Kajdanki erotyczne

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Bad Kitty Bed Shackles Zestaw do krępowania na wiązania

Lubisz gry erotyczne? W takim razie ten zestaw przytrzymujący łóżko jest obowiązkowy! Cztery paski z karabińczykami na końcach są umieszczone pod materacem, a pasek łączący łączy je ze sobą. Załóż kajdanki i mankiety na kostkę na partnera, a następnie przymocuj je do karabińczyków. Mankiety można regulować, ponieważ mają zapięcia na rzepy. Twój partner nie będzie mógł się zbytnio poruszać i (więcej...)

76.10 PLN
PODGLĄD

Bad Kitty Gag knebel silikonowy czarny

Dla cichych chwil przyjemności! Czarny knebel z otworami do oddychania i regulowanym paskiem.Ø gagów 4 cmMateriał: silikon, nie zawiera ftalanów zgodnie z rozporządzeniem UE REACH.

67.40 PLN
PODGLĄD

Bad Kitty Bondage Set Zestaw do krępowania zakończony karabińczykiem

Zestaw zniewolenia składający się z: mankietów na nadgarstki połączone krzyżowym zapięciem z mankietami na kostki. Materiał: zamsz z obiciem z imitacji skóry.

117.70 PLN
PODGLĄD

Bad Kitty Bed Shackles Zestaw do krępowania na rzepy

Pod materac umieszcza się dwa paski nylonowe (każdy o długości 320 cm) połączone z paskiem o długości 180 cm. Cztery wyściełane pianką pasy bezpieczeństwa z zapięciami na rzepy są przymocowane do końców nylonowych pasków za pomocą zapięć klamrowych. Teraz możesz związać swoją „ofiarę” z rozstawionymi rękami i nogami i cieszyć się nią. Materiał: PP, poliester, ABS.

68.60 PLN
PODGLĄD

Bad Kitty Bed Restraint Zestaw do krępowania do łóżka Czerwony

Na urzekające chwile! Ten zestaw jest idealny dla początkujących i ekspertów, którzy kochają skrępowanie. Regulowany pasek w kształcie krzyża można umieścić pod materacem i zamienić łóżko w plac zabaw dla zabawy w sub / dom. Kajdanki i mankiety na kostkach są wykonane z imitacji skóry i są bardzo miękkie w dotyku. Mankiety zapinane na rzepy. Materiał Poliuretan (wodorozcieńczalny).

135.00 PLN
PODGLĄD

Whips Kajdanki męskie na nogi skórzane koniak

Skórzane kajdanki męskie na nogi w kolorze czarno-brązowym zapinane na masywne klamry. Możliwość regulacji rozmiaru.Szerokość mankietów: 4cm  Długość łańcuszka: ok. 30cmProdukt został wykonany bardzo starannie z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra ta wyprawiana jest metodą tradycyjną, garbnikami roślinnymi w najstarszej czynnej w Polsce garbarni. Skóra ta jest bardzo mocna, a jednocześ (więcej...)

79.20 PLN
PODGLĄD

Whips Kajdanki damskie na nogi skórzane

Skórzane kajdanki damskie na nogi w kolorze czarno-czerwonym zapinane na masywne klamry. Możliwość regulacji rozmiaru.Długość łańcuszka: ok. 30cmProdukt został wykonany bardzo starannie z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra ta wyprawiana jest metodą tradycyjną, garbnikami roślinnymi w najstarszej czynnej w Polsce garbarni. Skóra ta jest bardzo mocna, a jednocześnie delikatna w dotyku, a ponadto chara (więcej...)

68.30 PLN
PODGLĄD

Whips Kajdanki damskie skórzane

Skórzane kajdanki w kolorze czarno - czerwonym zapinane na masywne klamry. Możliwość regulacji rozmiaru.Szerokość mankietu: 4cmDługość: 17-22cmDługość łańcuszka: ok. 30cmProdukt został wykonany bardzo starannie z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra ta wyprawiana jest metodą tradycyjną, garbnikami roślinnymi w najstarszej czynnej w Polsce garbarni. Skóra ta jest bardzo mocna, a jednocześnie delikatna (więcej...)

65.30 PLN
PODGLĄD