Aqua Pi

Na początku 2000 roku w Toskanii grupa naukowców rozpoczyna serię eksperymentów nad systemem redukcji zużycia paliw. W 2008 roku dochodzi do wybuchu, pożar rujnuje laboratorium, a główny badacz wraz z dwoma asystentami spędzają długie 6 miesięcy w szpitalu lecząc rozległe poparzenia i walcząc o życie. Po pewnym czasie profesor wraca do przerwanych przez pożar badań.

Każdego dnia zanurza poparzone dłonie w wodzie poddanej specjalistycznym procesom fizycznym, którą stworzył na potrzeby eksperymentu. Po upływie kilku tygodni zauważa, że skóra pokryta bliznami zaczyna się wygładzać. Zaskoczony obserwacją, konsultuje zjawisko ze swoim lekarzem. Nikt nie potrafi tego wyjaśnić, więc wraz z grupą naukowców rozpoczyna badanie leczniczego wpływu uszlachetnionej laboratoryjnie wody na skórę.

Kosmetyki są owocem wieloletniej pracy polskich i włoskich ekspertów. Ich głównym składnikiem czynnym jest uszlachetniona laboratoryjnie woda, poddana wyjątkowej technologii, która uczyniła z niej wodę o wysokim stopniu aktywności o wyjątkowo pozytywnym działaniu na skórę. Ponadto, receptury każdego kosmetyku opierają się na starannie dobranych, sprawdzonych w kosmetologii substancjach czynnych, w większości pochodzenia roślinnego.

Kosmetyki są wolne od parabenów, silikonów, olejów mineralnych, parafiny, lanoliny, sztucznych barwników, a użyta w nich łagodna kompozycja zapachowa jest bezpieczna, bo pozbawiona alergenów.

Aqua Pi

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA