
Podgląd
XL Boar Large Brush szczotka do włosów
Nowość

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Boar Large Brush szczotka do włosów

Olivia Garden Ceramic + ion XL Boar Vent - ceramiczna szczotka płaska wentylowana duża z jonizacją - Jonizowany dodatnio korpus z powłoką ceramiczną - Antystatyczne - Duża poduszka - Pozwalają osiągnąć efekt gładkich i lśniących włosów - Wyjmowany szpikulec - włosie z dzika

67.30 PLN
Podgląd
XL Boar Small Brush Szczotka do włosów
Nowość

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Boar Small Brush Szczotka do włosów

Szukasz szczotki do modelowania włosów w niewielkim rozmiarze? Chcesz zapewnić sobie największy komfort pracy, a włosom całkowitą ochronę przed przesuszeniem? Marzysz o włosach doskonale wygładzonych i zachwycająco błyszczących? Zatem właśnie dla Ciebie przeznaczona jest Olivia Garden Szczotka CI XL BOAR Small, która pozwoli stworzyć niezapomniane stylizacje fryzjerskie i będzie pielęgnować włosy. (więcej...)

58.70 PLN
Podgląd
XL Pro Paddle szczotka do włosów Large

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro Paddle szczotka do włosów Large

Perfekcyjna szczotka z jonizowanym dodatnio korpusem z powłoką ceramiczną, antystatyczna. Pozwala osiągnąć efekt gładkich i lśniących włosów. Wyposażona jest w wyjmowany szpikulec i miękką poduszkę.

44.70 PLN
Podgląd
XL Pro Paddle szczotka do włosów Vent

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro Paddle szczotka do włosów Vent

Profesjonalna szczotka antystatyczna do stylizacji włosów. Posiada jonizowany dodatnio korpus pokryty trwałą powłoką ceramiczną. W efekcie włosy stają się lśniące i bardziej gładkie. Duże otwory ułatwiają przewiew powietrza. W środku znajduje się dodatkowo wyjmowany szpikulec do przeczesywania włosów. Idealnie sprawdza się zarówno w domu, jak i salonie fryzjerskim.

46.10 PLN
Podgląd
XL Pro S Paddle szczotka do włosów Small

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro S Paddle szczotka do włosów Small

nieszablonowa szczotka do czesania od Olivia Garden dzięki specjalnej technologii skrupulatnie rozczesuje pasma, nadaje im zdrowego blasku i domyka łuskę włosa. Wygodna, gumowa rączka gwarantuje pewny chwyt. Nie ma obaw, iż szczotka wyślizgnie Ci się z ręki. Szczotka jest antystatyczna, ząbki zakończone są kuleczkami, dzięki czemu nie drapią skóry głowy.

37.90 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów mała

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów mała

Szczotka przeznaczona do stosowania na włosy suche lub wilgotne. Odpowiednia również do masażu głowy. Dzięki innowacyjnemu kształtowi oprócz stylizacji, jednocześnie pielęgnuje włosy. - Mały, wąski rozmiar - Dobry system wentylacji - Chroni przed przesuszeniem - Chroni przed elektryzowaniem się włosów - Wyjątkowo lekki materiał - Okrągłe, nylonowe ząbki - Zapewnia delikatny masaż skóry głowy Zawie (więcej...)

42.50 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH23

Olivia Garden Healthy Hair Eco Friendly Bamboo Brush szczotka do włosów HH23

Olivia Garden Healthy Hair to luksusowa seria szczotek do włosów wykonanych z naturalnego bambusa, który jest materiałem naturalnym bardziej wytrzymałym, mocniejszym i lżejszym niż drewno. Szczotki tej serii mają właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo lekkie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Zgodnie ze światowym trendem szczotki HH są ekologiczne, wykonane z materi (więcej...)

21.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH33

Olivia Garden Healthy Hair Eco Friendly Bamboo Brush szczotka do włosów HH33

Szczotka polecana do stosowania w codziennej pielęgnacji włosów. Dobrze je rozczesuje i jednocześnie chroni przed uszkodzeniem. Wykonana w 100% z materiałów ekologicznych przyczynia się do ochrony środowiska. - Lekki, bambusowy materiał - Elektrostatyczne, nylonowe ząbki - Ceramiczna powłoka chroniąca przed przesuszaniem - Grubsze, zapewniające dobrą wentylację otwory - Wygodna i poręczna rączka - (więcej...)

25.30 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH43

Olivia Garden Healthy Hair Eco Friendly Bamboo Brush szczotka do włosów HH43

Olivia Garden Healthy Hair to luksusowa seria szczotek do włosów wykonanych z naturalnego bambusa, który jest materiałem naturalnym bardziej wytrzymałym, mocniejszym i lżejszym niż drewno. Szczotki tej serii mają właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo lekkie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Zgodnie ze światowym trendem szczotki HH są ekologiczne, wykonane z materi (więcej...)

30.30 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH53

Olivia Garden Healthy Hair Eco Friendly Bamboo Brush szczotka do włosów HH53

Olivia Garden Healthy Hair to luksusowa seria szczotek do włosów wykonanych z naturalnego bambusa, który jest materiałem naturalnym bardziej wytrzymałym, mocniejszym i lżejszym niż drewno. Szczotki tej serii mają właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo lekkie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Zgodnie ze światowym trendem szczotki HH są ekologiczne, wykonane z materi (więcej...)

42.00 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH1

Olivia Garden Healthy Hair Ionic Massage Brush szczotka do włosów HH1

Szczotka polecana do stosowania w codziennej pielęgnacji włosów. Dobrze je rozczesuje i jednocześnie chroni przed uszkodzeniem. Wykonana w 100% z materiałów ekologicznych przyczynia się do ochrony środowiska. - Wykonana z bambusowego materiału - Delikatnie masuje skórę głowy i poprawia jej ukrwienie - Ma jonizowaną poduszkę - Mały, owalny, poręczny kształt - Zapobiega elektryzowaniu się włosów - J (więcej...)

18.39 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH2

Olivia Garden Healthy Hair Ionic Massage Brush szczotka do włosów HH2

Szczotka polecana do stosowania w codziennej pielęgnacji włosów. Dobrze je rozczesuje i jednocześnie chroni przed uszkodzeniem. Wykonana w 100% z materiałów ekologicznych przyczynia się do ochrony środowiska. - Wyjątkowo lekki, bambusowy materiał - Wąski, podłużny kształt - Delikatny masaż skóry głowy - Stymulacja krążenia krwi - Jonizowana, elektrostatyczna poduszka - Szeroki, kwadratowy kształt (więcej...)

22.00 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH3

Olivia Garden Healthy Hair Ionic Massage Brush szczotka do włosów HH3

Olivia Garden Healthy Hair to luksusowa seria szczotek do włosów wykonanych z naturalnego bambusa, który jest materiałem naturalnym bardziej wytrzymałym, mocniejszym i lżejszym niż drewno. Szczotki tej serii mają właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo lekkie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Zgodnie ze światowym trendem szczotki HH są ekologiczne, wykonane z mater (więcej...)

23.00 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH4

Olivia Garden Healthy Hair Ionic Massage Brush szczotka do włosów HH4

Szczotka polecana do stosowania w codziennej pielęgnacji włosów. Dobrze je rozczesuje i jednocześnie chroni przed uszkodzeniem. Wykonana w 100% z materiałów ekologicznych przyczynia się do ochrony środowiska. - Wyjątkowo lekki, bambusowy materiał - Delikatny masaż skóry głowy - Stymulacja krążenia krwi - Jonizowana, elektrostatyczna poduszka - Szeroki, kwadratowy kształt - Ochrona przed wypadaniem (więcej...)

26.70 PLN
Podgląd
Paddle Combo Brush szczotka do włosów HH-P6
Nowość

Olivia Garden Healthy Hair Ionic Paddle Combo Brush szczotka do włosów HH-P6

Olivia Garden Healthy Hair Large Ionic Combo HH-P6 - szczotka z bambusa z jonizowaną poduszką - Szczotka z naturalnego bambusa z jonizowaną poduszką - Masuje skórę głowy, aktywując cyrkulację w komórkach krwionośnych - Pomaga stymulować porost włosów oraz redukuje ich wypadanie - Wspiera zdrowie komórek włosa i skóry głowy - Przywraca włosom równowagę i blask - Antystatyczna, antybakteryjna - Szcz (więcej...)

27.60 PLN
Podgląd
Paddle Large Brush szczotka do włosów HH-P7
Nowość

Olivia Garden Healthy Hair Ionic Paddle Large Brush szczotka do włosów HH-P7

Szczotka Healthy Hair Large Ionic Paddle HH-P7 - szczotka z bambusa - - Szczotka z naturalnego bambusa z jonizowaną poduszką - - Masuje skórę głowy, aktywując cyrkulację w komórkach krwionośnych - - Pomaga stymulować porost włosów oraz redukuje ich wypadanie - - Wspiera zdrowie komórek włosa i skóry głowy - - Przywraca włosom równowagę i blask - - Antystatyczna, antybakteryjna

35.20 PLN
Podgląd
Paddle Vent Brush szczotka do włosów HH-P5
Nowość

Olivia Garden Healthy Hair Ionic Paddle Vent Brush szczotka do włosów HH-P5

Olivia Garden z serii Healthy Hair Ionic Vent HH-P5 to wentylowana szczotka do włosów przeznaczona do masażu skóry głowy. - Szczotka z naturalnego bambusa z jonizowaną poduszką. - Masuje skórę głowy, aktywując cyrkulację w komórkach krwionośnych. - Pomaga stymulować porost włosów oraz redukuje ich wypadanie. - Wspiera zdrowie komórek włosa i skóry głowy. - Przywraca włosom równowagę i blask. - Ant (więcej...)

35.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HP-12

Olivia Garden Heat Pro Ceramic+Ion szczotka do włosów HP-12

Heat Pro Ceramic+Ion to profesjonalna szczotka do modelowania włosów o średnicy 12mm stworzona przez markę Olivia Garden. Szczotka sprawdzi się doskonale przy pielęgnacji i modelowaniu włosów.

53.40 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-22

Olivia Garden HEAT PRO Ceramic+Ion Szczotka do włosów HP-22

Olivia Garden Szczotka do włosów HP22 ceramic+ion HEAT PRO 22 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

37.50 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-32

Olivia Garden HEAT PRO Ceramic+Ion Szczotka do włosów HP-32

Olivia Garden Szczotka do włosów HP32 ceramic+ion HEAT PRO 32 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

49.90 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-42

Olivia Garden HEAT PRO ceramic+ion Szczotka do włosów HP-42

Olivia Garden Szczotka do włosów HP42 ceramic+ion HEAT PRO 42 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

57.70 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-52

Olivia Garden HEAT PRO ceramic+ion Szczotka do włosów HP-52

Olivia Garden Szczotka do włosów HP52 ceramic+ion HEAT PRO 52 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

70.30 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-62

Olivia Garden Heat Pro Ceramic+Ion Szczotka do włosów HP-62

Olivia Garden Szczotka do włosów HP62 ceramic+ion HEAT PRO 62 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

73.90 PLN