Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Supreme 100% Boar szczotka do włosów

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme 100% Boar szczotka do włosów

Model Supreme Boar Profesjonalna szczotka Olivia Garden Supreme Boar z włosiem z dzika do prostowania i układania. Nadaje włosom miękkość i połysk. Jonizowana, miękka poduszka, korpus z powłoką ceramiczną. Daje profesjonalny efekt stylizacji. Jest niezwykle delikatna dla włosów i skóry.

66.90 PLN
Podgląd
Supreme Combo Pink Brush szczotka do włosów CI-SPCO-PK

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme Combo Pink Brush szczotka do włosów CI-SPCO-PK

OLIVIA GARDEN Ceramic Ion Supreme Combo Szczotka ceramiczna do włosów Różowa unikalna szczotka do włosów Olivia Garden Supreme Combo świetnie sprawdzi się przy włosach niesfornych i trudnych do rozczesania. Dzięki niezwykłemu połączeniu jonizowanych kolców ze 100%ową zawartością włosia z dzika oraz bardzo miękkiej poduszce, zapewnia doskonałą stylizację oraz efekt perfekcyjnego rozczesania i prost (więcej...)

65.80 PLN
Podgląd
Supreme Combo szczotka do prostowania rozczesywania i układania włosów

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme Combo szczotka do prostowania rozczesywania i układania włosów

- unikalna szczotka do włosów - sprawdza się przy włosach niesfornych i trudnych do rozczesania - dzięki połączeniu jonizowanych kolców ze 100%ową zawartością włosia z dzika oraz miękkiej poduszce, zapewnia doskonałą stylizację oraz efekt perfekcyjnego rozczesania i prostowania włosów - wykonana z niezwykle solidnych materiałów - korpus został pokryty ceramiczną powłoką - trwała i niezawodna

64.05 PLN
Podgląd
Supreme Pro szczotka do włosów

Olivia Garden Ceramic+Ion Supreme Pro szczotka do włosów

- szczotka antystatyczna posiada jonizowane kolce, co oznacza, że nie powoduje elektryzowania się włosów - łagodna dla włosów i skóry głowy, nie ciągnie i nie szarpie włosów - korpus z powłoką ceramiczną - kolce są zakończone delikatnymi kuleczkami

36.30 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-55

Olivia Garden Ceramic+Ion szczotka do włosów CI-55

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion T55 odporna na wodę i wysoką temperatur. Powstała z myślą o modelowaniu włosów. Jej korpus pokryty został powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka jest lekka, poręczna i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia wygodną i przyjemną pracę. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym sal (więcej...)

59.50 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-15

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-15

Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush 15 - wysokiej jakości szczotka do włosów, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki innowacyjnej technologii Ceramic Ion idealnie modeluje i układa fryzurę. Wewnętrzny system przepływu powietrza zapewnia ekspresowe suszenie. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu. Wygodna konstrukcja uchwytu oraz lekkość sprawia, że jest wygodna i komforto (więcej...)

42.70 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-15-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-15-BL

Ceramic+Ion Thermal Brush to szczotka, która pozwoli stworzyć efektowną fryzurę, stworzona przez markę Olivia Garden. Średnica korpusu szczotki to 15mm. Została wykonana z odpornego na działanie ciepła aluminium pokrytego ceramiczną powłoką, dzięki czemu nie ulega odkształceniom i nie pęka. Włosie, w które wyposażona została szczotka, to jonizowana szczecina. Antystatyczna główka szczotki eliminuj (więcej...)

42.70 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-20-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-20-BL

Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Black 20 - wysokiej jakości szczotka do włosów, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki innowacyjnej technologii Ceramic Ion idealnie modeluje i układa fryzurę. Wewnętrzny system przepływu powietrza zapewnia ekspresowe suszenie. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu. Wygodna konstrukcja uchwytu oraz lekkość sprawia, że jest wygodna i ko (więcej...)

42.70 PLN
Podgląd
szczotka do włosów CI-25

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-25

Szczotka do codziennego stylizowania włosów, odpowiednia dla każdego ich typu i długości. - Zapobiega elektryzowaniu się włosów - Nylonowe włosie - Przyspiesza proces suszenia - Wygodna i lekka w użyciu - Materiał odporny na wilgoć i wysoką temperaturę Dzięki zastosowaniu technologii Turbo Vent szczotka ma innowacyjny system wentylacyjny, który wspomaga przepływ powietrza i przyspiesza proces susz (więcej...)

46.10 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-25-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-25-BL

Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Black 25 - wysokiej jakości szczotka do włosów, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki innowacyjnej technologii Ceramic Ion idealnie modeluje i układa fryzurę. Wewnętrzny system przepływu powietrza zapewnia ekspresowe suszenie. Antystatyczna powłoka zapobiega osadzaniu się kurzu. Wygodna konstrukcja uchwytu oraz lekkość sprawia, że jest wygodna i ko (więcej...)

46.10 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-35

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-35

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion T35 jest odporna na wodę i wysoką temperatur. Powstała z myślą o modelowaniu włosów. Jej korpus pokryty został powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka jest lekka, poręczna i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia wygodną i przyjemną pracę. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalny (więcej...)

49.20 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-45

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-45

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion T45 - średnica korpusu 45mm - przeznaczona do modelowania - korpus z powłoką ceramiczną i jonizowana szczecina - odporna na wodę i wysoką temperaturę - antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu

53.70 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów CI-45-BL

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów CI-45-BL

Szczotka do modelowania włosów Olivia Garden Ceramic Ion black jest odporna na wodę i wysoką temperaturę. Jej korpus pokryty został powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka jest lekka, poręczna i wygodnie leży w dłoni. Zapewnia wygodną i przyjemną pracę. Doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim oraz w domu. - (więcej...)

53.70 PLN
Podgląd
Thermal Brush szczotka do włosów HH-63

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Brush szczotka do włosów HH-63

Olivia Garden Healthy Hair to luksusowa seria szczotek do włosów wykonanych z naturalnego bambusa, który jest materiałem naturalnym bardziej wytrzymałym, mocniejszym i lżejszym niż drewno. Szczotki tej serii mają właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo lekkie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Zgodnie ze światowym trendem szczotki HH są ekologiczne, wykonane z materi (więcej...)

60.40 PLN
Podgląd
Thermal Round szczotka do włosów 55mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Round szczotka do włosów 55mm

Poszukujesz idealnej szczotki do modelowania? Oto ona. Szczotka Olivia Garden Ceramic Ion 55. Dlaczego jest tak wyjątkowa? Otóż posiada system Turbo Vent, który dzięki przyspieszonej cyrkulacji powietrza skraca proces suszenia włosów. Szczotka Olivia Garden Ceramic Ion 55, to także ceramiczna powłoka i jonizowane włosie, które zapobiega puszeniu się pasm. Dołączony do szczotki szpikulec pozwala sz (więcej...)

59.50 PLN
Podgląd
Turbo Vent szczotka do włosów 22mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Turbo Vent szczotka do włosów 22mm (22)

Olivia Garden Ceramic + ion TVent 22 - ceramiczna, wentylowana szczotka okrągła z jonizacją i włosiem z dzika 22mm - Doskonałe do włosów gęstych, kręconych, ale również cienkich - Jonizowany dodatnio korpus z powłoką ceramiczną - 100% włosie z dzika - Turbo Vent - wewnętrzny system przepływu powietrza - Lekka konstrukcja i wygodny uchwyt - Wyjmowany szpikulec

51.70 PLN
Podgląd
Turbo Vent szczotka do włosów 32mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Turbo Vent szczotka do włosów 32mm

Doskonała szczotka do włosów gęstych, kręconych, ale również cienkich. Jonizowany dodatnio korpus z powłoką ceramiczną. 100% włosie z dzika. Turbo Vent - wewnętrzny system przepływu powietrza. Lekka konstrukcja i wygodny uchwyt. Wyjmowany szpikulec

61.20 PLN
Podgląd
Turbo Vent szczotka do włosów 45mm

Olivia Garden Ceramic+Ion Turbo Vent szczotka do włosów 45mm

Doskonała szczotka do włosów gęstych, kręconych, ale również cienkich. Jonizowany dodatnio korpus z powłoką ceramiczną. 100% włosie z dzika. Turbo Vent - wewnętrzny system przepływu powietrza. Lekka konstrukcja i wygodny uchwyt. Wyjmowany szpikulec

68.90 PLN
Podgląd
XL Pro Paddle szczotka do włosów Large

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro Paddle szczotka do włosów Large

Perfekcyjna szczotka z jonizowanym dodatnio korpusem z powłoką ceramiczną, antystatyczna. Pozwala osiągnąć efekt gładkich i lśniących włosów. Wyposażona jest w wyjmowany szpikulec i miękką poduszkę.

45.30 PLN
Podgląd
XL Pro Paddle szczotka do włosów Vent

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro Paddle szczotka do włosów Vent

Profesjonalna szczotka antystatyczna do stylizacji włosów. Posiada jonizowany dodatnio korpus pokryty trwałą powłoką ceramiczną. W efekcie włosy stają się lśniące i bardziej gładkie. Duże otwory ułatwiają przewiew powietrza. W środku znajduje się dodatkowo wyjmowany szpikulec do przeczesywania włosów. Idealnie sprawdza się zarówno w domu, jak i salonie fryzjerskim.

52.30 PLN
Podgląd
XL Pro S Paddle szczotka do włosów Small

Olivia Garden Ceramic+Ion XL Pro S Paddle szczotka do włosów Small

nieszablonowa szczotka do czesania od Olivia Garden dzięki specjalnej technologii skrupulatnie rozczesuje pasma, nadaje im zdrowego blasku i domyka łuskę włosa. Wygodna, gumowa rączka gwarantuje pewny chwyt. Nie ma obaw, iż szczotka wyślizgnie Ci się z ręki. Szczotka jest antystatyczna, ząbki zakończone są kuleczkami, dzięki czemu nie drapią skóry głowy.

37.15 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów mała

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów mała

Szczotka przeznaczona do stosowania na włosy suche lub wilgotne. Odpowiednia również do masażu głowy. Dzięki innowacyjnemu kształtowi oprócz stylizacji, jednocześnie pielęgnuje włosy. - Mały, wąski rozmiar - Dobry system wentylacji - Chroni przed przesuszeniem - Chroni przed elektryzowaniem się włosów - Wyjątkowo lekki materiał - Okrągłe, nylonowe ząbki - Zapewnia delikatny masaż skóry głowy Zawie (więcej...)

42.10 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH23

Olivia Garden Healthy Hair Eco Friendly Bamboo Brush szczotka do włosów HH23

Olivia Garden Healthy Hair to luksusowa seria szczotek do włosów wykonanych z naturalnego bambusa, który jest materiałem naturalnym bardziej wytrzymałym, mocniejszym i lżejszym niż drewno. Szczotki tej serii mają właściwości antystatyczne i antybakteryjne. Są wyjątkowo lekkie, ergonomiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Zgodnie ze światowym trendem szczotki HH są ekologiczne, wykonane z materi (więcej...)

21.00 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HH33

Olivia Garden Healthy Hair Eco Friendly Bamboo Brush szczotka do włosów HH33

Szczotka polecana do stosowania w codziennej pielęgnacji włosów. Dobrze je rozczesuje i jednocześnie chroni przed uszkodzeniem. Wykonana w 100% z materiałów ekologicznych przyczynia się do ochrony środowiska. - Lekki, bambusowy materiał - Elektrostatyczne, nylonowe ząbki - Ceramiczna powłoka chroniąca przed przesuszaniem - Grubsze, zapewniające dobrą wentylację otwory - Wygodna i poręczna rączka - (więcej...)

25.10 PLN
Podgląd
szczotka do włosów HP-12

Olivia Garden Heat Pro Ceramic+Ion szczotka do włosów HP-12

Heat Pro Ceramic+Ion to profesjonalna szczotka do modelowania włosów o średnicy 12mm stworzona przez markę Olivia Garden. Szczotka sprawdzi się doskonale przy pielęgnacji i modelowaniu włosów.

52.80 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-42

Olivia Garden HEAT PRO ceramic+ion Szczotka do włosów HP-42

Olivia Garden Szczotka do włosów HP42 ceramic+ion HEAT PRO 42 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

62.70 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-52

Olivia Garden HEAT PRO ceramic+ion Szczotka do włosów HP-52

Olivia Garden Szczotka do włosów HP52 ceramic+ion HEAT PRO 52 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

70.90 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów HP-62

Olivia Garden Heat Pro Ceramic+Ion Szczotka do włosów HP-62

Olivia Garden Szczotka do włosów HP62 ceramic+ion HEAT PRO 62 mm Szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada specjalne otwory, które zapewniają szybszy przepływ powietrza oraz skracają czas suszenia. Ponadto unikalny wzór otworów znacznie zwiększa efekty stylizacji. Natomiast miedziana głowica 2-krotnie szybciej się nagrzewa przez co dłużej utrzymuje ciepło. Szczotka tego typu świetnie sprawdzi się w (więcej...)

79.30 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-S40

Olivia Garden Nano Thermic Ceramic+Ion Shaper szczotka do włosów NT-S40

Funkcja jonizacji, łatwiejsze układanie i przyspieszony czas suszenia włosów Szczotka Olivia Garden NANO SHAPER to szczotka, która pomoże ci wymodelować włosy, dzięki temu, że posiada unikalny, kwadratowy kształt. Ponadto zapewni ci gładkość włosów, ich ujarzmienie, gdyż posiada funkcję jonizacji. Szybszy czas suszenia to zasługa sporych rozmiarów otworów w korpusie, które ułatwiają przepływ powie (więcej...)

55.70 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-S50

Olivia Garden Nano Thermic Ceramic+Ion Shaper szczotka do włosów NT-S50

Szybsze suszenie z turmalinem, naturalne ograniczenie elektryzowania się włosów Szczotka Olivia Garden NANO SHAPER to szczotka, która posiada na tyle duże otwory w korpusie, że ułatwia przepływ powietrza podczas suszenia. Skraca to znacznie czas schnięcia włosów i tym samym narażania ich na zbyt wysoką temperaturę oraz na przesuszenie. Włosy są więc lepiej nawilżone, a ponadto łatwiej się rozczesu (więcej...)

61.80 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-CVL

Olivia Garden Nano Thermic Contour szczotka do włosów NT-CVL

- szczotka do stylizacji i suszenia - zapewnia ochronę antybakteryjną - wyposażona w technologię jonową, dodaje blasku oraz wygładza włosy - zwiększa przepływ powietrza i przyspiesza efekty stylizacji - włosie z dzika - wymiary 45 mm

73.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-CVT

Olivia Garden Nano thermic contour szczotka do włosów NT-CVT

Szczotka Nano Thermic Contour Vent powstała przy wykorzystaniu technologii Nano Silver zapewnia ochronę antybakteryjną, co sprawia że włosy wyglądają zdrowo i są bardziej podatne na stylizację. Ponadto termiczna szczotka posiada również technologię jonową, która nadaje włosom więcej blasku i wygładza fryzurę. Szczotka posiada korpus dopasowany do kształtu głowy oraz stylizuje włosy od nasady. Opró (więcej...)

48.30 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-C22

Olivia Garden Nano Thermic Contour Thermal szczotka do włosów NT-C22

- Profesjonalna szczotka do modelowania włosów - Technologia Nano Silver zapewnia ochronę antybakteryjną, przez co włosy są zdrowsze i bardziej podatne na stylizację - Technologia jonowa nadaje włosom więcej blasku i wygładza fryzurę - Wklęsły korpus dopasowany do kształtu głowy zwiększa efekt naturalnej stylizacji - Otwory zapewniające szybszy przepływ powietrza i skracające czas suszenia - Falis (więcej...)

53.90 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-C42

Olivia Garden Nano Thermic Contour Thermal szczotka do włosów NT-C42

- szczotka do stylizacji i suszenia - zapewnia ochronę antybakteryjną - wyposażona w technologię jonową, dodaje blasku oraz wygładza włosy - zwiększa przepływ powietrza i przyspiesza efekty stylizacji - tworzywo syntetyczne - wymiary 42 mm

65.40 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-C52

Olivia Garden Nano Thermic Contour Thermal szczotka do włosów NT-C52

- szczotka do stylizacji i suszenia - zapewnia ochronę antybakteryjną - wyposażona w technologię jonową, dodaje blasku oraz wygładza włosy - zwiększa przepływ powietrza i przyspiesza efekty stylizacji - tworzywo syntetyczne - wymiary 52 mm

69.50 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-C62

Olivia Garden Nano Thermic Contour Thermal szczotka do włosów NT-C62

Olivia Garden Nano Thermic CONTOUR NT-C62, termiczna szczotka do modelowania z jonizacją wykonana z zastosowaniem najnowszych technologii Nano Thermic zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę i ułatwi układanie wyjątkowych fryzur. Ceramiczna powłoka korpusu nagrzewa się długo zachowując ciepło. Jonizacja uzyskana dzięki technologii turmalinowej nadaje włosom połysk oraz zapobiega puszeniu oraz elektr (więcej...)

81.60 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-18

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-18

Nano Thermic to seria profesjonalnych i eleganckich szczotek do modelowania włosów. Zastosowanie powłoki odpowiedzialnej za ochronę antybakteryjną zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotki pokryte ceramiką szybciej się nagrzewają i dłużej utrzymują temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają czas suszenia oraz zwiększają przepływ powietrza a przy okazji skracają czas modelowania włos (więcej...)

43.90 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-24

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-24

Profesjonalna i elegancka szczotka do modelowania Olivia Garden Nano Thermic NT24, która dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Nano Thermic (powłoki odpowiedzialnej za ochronę antybakteryjną) zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej się nagrzewa i dłużej utrzymuje temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają czas suszenia oraz zwiększają przepływ powiet (więcej...)

47.30 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-34

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-34

Profesjonalna elegancka szczotka do modelowania, która dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Nano Thermic (powłoki odpowiedzialnej za ochronę antybakteryjną) zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka Olivia Garden Nano Thermic NT-34 z jonizacją i turmalinem pokryta została ceramiką, przez co szybciej się nagrzewa i dłużej utrzymuje temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają cza (więcej...)

50.50 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-44

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-44

Szczotka Olivia Garden Nano Thermic NT-44 jest bardzo lekka i zaprojektowana z ukierunkowaniem na wygodę użycia i elegancję. Posiada wyjmowany szpikulec oraz niezwykle ergonomiczną rączkę. Zdecydowanie przyspiesza i ułatwia nawet najbardziej złożoną stylizację. Stosowana do profesjonalnego i trwałego modelowania włosów. Szczotka do włosów Olivia Garden Nano Thermic wykorzystuje najnowsze technolog (więcej...)

56.10 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-54

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-54

Szereg zalet ceramicznej szczotki Olivia Garden Nano Thermic NT-54 powoduje, że modelowanie fryzury staje się łatwiejsze i przyjazne dla włosów. Dzięki szczotce Nano Thermic z łatwością ułożysz piękną i trwałą fryzurę, jednocześnie chroniąc włosy. - Poznaj wszystkie zalety szczotki Olivia Garden Nano Thermic NT-54 - Zastosowanie najnowszej technologii Nano Thermic to gwarancja ochrony antybakteryj (więcej...)

61.20 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-64

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-64

Olivia Garden Nano Thermic to profesjonalna, elegancka szczotka do modelowania , która, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Nano Thermic (powłoki odpowiedzialnej za ochronę antybakteryjną) zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej się nagrzewa i dłużej utrzymuje temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają czas suszenia oraz zwiększają przepływ powietr (więcej...)

75.50 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-82

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-82

Profesjonalna elegancka szczotka do modelowania, która dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Nano Thermic (powłoki odpowiedzialnej za ochronę antybakteryjną) zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej się nagrzewa i dłużej utrzymuje temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają czas suszenia oraz zwiększają przepływ powietrza a przy okazji skracają czas mo (więcej...)

90.50 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-C32

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-C32

Szczotka Nano Thermic Contour powstała w technologii Nano Silver co oznacza, że posiada ochronę antybakteryjną, dzięki temu włosy są zdrowe i bardziej podatne na stylizacje. Ponadto dzięki technologii jonowej fryzura nabiera blasku oraz wygładzenia. Szczotka posiada wklęsły korpus, który dopasowując się do kształtu głowy zwiększa efekt naturalnej stylizacji. Ponadto posiada otwory, które zapewniaj (więcej...)

57.80 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-CVM

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-CVM

Szczotka Nano Thermic Contour Vent powstała przy wykorzystaniu technologii Nano Silver zapewnia ochronę antybakteryjną, co sprawia że włosy wyglądają zdrowo i są bardziej podatne na stylizację. Ponadto termiczna szczotka posiada również technologię jonową, która nadaje włosom więcej blasku i wygładza fryzurę. Szczotka posiada korpus dopasowany do kształtu głowy oraz stylizuje włosy od nasady. Opró (więcej...)

66.10 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-CVS

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-CVS

Szczotka Nano Thermic Contour Vent powstała przy wykorzystaniu technologii Nano Silver zapewnia ochronę antybakteryjną, co sprawia że włosy wyglądają zdrowo i są bardziej podatne na stylizację. Ponadto termiczna szczotka posiada również technologię jonową, która nadaje włosom więcej blasku i wygładza fryzurę. Szczotka posiada korpus dopasowany do kształtu głowy oraz stylizuje włosy od nasady. Opró (więcej...)

59.10 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-FLEXBR

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-FLEXBR

Nano Thermic Flex Collection 100% Boar Hairbrush od Olivia Garden to szczotka do rozczesywania, prostowania i układania włosów. - Zawiera w 100% naturalne włosie z dzika. - Zapobiega elektryzowaniu i plątaniu włosów.

50.70 PLN
Podgląd
szczotka do włosów NT-FLEXPRO

Olivia Garden Nano Thermic szczotka do włosów NT-FLEXPRO

Nano Thermic Flex Collection Pro Hairbrush od Olivia Garden to szczotka do rozczesywania, prostowania i układania włosów. - Dzięki specjalnym otworom, przyspiesza przepływ powietrza, skracając czas suszenia. - Szczotka została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły z wysokiej jakości materiałów.

46.40 PLN