Byphasse

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Byphasse Solution micellare demaquilante dwufazowy płyn micelarny do demakijażu 250 ml

Płyn micelarny do wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej wrażliwej.Dwufazowy płyn micelarny Byphasse to nowoczesna woda do mycia twarzy i demakijażu, która łączy w sobie dwie fazy: fazę wodną z micelami (drobnymi cząsteczkami środków powierzchniowo czynnych), która oczyszcza i odświeża skórę, oraz fazę olejową, ułatwiającą demakijaż kosmetyków wodoodpornych do twarzy, oczu i ust.Połączenie m (więcej...)

25.80 PLN
PODGLĄD

Byphasse Just Shampoo Szampon do wszystkich rodzajów włosów 750 ml

Szampon BYPHASSE JUST SHAMPOO do każdego rodzaju włosów. Delikatnie myje włosy i skórę głowy, zachowując ich naturalne pH. Zalety produktu - Delikatna formuła o naturalnym pH dla skóry głowy - Zawiera środki kondycjonujące dla odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy - Opracowany dla wszystkich rodzajów włosów - 95% składników pochodzenia naturalnego - Do codziennego użytku

18.14 PLN
PODGLĄD

Byphasse Lait Corporel Nutritif Nourishing Body Milk migdałowe Mleczko do ciała do suchej skóry 500 ml

Odżywczy balsam do ciała z olejkiem ze słodkich migdałów, które idealnie nadaje się do suchej skóry. Jego formuła z ekstraktem ze słodkich migdałów odżywia i zapewnia skórze miękkość i komfort. Zyskasz odżywioną i pachnącą skórę o delikatnym zapachu migdałów.Zalety produktu:• idealny do skóry suchej• delikatny zapach• duży formatSposób użycia: Stosuj codziennie po prysznicu lub kąpieli.

16.89 PLN
PODGLĄD

Byphasse Soluttion Micellaire Demaquillante płyn micelarny do skóry wrażliwej i suchej 500 ml

Poznaj najnowszy kosmetyk uznanej hiszpańskiej firmy Byphasse płyn micelarny. Myje on skórę delikatnie i dokładnie, nie naruszając bariery lipidowej skóry. Głównym składnikiem płynu micelarnego są micele, czyli małe cząstki powierzchniowo czynne. Zewnętrzne cząsteczki tworzące micele mają własności przyciągają wodę, natomiast cząsteczki tworzące wnętrze miceli odpychają wodę, ale dobrze łączą się (więcej...)

21.62 PLN
PODGLĄD