Barbicide

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Barbicide Dezynfekcja Hand Disinfection rąk i skóry 1000 ml

Barbicide Hand Disinfection przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji skóry i rąk. Zapewnia skuteczną ochronę przed przenoszeniem czynników chorobotwórczych na rękach. Wykazuje szerokie spektrum działania biobójczego zabija bakterie wirusy (w tym Covid-19), drożdże i grzyby. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu pielęgnuje i nie powoduje wysuszenia skóry. Polecany również dla alergików i osób zma (więcej...)

101.70 PLN
PODGLĄD

Barbicide Koncentrat Do Profesjonalnej Dezynfekcji 2000 ml

Skoncentrowany preparat na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, do profesjonalnej dezynfekcji w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i ośrodkach odnowy biologicznej. Nie zawiera etanolu, aldehydów i fenoli. Posiada szerokie spektrum działania bakteriobójcze, drożdżakobójcze, grzybobójcze, wirusobujcze oraz sporobójcze. Koncentrat posiada formułę ochrony przed rdzewieniem. Nie poz (więcej...)

155.40 PLN
PODGLĄD

Barbicide Spray do dezynfekcji wszystkich powierzchni bez zapachu 1000 ml

Skuteczna dezynfekcja powierzchni Gotowy do natychmiastowego użycia płyn w sprayu do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, solariach, ośrodkach SPA i fitness oraz gabinetów masażu, manicure, pedicure i tatuażu. Nowoczesna technologia na bazie czwartorzędowych związków amoniowych bez etanolu, aldehydów i fenoli to pełna ochrona przed zakażeniami. (więcej...)

30.70 PLN
PODGLĄD

Barbicide Koncentrat do dezynfekcji narzędzi 500 ml

Skoncentrowany preparat na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, do profesjonalnej dezynfekcji w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i ośrodkach odnowy biologicznej. Nie zawiera etanolu, aldehydów i fenoli. Szerokie spektrum działania Skutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in. gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby (C (więcej...)

49.80 PLN
PODGLĄD

Barbicide Chusteczki do dezynfekcji Wszystkich Powierzchni 100 szt

BARBICIDE Wipes Chusteczki do dezynfekcji wszystkich powierzchni 100szt ( CAŁE OPAKOWANIE) Nasączone chusteczki Barbicide Wipes są niezbędne tam gdzie jest konieczna szybka i łatwa dezynfekcja. Nasączone chusteczki Barbicide Wipes do szybkiej i łatwej dezynfekcji. Bez etanolu, aldehydów i fenoli. Chusteczki Barbicide przeznaczone są do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni w gabinetach kosmetyczn (więcej...)

28.90 PLN
PODGLĄD