Buna logo

Buna

Buña to marka polskich kosmetyków, którą wyróżnia zastosowanie na nowo tajemnic zdrowia i urody naszych babek i prababek. Czerpiąc z tradycji zielarskiej proponuje Polkom skuteczne i proste sposoby na pielęgnację we współczesnym wydaniu. Szerokie portfolio marki to odpowiedź na potrzeby pielęgnacyjne kobiet i ich rodzin.

Buña zaspokoi oczekiwania klientów, którzy ufają naturze i doświadczeniu naszych babć. – to słowa Pani manager marki.

Buña bazuje na naturalnych składnikach takich jak: melisa, rozmaryn, szałwia oraz aloes. W ofercie marki znajdują się kosmetyki do ciała, twarzy i włosów.

W portfolio firmy Basel Olten Pharm znajdują się także marki: Mincer Pharma, Evrēe, Neuronica oraz Solvea.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Buna Melisa Odżywka do włosów przetłuszczających się 180 ml

BUNA Melisa, Odżywka do włosów, włosy tłuste i skłonne do przetłuszczania, 180 ml Regulująca odżywka do całodziennej pielęgnacji włosów tłustych i skłonnych do przetłuszczania. Wspomaga działanie szamponu do włosów z melisą. Wygładza, odświeża i regeneruje włosy. Ułatwia rozczesywanie, nie obciąża włosów i nie powoduje efektu przekarmienia. Pozostawia włosy lśniące i zregenerowane. Buna to wielopo (więcej...)

5.67 PLN
PODGLĄD

Buna Rozmaryn przeciwzmarszczkowa maseczka odmładzająca do twarzy 70 ml

Maseczka do twarzy Buna rozmaryn Buna to wielopokoleniowa tradycja zielarska we współczesnym wydaniu. Odkrywa na nowo tajemnice zdrowia i urody naszych babek i prababek. Buna ufa naturze oraz tradycyjnej mądrości, wiedzy i doświadczeniu, przekazywanym przez kobiety z pokolenia na pokolenie. Czerpie ze skutecznych i prostych sposobów na pielęgnację, którymi dzieliła się ukochana babcia. Buna jest b (więcej...)

8.07 PLN
PODGLĄD