Dimax

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Wosk bezpaskowy w granulkach Żółty
U NAS TANIEJ
-18 %

Dimax Wosk bezpaskowy w granulkach Żółty 1000 g

Wosk twardy Erbel FilmWax do depilacji to profesjonalny wosk czwartej generacji. Jest bardziej elastyczny niż inne woski i dlatego chwyta nawet najkrótsze włoski. Nakłada się cienką warstwą i jest gotowy do użycia już w temperaturze poniżej 45C. Idealny do miejsc wrażliwych i trudnych do depilacji, zatem szczególnie sprawdza się w okolicach wąsika, bikini lub pod paszkami. Stosuje się go na gorąco (więcej...)

45.00 PLN
37.00 PLN
PODGLĄD
Wosk bezpaskowy w granulkach Czarny
U NAS TANIEJ
-18 %

Dimax Wosk bezpaskowy w granulkach Czarny 1000 g

DIMAX Twardy Wosk w Granulkach Czarny. Testowany w salonach kosmetycznych, wysokiej jakości wosk - POLECAMY. Najnowszej technologii wosk marki DIMAX - DepiloMax. W przeciwieństwie do tradycyjnego wosku film wax rozgrzewa się już w temperaturze 40-50*C dzięki czemu wyklucza wszelkie oparzenia. Wosk twardnieje wolniej co sprawia, że mieszki włosowe ulegają zmiękczeniu, pory się otwierają w rezultaci (więcej...)

45.00 PLN
37.00 PLN
PODGLĄD
Filmwax Wosk bezpaskowy w granulkach Różowy
U NAS TANIEJ
-10 %

Dimax Filmwax Wosk bezpaskowy w granulkach Różowy 500 g

DIMAX Twardy Wosk w Granulkach Różowy. Testowany w salonach kosmetycznych, wysokiej jakości wosk . Najnowszej technologii wosk marki DIMAX - DepiloMax. W przeciwieństwie do tradycyjnego wosku film wax rozgrzewa się już w temperaturze 40-50*C dzięki czemu wyklucza wszelkie oparzenia. Wosk twardnieje wolniej co sprawia, że mieszki włosowe ulegają zmiękczeniu, pory się otwierają w rezultacie zmniejsz (więcej...)

26.00 PLN
23.40 PLN
PODGLĄD
Wosk bezpaskowy w granulkach Zielony
U NAS TANIEJ
-17 %

Dimax Wosk bezpaskowy w granulkach Zielony 500 g

DIMAX Twardy Wosk w Granulkach Zielony Azulen. Testowany w salonach kosmetycznych, wysokiej jakości wosk. Najnowszej technologii wosk marki DIMAX - DepiloMax. W przeciwieństwie do tradycyjnego wosku film wax rozgrzewa się już w temperaturze 40-50*C dzięki czemu wyklucza wszelkie oparzenia. Wosk twardnieje wolniej co sprawia, że mieszki włosowe ulegają zmiękczeniu, pory się otwierają w rezultacie z (więcej...)

26.00 PLN
21.60 PLN
PODGLĄD
Wosk bezpaskowy w granulkach Żólty
U NAS TANIEJ
-22 %

Dimax Wosk bezpaskowy w granulkach Żólty 500 g

Twardy Wosk w Granulkach Bezpaskowy Włoski. Testowany w salonach kosmetycznych, wysokiej jakości wosk. Najnowszej technologii wosk marki DIMAX - DepiloMax. W przeciwieństwie do tradycyjnego wosku film wax rozgrzewa się już w temperaturze 40-50*C dzięki czemu wyklucza wszelkie oparzenia. Wosk twardnieje wolniej co sprawia, że mieszki włosowe ulegają zmiękczeniu, pory się otwierają w rezultacie zmni (więcej...)

26.00 PLN
20.20 PLN
PODGLĄD
Wosk bezpaskowy w granulkach Czarny
U NAS TANIEJ
-16 %

Dimax Wosk bezpaskowy w granulkach Czarny 500 g

Wysokiej jakości wosk renomowanej Angielskiej marki "Waxee" Film wax- Naturalny (w formie granulek )- do usuwania owłosienia bez używania pasków Jego specjalna formuła, dzięki zawartości specjalnych składników dodanych dla zwiększenia przyczepności, gwarantuje czystość i szybkość wykonania zabiegu depilacji twardych męskich włosów. Męskie włosy są mocniejsze podczas gdy skóra może być bardzo delik (więcej...)

26.00 PLN
21.90 PLN
PODGLĄD