Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Noah 2.1 Nawilżająca odżywka do włosów Mango
Odżywka bez silikonów stworzona, aby rozplątywać i nawilżać włosy. Jej odżywcze i rewitalizujące składniki, mango i proteiny ryżowe, pozostawiają włosy miękkie, bezpieczne i nawilżone, nie obciążając ich.
Nie zawiera silikonów, parabenów, parafiny, olejów mineralnych, DEA i SLS.
Po umyciu szamponem nałóż odżywkę na włosy i pozostaw na minutę.
- Emolient pochodzenia naturalnego – naturalny lipid pochodzenia kokosowego o działaniu zmiękczającym. To naturalna alternatywa dla silikonu. Jest składnikiem szybko biodegradowalnym. Działa kondycjonująco, ograniczając efekt puszenia się włosów.
- Ekstrakt z soku z cytryny, ekstrakt z mango, ekstrakt z marakui, hydrolIzat protein ryżowych, ekstrakt z otrębów ryżowych – proteiny działają kondycjonująco, ponieważ tworzą film ochronny wokół włosa, podtrzymując jego włókno. Sprawiają, że włosy są jasne, miękkie i łatwo się rozczesują. Przedłużają elastyczność włosów, zapobiegają ich wypadaniu i działają antystatycznie.
Pure Brands Srl
Via Uruguay, 16, 35127 Padova, IT
Włochy