EcoTools

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

EcoTools Brow Shaping Set Zestaw Do Stylizacji Brwi Szczoteczka+2 Pędzle

EcoTools Brow Shaping Set Zestaw Do Stylizacji Brwi Szczoteczka+2 Pędzle Ecotools to marka posiadająca w ofercie przyjazne środowisku akcesoria kosmetyczne. Jest połączeniem mody, ekologii oraz wysokiej jakości. Zestaw Ecotools Brow Shaping Set przeznaczony do stylizacji brwi zawiera: - grzebyk do brwi i rzęs, - dwustronny pędzel, - szablony do brwi. Grzebyk do brwi i rzęs doskonale sprawdza się (więcej...)

30.10 PLN
PODGLĄD

EcoTools Foundation Brush Pędzel Do Podkładu 1202

Ecotools Foundation Brush Pędzel Do Podkładu 1202 Ekologiczny pędzel wykonany jest z wysokiej jakości, dwukolorowego włosia syntetycznego (TAKLON). Włosie pędzla jest odpowiednio giętkie i elastyczne, przycięte i uformowane na kształt tzw. języczka. Pędzel niezastąpiony jest w rozprowadzaniu podkładu. Nie tworzy nieestetycznych smug, a kształt włosia gwarantuje równomierne rozprowadzenie podkładu (więcej...)

23.30 PLN
PODGLĄD

EcoTools Skin Perfecting Brush Pędzel Do Kremów BB i CC 1209

*Ecotools Skin Perfecting Brush Pędzel Do Kremów BB/CC 1209 Ekologiczny pędzel został wykonany z miękkiego włosia syntetycznego przyciętego po skosie. Posiada miękkie, sprężyste i gęste włosie. Skin Perfecting Brush przeznaczony jest do aplikacji kremów typu BB i CC. Odpowiedni kształt pozwala na dokładne i szybkie rozprowadzenie kosmetyków. Ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca i duże partie (więcej...)

20.60 PLN
PODGLĄD

EcoTools Sustainable Body Buff bambusowa myjka do kąpieli

Zawsze gładka i miękka skóra! Dzięki tej naturalnej, dwustronnej myjce do ciała to proste! Różny poziom złuszczenia umożliwiają różne materiały zastosowane po obu stronach myjki. Z jednej strony jest ona wykonana ze złuszczającej luffy, która od wieków służy do mycia i szorowania w Azji i Afryce. Z drugiej zaś z bardziej miękkiego również peelingującego bambusa. To unikalne połączenie pozwala na d (więcej...)

7.25 PLN
PODGLĄD