Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych Black

FF Płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych Black 500 ml

FF Black do ciemnych i czarnych tkanin Płyn do prania czarnych i ciemnych tkanin z systemem ochrony czerni, który sprawia, iż czarne i ciemne tkaniny nie blakną, dłużej wyglądają jak nowe. Zawiera naturalne mydło, które zapewnia ubraniom właściwą czystość, pielęgnację i świeży wygląd. Przeznaczony do prania ręcznego, w pralkach wirnikowych i automatycznych.

5.75 PLN
Podgląd
Płyn do prania tkanin delikatnych z lanoliną i aloesem

FF Płyn do prania tkanin delikatnych z lanoliną i aloesem 500 ml

FF Płyn do prania tkanin delikatnych z lanoliną i aloesem, zawiera naturalne mydło, które zapewnia ubraniom właściwą czystość, pielęgnację i świeży wygląd, lanolina pielęgnuje i chroni tkaniny, udoskonalona receptura, przyjazny dla środowiska,Posiada badania dermatologiczne.

5.79 PLN
Podgląd
Płyn do prania wełny i jedwabiu Wool&Silk

FF Płyn do prania wełny i jedwabiu Wool&Silk 500 ml

FF WOOL&SILK do wełny i jedwabiu FF Płyn do prania wełny z proteinami i lanoliną przeznaczony jest do prania ręcznego, w pralkach wirnikowych i automatycznych. Posiada bardzo dobre własności piorące. Zawarta w płynie lanolina zapewnia miękkość i puszystość pranych tkanin, a proteiny ożywiają kolory i zapobiegają mechaceniu i zużyciu nawet wielokrotnie pranej tkaniny. Przyjazny dla środowiska.

5.75 PLN