Lift 4 Skin

LIFT4SKIN to siostrzana marka brandu LONG4LASHES – lidera na rynku preparatów stymulujących wzrost rzęs. Podobnie jak w przypadku LONG4LASHES, efekty działania kosmetyków LIFT4SKIN są zaskakujące. Obie linie łączą zaawansowane technologie, które idą w parze z bardzo wysoką skutecznością preparatów, pozwalając wykraczać poza granice konwencjonalnej kosmetologii.

Linia kosmetyków LIFT4SKIN to rewolucja w pielęgnacji. Została opracowana z myślą o kobietach poszukujących nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji, które są w stanie zagwarantować spektakularne i natychmiastowe efekty. Preparaty odpowiadają na potrzeby cery z widocznymi oznakami starzenia, dotkniętej zmarszczkami oraz utratą jędrności i elastyczności.

Sekretem działania kosmetyków jest wyjątkowy składnik aktywny – SYN®-AKE, obecny w najwyższym stężeniu wśród preparatów dostępnych na rynku. Ten tripeptyd biomimetyczny został odtworzony na wzór toksyny z jadu żmii królewskiej Temple Viper, która w odpowiednim stężeniu relaksuje i odpręża mięśnie twarzy, zapobiegając mikroskurczom odpowiedzialnym za powstawanie zmarszczek mimicznych.

Lift 4 Skin
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA