Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Żel do mycia naczyń koncentrat Aloe Vera

Garden Arnest Eco Żel do mycia naczyń koncentrat Aloe Vera 500 ml

Eco żel do mycia naczyń koncentrat Aloe Vera skutecznie czyści dzięki naturalnym składnikom. Naturalny środek na bazie ekstraktów roślinnych i delikatnie, ale skutecznie usuwa zabrudzenia z naczyń, tłuszcz, zanieczyszczenia z kawy i herbaty. Doskonale radzi sobie z przypalenizną. Dba o skórę rąk! Płyn jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody Stosowanie (więcej...)

10.29 PLN
Podgląd
Żel do mycia naczyń koncentrat Cytryna

Garden Arnest Eco Żel do mycia naczyń koncentrat Cytryna 500 ml

Eco żel do mycia naczyń koncentrat Cytryna skutecznie czyści dzięki naturalnym składnikom. Naturalny środek na bazie ekstraktów roślinnych i delikatnie, ale skutecznie usuwa zabrudzenia z naczyń, tłuszcz, zanieczyszczenia z kawy i herbaty. Doskonale radzi sobie z przypalenizną. Dba o skórę rąk! Płyn jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody Stosowanie P (więcej...)

12.27 PLN
Podgląd
Ekologiczny proszek do prania dla niemowląt

Garden Arnest Ekologiczny proszek do prania dla niemowląt 400 g

Ekologiczny proszek do prania dla niemowląt+0 Ekologiczny skoncentrowany proszekdo prania dla niemowląt z jonami srebra łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii.Proszek jest ekologicznie czystym środkiem bezpiecznym dla ludzi i środowiska. Proszek jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody. Dzięki zawartości składnik (więcej...)

8.17 PLN
Podgląd
Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni w kuchni

Garden Arnest Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni w kuchni 500 ml

Spray czyszczący do kuchni gazowych, kuchenek elektrycznych, grilli, piekarników, lodówek, zlewozmywaków, blatów, powierzchni emaliowanych, chromowanych, aluminiowych i plastikowych, powierzchni płytek, szkła, oraz wszelkich zmywalnych powierzchni w kuchni. Zalety Nie zawiera chloru i innych agresywnych składników. Odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Zawiera glikol propylenowy do nawil (więcej...)

11.87 PLN
Podgląd
Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni w łazience - wanna, prysznic

Garden Arnest Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni w łazience - wanna, prysznic 500 ml

Ekologiczny Spray Cleaner delikatnie, ale skutecznie oczyszcza wanny, umywalki, prysznice, jacuzzi, powierzchnie emaliowane, chromowane i aluminiowe, powierzchnie z tworzyw sztucznych, płytki, szkło oraz wszystkie zmywalne powierzchnie w łazience i pod prysznicem. Cytrynian przyczynia się do łatwego oddzielania zanieczyszczeń z powierzchni. Oczyszcza powierzchnię z rdzy, pleśni i wapnia. Dodatek e (więcej...)

11.29 PLN