EcoTools

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Rękawiczki Do Kąpieli

EcoTools Bath & Shower Gloves Rękawiczki Do Kąpieli

Rękawiczki EcoTools gwarantują masaż całego ciała. Pozostawiają skórę świeżą i oczyszczoną. Podnoszą jakość codziennej pielęgnacji ciała. Kolor wysyłany losowo. 1 para

14.19 PLN
Podgląd
Zestaw Do Stylizacji Brwi Szczoteczka+2 Pędzle

EcoTools Brow Shaping Set Zestaw Do Stylizacji Brwi Szczoteczka+2 Pędzle

EcoTools Brow Shaping Set Zestaw Do Stylizacji Brwi Szczoteczka+2 Pędzle Ecotools to marka posiadająca w ofercie przyjazne środowisku akcesoria kosmetyczne. Jest połączeniem mody, ekologii oraz wysokiej jakości. Zestaw Ecotools Brow Shaping Set przeznaczony do stylizacji brwi zawiera: - grzebyk do brwi i rzęs, - dwustronny pędzel, - szablony do brwi. Grzebyk do brwi i rzęs doskonale sprawdza się (więcej...)

30.10 PLN
Podgląd
Aplikator Piankowy

EcoTools Foam Applicator Aplikator Piankowy

EcoTools Foam Applicator Aplikator Piankowy Aplikator piankowy to profesjonalnie wyprofilowany produkt do aplikacji płynnych kosmetyków, takich jak podkład i korektor. Dzięki niemu w łatwy sposób pokryjesz takie miejsca, jak kontury twarzy, okolice oczu czy nos. Posiada płaską powierzchnię, która ułatwia aplikację korektora w okolicach oczu, zaś szpiczasta końcówka doskonale się sprawdza na małych (więcej...)

31.00 PLN
Podgląd
Pędzel Do Podkładu 1202

EcoTools Foundation Brush Pędzel Do Podkładu 1202

Ecotools Foundation Brush Pędzel Do Podkładu 1202 Ekologiczny pędzel wykonany jest z wysokiej jakości, dwukolorowego włosia syntetycznego (TAKLON). Włosie pędzla jest odpowiednio giętkie i elastyczne, przycięte i uformowane na kształt tzw. języczka. Pędzel niezastąpiony jest w rozprowadzaniu podkładu. Nie tworzy nieestetycznych smug, a kształt włosia gwarantuje równomierne rozprowadzenie podkładu (więcej...)

23.60 PLN
Podgląd
Pędzel Do Kremów BB i CC 1209

EcoTools Skin Perfecting Brush Pędzel Do Kremów BB i CC 1209

*Ecotools Skin Perfecting Brush Pędzel Do Kremów BB/CC 1209 Ekologiczny pędzel został wykonany z miękkiego włosia syntetycznego przyciętego po skosie. Posiada miękkie, sprężyste i gęste włosie. Skin Perfecting Brush przeznaczony jest do aplikacji kremów typu BB i CC. Odpowiedni kształt pozwala na dokładne i szybkie rozprowadzenie kosmetyków. Ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca i duże partie (więcej...)

21.20 PLN
Podgląd
bambusowa myjka do kąpieli

EcoTools Sustainable Body Buff bambusowa myjka do kąpieli

Zawsze gładka i miękka skóra! Dzięki tej naturalnej, dwustronnej myjce do ciała to proste! Różny poziom złuszczenia umożliwiają różne materiały zastosowane po obu stronach myjki. Z jednej strony jest ona wykonana ze złuszczającej luffy, która od wieków służy do mycia i szorowania w Azji i Afryce. Z drugiej zaś z bardziej miękkiego również peelingującego bambusa. To unikalne połączenie pozwala na d (więcej...)

7.25 PLN