Green Emotion

Co minutę na całym świecie sprzedaje się milion plastikowych butelek.
Jeśli ułożymy je jeden na drugim, osiągnięcie wysokości Mount Everest zajmie tylko kilka sekund.
Ma to pomóc Ci zrozumieć, w jaki sposób plastik jest w przeważającej mierze obecny na naszej planecie.

Plastik z pewnością zmienił naszą egzystencję, ponieważ jest lekki, trwały i tani.
Od jego wynalezienia wyprodukowano jednak 8,3 miliarda ton plastiku, z czego 6,3 miliona stało się odpadami, które mogą pozostać w środowisku nawet przez 400 lat. (Źródło: National Geographic Italia).
To prawda, że nie możemy się bez niego obejść, ale możemy go poddać recyklingowi i ograniczyć, nie wyrzucając.
Odpady stają się wówczas zasobem, jeśli są segregowane i gromadzone we właściwy sposób.

Dlatego większość produktów Green Emotion jest opracowywana tak, aby była kompatybilna z naszą planetą, począwszy od butelek wykonanych z plastiku pochodzącego z recyklingu i/lub nadającego się do recyklingu, a skończywszy na opakowaniach zaprojektowanych tak, aby ograniczyć zużycie plastiku do minimum, jak w przypadku torebek eko-uzupełniających.
Na co dzień segregujemy odpady i ponownie wykorzystujemy do naszych opakowań nie tylko plastik od odpadów przemysłowych, ale także plastik pokonsumencki, czyli plastik z dzwonkowatych pojemników na odpady.

Twój codzienny gest wrzucania plastiku do dzwonkowatych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów został przez nas udoskonalony.
Wyprodukowaliśmy butelki z PET pochodzącego w 100% z recyklingu pokonsumenckiego.

Green Emotion
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Green Emotion Ekologiczny płyn nabłyszczający do zmywarki Cytryna zapas 500 ml

Ekologiczny płyn nabłyszczający do zmywarki, CYTRYNA, uzupełnienie EcoLabelNabłyszczacz do zmywarek Green Emotion Limone usuwa smugi, plamy i osady kamienia z naczyń i szklanek, ułatwiając suszenie.Wyprodukowany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, ekologiczny płyn nabłyszczający do zmywarekGreen Emotion posiada certyfikat Ecolabel. Jest hipoalergiczny i przetestowany na zaw (więcej...)

11.04 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Odświeżacz do zmywarek Cytryna 60 cykli zmywania 4 ml

Odświeżacz do zmywarek, CYTRYNA, 60 cykli zmywania, ekologiczny Green EmotionWykonany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, odświeżacz Green Emotion jest testowanyna obecność metali ciężkich, co gwarantuje lepsze samopoczucie człowieka.Opakowanie zawiera 90% mniej plastiku (w porównaniu z innymi odświeżaczami) i karton w 80% z tektury pochodzącej z recyklingu- w 100% nadaje s (więcej...)

7.77 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Skoncentrowany płyn do płukania tkanin Jaśmin 750 ml

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin, JAŚMIN, ekologiczny, 750ml, Green EmotionWykonany z surowców pochodzenia roślinnego, pochodzących ze źródeł odnawialnych, skoncentrowany płyn do płukania tkanin Green Emotion jest hipoalergiczny i przetestowany pod kątem obecności metali ciężkich, dzięki czemu pranie całej rodziny jest bezpieczniejsze.Butelka wykonana jest w 90% z plastiku pochodzącego z rec (więcej...)

12.17 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Płyn do czyszczenia zmywarek Cytryna 250 ml

Płyn czyszczący do zmywarek, wegański, CYTRYNA, EcoLabel, 250ml, Green EmotionŚrodek do pielęgnacji zmywarek chroni i dezynfekuje zmywarkę, eliminując tłuszcz i kamień.Regularnie stosowany utrzymuje zmywarkę w idealnym stanie. Kompatybilny ze wszystkimi modelami zmywarek.Czyści filtry i ramiona spryskujące.Wykonany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, środek do pielęgnacji z (więcej...)

9.15 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Odtłuszczacz Cytryna 750 ml

Az Öko univerzális zsíroldó spray kizárólag természetes összetevőt tartalmaz, hipoallergén, növényi összetevőkből készül, Nikkel, Kobalt, Króm & vezet

14.37 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Żel do zmywarki hipoalergiczny Cytryna 650 ml

Cytrynowy żel do zmywarek zapewnia dokładne i skuteczne mycie, pozostawiając na naczyniach przyjemny cytrynowy zapach, który zgodnie z deklaracją jest wolny od alergenów. Jego skoncentrowana formuła dokładnie odtłuszcza naczynia i zastawę stołową, nawet przy krótkich cyklach zmywania. Niewielka ilość wystarczy, aby uzyskać doskonały efekt aż do 38 cylki zmywania.Żel do zmywarki, hipoalergiczny, CY (więcej...)

28.53 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Żel do zmywarki Cytryna zapas 1000 ml

Wyprodukowany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, ekologiczny żel do zmywarki Green Emotion Limone posiada certyfikat Ecolabel, nie ma etykiety z niebezpieczeństwem na odwrocie i jest testowany na zawartość metali ciężkich, co gwarantuje lepsze samopoczucie.Innowacyjna torba jest przyjazna dla środowiska, ponieważ zmniejsza zużycie plastiku o 50% w porównaniu do butelki, zn (więcej...)

46.63 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Płyn do prania Lawenda zapas 30 prań 1500 ml

Płyn do prania, hipoalergiczny, LAWENDA, uzupełnienie, EcoLabel, 1500ml, Green EmotionPłyn do prania Green Emotion nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin, rzeczy delikatnych i kolorowych.Skutecznie radzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń nawet w niskich temperaturach.Można go stosować w zależności od stopnia zabrudzenia i twardości wody.Płyn do prania, wyprodukowany z surowców pochodzenia roś (więcej...)

24.64 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Odkamieniacz do pralki w żelu Sosna i Mięta 750 ml

Delikatny zapach sosny i mięty, bez deklarowanych na etykiecie alergenów, zapobiega tworzeniu się kamienia i działa dezynfekująco. Działa w każdej temperaturze, chroni pralkę i pranie. Dostępny w małej i praktycznej pojemności 750ml.Odkamieniacz do pralek, hipoalergiczny, SOSNA i MIĘTA, 750ml, Green EmotionWykonany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, odkamieniacz do pralek (więcej...)

13.52 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Odkamieniacz do łazienki Eukaliptus 750 ml

Odkamieniacz do łazienki z olejkiem eterycznym o zapachu eukaliptusa. Hipoalergiczny, jego formuła została stworzona w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia alergii. Obecne w nim środki powierzchniowo czynne są łatwo, szybko i całkowicie biodegradowalne. Produkt został także przetestowany na zawartość niklu, chromu, kobaltu i ołowiu (wykryty próg 0,0001%). Nie zawiera fosforanów.

14.67 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Uniwersalny środek czyszczący Sosna 750 ml

Ekologiczny, wielofunkcyjny środek czyszczący na bazie surowców roślinnych pochodzących ze źródeł odnawialnych, odpowiedni do czyszczenia wszystkich twardych powierzchni przeznaczonych do czyszczenia: okien, luster, szkła, drzwi, mebli, płytek, lamp, ściany. Pozostawia przyjemny sosnowy zapach.Ekologiczny środek do czyszczenia twardych powierzchni, okien i szyb, SOSNA, Ecolabel Green EmotionEkolog (więcej...)

11.91 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Skoncentrowany płyn do prania hipoalergiczny Lawenda 15 prań 750 ml

Skoncentrowany płyn do prania, hipoalergiczny, LAWENDA, Ecolabel Green EmotionWykonany z surowców pochodzenia roślinnego, pochodzących ze źródeł odnawialnych, skoncentrowany płyn do prania Green Emotion jest hipoalergiczny i przetestowany na zawartość metali ciężkich, dzięki czemu jest bezpieczny dla prania całej rodziny.Butelka wykonana jest w 90% z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego (więcej...)

12.80 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Płyn do mycia naczyń hipoalergiczny Cytryna 1000 ml

Płyn do mycia naczyń, hipoalergiczny, CYTRYNA, Ecolabel Green EmotionPłyn do mycia naczyń Green Emotion jest wykonany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, posiada certyfikat Ecolabel, jest hipoalergiczny i przetestowany na zawartość metali ciężkich, dzięki czemu jest bezpieczniejszy w codziennym użytkowaniu.Butelka o pojemności 500 ml wykonana jest w 100% z plastiku pochodzą (więcej...)

10.13 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Płyn do mycia podłóg Sosna 1000 ml

Ekologiczny środek do czyszczenia podłóg na bazie surowców roślinnych, pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych, odpowiedni do wszystkich mytych powierzchni podłogowych. Płyn do podłóg o przyjemnym sosnowym zapachu dezynfekuje i nadaje powierzchniom połysk.Ekologiczny środek do czyszczenia podłóg, SOSNA, Ecolabel, 1000ml, Green EmotionEkologiczny środek do czyszczenia podłóg na bazie surowców roślinny (więcej...)

12.53 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Żel do wc Eukaliptus 750 ml

Żel do wc, odkamieniacz do toalet, wegański, EUKALIPTUS, EcoLabel, 750ml, Green EmotionPrzyjemny zapach eukaliptusa, zgodnie z deklaracją na etykiecie, nie zawiera alergenów, pozostawia w każdym pomieszczeniu świeże i balsamiczne uczucie. Doskonale czyści toaletę i usuwa kamień.Wykonany z surowców pochodzenia roślinnego, pochodzących ze źródeł odnawialnych, żel do usuwania kamienia toaletowego Gre (więcej...)

9.64 PLN
PODGLĄD