Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Lampa UV LED 10W

Hi Hybrid Lampa UV LED 10W

Lampa do paznokci UV LED 10W hi hybrid to nowoczesność i wygoda w zasięgu Twojej ręki! I portfela ) To idealna lampa do paznokci, która ekspresowo utwardza lakier hybrydowy hi. Szybko i bezkompromisowo! Utrwal przy użyciu lampy hi hybrid swoje wyszukane malowidła. Wykorzystaj ją podczas hi nailparty z najlepszymi przyjaciółkami! Nasza lampa do paznokci UV LED 10W uwielbia takie akcje! Lampa hi hyb (więcej...)

92.00 PLN
Podgląd
Zestaw Startowy Do Manicure Hybrydowego

Hi Hybrid Zestaw Startowy Do Manicure Hybrydowego

To Twój absolutny must have, jeśli zaczynasz swoją przygodę z manicure hybrydowym. Zestaw startowy do hybryd hi to kompleksowa odpowiedź na Twoje potrzeby w jego skład wchodzą hi baza do paznokci, hi lakier hybrydowy 245 Classic Red, hi top no wipe, hi aceton do hybryd, hi nail cleaner do hybryd, hi lampa do paznokci UV LED 10W, hi blok polerski do paznokci oraz hi pilniki. Czyli wszystkie produk (więcej...)

149.90 PLN
Podgląd
Lampa mini do manicure LED 6W

Neess Lampa mini do manicure LED 6W

MINI lampa UV/LED o mocy 6W. MINI lampa UV/LED posiada 6 diod LED i 2 rozkładane nóżki. Jest wygodna w użyciu, praktyczna i lekka. Posiada TIMER z trybami 45 i 60 sekund, który uruchamia się po przytrzymaniu tego samego włącznika przez 12 sekundy. Posiada wyjście mini USB oraz kabel zasilający z portu USB. Moc 6W MAX. Napięcie 100240V/0,35A 5060Hz Wymiary 131 x 67 x 19mm

83.05 PLN
Podgląd
Lampa Led 12W Biała

Neo Nail Lampa Led 12W Biała

Neo Nail Lampa Led 12W Biała Lampa jest wyposażona w 3 czasy utwardzania: 30 sekund, 60 sekund i czas ciągły. Produkt o mocy 12 W. Długość fali: 400 - 403 nm. Żywotność żarówki: 20 000 godzin pracy. Lampa utwardza: Żele LED oraz Lakiery Hybrydowe NeoNail - czas utwardzania 60 sekund (w przypadku kolorów przezroczystych, jasnych) Żele LED oraz Lakiery Hybrydowe NeoNail – czas utwardzania 90 sekund (więcej...)

147.00 PLN
Podgląd
Mini Lampa LED 9W Biała

Neo Nail Mini Lampa LED 9W Biała

Neo Nail Mini Lampa LED 9W Biała Przewodowa lampa ledowa mini, przeznaczona do utwardzania lakieru hybrydowego oraz żeli ledowych. Produkt ze względu na swoja wielkość i poręczność, idealnie się sprawdzi dla osób prowadzących mobilny gabinet kosmetyczny. Doskonała w podróży. Lampa posiada timer: 30, 60 oraz 90 sekund. Przed utwardzaniem produktu, należy rozgrzać lampę ustawiając ją na 60 sekund. M (więcej...)

106.80 PLN
Podgląd
Mini Lampa LED 9W Czarna

Neo Nail Mini Lampa LED 9W Czarna

Neo Nail Mini Lampa LED 9W Czarna Przewodowa lampa ledowa mini, przeznaczona do utwardzania lakieru hybrydowego oraz żeli ledowych. Produkt ze względu na swoja wielkość i poręczność, idealnie się sprawdzi dla osób prowadzących mobilny gabinet kosmetyczny. Doskonała w podróży. Lampa posiada timer: 30, 60 oraz 90 sekund. Przed utwardzaniem produktu, należy rozgrzać lampę ustawiając ją na 60 sekund. (więcej...)

111.90 PLN
Podgląd
Tusz Biały

Neo Nail Rapidograph Tusz Biały 20 ml

Neo Nail Rapidograph Tusz Biały Biały tusz przeznaczony do uzupełniania Rapidograph-u. Dzięki produktowi stworzysz piękne koronki, egzotyczne ornamenty i unikalne wzory geometryczne.

9.85 PLN
Podgląd
Tusz Czarny

Neo Nail Rapidograph Tusz Czarny 20 ml

Neo Nail Rapidograph Tusz Czarny Biały tusz przeznaczony do uzupełniania Rapidograph-u. Dzięki produktowi stworzysz piękne koronki, egzotyczne ornamenty i unikalne wzory geometryczne.

9.85 PLN
Podgląd
Zestaw Do Manicure Hybrydowego Z Lampą 9W Białą 5028-2

Neo Nail Starter Set Zestaw Do Manicure Hybrydowego Z Lampą 9W Białą 5028-2

Neo Nail Starter Set Zestaw Do Manicure Hybrydowego Z Lampą 9W Białą 5028-2 Zestaw startowy marki Neo Nail Starter Set to idealny zestaw dla osób rozpoczynających swoją przygodę z lakierami hybrydowymi. Zawiera wszystkie niezbędne akcesoria konieczne zarówno do nałożenia, jak również usunięcia lakieru hybrydowego. W eleganckim i jednocześnie poręcznym pudełku dołączono Hard Base, Hard Top oraz naj (więcej...)

192.30 PLN
Podgląd
Zestaw Starter Set Premium Z Lampą 9 W

Neo Nail Zestaw Starter Set Premium Z Lampą 9 W

Neo Nail Zestaw Starter Set Premium Z Lampą 9 W Zestaw startowy polecany jest dla osób rozpoczynających przygodę z lakierami hybrydowymi. Wyróżnia się eleganckim, solidnym, ozdobionym kwiatami, przewiązanym srebrną kokardą pudełkiem. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do nałożenia, oraz usunięcia hybrydy. W komplecie jest Hard Base, Hard Top, oraz piękny, pastelowy Natural Beau (więcej...)

278.90 PLN
Podgląd
Zestaw Starter Set Z Lampą 9 W

Neo Nail Zestaw Starter Set Z Lampą 9 W

Neo Nail Zestaw Starter Set Z Lampą 9 W Zestaw startowy polecany jest dla osób rozpoczynających przygodę z lakierami hybrydowymi. Wyróżnia się eleganckim, solidnym, ozdobionym kwiatami, przewiązanym różową kokardą pudełkiem. Zestaw zawiera niezbędne akcesoria potrzebne do nałożenia, oraz usunięcia hybrydy. W komplecie jest Hard Base, Hard Top, oraz klasyczna czerwień Lady Ferrari. W zestawie jest (więcej...)

249.00 PLN
Podgląd
Lampa Led 9W

Realac Lampa Led 9W

Elegancka, kompaktowa lampa LED do użytku profesjonalnego i domowego. Doskonale utwardza warstwę hybrydy w 30 sekund. Dzięki niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Może być używana zarówno do manicure jak i pedicure. Łatwa do czyszczenia i dezynfekcji. Dzięki możliwości ustawienia kilku czasów pracy obsługa lampy jest wyjątkowo prosta. Dane Techniczne: Moc: 9W Ilość LED: 3 (więcej...)

126.10 PLN