Holify - kolorowo i minimalistycznie


W świecie kosmetyków, gdzie różnorodność potrzeb jest równie bogata, co sama natura, marka Holify wyróżnia się nie tylko kolorowymi opakowaniami, ale również minimalistycznym podejściem. Nie ważne, czy to żel pod prysznic, balsam do ciała, krem do twarzy czy szampon do włosów. W tych cudeńkach znajdziecie tylko to, co najlepsze z natury - oleje oraz ekstrakty z kwiatów i rośliny - aby skóra i włosy nabrały blasku oraz zdrowego wyglądu. A co najlepsze w tym wszystkim? Może je stosować cała rodzina - od malucha po dziadka. Przekonaj się co dla ciebie i twojej rodziny zrobią balsamy i żele Holify!

Balsam Do Ciała Nawilżający

Do najważniejszych działań tego produkty zalicza się intensywne nawilżenie oraz wzmacnianie bariery ochronnej skóry przed nadmierną utratą wilgoci oraz przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Zawarty w składzie ekstrakt z niebieskiej stokrotki działa kojąco oraz przynosi ulgę odwodnionej skórze.

Pozostałe składniki takie jak masło shea, oliwa z oliwek oraz hemiskwalan zwiększają napięcie skóry. Sprawiają również, że staje się ona miękka i gładka w dotyku. Regularne stosowanie pomoże w przywróceniu upragnionego komfortu.

Balsam Do Ciała Regenerujący

Zawarty w składzie wyciąg z kwiatu elfów wspomaga regenerację oraz wspomaga walkę z oznakami starzenia się skóry czyniąc ją zdrowszą i przywracając jej świeży wygląd.

Balsam chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci oraz pomaga w przywróceniu uczucia komfortu.

Dzięki zawartości naturalnych składników produkt odżywia, wzmacnia barierę hydrolipidową, poprawia jędrność oraz sprawia, że skóra staje się gładka i miła w dotyku.

Balsam Do Ciała Energetyzujący

Dzięki zawartości ekstraktu z kumkwatu balsam wykazuje działanie wspomagające walkę z oznakami zmęczenia. Pomaga on również w przywróceniu promiennego i zdrowego wyglądu skóry.

W składzie zawarte są również naturalne składniki takie jak: masło shea, oliwa z oliwek oraz hemiskwalan, które sprawiają, że skóra zyskuje odpowiednie odżywienie, a jednocześnie staje się bardziej miękka, jędrna i elastyczna.

Produkt ten idealnie sprawdzi się dla osób, których skóra wymaga zastrzyku energii.

Żel Pod Prysznic Nawilżający

Skład żelu oparty jest na łagodnych środkach myjących, które oprócz skutecznego oczyszczenia skóry wykazują również działanie intensywnie nawilżające oraz wzmacniające barierę hydrolipidową.

W składzie zawarty jest ekstrakt z niebieskiej stokrotki, która wykazuje działanie kojące.

Żel Pod Prysznic Regenerujący

Dzięki zawartości łagodnych składników myjących żel dobrze oczyszcza skórę nie powodując podrażnień.

Dodatkowymi zaletami jest odżywienie oraz wzmocnienie bariery ochronnej naskórka przed nadmierną utratą wody.

Po kąpieli skóra zyskuje uczucie nawilżenia oraz ukojenia.

Wyciąg z kwiatu elfów wspomaga regenerację oraz walkę z oznakami starzenia się skóry czyniąc ją świeższą i bardziej promienną.

Żel Pod Prysznic Energetyzujący

Poza dokładnym oczyszczeniem działa również nawilżająco oraz pobudzająco, czyniąc szarą i zmęczoną skórę bardziej promienną.

Zawarte składniki wzmacniają barierę hydrolipidową i chronią przed nadmierną utratą wody.

Ekstrakt z kumkwatu wspomaga walkę z oznakami starzenia się skóry oraz dodaje jej energii, dzięki czemu przywraca jej blask i zdrowy wygląd.

Wybierz produkt Holify idealny dla Twojej rodziny i zafunduj jej pielęgnację dostosowaną do potrzeb.