Solverx

Dermokosmetyki
do skóry wrażliwej & atopowej

Wyjątkowe składy marki SOLVERX bazują na doświadczeniu wywodzącym się z kosmetologii i medycyny estetycznej.
Delikatne formuły produktów SOLVERX zapewniają codzienny komfort Twojej skórze.
Działamy poprzez łączenie kwasów o terapeutycznej skuteczności i olejów o działaniu łagodząco-odżywczym.
Walczymy z problemami skóry szczególnie wrażliwej.
Marka SOLVERX zapewnia kompleksową pielęgnację całego ciała.

Dermokosmetyki marki SOLVERX
SOLVERX to dermokosmetyki, których zadaniem jest zapewnienie komfortu skórze wrażliwej i atopowej. Dzięki innowacyjnie dobranym składnikom jak np. kwas laktobionowy, glicyryzynowy, ekstrakt z krwawnika, olej z czarnuszki, olej jojoba, olej z wiesiołka, dermokosmetyki zapewniają komfort osób z:

problemami nadwrażliwości skóry,
AZS,
problemami naczynkowymi,
problemami alergii.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Szampon do włosów
U NAS TANIEJ
-7 %

Solverx Atopic Skin Szampon do włosów 500 ml

Szampon o konsystencji emulsji przeznaczony do pielęgnacji włosów słabych, wypadających oraz tłustych przy atopowym zapaleniu skóry głowy lub łuszczycy. Zawarty w produkcie kompleks 12 ekstraktów z ziół powoduje wzmocnienie włosów, odżywienie oraz zahamowanie ich wypadania. Olej lniany, alantoina oraz pantenol powodują, że skóra głowy jest właściwie nawilżona, uczucie pieczenia oraz świąd zostają (więcej...)

69.99 PLN
64.90 PLN
PODGLĄD

Solverx Atopic Skin Szampon do włosów 250 ml

Formułę szamponu o charakterze emulsji opracowano w oparciu o naturalne składniki. Produkt przeznaczony jest do pielęgnacji włosów słabych, wypadających oraz tłustych. Wyjątkowość produktu osiągnięto poprzez wykorzystanie w nim złożonego kompleksu ekstraktów, uzyskanego z rumianku, arniki, rozmarynu, szałwii, sosny, rukwii wodnej, łopianu, skórki cytryny, nagietka, nasturcji, bluszcza i jasnoty bi (więcej...)

44.40 PLN
PODGLĄD

Solverx Atopic & Sensitive Skin Mydło do rąk w płynie Individual do skóry wrażliwej 250 ml

Mydło do rąk dedykowane osobom z wrażliwą skórą. Jego unikalna receptura oparta jest na naturalnych składnikach. Brak zawartości SLS przy jednoczesnym wysokim stężeniu pantenolu, alantoiny i gliceryny, czyni mydło wyjątkowo delikatnym dla skóry. Konstrukcja chemiczna żelu sprawia, że nie powoduje on podrażnień skóry, czego dowodem są znakomite wyniki badań dermatologicznych. Produkt ten cechuje zd (więcej...)

10.05 PLN
PODGLĄD

Solverx Sensitive Skin for Men Balsam po goleniu do skóry wrażliwej 50 ml

Balsam po goleniu przeznaczony do skóry wrażliwej dla mężczyzn. Dzięki zastosowaniu unikalnego kompleksu olejów z wiesiołka i oleju lnianego zapewnia perfekcyjne natłuszczenie skóry. Innowacyjna synteza ekstraktu z krwawnika, lukrecji oraz kwasu laktobionowego wywołuje efekt regeneracji i nawilżenia skóry, a także doskonałe łagodzenie podrażnień.

10.05 PLN
PODGLĄD
Żel do mycia ciała z kwasem azjatykowym Woman
U NAS TANIEJ
-11 %

Solverx Sensitive Skin Żel do mycia ciała z kwasem azjatykowym Woman 250 ml

Nawilżający żel pod prysznic do skóry wrażliwej, łączy właściwości kwasu azjatykowego z łagodnym działaniem substancji myjących. Kompleks właściwie dobranych składników wspomaga prawidłowy przebieg procesów syntezy kolagenu, by opóźnić procesy starzenia oraz skutecznie zwalczyć zaczerwienienia i stany zapalne. Skóra jest odpowiednio nawilżona i nabiera jedwabistej gładkości. KWAS AZJATYKOWY dział (więcej...)

29.99 PLN
26.60 PLN
PODGLĄD
Mydło do rąk w płynie Deep Ocean do skóry wrażliwej
U NAS TANIEJ
-9 %

Solverx Atopic & Sensitive Skin Mydło do rąk w płynie Deep Ocean do skóry wrażliwej 250 ml

Mydło do rąk dedykowane osobom z wrażliwą skórą. Jego unikalna receptura oparta jest na naturalnych składnikach. Brak zawartości SLS przy jednoczesnym wysokim stężeniu pantenolu, alantoiny i gliceryny, czyni mydło wyjątkowo delikatnym dla skóry. Konstrukcja chemiczna żelu sprawia, że nie powoduje on podrażnień skóry, czego dowodem są znakomite wyniki badań dermatologicznych. Produkt ten cechuje ni (więcej...)

11.00 PLN
10.05 PLN
PODGLĄD
krem-żel do rąk i paznokci
U NAS TANIEJ
-13 %

Solverx Helper krem-żel do rąk i paznokci 100 ml

Krem Helper marki SOLVERX to kosmetyk mający wyjątkową konsystencję krem- żelu, dzięki czemu jest bardzo delikatny i świetnie się wchłania. Przeznaczony jest do rąk i paznokci, które wymagają szybkiego nawilżenia, odnowy i regeneracji a zarazem ochrony antybakteryjnej. Krem jest rekomendowany zwłaszcza dla osób intensywnie używających alkoholowych środków do dezynfekcji rąk. Pomaga utrzymać odpowi (więcej...)

9.99 PLN
8.70 PLN
PODGLĄD
Mydło do rąk w płynie Lemon do skóry wrażliwej
U NAS TANIEJ
-9 %

Solverx Atopic & Sensitive Skin Mydło do rąk w płynie Lemon do skóry wrażliwej 250 ml

Mydło do rąk dedykowane osobom z wrażliwą skórą. Jego unikalna receptura oparta jest na naturalnych składnikach. Brak zawartości SLS przy jednoczesnym wysokim stężeniu pantenolu, alantoiny i gliceryny, czyni mydło wyjątkowo delikatnym dla skóry. Konstrukcja chemiczna żelu sprawia, że nie powoduje on podrażnień skóry, czego dowodem są znakomite wyniki badań dermatologicznych. Produkt ten cechuje ni (więcej...)

11.00 PLN
10.05 PLN
PODGLĄD
Balsam do ciała Woman
U NAS TANIEJ
-13 %

Solverx Sensitive Skin Balsam do ciała Woman 400 ml

Balsam do ciała przeznaczony do skóry wrażliwej dla kobiet. Dzięki zastosowaniu unikalnego kompleksu olejów z wiesiołka, lnianego, słonecznikowego z oliwą z oliwek zapewnia perfekcyjne natłuszczenie skóry. Produkt zawiera innowacyjny kompleks ekstrktów roślinnych z krwawnika i lukrecji oraz kwasu laktobionowego, który regeneruje, łagodzi podrażnienia, redukuje stany zapalne świąd oraz zapewnia moc (więcej...)

44.99 PLN
39.20 PLN
PODGLĄD
Balsam do ciała do skóry wrażliwej Women
U NAS TANIEJ
-11 %

Solverx Sensitive Skin Balsam do ciała do skóry wrażliwej Women 200 ml

Balsam do ciała przeznaczony do skóry wrażliwej dla kobiet. Dzięki zastosowaniu unikalnego kompleksu olejów z wiesiołka, lnianego, słonecznikowego z oliwą z oliwekzapewnia perfekcyjne natłuszczenie skóry. Produkt zawiera innowacyjny kompleks ekstraktów roślinnych z krwawnika i lukrecji oraz kwasu laktobionowego, który regeneruje, łagodzi podrażnienia, redukuje stany zapalne, świąd orazzapewnia moc (więcej...)

24.99 PLN
22.20 PLN
PODGLĄD
Pianka do higieny intymnej do skóry atopowej
U NAS TANIEJ
-12 %

Solverx Atopic Skin Pianka do higieny intymnej do skóry atopowej 200 ml

Delikatna pianka do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych bazuje na naturalnych składnikach myjących z kokosa, które łagodnie myją i regenerują najwrażliwsze części ciała oraz przywracają równowagę pH skóry. Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów glicyryzynowego, mlekowego i laktobionowego, które łagodzą podrażnienia, nawilżają skórę oraz wzmacniają jej naturalną m (więcej...)

19.99 PLN
17.60 PLN
PODGLĄD
Krem do rąk do skóry wrażliwej Women
U NAS TANIEJ
-9 %

Solverx Sensitive Skin Krem do rąk do skóry wrażliwej Women 50 ml

Krem do rąk przeznaczony do skóry wrażliwej. Unikalny kompleks olejów lnianego oraz oleju z wiesiołka z oliwą z oliwek zawarty w kremie, zapewnia perfekcyjne natłuszczenie skóry. Innowacyjne połączenie ekstraktu z krwawnika i lukrecji wraz z kwasem laktobionowym regeneruje, nawilża i łagodzi podrażnienia.

14.99 PLN
13.59 PLN
PODGLĄD
Krem do twarzy Women
U NAS TANIEJ
-11 %

Solverx Sensitive Skin Krem do twarzy Women 50 ml

Krem do twarzy przeznaczony do skóry wrażliwej dla kobiet. Formuła kremu została wzbogacona innowacyjnym kompleksem olejów z wiesiołka, lnianego, słonecznikowego z oliwą z oliwek. Takie rozwiązanie zapewnia perfekcyjne natłuszczenie skóry i wzmacnia płaszcz hydrolipidowy. Nowatorskie połączenie ekstraktu z krwawnika i lukrecji wraz z kwasem laktobionowym regeneruje, nawilża i łagodzi podrażnienia.

24.99 PLN
22.30 PLN
PODGLĄD
Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu do cery wrażliwej
U NAS TANIEJ
-10 %

Solverx Sensitive Skin Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu do cery wrażliwej 200 ml

Żel przeznaczony do codziennego mycia twarzy, jak również demakijażu twarzy i oczu. Produkt bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach. Dzięki wykorzystaniu detergentów z kokosa, wyeliminowano potrzebę użycia SLSów. Znakomite nawilżenie skóry osiągamy poprzez zastosowanie pantenolu, gliceryny i alantoiny. Żel wykorzystuje potencjał ekstraktu z krwawnika i lukrecji wzbogacając go w działanie przec (więcej...)

19.99 PLN
17.97 PLN
PODGLĄD
Pianka do higieny intymnej dla dziewczynek 3+
U NAS TANIEJ
-12 %

Solverx Sensitive Skin Pianka do higieny intymnej dla dziewczynek 3+ 200 ml

Produkt do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej dla dziewczynek od 3 roku życia. Stworzony na bazie bardzo delikatnych składników myjących pozyskanych z kokosa. Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, chroniąc przed infekcjami. Pantenol oraz alantoina wspomagają regenerację podrażnionego i zaczerwienionego (więcej...)

19.99 PLN
17.60 PLN
PODGLĄD
Pianka do higieny intymnej Women
U NAS TANIEJ
-12 %

Solverx Sensitive Skin Pianka do higieny intymnej Women 200 ml

Delikatna pianka do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych. Bazuje na naturalnych składnikach myjących z kokosa, które łagodnie myją najwrażliwsze części kobiecego ciała oraz przywracają równowagę pH skóry. Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, zapobiegając infekcjom i stanom zapalnym. Pantenol oraz (więcej...)

19.99 PLN
17.60 PLN
PODGLĄD
Tonik do twarzy do cery wrażliwej
U NAS TANIEJ
-10 %

Solverx Sensitive Skin Tonik do twarzy do cery wrażliwej 200 ml

Delikatny tonik wyrównujący pH skóry zalecany do stosowania po umyciu twarzy produktem SOLVERX żel sensitive skin. Jego formuła oparta o naturalne składniki, została zabezpieczona konserwantem posiadającym certyfikat EcoCert. Z myślą o wrażliwej skórze kobiet w produkcie zawarto kompleks ekstraktów z krwawnika i lukrecji, charakteryzujący się działaniem przeciwzapalnym, łagodzącym podrażnienia ora (więcej...)

19.99 PLN
17.97 PLN
PODGLĄD

Solverx Atopic Skin Balsam do ciała - łagodzący podrażnienia i przeciwzapalny 200 ml

Atopic Skin Balsam do ciała 400ml - Balsam do ciała przeznaczony do skóry atopowej Balsam przeznaczony do skóry atopowej o potrójnym działaniu. Zastosowany w produkciekompleks kwasu laktobionowego, alantoiny i pantenoluzmniejsza uczucie swędzenia, łagodzi podrażnienia, a także wykazuje działanie przeciwzapalne.Zastosowanie w odpowiednich proporcjach oleju jojoba, oliwy z oliwek oraz masła shea prz (więcej...)

26.40 PLN
PODGLĄD
Balsam do ciała - łagodzący podrażnienia i przeciwzapalny
U NAS TANIEJ
-11 %

Solverx Atopic Skin Balsam do ciała - łagodzący podrażnienia i przeciwzapalny 400 ml

Atopic Skin Balsam do ciała 400ml - Balsam do ciała przeznaczony do skóry atopowej Balsam przeznaczony do skóry atopowej o potrójnym działaniu. Zastosowany w produkciekompleks kwasu laktobionowego, alantoiny i pantenoluzmniejsza uczucie swędzenia, łagodzi podrażnienia, a także wykazuje działanie przeciwzapalne.Zastosowanie w odpowiednich proporcjach oleju jojoba, oliwy z oliwek oraz masła shea prz (więcej...)

49.99 PLN
44.40 PLN
PODGLĄD

Solverx Atopic Skin Emulsja pod prysznic - łagodząca podrażnienia i przeciwzapalna 250 ml

Emulsja pod prysznic przeznaczona do skóry atopowej i łuszczycowej. Cechuje ją wyjątkowa delikatność uzyskana z naturalnych składników. Olej lniany z zawartymi w nim NNKT Omega 3 i Omega 6 odpowiada za właściwe nawilżenie skóry oraz odbudowanie płaszcza lipidowego. Olej jojoba wspomaga naturalne funkcjonowanie skóry oraz spowalnia jej starzenie się.Zastosowany w produkcie potrójny kompleks kwasu l (więcej...)

35.40 PLN
PODGLĄD
Emulsja pod prysznic - łagodząca podrażnienia i przeciwzapalna
U NAS TANIEJ
-12 %

Solverx Atopic Skin Emulsja pod prysznic - łagodząca podrażnienia i przeciwzapalna 500 ml

Emulsja pod prysznic przeznaczona do skóry atopowej i łuszczycowej. Cechuje ja wyjatkowa delikatnosc uzyskana z naturalnych składników. Olej lniany z zawartymi w nim NNKT Omega 3 i Omega 6 odpowiada za własciwe nawilzenie skóry oraz odbudowanie płaszcza lipidowego. Olej jojoba wspomaga naturalne funkcjonowanie skóry oraz spowalnia jej starzenie sie. Zastosowany w produkcie potrójny kompleks kwasu (więcej...)

59.99 PLN
52.60 PLN
PODGLĄD
Krem do rąk - emolient
U NAS TANIEJ
-12 %

Solverx Atopic Skin Krem do rąk - emolient 50 ml

Krem do rąk przeznaczony do skóry atopowej. Za odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie skóry odpowiedzialne są oleje z owocu oliwki europejskiej, nasion lnu oraz ze słonecznika. Wszystkie składniki wzajemnie uzupełniając się, powodują głębokie odżywienie i regenerację naskórka, jednocześnie opóźniając procesy starzenia się skóry. Zastosowany w produkcie potrójny kompleks kwasu laktobionowego, alant (więcej...)

19.99 PLN
17.60 PLN
PODGLĄD
Face Cream
U NAS TANIEJ
-11 %

Solverx Atopic Skin Face Cream 50 ml

Krem do twarzy przeznaczony do skóry atopowej i łuszczycowej, stanowi trzeci etap codziennej pielęgnacji. Dzięki zastosowaniu drogocennych składników, jak olej jojoba czy masło shea, zostają uzupełnione braki lipidów, zrogowaciały naskórek ulega wygładzeniu, a skóra jest odpowiednio nawilżona. Olejek jojoba jest bardzo powolnie rozkładany w skórze, co chroni ją długo przed utratą wilgoci bez dodat (więcej...)

39.99 PLN
35.40 PLN
PODGLĄD
Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu
U NAS TANIEJ
-12 %

Solverx Atopic Skin Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu 200 ml

Atopic Skin Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu 200ml Żel przeznaczony do codziennego mycia i demakijażu twarzy i oczu skóry atopowej oraz łuszczycowej. Już na pierwszym etapie codziennej pielęgnacji rozpoczynasz walkę z problemami skóry. Zastosowanie właściwych proporcji składników pozwala na wysoką higroskopijność, dzięki czemu odbywa się prawidłowe przejście substancji aktywnych w głąb skór (więcej...)

29.99 PLN
26.40 PLN
PODGLĄD
Tonik wyrównujący pH skóry do cery atopowej
U NAS TANIEJ
-12 %

Solverx Atopic Skin Tonik wyrównujący pH skóry do cery atopowej 200 ml

Delikatny tonik przeznaczony do skóry atopowej i łuszczycowej stanowi drugi etap codziennej pielęgancji po umyciu twarzy żelem Face Wash ATOPIC SKIN. Odpowiednie proporcje składników i zastosowany w producie potrójny kompleks kwasu laktobionowego, alantoiny i pantenolu zapewnia kontynuację działania przeciwzapalnego, łagodzącego i regenerującego. Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania substanc (więcej...)

29.99 PLN
26.40 PLN
PODGLĄD