Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lussoni Pro 436 Smudger Pędzel Do Cieni

Smudge Brush to płaski pędzel o gęstym, krótkim włosiu, który jest idealny to tworzenia makijażu typu smoky eye. Nałożysz nim kremowe i prasowane kosmetyki. Doskonale blenduje i rozciera, aby uzyskać efekt przydymionego oka. Przeznaczenie do makijażu typu smoky eye Włosie naturalne włosie kucyka Skuwka miedź w kolorze srebra Rączka drewno lakierowane Długość włosia 6 mm Długość pędzla 176 mm Smudg (więcej...)

16.00 PLN
PODGLĄD

Lussoni Pędzel do blendowania cieni, PRO400

Lussoni pędzel do blendowania cieni To wspaniały pędzel do blendowania cieni. Zarys pędzla powoduje,z łatwością zwiążesz rozmaite odcienie. Miękkie, naturalne włosie powoduje, iż pędzel jest nadzwyczajny do nakładania sypkich i prasowanych cieni, oraz napigmentowanych kosmetyków. Włosie naturalne włosie kozy Skuwka miedź w kolorze srebra Rączka drewno lakierowane Długość włosia20 mm Długość pędzla (więcej...)

18.40 PLN
PODGLĄD

Lussoni by Tools For Beauty, PRO 412 Mały pędzel do blendowania cieni

Small Blending Brush jest mniejszą wersją pędzla Large Blending Brush Pro 400 i Medium Blending Brush Pro 406. To doskonały pędzel do bardziej precyzyjnego blendowania cieni, także w załamaniu powieki. Miękkie, naturalne włosie sprawia, że pędzel jest idealny do nakładania sypkich i prasowanych cieni, oraz napigmentowanych kosmetyków. Przeznaczenie do blendowania cieni Włosie naturalne włosie kozy (więcej...)

18.40 PLN
PODGLĄD

Lussoni Szczoteczka do rzęs, Pro 542

Lussoni szczoteczka do rzęs To spiralna szczoteczka do stylizacji rzęs i brwi. Pozwala skrupulatnie rozdzielić, unieść i wydłużyć rzęsy. Jest też wyśmienita do rozczesywania brwi i usuwania nadmiaru kosmetyku do kreacji. Przeznaczenie do stylizacji rzęs i brwi Włosie plastikowe Skuwka miedź w kolorze srebra Rączka drewno lakierowane Długość włosia 23 mm Długość pędzla 183 mm Ma ergonomiczny zarys, (więcej...)

12.00 PLN
PODGLĄD

Lussoni Tuba na pędzle do makijażu Czarna

Tuba na pędzle do makijażu wykonana z wysokiej jakości czarnej, ekologicznej skóry. Poręczna tuba na pędzle do makijażu o owalnej podstawie doskonale sprawdza się do przechowywania pędzli w domu lub w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Niezastąpiona podczas podróży, pozwala zabezpieczyć pędzle przed odkształceniem, zanieczyszczeniem albo zniszczeniem. Tuba pomieści od 10 do 18 pędzli. Wymiary wy (więcej...)

33.40 PLN
PODGLĄD