Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
JęczmieńOff Lipożel do specjalistycznej pielęgnacji powiek łagodzi objawy takie jak zaczerwienienie, podrażnienie, dyskomfort i uczucie swędzenia.
Zawarty w preparacie Antibacterial-Shield Complex łączy antybakteryjne działanie terpinen-4-olu z olejku z drzewa herbacianego oraz prebiotyku, który wpływa korzystnie na mikrobiom skóry i chroni przed patogenami środowiska zewnętrznego. To wyjątkowe połączenie składników aktywnych tworzy warstwę ochronną przed działaniem bakterii, co jest szczególnie ważne przy skłonności do występowania jęczmienia.
Siarczan dekstranu działa kojąco. Aloes i Fucocert łagodzą uczucie swędzenia i podrażnienie. D-panthenol (prowitamina B5) przyspiesza procesy regeneracji naskórka. Olivem 1000 i hialuronian sodu wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry i utrzymują odpowiednie jej nawilżenie.
Szczególnie polecany do ochrony i pielęgnacji powiek dla osób, które odczuwają takie objawy jak zaczerwienienie, podrażnienie, dyskomfort i uczucie swędzenia.
JęczmieńOff Lipożel do specjalistycznej pielęgnacji powiek przy skłonności do występowania jęczmienia.
- Zawiera terpinen-4-ol z olejku z drzewa herbacianego o działaniu antybakteryjnym.
- Tworzy warstwę ochronną przed patogenami środowiska zewnętrznego.
- Łagodzi uczucie dyskomfortu spowodowane występowaniem jęczmienia.
- Łagodzi objawy podrażnienia i zaczerwienienie.
- Łagodzi uczucie swędzenia.
- Nawilża, koi i wzmacnia barierę ochronną skóry.
Preparat testowany pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty.
Sposób użycia: Przed użyciem umyć dłonie. Po dokładnym oczyszczeniu powiek wmasować niewielką ilość preparatu w zmienione miejsce. Masaż należy przeprowadzać zawsze w kierunku ujścia gruczołów, a więc na powiece górnej – od góry do dołu, a na powiece dolnej – od dołu do góry. W przypadku dostania się produktu do oka należy bardzo delikatnie przepłukać oko wodą. Produkt należy stosować aż do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, min. 2 razy dziennie. W przypadku skłonności do występowania jęczmienia produkt można stosować bez przerwy przez okres 4 tygodni.
Verco S.A.
ul. Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5 lok. 6U, 01-015 Warszawa, PL
Polska