Manicure japoński


Kobiety i mężczyźni marzą o ładnych, zadbanych paznokciach. W końcu pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a wiele osób zwraca uwagę na to, jak wyglądają nasze ręce. Chyba każdego z nas odstraszają pogryzione, zaniedbane „pazurki”? Czasem ciężko jest utrzymać ręce w idealnym stanie. Próbujemy wielu kremów, odżywek i innych zabiegów… I może ogólna kondycja dłoni delikatnie na chwilę się poprawia, ale paznokcie nadal są nieestetyczne i się łamią. Jak temu zaradzić?
Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych metod na piękny wygląd paznokci jest NeoNail Manicure Japoński P. Shine. Z czystym sumieniem możemy polecić ten zabieg pielęgnacyjny. Dbamy o to, żeby ten zestaw zawsze był dostępny w naszym magazynie. W skład P. Shine wchodzi:
- 1 x pasta „1 PASTE“ P.Shine (zielona) 8 g,
- 1 x puder „2 POWDER“ P.Shine (różowy) 5g,
- 1 x zielona polerka P.Shine z jelonka,
- 1 x różowa polerka P.Shine z jelonka,
- 1 x pilniczek,
- 1 x plastikowa szpatułka,
- 3 x polerka dwustronna.

Podczas tego zabiegu musimy wetrzeć w płytkę paznokcia specjalną pastę, a następnie nanieść na nią warstwę pudru. Środek ten nie tylko wzmocni paznokcie, ale też zasili je w naturalne składniki tj. witaminy, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Jest to prosty i niedrogi sposób, aby paznokcie znów były lśniące, zdrowe i twarde. Zabieg najlepiej powtórzyć 3-4 razy co 3 tygodnie. Pamiętaj jednak, aby po manicurze japońskim nie malować paznokci przez kilka dni.


Efekt z pewnością przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Paznokcie wreszcie będą „naprawione”, nie będą się łamać, a do tego ich blask cię zauroczy. P.Shine wspiera zdrowy wzrost paznokci, zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się. Dzięki temu nie musisz chodzić do kosmetyczki i płacić fortunę za każdą wizytę. Wystarczy, że kupisz gotowy zestaw i będziesz wykonywać zabieg sama w domu. Nie jest to nic skomplikowanego. Każdy produkt jest odpowiednio ponumerowany, nie ma więc możliwości, żeby pomylić kolejność czynności. Natomiast pasty/pudry mają odpowiedni kolor do polerek.


Pamiętaj, aby przed przystąpieniem do zabiegu pozbyć się pozostałości po poprzednim manicure, wyciąć skórki oraz nadać paznokciom odpowiedni kształt. Następnie wcieramy w płytkę paznokcia zieloną polerkę. Robimy tak do czasu, aż płytka stanie się różowa i błyszcząca. Teraz czas wetrzeć puder, który ochroni paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na koniec pozostanie tylko oliwka, którą najlepiej wetrzeć okrężnymi ruchami w skórki wokół paznokci.

Teraz, w okresie jesienno-zimowym, szczególnie polecamy zrobić ten zabieg. Nasze dłonie i paznokcie narażone są na ciągłe zmiany temperatur, dlatego przyda im się specjalne odżywienie. W zestawie Neo Nail manicure japoński P.Shine znajdziesz wszystkie produkty, które są potrzebne do „naprawy” paznokci. Nie musisz dokupywać już żadnych polerek, past ani pudrów. Uwierz, warto spróbować. Piękne paznokcie to przede wszystkim takie, które są zdrowe i zadbane. Żaden lakier o wymyślnym kolorze nie da Ci takiego efektu!

Najpopularniejsze podkategorie w kategorii “Paznokcie”: odżywki do paznokci, lakiery hybrydowe, lakiery do paznokci, żele do paznokci, lampy do paznokci, zestaw do hybryd.