Erotyka 18+ / Akcesoria I Gadżety Erotyczne / Kajdanki

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Pipedream Fetish Fantasy Series Bed Bindings Restraint Kit zestaw Bdsm wiązania do łóżka

Zmień swoją sypialnię w pole do zabaw BDSM! Zestaw zawiera 4 aksamitne mankiety do krępowania na ręce i nogi oraz 4 mocowania. Zestaw w łatwy sposób montujemy pod materacem.

196.70 PLN
PODGLĄD

Whips Kajdanki męskie na nogi skórzane koniak

Skórzane kajdanki męskie na nogi w kolorze czarno-brązowym zapinane na masywne klamry. Możliwość regulacji rozmiaru.Szerokość mankietów: 4cm  Długość łańcuszka: ok. 30cmProdukt został wykonany bardzo starannie z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra ta wyprawiana jest metodą tradycyjną, garbnikami roślinnymi w najstarszej czynnej w Polsce garbarni. Skóra ta jest bardzo mocna, a jednocześ (więcej...)

76.90 PLN
PODGLĄD

Whips Kajdanki damskie na nogi skórzane

Skórzane kajdanki damskie na nogi w kolorze czarno-czerwonym zapinane na masywne klamry. Możliwość regulacji rozmiaru.Długość łańcuszka: ok. 30cmProdukt został wykonany bardzo starannie z naturalnej skóry bydlęcej. Skóra ta wyprawiana jest metodą tradycyjną, garbnikami roślinnymi w najstarszej czynnej w Polsce garbarni. Skóra ta jest bardzo mocna, a jednocześnie delikatna w dotyku, a ponadto chara (więcej...)

63.90 PLN
PODGLĄD

Yes For Lov Moneta do podniecających gier we dwoje

Moneta do podniecających gier we dwoje YESforLOV - bądź hazardzistą miłości, zagraj w rozkosz z ulubionym przeciwnikiem.

10.30 PLN
PODGLĄD

Yes For Lov Naughty Dice kości do gry erotycznej

Jedna kostka na swoich ścianka wypisane ma nazwy ciała druga czynności, które należy wykonać. Rzuć kostką i pozwól im prowadzić Cię w miłosnej grze. Daj się ponieść wyobraźni. To prawdziwy Joker YESfor LOV.W opakowaniu dwie kości. Wyprodukowano w Chinach, Jedna kostka na swoich ścianka wypisane ma nazwy ciała druga czynności, które należy wykonać. Rzuć kostką i pozwól im prowadzić Cię w miłosnej (więcej...)

44.00 PLN
PODGLĄD

Yes For Lov Rozkoszne piórko stymulujące

Pieszczotliwe, frywolne piórko, które swoim dotykiem nie tylko uwolni w Waszej sypialni dreszczyk emocji, ale także sprawi niesamowitą przyjemność. Rozkoszne piórko stymulujące YESforLOV Rozkoszna tortura ciała, subtelne łaskotki, które rozpalają głaszczą, drażnią, upajają. Długość 16,5 cm Długość pierzastej końcówki 8 cm Średnica pierzastej końcówki ok. 7 cm Czarne Rączka z wysokiej jakości plast (więcej...)

50.20 PLN
PODGLĄD

Bad Kitty Handtights kajdanki na ręce i nogi

Urzekający! Dwa wyściełane pianką mankiety z regulowanymi zapięciami na rzepy do dłoni lub stóp. Możesz związać swoją „ofiarę” niemal wszędzie za pomocą przymocowanych do niej pasków. Odporny na rozdarcie.Materiał: PP, poliester, metal.

38.80 PLN
PODGLĄD

Pipedream Fetish fantasy series anodized cuffs kajdanki galwanizowane czerwone

Myśl o krępowaniu od zawsze podniecała ludzi, a z zestawem metalowych, anodyzowanych kajdanek ta fantazja może stać się rzeczywistością! Zestaw idealny dla początkujących i nie tylko. Mechanizm zamka posiada specjalny przycisk do otwierania na wypadek zagubienia kluczyków. Solidny wygląd kajdanek podkreśla, że zostały stworzone do ostrej zabawy.Właściwości:• 7 dla obojga• materiał: metal

60.80 PLN
PODGLĄD